Krzysztof Stucke

Trener

Ekspert z dziedziny prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawnik. Doświadczony specjalista HR oraz konsultant stanowisk kierowniczych wielu firm i instytucji.

wyślij zapytanie do trenera
trener Krzysztof Stucke

O mnie

Ekspert z dziedziny prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawnik. Doświadczony specjalista HR oraz konsultant stanowisk kierowniczych wielu firm i instytucji.


Od 11 lat zarządza działami kadrowo-płacowymi dużych polskich firm. Prowadzi  własną kancelarię prawa pracy, doradza i świadczy pomoc prawną. Wieloletni inspektor Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie przeprowadzał kontrole płatników w zakresie opłacania składek i rozliczania wypłaconych zasiłków. Jest ekspertem Infor S.A., autorem artykułów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.


Posiada ponad 20-letni staż pracy w Działach Personalnych w korporacjach o różnym profilu działalności oraz o bardzo wymagającej kulturze organizacyjnej, pełniąc funkcje kierownicze. Wieloletnie doświadczenie trenerskie zdobywał, realizując szereg projektów szkoleniowych i doradczych zarówno dla firm usługowych i produkcyjnych, jak również dla urzędów i instytucji około-biznesowych.
Współpracował w zakresie szkoleń m. in. z firmami: BC1 Katowice , BT Bielsko-Biała, Centrum EM-Partner Robert Mikulski, Grupa Tempo Gliwice, zajęcia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń ZUS, zagadnień PFRON oraz programu kadrowo-płacowego Symfonia Kadry i Płace, Płatnik oraz e-Pfron.


Pisze artykuły o tematyce prawa pracy i ubezpieczeń społecznych jako ekspert dla Infor S.A. Zdobywałem również doświadczenie zawodowe pracując przez 9 lat na stanowisku Inspektora Wydziału Kontroli ZUS Doświadczenie

Aktualnie realizuje szkolenia z obszaru prawa pracy,  ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych oraz obsługi programów: Płatnik, Symfonia Kadry i Płace.
   

Artykuły Trenera

Opinie uczestników szkoleń trenera

Prowadzący szkolenie jasno i klarownie omówił zmiany w prawie pracy. Wspólna dyskusja pozwoliła na rozwianie wszelkich wątpliwości.
Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, temat omówiony dokładnie, ale konkretnie. Godne polecenia!
Szczególnie ważne zagadnienia wprowadzone po nowelizacji Kodeksu Pracy omówione zostały profesjonalnie.
Dołącz do zadowolonych uczestników szkoleń