Przedstawiamy listę firm i instytucji, które przeszkoliliśmy podczas szkoleń zamkniętych (lista: "Referencje")


Część z nich była tak uprzejma, że wystawiła nam referencje pisemne.
W zakładce "Opinie uczestników" przedstawiamy te opinie i komentarze, które otrzymalismy po szkoleniach otwartych.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za uznanie - to bardzo mobilizujące i motywujace.

Najlepszym dowodem najwyższej jakości usług AVENHANSEN oraz wysokiej skuteczności działania są opinie naszych Klientów.

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

"Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. w dniach 25-26 września 214r. oraz 15-16 października 2014 r. przeprowadziła dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów szkolenie "Wystąpienia publiczne". W szkoleniu udział wzięło łącznie 29 pracowników KPRM.

Szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z zaakceptowanym programem oraz postanowieiami umowy."


"W okresie od 6 marca do 13 kwietnia 2017 r. firma AVENHANSEN Sp. z o.o. przeprowadziła dla KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW szkolenia pt: "Etyka i przeciwdziałanie korupcji w administracji publicznej".

W szkoleniach wzięło udział 518 pracowników KPRM w podziale na 20 grup.
Szkolenia zostały zrealizowane zgodnie z zaakceptowanym programem oraz postanowieniami umowy."

Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.

Capgemini Polska Sp.z o.o.

"(...) Wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta, elastyczność i partnerska współpraca zagwarantowały wysoki poziom merytoryczny jak i organizacyjny szkolenia. (...) Doceniamy praktyczną wiedzę Trenera AVENHANSEN, który potrafił zawiłe nieraz kwestie wyjaśnić w prosty sposób. Jego umiejętności komunikacyjne i profesjonalizm zostały dostrzeżone przez uczestników. (...)"

Dalkia Łódź SA

"(...) Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. podczas przygotowania i realizacji szkoleń wykazała się dużą sprawnością oraz profesjonalizmem. Trenerzy prowadzący zajęcia zaprezentowali szeroką wiedzę oraz doświadczenie w omawianych zagadnieniach. Zakres merytoryczny szkolenia był w pełni dostosowany do potrzeb uczestników. Sposób realizacji zajęć angażował pracowników do aktywnego udziału w warsztatach.   Z przyjemnością rekomendujemy firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako doświadczonego partnera gwarantującego wyoki poziom świadczonych usług. Wysoka elastyczność i otwartość wobec klienta stanowią niewątpliwie wizytówkę firmy."

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu poleca firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako profesjonalną i innowacyjną firmę szkoleniową. Szczególnie cenimy elastyczność, wysoki poziom kompetencji pracowników firmy oraz pełne wsparcie na każdym etapie.

Polecamy firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako solidnego i godnego zaufania partnera. Współpraca z takimi firmami zawsze jest owocna i obustronnie korzystna. Szkolenia w formie wykładów i warsztatów są prowadzone bardzo zrozumiale i ciekawie. Cechuje je bardzo wysoki poziom merytoryczny, ogromne zaangażowanie trenerów, dbałość o jakość, a przede wszystkim skuteczny przekaz. Uważamy, że zajęcia prowadzone przez AVENHANSEN Sp. z o.o. podnoszą kompetencje przeszkolonych pracowników.

Z przyjemnością obserwujemy dynamiczny rozwój firmy AVENHANSEN Sp. z o.o. i wspólnie wspieramy swoje działania marketingowe oraz oceniamy współpracę w najwyższych notach.

Sklep Jubilerski SEZAM Bogdan Buczek

"(...) Szkolenia zostało rzetelnie zorganizowane, firma wywiązała się z ustalonych wcześniej założeń w sposób profesjonalny. Umiejętności trenera, przystępny przekaz oraz wysokowartościowy charakter szkolenia zasługują na szczególne uznanie. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas szkolenia dały nieocenione korzyści dla sprawnego funkcjonowania firmy.
Polecam AVENHANSEN Sp. z o.o. jako kompetentną i odpowiedzialną firmę szkoleniową w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń dla pracowników."

Multiprojekt Automatyka sp. z o.o.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Urząd Marszałkowski w Łodzi

"(...) Zrealizowane przez firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. szkolenie spełniło oczekiwania uczestników."

 

 

"(...) Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym z dochowaniem należytej staranności. Wszystkie elementy szkolenia takie jak dobór wykładowcy, ilość i jakość przekazywanej wiedzy, przygotowanie materiałów pomocniczych dla uczestników szkolenia a przede wszystkim osobiste zaangażowanie Pani Aleksandry Bilińskiej zasługują na pochwałę i uznanie."

Aventador Moto Sp. z o.o.

EWA-MEDICAL EWA STĘPNIEWSKA

Urząd Gminy Psary

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej we Wrocławiu

Główny Inspektorat Transportu Drogowego

Budimex S.A.

Zakłady Górniczo-Hutnicze "Bolesław" S.A.

TEEKANNE Polska Sp. z o.o.

Currenda Sp. z o.o.

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Zielonej Górze

Media Kraków sp. z o.o. - Wydawca Gazet Lokalnych

Krafc Consulting Radosław Ciaś

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

POSTDATA S.A.

Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS

SILVA INVEST Mateusz Ciesek

MSControl Michał Smolarczyk

Z.S.B. CAL Z. Cywiński i wspólnicy Spółka Jawna

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ

Ilios Solutions Sp. z o.o.

Gdańskie Nieruchomości SZB

PGE Energia Ciepła S.A.

ABC Colorex Sp. z o.o.

Randstad Polska Sp. z o.o.

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Sweco Consulting sp. z o.o

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

ESKULAP Sp. z o.o. Sp.k.

Narodowe Centrum Kultury

Oddziałowe Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

Telewizja Polska S.A.

Miejska Kryta Pływalnia KAPRY Pruszków

"(...) Dzięki doskonałej komunikacji z pracownikiem Państwa biura - Anną Korchowiec, szkolenie zostało dostosowane do naszych potrzeb. Starannie przygotowane materiały szkoleniowe oraz szczegółowo dopracowany program szkolenia, zagwarantowały wysoki poziom merytoryczny. Wykładowca poprzez znajomość tematyki, umiejętności przekazywania informacji oraz dostosowanie zakresu materiałów przeprowadził szkolenie na wysokim poziomie.   Z przyjemnością możemy polecić firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako solidnego i wiarygodnego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla pracowników."

Urząd Statystyczny w Opolu

CORRECT - K.BLASZCZYK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o.

QUIN Polska Sp. z o.o.

SAS Jaworscy Spółka Jawna

IKEA Property Poland Sp. z o.o.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Warmińsko Mazurski OR

Suder & Suder Sp. z o.o.

UNIT4 Polska Sp. z o.o.

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

"(...) Współpracę z pracownikami firmy AVENHANSEN Sp. z o.o. zarówno w fazie organizacji jak i po szkoleniu oceniamy bardzo dobrze.Współpraca z Państwem w miarę potrzeb będzie kontynuowana."

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Muzeum Warszawy

"Niniejszym listem referencyjnym pragniemy wyrazić duże zadowolenie z przeprowadzonego w siedzibie Muzeum Warszawy szkolenia zamkniętego, którego organizatorem była firma AVENHANSEN Sp. z o.o.(...)W imieniu Muzeum Warszawy rekomenduję firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. z Krakowa jako solidnego i profesjonalnego organizatora szkoleń."

LILOU Sp. z o.o.

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku

"(...) Program szkolenia został precyzyjnie dostosowany do potrzeb pracowników tut. Urzędu. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Pana Piotra Rutę w sposób bardzo interesujący, profesjonalny i z dużym zaangażowaniem, a materiały szkoleniowe były pomocne i stanowiły merytoryczną bazę szkolenia. Profesjonalizm w przygotowaniu i realizacji szkolenia oraz życzliwa współpraca z przedstawicielem firmy AVENHANSEN zasługują na wysoka ocenę, a pozytywne opinie uczestników szkolenia pozwalają na rekomendowanie firmy do świadczenia usług szkoleniowych."

EMAT HRC Elżbieta Matysiak

Morele.net sp. z o.o.

GSBK BIURO KONSTRUKCYJNE Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu

RTTechnik Zach GmbH sp.k.

Centralny Ośrodek Informatyki

Zakład Maszyn Górniczych "GLINIK" Sp. z o.o.

„(…) Wszystkie działania związane z realizacją usługi szkoleniowej wykonane zostały na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i solidny. (…) Zdobyta wiedza z pewnością przełoży się na zwiększenie efektywności pracy i podniesie kwalifikacje zawodowe uczestniczących w szkoleniu pracowników. Zakład maszyn Górniczych „Glinik” Sp. z o.o. w Gorlicach wyraża zadowolenie ze współpracy i poleca firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako godnego zaufania profesjonalistę w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń.”

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chrzanowie

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

"(...) Realizacja usług szkoleniowych została przeprowadzona w sposób rzetelny i dokładny. Wykonawca spełnił wymogi realizacji szkolenia pod względem organizacji pracy, zakresu merytorycznego oraz kwalifikacji kadry realizującej zamówienie zgodnie z zawartą umową. (...)"

Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Kielcach

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

"(...) Firma AVENHANSEN przygotowała szkolenie sprawnie i bardzo profesjonalnie pod względem organizacyjnym, dostosowując się do naszych potrzeb. Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Na podkreślenie zasluguje rzetelny sposób poruszania zagadnień oraz partnerski styl prowadzenia szkolenia (...)"

Instytut Chemii Fizycznej PAN

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

"(...) Jakość usługi zaoferowanej przez firmę AVENHANSEN, stawia branży szkoleniowej wysoką poprzeczkę, zarówno pod względem organizacji i obsługi klienta, jak i świetnie przygotowanej merytoryki, dydaktyki i strony warsztatowej przeprowadzonego szkolenia. (...)"

ZUS - Jasło

EduBroker Sp. z o.o.

Green Steam Sp. z o.o.

RTB House S.A.

PartnerTech Sieradz Sp. z o.o.

" (...) Jesteśmy zadowoleni z metod dydaktycznych zastosowanych podczas treningu. Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, bardzo profesjonalnie i rzetelnie. (...) "

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Wielkopolski OR

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

"(...) Współpraca z firmą AVENHANSEN Sp. z o.o. układała się bezproblemowo. Reagowała ona elastycznie na nasze potrzeby, dostosowywała do nich czas i zakres pracy. Szkolenie było przeprowadzone terminowo, sprawnie, profesjonalnie i na wysokim poziomie jakościowym.Wysoki standard usług firmy z zakresu szkoleń menedżerskich pozwala nam z całą pewnością polecić usługi firmy AVENHANSEN Sp. z o.o. w tym zakresie."

Port Lotniczy Poznań Ławica Sp. z o.o.

Powszechna Kasa Oszczędnościowa Bank Polski SA

Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego

"(...) Wszystkie działania związane z realizacją usługi szkoleniowej wykonane zostały na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i solidny. Materiały szkoleniowe zostały przygotowane z należytą starannością a osoba prowadząca zajęcia wyróżniała się zaangażowaniem i kreatywnością. (...)"

Wolf Learning Consulting Polska Sp. z o.o.

USHIO POLAND Sp. z o.o.

PKO Bank Polski SA

Regis Sp. z o.o.

"(...) Planujemy kontynuować współpracę z firmą AVENHANSEN w zakresie szkoleń naszych pracowników, gdyż uważamy, że szkolenia organizowane przez tą firmę z pewnością przełożą się na zwiększenie efektów naszej pracy."

ifm ecolink Sp. z o.o.

Grupa Topex Sp. z o.o. Sp.k.

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Pracownia Inżynierska KLOTOIDA

SMILE DENTICA Sp. z o.o.

Polski Związek Niewidomych - Okręg Małopolski

"(...) Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu i zaangażowania pracowników biura jak i osób prowadzących szkolenia. Wszelkie kwestie organizacyjne oraz merytoryczne zostały wykonane na wysokim poziomie (...). Na uwagę zasługuje elastyczność i nieszablonowe podejście firmy szkoleniowej do współpracy z nami (...)"   "(...) Wszelkie kwestie organizacyjne oraz merytoryczne zostały wykonane na wysokim poziomie. Zajęcie były prowadzone przez profesjonalną kadrę wykładowców. Nasi podopieczni mogli przećwiczyć wszelkie zagadnienia i nabyć umiejętności pomocne przy wkraczaniu na rynek pracy. Na uwagę zasługuje również elastyczność i nieszablonowe podejście firmy szkoleniowej do współpracy z nami (...)"

STOWARZYSZENIE WOLONTARIUSZY FESTIWALU FANTASTYKI PYRKON

Poczta Polska S.A.

"Zdaniem uczestników szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. (...)"

 

 

"(...) Na podstawie zebranych opinii uczestników oraz przeprowadzonych ankiet ewaluacyjnych stwierdzono, że zajęcia przeprowadzone zostaly zgodnie z harmonogramem w sposób profesjonalny i rzetelny. (...)"

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu

„(...) Szkolenie zostało zorganizowane w sposób bardzo profesjonalny. Interesująca metoda prowadzenia zajęć oraz uwzględnienie zagadnień uznanych przez organizatorów jako wymagających dokładniejszego omówienia, skutkowało aktywnym uczestnictwem osób biorących udział w wykładzie. (...)”

PAWEŁ OCHYŃSKI CSG SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Krakowie

Zakład Produkcyjno-Usługowy Kazimierz Jońca Sp. z o.o.

Krajowa Szkoła Skarbowości

EME Aero Sp. z o.o.

KBA-Metronic Polska Sp. z o.o.

Cellco Communications Sp. z o.o.

DynaFleet Sp. z o.o.

MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp. z o.o.

„(...) Szkolenia poprzedzone były analizą naszych potrzeb, ich realizacja przebiegła w sposób bardzo profesjonalny i rzeczowy. Uczestnicy dużo na nich skorzystali i na pewno przełoży się to na zwiększenie ich efektywności pracy zawodowej. Również obsługa i kontakty z Pracownikami firmy AVENHANSEN Sp. z o.o. przed i po szkoleniu były i są bardzo dobre. Serdecznie polecamy firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako godnego zaufania profesjonalistę w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń.”

Bialmed Sp. z o.o.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Lubelski Oddział Regionalny

Jureko S.A.

"(...) Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. wykazała się starannością oraz dokładnością w celu realizacji programu szkolenia. Jakość realizowanych szkoleń jest bardzo wysoka, doskonały wybór trenera o wszechstronnej - rozległej wiedzy do prowadzenia szkolenia był także nie bez znaczenia. Szkolenia organizowane przez firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. są na najwyższym poziomie."

PEPCO Poland Sp. z o.o.

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

INVENTRONICS Sp. z o.o.

"(...) Szkolenie oceniamy jako profesjonalne zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. jesteśmy zadowoleni z metod dydaktycznych stosowanych podczas treningu. Podziwiamy poziom wiedzy trenera. (...)"

SPIŻARNIA Sp. z o.o. Sp. k.

Lotnicza Akademia Wojskowa

Royal Job Agencja pracy Sp. z o.o.

ORLEN OIL Sp. z o.o.

Centrum Techniczne DELPHI

"(...) Zakres szkolenia obejmował szereg zagadnień związanych z motywowaniem i ocenianiem pracowników, był oparty na rzetelnej analizie potrzeb szkoleniowych i dopasowany do potrzeb i oczekiwań uczestników. (...)"

e-file sp. z o.o. sp.k.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu - Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej

ENERGOSIECI PODKARPACIE Sp. z o.o.

Izba Celna w Olsztynie

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa SA

BIATEL S.A.

"(...) Wysoka wiedza z zakresu organizacji procesu szkoleniowego, elastyczność, otwartość i życzliwość wobec klienta zagwarantowały organizację szkolenia w dogodnym dla nas miejscu i czasie (szczególne podziękowania Pani Manager Aleksandrze Pomykaj). Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny, rzetelny, uwzględniający specyfikę naszej firmy. (...)"

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Małopolski Oddział Regionalny

AKCENTA CZ a.s.

"(...) Szkolenie przeprowadzone zostało w warsztatowy sposób, uwzględniający specyfikę naszej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrealizowanego szkolenia i z pewnością będziemy kontynuowali współpracę z Firmą AVENHANSEN (...)"

GREENWAY POLSKA SP. z o.o.

AIESEC

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Urząd Miejski w Grudziądzu

"(...) Solidne przygotowanie, elastyczność i życzliwość wobec klienta zagwarantowały realizację szkoleń na wysokim poziomie. (...)"     "Szkolenie oceniamy bardzo wysoko zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym.(...) Doświadczenie Trenerów (...) stanowiło ogromną wartość dodaną szkolenia, gdyż wszystkie pytania uczestników spotkały się z wyczerpującymi odpowiedziami. Doskonałe przygotowanie i zorganizowanie świadczy bardzo dobrze zarówno o kadrze trenerskiej, jak i firmie szkoleniowej.(...)"

D&D PROJEKT Sp. z o.o.

Ramirent S.A.

Urząd Miasta Krakowa - Wydział Organizacji i Nadzoru

"(...) Ocena szkolenia dokonana przez uczestników była bardzo wysoka. Podnoszono profesjonalizm wykładowców, czytelność przekazu, dobry kontakt ze słuchaczami, umiejętność rozwiązywania problemów i angażowanie wszystkich uczestników w ich rozstrzyganie oraz dostosowanie ćwiczeń i przykładów do specyfiki Urzędu. (...)"   "(...) Program szkolenia został przygotowany zgodnie z potrzebami naszych pracowników. Szkolenie zostało ocenione bardzo wysoko. Podnoszono profesjonalizm wykładowcy, czytelność przekazu oraz dobry kontakt trenera z uczestnikami. Pozytywnie oceniono również przygotowane materiały szkoleniowe oraz organizacyjną stronę szkoleń. (...)"

Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

Centrum Transferu Technologii - Politechnika Krakowska

"(...) Wszelkie kwestie organizacyjne oraz merytoryczne zostały wykonane na wysokim poziomie i bardzo profesjonalnie. Na uwagę zasługuje zaangażowanie i partnerski sposób współpracy zarówno z biurem firmy jak i z osobą prowadzącą szkolenie. (...)"

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości

PANEUROPA

"Dzięki nieocenionej pomocy Państwa Firmy mogliśmy umożliwić studentom Śląskich Uczelni Biznesowych rozwinięcie ich wiedzy i umiejętności w dziedzinie handlu oraz sprzedaży."

Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Wł. Grabskiego

Wydział Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim

"(...) Całość usługi oceniamy bardzo pozytywnie. Firma okazała się partnerem sprawnym organizacyjnie, profesjonalnym i rzetelnym. (...)"

Politechnika Łódźka

"(...) Szkolenie to w pełni spełniło nasze oczekiwania a zdobyta wiedza i przeprowadzone ćwiczenia pozwoliły na uzyskanie większej pewności siebie w pełnieniu codziennych obowiązków służbowych. (...)"

Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny

"(...) Wysoka wiedza z zakresu organizacji procesu szkoleniowego, elastyczność, życzliwość i otwartość wobec klienta jest niewątpliwie wizytówką firmy AVENHANSEN (...)"   "(...) Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. wykazała się dużym profesjonalizmem, starannością i terminowością. Sposób przekazywania wiedzy i wysoki poziom merytoryczny wykładowcy został potwierdzony pozytywnymi wynikami badania ewaluacyjnego przeprowadzonego wśród uczestników projektu. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako profesjonalną i godną zaufania firmę szkoleniową gwarantującą wysoką jakość swoich usług."

Urząd Miasta Łodzi

Solne Miasto Sp. z o.o.

" (...) Przygotowanie szkoleń oraz ich realizacja stała na wysokim poziomie. Uczestnicy szkolenia wyrażali zadowolenie zarówno z formy, metod jak i efektywności oraz atmosfery prowadzonych zajęć. Uzyskane na szkoleniach umiejętności potrafili przenieść na realizację swoich codziennych zadań (...)"

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu

"Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu zaświadcza, że Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. (...) zorganizowała dla kadry kierowniczej Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu szkolenie pn.: "Trening, mentoring, coaching menadżerski, czyli zarządzanie wiedzą w organizacji".

Szkolenie odbyło się w dniach 20-22 listopada 2017 roku.

Usługa została wykonana w terminie i należycie."

ZOBAL Zakład Obróbki Aluminium

"(...)Współpracowaliśmy z firmą AVENHANSEN pierwszy raz i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów tej współpracy (...) Bezpośredni kontakt z trenerem, przed rozpoczęciem zajęć, pozwolił na dokładne dopasowanie treści szkolenia do potrzeb naszego zakładu (...)"

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie

"(...) potwierdza realizację umowy dotyczącej przeprowadzenia szkoleń dla kadry kierowniczej.
Zadanie objete umową zostały wykonane terminowo i z należytą starannością.
Współpraca trwała od czerwca do pażdziernika 2016 roku."

Urząd Miejski w Brzesku

"(...) Wysoka wiedza z zakresu organizacji procesu szkoleniowego, elastyczność, otwartość i życzliwość wobec klienta zagwarantowały organizację szkolenia w dogodnym dla nas miejscu i czasie. Całe przedsięwzięcie było wzorowo przygotowane, zarówno od strony logistycznej jak i merytorycznej. Firma AVENHANSEN pokazała się ze strony rzetelnego i zaangażowanego organizatora. (...)"

GDE Polska

"(...) Szkolenie przeprowadzone zostało zgodnie z naszymi oczekiwaniami, rzetelnie i profesjonalnie. Osoba prowadząca zajęcia charakteryzowała się kreatywnością i dobrym kontaktem osobistym z uczestnikami szkolenia (...)"

Ministerstwo Infrastruktury

"(...) Trener prowadzący szkolenie był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie wykazując się jednocześnie umiejętnością przekazania wiedzy uczestnikom i wysoką kulturą osobistą. Na uwagę zasługuje również miła atmosfera podczas zajęć oraz, co jest warte podkreślenia, wysoka ocena jakości szkolenia dokonana przez jego uczetsników (...)"

Agencja Rynku Rolnego

"(...) Przeprowadzone szkolenia w pełni zrealziowały założone cele, uzyskując wysokie noty zarówno w odniesieniu do treści programowych jak i kwalifikacji wykładowcy. Zajęcia prowadzone były profesjonalnie i uzyskały wysoką ocene słuchaczy." "(...) W ankietach oceniających szkolenie, Uczestnicy zwracali uwagę na bardzo dobre przygotowanie trenera jego profesjonalizm i komunikatywność, oraz wysoki poziom merytoryczny szkolenia."

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

"(...) program szkolenia został przygotowany zgodnie z potrzebami pracowników Obserwatorium, po konsultacjach telefonicznych i e-mailowych pracownika WUP Kraków z trenerką firmy AVENHANSEN (...)"

Urząd Gminy w Ryjewie

(...) Szkolenie powyższe w znacznym stopniu przyczyniło się do uzyskania przez Urząd Gminy w Ryjewie w 2011 roku certyfikatu ISO 9001 : 2008. (...)

Krajowy Rejestr Długów

"(...) Szkolenie oceniamy jako profesjonalne zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Jesteśmy zadowoleni z metod dydaktycznych zastosowanych podczas warsztatu. (...)"

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

Karpacki Oddział Obrotu Gazem w Tarnowie: Gazownia Sandomierska Gazownia Krakowska Gazownia Jasielska Gazownia Rzeszowska Gazownia Lubelska Gazownia Jarosławska Gazownia Kielecka Gazownia Tarnowska   "(...) Współpraca z firmą AVENHANSEN Sp. z o.o. jest godna polecenia zarówno pod względem merytorycznym jak i w zakresie dostosowania się do oczekiwań Klienta."   "(...) Pragnę podreślić staranne przygotowanie i realizację szkolenia przez firmę AVENHANSEN. Opracowany po realizacji projektu raport poszkoleniowy potwierdził bardzo dobre dostosowanie zawartości sesji szkoleniowej do potrzeb nie tylko organizacji, ale także uczestników. (...) wysokie oceny podsumowywujące pracę trenera potwierdziły nie tylko jego profesjonalne przygotowanie merytoryczne, ale również intersujący sposób prowadzenia zajęć (...)"   "(...) Solidne przygotowanie i doskonała komunikacja z biurem zagwarantowały organizację szkoleń na wysokim poziomie. Część merytoryczna została wykonana z należytą starannością, uwzględniając specyfikę naszej firmy. Zajęcia prowadzone były metodami interaktywnymi, angażując uczestników i pozwalając im poprzez liczne ćwiczenia uzyskać większą pewność w pełnieniu codziennych obowiązków zawodowych (...)"   "(...) Pragnę podkreślić staranne przygotowanie i realizację szkolenia przez firmę AVENHANSEN Sp.z o.o.(...) wysokie oceny podsumowujące pracę trenera potwierdziły nie tylko profesjonalne przygotowanie merytoryczne, ale również ciekawy i interesujący sposób prowadzenia zajęć (...)"

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

"(...) Szkolenie zostało przeprowadzone zarówno w sposób profesjonalny, jak i przystępny. Osoba prowadząca, Pan Włodzimierz Gawroński, wykazał się dużą wiedzą oraz doświadczeniem, spełniając równocześnie oczekiwania uczestników w zakresie zaangażowania i rzetelności. Przygotowany program szkolenia był ciekawie usystematyzowany i bogaty merytorycznie, w pełni uwzględniający specyfikę pracy (...). Przekazane uczestnikom dobrej jakości materiały szkoleniowe opracowano wyczerpująco i czytelnie."

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych

"(...) jakość przeprowadzonego szkolenia oceniamy bardzo wysoko, wybór trenera do pracy z osobami niepełnosprawnymi był doskonały i jesteśmy zawowoleni z umiejętności przekazywania informacji (...)"

Habia Cable Sp. z o.o.

"(...) Efekty ze szkolenia były od razu widoczne w postaci zmiany postawy licznych pracowników, a zdobyta wiedza została szybko przełożona na praktyczne działania w obrębie całej firmy (...)"

EUROVIA

"(...) z przyjemnościa polecamy firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako solidnego i wiarygodnego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla pracowników."

Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A.

"(...) Sposób prowadzenia zajęć skłaniał uczestników do dużego zaangażowania i uwagi w toku szkolenia oraz sprzyjał kreatywnemu myśleniu. Doskonała organizacja szkoleń pozwoliła na ich sprawny przebieg, dzięki czemu uczestnicy mieli poczucie maksymalnego wykorzystania czasu przeznaczonego na konkretne szkolenie. (...)"   "(...) Zajęcia były prowadzone w interesujący, nierutynowy sposób. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna była przekazana w sposób ciekawy i angażujący, jednocześnie wyzwalała ogromny potencjał oraz swobodny i samodzielny sposób myślenia naszych pracowników (...)"

GREDAN FHU Grzegorz Czebotar

"(...) Sposób przeprowadzenia szkolenia świadczył o dobrym przygotowaniu merytorycznym trenera, dużej wiedzy praktycznej, umiejętności przekazywania informacji i dostosowania ich do potrzeb grupy szkoleniowej. Czynny udział w warsztatach zyskał akceptację uczestników. Obszar tematyczny oraz materiały szkoleniowe zostały dostosowane do potrzeb Naszego Biura. (...)"

F5 Konsulting Sp. z o.o.

"(...) Usługa szkoleniowa została zrealizowana terminowo i należycie, z pełnym profesjonalizmem oraz zgodnie z oczekiwaniami F5 Konsulting Sp.z o.o. (...)"

HUMAX POLAND Sp.z o.o.

"(...) Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, ciekawie i zgodnie z programem. (...) Firma AVENHANSEN Sp.z o.o. to bardzo dobrze zorganizowana i profesjonalna firma szkoleniowa, której usługi z pełną odpowiedzialnością polecamy."

MAN Trucks Sp. z o.o.

"(...) Współpracę z firmą AVENHANSEN Sp.z o.o. postrzegamy jako bardzo efektywną. Wyniki uzyskane z analizy ankiet oceniających szkolenia oraz warsztat trenera zostały ocenione jako bardzo dobre (...). Cieszymy się, że mogliśmy podjąć współpracę z firmą AVENHANSEN Sp.z o.o. (...)"

Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club

"(...) Projekt okazał się dużym sukcesem - zgromadził setki uczestników. Takiego efektu nie osiągnęlibyśmy bez Państwa zaangażowania. Cieszymy się, że otaczają nas ludzie wrażliwi na chęć niesienia pomocy studentom w zdobywaniu nowej wiedzy. Dzięki udziałowi w projekcie i możliwości spotkania z jego twórcami, wielu młodych ludzi wypełniło się inspiracją do działania w sferze biznesu (...)"

Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Warszawie

"(...) Szkolenie zostało zorganizowane w sposób profesjonalny, a zajęcia przeprowadzono w sposób bardzo interesujący z uwzględnieniem potrzeb ANR OT w Warszawie. (...)Firma AVENHANSEN wywiązała się od strony organizacyjnej na wysokim poziomie również w zakresie przygotowanych materiałów szkoleniowych, które nie tylko były dokumentacją przeprowadzonego szkolenia, ale rozszerzały w sposób widoczny jego zakres merytoryczny."       "(…) Szkolenie zostało zorganizowane w sposób profesjonalny, a zajęcia przeprowadzono w sposób bardzo interesujący z uwzględnieniem potrzeb ANR OT w Warszawie. Trener (...) wykazał się bardzo dużą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem zawodowym, którym w sposób profesjonalny dzielił się z uczestnikami szkolenia. (...) Bardzo cenną wartością było zapewnienie indywidualnych konsultacji i wsparcia poszkoleniowego trenera w terminie 3 miesięcy po przeprowadzonym szkoleniu. (...)"

MIA Sp. z o.o.

"(...) Szczególnie doceniamy chęć jak najlepszego dostosowania oferty szkoleniowej do naszych potrzeb i pomoc w określeniu zakresu merytorycznego warsztatów. (...)   Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. oferuje różnorodne szkolenia rozwijające umiejętności zawodowe, współpraca odbywa się w przyjaznej atmosferze dla klienta z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.(...)"

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

"(...) Trener był otwarty na wszelkiego typu sugestie, reagował elastycznie i wprowadzał modyfikacje w programie w trakcie szkolenia tak, by dostosować go do potrzeb osób w nim uczestniczących. (...) Wysoki standard usług świadczonych przez firmę AVENHANSEN, pozwala nam rekomendować ją w zakresie prowadzenia szkoleń.(...)"

Politechnika Poznańska

" (...) Szkolenia zostały przeprowadzone w profesjonalny sposób z wykorzystaniem technik warsztatowych. Program szkolenia został indywidualnie dostosowany do specyfiki naszej organizacji. (...)   Warto zwrócić uwagę na kompetencje działań około szkoleniowych. Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. wykazała się otwartością i elastycznością w przygotowaniach interesującego nas warsztatu. (...)   Współpracę z firmą AVENHANSEN Sp. z o.o. oceniamy wysoko. Polecamy ją każdej firmie, której zależy na zwiększeniu umiejętności i efektywności pracowników."

APATOR S.A

"Szkolenie,(...), pod względem organizacyjnym zostało przeprowadzone z należytą starannością i zgodnie z ustalonym wcześniej harmonograme. Uczestnicy otrzymali profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe.(...) Szkolenie niewątpliwie pozwoliło uczestnikom na poszerzenie wiedzy dotyczącej skutecznych sposobów prowadzenia działań marketingowych z użyciem technik online, było okazją do wymiany doświadczeń między uczestnikami a trenerem.(...)"

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie - Biuro Wojewody

„(…) Pragniemy podziękować firmie AVENHANSEN Sp.z o.o za zorganizowanie szkolenia. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu trenera (…) szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie oraz umożliwiło poznanie nie tylko teoretycznych aspektów zarządzania projektami, ale również praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy.”

Grupa Trenerska IN VIVO Sp.z o.o.

  "(...) Trener wykazał się wysokimi kompetencjami merytorycznymi i dydaktycznymi oraz dużym doświadczeniem praktycznym. Szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z przyjętymi założeniami programowymi. materiały przygotowane przez Trenera były obszerne i przydatne dla uczestników szkolenia. Szkolenie uzyskało wysokie oceny w ankiecie wypełnionej przez uczestników po jego zakończeniu. (...)"  

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

"(...) Uczestnicy szkolenia dobrze ocenili przeprowadzenie szkolenia wskazując m.in. w przeprowadzonej ankiecie,  na atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy przez Trenera oraz, że szkolenie spełniło ich oczekiwania."

Spółdzielnia Niewidomych PROMET

" (...) Trener prowadzący szkolenie, Pani Aleksandra Nowak-Gruca, w sposób przejrzysty i dostępny przekazała wiedzę z niełatwego i szerokiego tematu własności intelektulanej. Uczestnicy wysoko ocenili jakość szkolenie."

Ministerstwo Gospodarki

"(...) Szkolenia zostały wysoko ocenione przez uczestników, zarówno pod kątem merytorycznym jak i interaktywnego sposobu przekazywania wiedzy. Uczestnicy docenili zwłaszcza treningowy charakter zajęć, umożliwiający aktywne uczestnictwo oraz zaangażowanie. (...) Na wyrazy uznania oraz podziękowania zasługuje fakt bardzo dużego zaangażowania oraz udzielania wsparcia i pomocy, przez firmę AVENHANSEN, w sytuacjach wykraczających poza zakres zawartej umowy. (...)"   "(...) Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, zajęcia przeprowadzono z uwzględnieniem potrzeb uczesticzących, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący w sposób przystępny dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, wyróżniając się zaangażowaniem, dobrym kontaktem osobistym z uczestnikami, oraz pozostając do dyspozycji, w zakresie omawianych zagadnień, również po zakończeniu szkolenia."

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

„(…) Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener był bardzo dobrze przygotowany i z zaangażowaniem prowadził szkolenia adekwatnie do oczekiwań uczestników. Pracownicy byli usatysfakcjonowani merytorycznym poziomem szkolenia, zajęcia prowadzone były w sposób umożliwiający dyskusję i zadawanie pytań . Szkolenie pod kątem merytorycznym spełniło stawiane przez UMWM oczekiwania. (…)”

Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji

"(…) Wykładowca zaprezentował wysoki poziom merytoryczny oraz łatwość w poruszaniu się zarówno wśród zagadnień teoretycznych jak i praktycznych. Ponadto uczestnicy otrzymali obszerne materiały szkoleniowe pozwalające powrócić w przyszłość do tematyki szkolenia. Z przyjemnością możemy polecić firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.”

Nadleśnictwo Przedborów

"(…) Szkolenie oceniamy jako profesjonalne pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Sposób prowadzenia świadczy o dobrym przygotowaniu trener, dużej wiedzy praktycznej, umiejętności przekazywania informacji i dostosowania jej do potrzeb grupy szkoleniowej. Zajęcia były prowadzone w sposób interesujący metodą polegająca na aktywnym uczestnictwie słuchaczy, w formie wykłady, dyskusji uzupełnianych licznymi przykładami i ćwiczeniami. Ponadto uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe, które pozwolą powrócić w przyszłości do tematyki szkolenia. (…)"

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.

"(...) Firma AVENHANSEN przeprowadziła dl anas cykl szkoleń o tematyce handlowej i ogólorozwojowej w okresie między 31.08.2012 a 08.02.2013r. Szkolenia przeprowadzone były w sposób profesjonalny. Trenerzy prowadzący to praktycy z ogromnym doświadczeniem, zaangażowani i komunikatywni, przekazujący swoją wiedzę jasno i precyzyjnie. Zajęcia prowadzone były w sposób nieszablonowy, praktyczny i ciekawy. Przykłady poruszane na szkoleniach dostosowane były do naszej branży i aktualnych potrzeb. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością na potrzeby klienta, co zaowocowało efektywną współpracą i wysoką jakością merytoryczną przygotowanych szkoleń."

Przewozy Regionalne

MAŁPKA S.A.

"(...) Podkreślenia wymaga wysoki poziom przygotowanych materiałów, wiedza teoretyczna poparta praktycznymi przykładami oraz bardzo wysoki poziom kultury osobistej prowadzącej zajęcia.Szkolenie zostało ocenione przez uczestników bardzo wysoko co pozwala polecić te firmę jako rzetelnego, odpowiedzialnego oraz kompetentnego partnera."

Fabryka Mebli FORTE

"(...) Pragniemy potwierdzić wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia, mający odzwierciedlanie w danych uzyskanych z ankiet od uczestników. Szkolenie cechowało bardzo dobre przygotowanie merytoryczne trenera."

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice Sp. z o.o.

"(...) Szkolenie zostało przeprowadzone (...) w sposób profesjonalny, rzetelny i uwzględniający specyfikę naszej firmy. Uczestnicy otrzymali obszerne materiały szkoleniowe."

SILEMAN Sp. z o.o.

"(...) W ramach szkolenia firma AVENHANSEN Sp. z o.o. zrealizowała usługę, która została bardzo wysoko oceniona, zarówno pod kątem wiedzy przekazanej uczestnikom jak i praktycznych zastosowań. Przygotowane materiały, dobór ćwiczeń oraz urozmaicona forma wykładów świadczą o profesjonalnym przygotowaniu szkolenia i spełniają nasze oczekiwania.Rekomendujemy szkolenia organizowane przez AVENHANSEN Sp. z o.o. jako profesjonalną i godną zaufania firmę szkoleniową gwarantującą bardzo wysoka jakość usług."   "(...) W ramach szkolenia firma AVENHANSEN Sp. z o.o. zrealizowała usługę, która została bardzo wysoko oceniona, zarówno pod kątem wiedzy przekazanej uczestnikom jak i praktycznych zastosowań. Przygotowane materiały, dobór ćwiczeń oraz urozmaicona forma wykładów świadczą o profesjonalnym przygotowaniu szkolenia i spełniają nasze oczekiwania.   Na wyróżnienie zasługuje również Trener, który wykazał się dobrym przygotowaniem merytorycznym, wiedzą praktyczną opartą na własnych biznesowych doświadczeniach oraz skuteczną metodyką przekazywania informacji, co zostało potwierdzone w badaniach ewaluacyjnych przeprowadzonych wśród uczestników. (...)"

MW Lublin SP. z o.o.

"(...) firma zrealizowała usługi, które zostały bardzo wysoko ocenione, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających ze szkolenia. Prowadzący został bardzo pozytywnie odebrany przez uczestników i otrzymał bardzo wysoka notę. Wszyscy pracownicy wynieśli cenne doświadczenia, które na pewno zaowocują w przyszłości. Zajęcia były bardzo dobrze przygotowane pod kątem merytorycznym, zawierały dużo ćwiczeń praktycznych, dzięki którym bardzo łatwo było przyswoić wiedzę. Materiały szkoleniowe również były wysokiej jakości.   Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. zrealizowała szkolenia bardzo efektywnie i starannie. W zakresie zrealizowanej usługi jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą AVENHANSEN jako solidnym i rzetelnym partnerem."

Ministerstwo Środowiska

"(...) Oceniam, że szkolenia przeprowadzone przez firmę AVENHANSEN w znacznym stopniu wpłynęły na rozwój zawodowy uczestników, którzy wzięli w nich udział. Miła atmosfera, profesjonalni trenerzy i fachowa obsługa zapewniły bardzo wysoki poziom otrzymanej przez nas usługi."

Santander Consumer Bank S.A.

"(...) Było to już trzecie szkolenie organizowane przeze mnie we współpracy z AVENHANSEN i niezmiennie doświadczenia z tej współpracy należy ocenić bardzo pozytywnie. Na uwagę zwraca elastyczność w dostosowaniu oferty proponowanej przez AVENHANSEN do indywidualnych preferencji zamawiającego. I to począwszy od samego programu szkolenia, dostępności trenera na długo przed terminem szkolenia, poprzez cenę samego szkolenia, jego lokalizację, aż po kwestie menu w ramach organizowanego cateringu. (..) Z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością zarazem, polecam AVENHANSEN Sp. z o.o. jako w pełni profesjonalnego i godnego zaufania partnera, gwarantującego wysoką jakość oferowanych usług."

Polinvest Sp. z o.o.

"Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o. w terminie 19-27 sierpnia 2013 r. świadczyła dla nas usługę prawną w postaci analizy dokumentów i sporządzania opinii dotyczących wdrażania standardów ochrony danych osobowych. Doradztwo zostało zrealizowane z zachowaniem warunków umowy i najwyższej staranności wykonania. Prawnicy wykonujący usługę wykazali się zaangażowaniem oraz ogromną wiedzą w temacie objętym zakresem zamówienia. Z pełnym przekonaniem polecam usługi doradcze AVENHANSEN Sp. z o.o., gdyż gwarantuje to terminową, rzetelną i sprawną realizację powierzonego zadania. Jednocześnie wyrażamy chęć podjęcia współpracy w przyszłości."

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

"(...) Uczestnicy szkolenia docenili fachowość i zaangażowanie prowadzącego a poziom merytoryczny został bardzo wysoko oceniony w ankietach poszkoleniowych. Z pełnym uznaniem polecamy AVENHANSEN Sp. z o.o. jako organizatora szkoleń."    

 

 

„(...) Szkolenie zostało zorganizowane przez Panią Annę Korchowiec, Managera ds. organizacji szkoleń zamkniętych, która zadbała o wysoki poziom organizacji szkolenia i satysfakcję uczestnikó.Szkolenie, prowadzone przez trenera Krzysztofa Sobieraja, miało wysoki poziom merytoryczny, a jego program został zdecydowanie dostosowany do potrzeb naszej firmy. Wykładowca wykazał się wysokimi kompetencjami zawodowymi, prezentując bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz zdolności komunikacyjne, co uczestnicy ocenili w wypełnionych ankietach oraz opiniach.”

 

 

"(...) Szkolenie poprzedzone było diagnozą potrzeb. Odbyło się w formie wykładowo-warsztatowej, co pozwoliło na efektywne przysfojenie wiedzy przez osoby, które wzięły w nim udział. Zajęcia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników, którzy podkreślali wysokie kompetencje prowadzących: Pana Krzysztofa Sobieraj i Pani Marii Szymowej-Witek.

Firma AVENHANSEN okazała się solidnym i godnym polecenia partnerem w zakresie usług szkoleniowych, zarówno jesli chodzi o profesjonalizm trenerów, jak i organizacyjne aspekty szkolenia.

Przeprowadzone szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwanie. Rekomendujemy współpracę z firmą AVENHANSEN w zakresie realizacji szkoleń."

 

 

"(...) Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. zrealizowała dla 59 pracowników Lubelskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa szkolenie "KP z uwzględnieniem najnowyszych zmian".

Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. zapewniła logistyczne zaplecze realizacji projektu, w tym m.in. noclegi, salę szkoleniwą, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz realizację warsztatu. Całość usługi została zrealizowania z zachowaniem wysokiej jakości.

Polecamy Firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako solidnego partnera przy realizacji projektów szkoleniowych."

 

 

"W dniu 28 kwietnia 2017 roku Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. zrealizowała dla Lubelskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa szkolenie "Wybrane zagadnienia z prawa administracyjnego". W szkoleniu uczestniczyło 61 pracowników Oddziału.

Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. zapewniła logistyczne zaplecze realizacji projektu, w tym m.in. nocleg, salę szkoleniową, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz realizację warsztatu. Całość usługi została zrealizowana zgodnie z ustaleniami, z zachowaniem najwyższej jakości.

Polecamy Firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako solidnego partnera przy realizacji projektów szkoleniowych."

MULTI PROJEKT FHU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnosćią Sp. K.

„(...) Warsztaty były przeprowadzone z zachowaniem najwyższej staranności i solidności. Trener wykazał się perfekcyjną znajomością omawianej tematyki i pełnym profesjonalizmem. Zarówno przebieg szkoleń jak i ich organizacja spełniły nasze oczekiwania. Na uwagę zasługuje również elastyczność firmy w podejmowanych działaniach.   Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z zespołem AVENHANSEN Sp. z o.o., z przyjemnością będziemy korzystać z usług w przyszłości. Polecamy firmę jako solidnego partnera do realizacji projektów szkoleniowych.”   Prezes Zarządu mgr inż. Robert Król   „MULTI-PROJEKT” Sp. z o.o.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

(...) Trzeba podkreślić pełny profesjonalizm AVENHANSEN na każdym etpaie przygotowania szkolenia, tym bardziej, że odmomentu zgłoszenia naszego udziału do terminu szkolenia było bardzo mało czasu. Już od pierwszych rozmów AVENHANSEN przejęło inicjatywę, proponując program szkolenia dostosowany do potrzeb i oczekiwań kadry kierowniczej. (...)"

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

"(...) Zajęcia były przeprowadzone dynamicznie, z entuzjazmem, który udzielał się uczestnikom szkolenia a każdy punkt teorii poparty był ćwiczeniami. Otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek i rozwiązań problemów do zastosowania w codziennej pracy zawodowej. Przygotowanie merytoryczne trenera, styl komunikacji, umiejętność przekazywania wiedzy otrzymane materiały szkoleniowe zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników szkolenia.
Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. zapewniła również na wzorowym poziomie kompleksową organizację szkolenia - zapewnienie sali konferencyjnej z obsługą techniczną, noclegów, pełnego wyżywienia oraz organizację wieczoru integracyjnego.
W związku z powyższym z przyjemnością rekomendujemy Firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako profesjonalnego i solidnego organizatora szkoleń, gwarantującego wysoka jakość szkoleń zarówno pod względem merytorycznym, jak i również organizacyjnym."

 

„W dniu 18.05.2017 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu zorganizowanym i przeprowadzonym przez Firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. (…)

W oparciu o wnikliwą analizę potrzeb wszystkich uczestników szkolenia Pani Adrianna przeprowadziła warsztaty kreatywnego myślenia z wykorzystaniem koncepcji Design Thinking. Zajęcia były prowadzone dynamicznie, a każdy punkt teorii był poparty ćwiczeniami. Otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek i rozwiązań problemów do zastosowania w codziennej pracy zawodowej. (…).

Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. Zapewniła również na wzorowym poziomie kompleksową organizację szkolenia – zapewnienie sali konferencyjnej z obsługą techniczną, noclegów, pełnego wyżywienia oraz organizację wieczoru integracyjnego.”

ZUS - Kraków

Zakład Targowisk Miejskich

Energa Obrót

"Z przyjemnością rekomendujemy firmę AVENHANSEN jako profesjonalnego i rzetelnego dostawcę usług szkoleniowych. Realizowane na nasze zlecenie warsztaty z zakresu efektywnej współpracy w zespole z elementami komunikacji w dniach 10-11.10.2016 i 18-19.10.2016 przeprowadzone zostały na najwyższym poziomie, co przełożyło się na wysoka ocenę uczestników. (...)"

Komenda Policji w Radomiu

"Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie wynikające z profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia szkolenia.

Plan szkolenia zrealizowaniy był z nalezytą starannością a trenerzy wykazali się  profesjonalnym i merytorycznym przygotowaniem oraz kompetencjami trenerskimi, które umozliwiły wzbudzenie zainteresowania i zaangażowania uczestników szkolenia. (...)"

Ministerstwo Sprawiedliwości

PKP Energetyka S.A.

"(...) Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. podczas przygotowania i realizacji szkoleń wykazała się dużą sprawnością oraz profesjonalizmem. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny z zachowaniem najwyższej jakości. Trener prowadzący zajęcia zaprezentował szeroką wiedzę oraz doświadczenie w omawianych zagadnieniach. Zakres merytoryczny szkolenia był w pełni dostosowany do potrzeb uczestników. Sposób realizacji zajęć angażował pracowników do aktywnego udziału w warsztatach.   Z przyjemnością rekomendujemy firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako doświadczonego partnera gwarantującego wysoki poziom świadczonych usług Wysoka elastyczność i otwartość wobec klienta stanowią niewątpliwie wizytówkę firmy."

Urząd Miasta Braniewa

"(...) Zarówno strona logistyczna spotkania, jak i poziom merytoryczny zrealizowanych warsztatów oraz współpraca z Managerem ds. Organizacji Szkoleń Panią Anną Korchowiec pozwala zarekomendować firmę AVENHANSEN SP. z o.o. jako rzetelnego partnera przy organizacji tego typu projektów."

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

"(...) Wszystkie szkolenia zostały zrealizowane zgodnie z zapisami w umowach, z dochowaniem najwyższych standardów szkoleniowych. Miernikiem bardzo dobrej oceny powyższych szkoleń są pozytywne opinie uczestników wyrażone w ankietach ewaluacyjnych."

Przedsiębiorstwo Instalacyjne UNIMAX SP. z o.o.

"(...) Spotkanie zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie pod względem zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym. Plan szkolenia zrealizowan z najwyzszą starannością a trener wykazał się profesjonalnym przygotowaniem oraz wysokimi kompetencjami. Rekomendujemy firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera przy organizacji tego typu projektów."

GRUNDFOS Pompy Sp. z o.o.

"(...) Oferta firmy AVENHANSEN na przeprowadzenie takiego szkolenia została wybrana po analizie kilku ofert nadesłanych przez renomowane firmy szkoleniowe. Pomimo braku wcześniejszych kontaktów, współpraca przy organizacji szkolenia układała się bardzo dobrze m.in. dzięki łatwości kontaktów z Panią Anna Sendorek, Specjalistą ds. Realizacji Projektów w firmie AVENHANSEN.   Program szkolenia został uzgodniony pomiędzy nami a trenerem, więc z chwilą rozpoczęcia szkolenia uczestnicy mieli przygotowane pytania, które nurtowały ich podczas pracy zawodowej.   (...)   Na uwagę zasługuje również sprawność działania firmy AVENHANSEN w sprawach organizacyjnych zarówno przed jak i po szkoleniu.   Firmę AVENHANSEN możemy polecić jako wiarygodnego partnera w zakresie szkoleń pracowniczych."

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

"Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w okresie 12 września 2017 r. - 22 września 2017 r., zrealizowała na zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach usługę polegającą na zorganizowaniu i przeprowadzeniu czterech edycji szkolenia z zakresu "Kodeks postępowania admiistracyjnego po nowelizacji", przy czym każda edycja szkolenia obejmowała 16 godzin szkoleniowych. W szkoleniu wzięło udział łącznie 70 pracowników tut. Urzędu.

Proces związany z organizacją i przebiehiem szkolenia przeprowadzony został zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego. Trenerem prowadzącym szkolenie była Pani Agnieszka Masłowska-Gądek, która została bardzo wysoko oceniona przez uczestników, zarówno pod względem przygotowania merytorycznego, jak również sposóbu prowadzenia zajęć.

Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. kompleksowo podeszła do tematu i przeprowadziła szkolenie w sposób profesjonalny, uwzględniając specyfikę pracy nasej instytucji oraz potrzeby uczestników szkolenia."

Urząd Miasta Siedlce

Jednostka Wojskowa

JW nr 4938

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

"(...) Chciałbym podziękować za świetnie zorganizowane i przeprowadzone szkolenie...Jednocześnie dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm trenera (...)"

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

"(...) Rekomendujemy firmę AVENHANSEN Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do przeprowadzania szkoleń."

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

"(...) Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, z dochowaniem należytej staranności. Wszelkie elementy szkolenia, takie jak: dobór wykładowcy, ilość i jakość przekazywanej wiedzy, przygotowanie materiałów pomocniczych dla uczestników szkolenia, a przede wszystkim osobiste zaangażowanie Pani Aleksandry Bilińskiej zasługują na pochwałę i uznanie.   Z satysfakcją możemy stwierdzić, że szkolenie zorganizowane przez AVENHANSEN Sp. z o.o. spełniło nasze oczekiwania."

Ośrodek Pomocy Społecznej. Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy

"(...) W ramach realizacji powierzonego zadania firma AVENHANSEN Sp. z o.o. należycie wywiązała się z podjętych zobowiązań wynikających z zawartej umowy."

Elsat Sp. z o.o.

(...) Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie, na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym.   Zajęcia szkoleniowe były prowadzone w sposób dynamiczny i rzeczowy. Wiedza przekazywana była jasno i przystępnie, z uwzględnieniem i omawianiem wątpliwości i problemów słuchaczy. Niespożyta energia wykładowcy oraz zaangażowanie w trakcie wykładu sprawiło, że szkolenie było skuteczne i efektywne.   Z przyjemnością możemy zarekomendować firmę AVENHANSEN dla przyszłych klientów firmy."

Narodowy Bank Polski

2014-06-16/17 - Szkolenie: Proces przygotowania i realizacji inwestycji wg aktualnych przepisów w szczególności Prawa Budowlanego i ustawy dot. Zagospodarowania przestrzenneg 2014-08-19 -  Szkolenie: Prawo  autorskie  –  podejście  praktyczne

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Mikołaja Kopernika

2014-08-06 - Szkolenie: Negocjacje z dłużnikami

NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.

2014-06-26/27 - Szkolenie: Controlling sprzedaży

Pioneer Surgical Technology

2014-06-18 - Szkolenie: Błędy zamawiających - szkolenie dla Wykonawców

Projekt Efektywny

2014-06-14 - Szkolenie: Savoi-vivre

Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.

2014-06-13/14 - Szkolenie: Zarządzanie stresem i asertywność

TWA RETAIL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

TAURON Dystrybucja S.A.

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

Rule Financial Sp. z o.o.

Inforsys S.A.

Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

Bank Gospodarstwa Krajowego

Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Poznaniu

Comau Poland Sp. z o.o.

KDPW CCP S.A.

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

HFG Polska Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE UNIMAX Sp. z o.o.

Super-Pharm Poland Sp. z o.o.

INDIGO INTERNATIONAL Sp. z o. o.

PM Group Polska Sp. z o.o.

Uniwersytet Jagielloński

EDF POLSKA S.A.

Bayer Sp. z o.o.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.

Narodowy Fundusz Zdrowia z siedzibą w Warszawie

RWE Polska S.A.

RWE Stoen Operator Sp. z o.o.

Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców „Społem”

Główny Inspektorat Środowiska

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny KRUS w Łodzi

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki

MOPS Katowice

Urząd Transportu Kolejowego

Powiat Mławski – Starostwo Powiatowe w Mławie

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie

Nadleśnictwo Trzciel

Urząd Miasta w Mławie

Miasto Węgrów

Sąd Okręgowy w Koszalinie

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Sąd Rejonowy w Ciechanowie

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu

Agencja Rezerw Materiałowych

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Soli

Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Poznaniu

ITM Polska sp. z o.o.

AGRO-MAN Sp. z o.o.

NEUCA SA

ZHP Chorągiew Krakowska

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Zarząd Transportu Miejskiego m. st. Warszawy

Centrum Nauki Kopernik

Tech Data Polska Sp. z o.o.

ULTIMO S.A.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia PRO CARPATHIA

WYG International Sp. z o.o.

AJ Produkty Sp. z o.o.

ENEA Operator Sp. z o.o.

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

POWIATOWA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE

Axell Financial Services Sp. z o.o.

Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu

Stowarzyszenie Producentów Wag w Polsce

Otmuchów Logistyka sp. z o.o.

RWE Systems Poland Sp. z o.o.

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.

Grupa Doradcza Projekt Sp. z o. o.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej

Internet MALL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych WSCHÓD Sp. z o.o.

P.W. DEFRO Robert Dziubeła

Salumanus Sp. z o.o

Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o.

Opolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

BASF Polska Sp. z o.o.

OKMAR-PLASTIK

TAX CARE SA

Mota-Engil Polska S.A.

PaySquare SE Spółka Europejska Oddział w Polsce

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Narodowy Bank Polski

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli

Zarząd Oczyszczania Miasta

MGGP S.A.

Krakowskie e-Centrum Informatyczne JUMP Dziedzic Pasek Przybyła s.j.

ATT Sp. z o.o.

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie

Izba Celna w Warszawie

State Street Bank GmbH

JORDAHL & PFEIFER Technika Budowlana Sp. z o. o.

Asseco Poland S.A.

Ministerstwo Sprawiedliwości

Impress Sp. z o.o.

Bury Sp. z o.o.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Skarb Państwa

Gmina Miasta Gdańska - Urząd Miejski w Gdańsku

DGA S.A.

Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej

Funk International Polska Sp. z o.o.

Centrum Projektów Europejskich

Cargill (Polska) Sp. z o.o.

Bio-Tech Consulting Sp. z o.o.

Urząd Gminy Lipowa

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie

Dedra-Exim Sp. z o.o.

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Nickel Development sp. z o. o.

Urząd Gminy Brodnica

FRAPOL Sp. z o.o.

Yagi Poland Factory Sp. z o.o.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Oddział Regionalny w Krakowie

KGHM Polska Miedź S.A.

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi

Centrum Kształcenia Ustawicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Mundipharma Polska Sp. z o.o.

MKS Cracovia Sportowa SA

PRAGMA INKASO S.A.

Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych WIKA Barbara Bronicka Jaskólska

Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich

Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu

Najwyższa Izba Kontroli

ZOSP RP Wytwórnią Umundurowania Strażackiego w Brzezinach

NeoStrain Sp.z o.o.

REMBOR Sp. z o.o.

Streamsoft Sp. z o.o. S.K.

Sage Sp.z o.o.

EUROPROJEKT GDAŃSK S.A.

Südzucker Polska S.A.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Arcadis Sp. z o.o.

Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Krakowie

Centrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

SYNTHOS S.A.

Centrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

TOTALIZATOR SPORTOWY Sp. z o.o.

Trade Trans Log Sp. z o.o.

Bank DnB NORD Polska S.A.

CARGO Centrum Edukacji Zawodowej

Izba Celna w Toruniu

Południowy Koncern Węglowy

Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych TRAKT sp. z o.o.

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

P.W. Centro-chem H.Borkowska, D.Mandziuk Spółka Jawna

Scania Production Słupsk S.A.

NICKEL Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Sp. z o.o.

ArcelorMittal Poland

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

TK Telekom spółka z o.o.

POLPHARMA Zakłady Farmaceutyczne S.A.

Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu

TOBI T. Tokarz, R. Szeliga

WSK "PZL - Rzeszów" S.A.

Sileman Sp. z o.o.

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.

MPL Services Sp. z o.o.

Lionbridge Poland Sp. z o.o.

Fundacja im. Brata Alberta

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy

State Street Services (Poland) Limited sp. z o.o.

VRP sp. z o.o.

NFZ Dolnośląski Oddział Wojewódzki

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego "PZL - Rzeszów" S.A.

Italcolor Sp. z o.o.

Izba Celna w Opolu

Dom Finansowy QS Sp. z o.o.

Hymon Energy Sp. z o.o.

FLEXTRONICS LOGISTICS POLAND SP Z O. O.

INDEPENDENT TAX ADVISERS Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "ARKA"

AVIVA

Polski Instytut Dyplomacji imienia Ignacego Jana Paderewskiego

AGENCJA KREDYTOWO – LEASINGOWA MULTIKREDYT Sp. z o.o.

Silliker Polska Sp. z o.o.

ORLEN Upstream Sp. z o.o.

PIEKARNIO-CUKIERNIA-DELIKATESY RYSZARD STESKAL SPÓŁKA JAWNA

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Universal Leaf Tobacco Poland Sp. z o.o.

ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.

Hanplast Sp. z o.o.

Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza

Ryłko Sp. z o.o.

UBI Factor S.p. A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Gmina Szczucin / Małopolska Agencja Energii i Środowiska Sp. z o.o.

Biuro Podróży Travel City

PGNiG S.A. Wielkopolski Oddział Handlowy w Poznaniu

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego SKOBUD Sp. z o.o.

BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej

ING Bank Śląski S.A.

Krośnieńskie Huty Szkła "KROSNO" Spółka Akcyjna

ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

SENER Sp. z o.o.

Nadleśnictwo Ełk OSW Malinówka

LESAFFRE POLSKA S.A.

Elda-Eltra Elektrotechnika SA

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Urząd Transportu Kolejowego

Bolsius Polska Sp. z o.o.

USŁUGI TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE EDYTA MALICZAK

Renata Urowska i Wspólnicy sp.k.

Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie

PayPal Polska Sp. z o.o.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

Szpital Powiatowy w Radomsku

Qualia Development Sp. z o.o.

BZ WBK Leasing SA

Biuro

TIKKURILA POLSKA S.A.

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

VRP Sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownicytwa Sp. z o.o.

PGNiG S.A. Oddział w Zielonej Górze

EBS S.A.

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów" Sp. z o.o.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

NEGOCJACJE

 • "Dzięki szkoleniu udało mi się zrozumieć dlaczego negocjacje są uważane za najwyższą formę komunikacji:)"
 • "Profesjonalne, uswiadamiające, motywujące."
 • "Bardzo miłe podejście i duże doświadczenie."
 • "Było fajnie:-)"
 • "Super profesjonalnie i bez nudy."
 • "Bardzo dobry trener."
 • "Tematyka wbrew pozorom bardzo przydatna w pracy zawadowej. Warto uczestniczyć w tego typu szkoleniach."
 • "Profesjonalna obsługa. Takich szkoleń tylko więcej można sobie życzyć zwłaszcza w tym wydaniu."
 • "Cenne informacje do wprowadzenia w swoim życiu służbowym i prywatnym."
 • "Bardzo profesjonalne szkolenie."
 • "Rzecszowe i interesujące zagadnienie." 

"Profesjonalne negocjacje zakupowe"

 • "Bardzo dobre przygotowany do zajęć. Super spocób przekazania wiedzy poprzez ćwiczenia." 
 • "Bardzo rozwijające, otwiera spojrzenie na rózne zmienne negocjacji." 
 • "Ćwiczenia praktyczne, które na 100% pomogą w rozmowach negocyjnych." 
 • "Szkolenie przyniosło mi duże korzyści, zdobyłem zdecydowanie większą wiedzę." 
 • "Rzeczowe, merytoryczne szkolenie,wiedza poparta przykładami życia innych." 

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

 • "Chciałam bardzo podziękować za szkolenie. (...) Uczestniczyłam już w kilku szkoleniach menadżerskich. Jednakże szkolenie zorganizowane przez Państwa firmę było najlepsze. Dotychczas uczestniczyłam w szkoleniach zorganizowanych na ok 12 - 15 osób już wiem że to się nie sprawdza. Mała grupa, zorganizowana przez Państwa dała szansę wszystkim uczestniczyć w zajęciach praktycznych, których było bardzo dużo i z których osobiście wiele wyniosłam. Ponadto odgrywane przez uczestników scenki były idealnie dobrane do potrzeb tematu oraz zagadnień życiowych występujących w firmach. Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności Pani trener - Aleksandry Chrapko - przekazywała wiedzę teoretyczną ciekawie i zwięźle, popierała dużą ilością przykładów. Styl prowadzenia zajęć był bez zarzutu różnorodna forma zadań do wykonania przez grupę powodowała, że nie było nudy ani sztucznego przedłużania gdzie na ogół uczestnicy myślą tylko o jednym - aby się już skończyło. W zajęciach nie występowały "dłużyzny". Poza tym niezmiernie miło było słuchać i patrzeć na osobę, która z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem prowadzi zajęcia, bo chce uczestnikom coś przekazać, a nie tylko zrobić swoje. Gratuluję Państwu takiego pracownika i tak dobrze przygotowanego programu szkolenia. Jeszcze raz dziękuję za szkolenie." 
 • "Szkolenie ciekawe, przekazano wiele potrzebnych informacji do efektywnego zarządzania zespołem."
 • "Szkolenie przeprowadzone przez Panią Aleksandrą odbyło się w sposób bardzo profesjonalny, ciekawy i konkretny. Polecam wszystkim, zainwestujcie w siebie biorąc udział w szkoleniach AVENHANSEN!"
 • "Szkolenie pomogło mi zrozumieć jakim managarem mogę być i jak ważne jest to dla moich pracowników."
 • "Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze.Przygotowanie trenera było na dobrym poziomie." 
 • "Szkolenie aktywne, dużo ćwiczeń praktycznych, miła atmosfera. Dużo się wynosi."
 • "Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny."
 • "Pełen profesjonalizm i zero owijanie w bawełnę. Sama energia i kasa sama w sobie."
 •  "Bardzo dobrze prowadzone."
 • "Osoba otwarta, szybko łapiąca kontakt, budzaca zaufanie."
 • "Szkolenie było bardzo ciekawym doświadczeniem dzięki świetnie przygotowanemu trenerowi, który potrafił włączyć uczestników do szkolenia w sposób aktywny."
 • "Szkolenie zaskakujące, doskonale prowadzone."
 • "Bardzo przygotowany prowadzący, który zainteresował mnie tematem."

"Etyka w pracy urzędnika"

 • "Szkolenie dobrze przygotowane."
 • "Interesująca, przydatna  wpracy dawka wiedzy."
 • "Miła atmosfera,ciekawe prowadzenie."
 • "Szkolenie przeprowadzone sprawnie i rzeczowo."
 • "Treściowe, merytoryczne i ciekawe."
 • "Szkolenie bardzo ciekawe, przeprowadzone w sposób bardzo interesujący."
 • "Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, pomogło mi się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy."
 • "Dzięki temu szkoleniu zyszkałam bardzo dużo. Mój stosunek do wykonywanej pracy zmienił się pozytywnie."
 • "Ciekawie, komunikatywnie, w miłej atmosferze."
 • "Szkolenie daje możliwość dalszego rozwoju."
 • "Szkolenie bardzo mi się podobało, wyciągnąłem wiele wniosków."
 • "Sympatyczna, merytoryczna obsługa, ktora z zaangażowaniem podeszła do tematu. Wszystko przemyślane."
 • "Szkolenie przebiegło bez zastrzeźeń, maksymalnie wyczerpany temat. Oosba prowadząca przeprowadziła je w sposób komunikatywny, ciekawy jak i mobilizujący."
 • "Dobry przekaz, wszytsko zrozumiałe, mile i pouczające."

"Zarządzanie pracownikami na hali produkcyjnej"

 • "Bardzo fachowo i rzeczowo przekazane informacje."
 • "Szkolenie bardzo dobrze przekazuje informacje dotyczące zarządania pracownikami."
 • "Jasne i zrozumiale szkolenie, pomocne w pracy."
 • "Profesjonalne, bardzo jasne przekazanie informacji."
 • "Dobry, prosty przekaz wiadomości dobrze zostają przyswojone przez słuchacza."

"Zatrudnianie obcokrajowców i delegowanie do pracy za granicą  (UE i spoza UE) "

 • "Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Wyczerpujące odpowiedzi trenera na zadawane pytania."
 • "Rzetelnie przygotowany wykład w przystępnym języku."
 • "Szkolenie interesujące. Prowadzący wyczerpująco i myślowo przedstawił aspekty dotyczące zatrudnienia osób z zagranicy."
 • "Szkolenie rozwiało wątpliwości jakie napotkało pracodawca zatrudniając pracowników obcokrajowców." 

"Zarządzanie personelem"

 • "Szkolenie przeprowadzone w ciekawy sposób, przy zastosowaniu różnorodnych metod i znacznie podnoszący kompetencję teorytyczne w obszarze podlegającym szkoleniu."
 • "Dzięki sposobie przeprowadzenia szkolenia i dużej wiedzy prowadzącej mogliśmy się czynnić, zaangażować a to pomoże utrwalić potrzebne zawodową."
 • "Szkolenie wiele spraw mi wyjaśniło i znacznie pomoże w zarządzaniu mojego Oddziału."
 • "Dzięki teorii i ćwiczeniom łatwiej pryswoić i zrozumieć właściwe postępowanie a pracownikiem."
 • "Fajnie poprowadzone szkolenie, dużo warsztatów i omawiania caseów-mało prezentacji i śledzenia slajdów. Na plus."
 • "Szkolenie dopasowane do poziomu uczestników. Prowadząca szkolenia dynmicznie reagowała na zmieniającą się sytuację."
 • "Szkolenie pomogło w utrzymaniu teorii ale też wskazało że stale należy ćwiczyć umijętności, co pomoże w rozmowach z prcownikami na trudny temat."
 • Przeprowadzono profesjonalnie wymagające zaangażowania uczestników."
 • "Szkolenie wniosło bardzo dużo nowych tematów do mojego życia zawodowego wskazując właściwe tory w realizacji obowiązków."

"Organizacja i zarządzanie współczesnymi procesami rekrutacji i selekcji - czyli trening mistrzów rekrutacji"

 • "Energetyczna trenerka, łatwo nawiązuje kontakt z grupą." 
 • "Dla początkującego pracownika szkolenie było ciekawe, można było usłyszeć wiele ciekawych, praktycznych i niezbędnych w pracy informacji." 
 • "Przekazywanie wiedzy w sposób profesjonalny, swoboda wypowiedzi przez prowadzacą - Agnieszkę."
 • Przekazywanie informacji w bardzo przyjazny sposób."

"Kierownik budowy - teoria a praktykana płacu budowy"

 • "W pełni profesjonalne szkolenie poparte, co najważniejsze wieloma przykładami wziątymi z życia. Jestem bardzo zadowoly."
 • "Bardzo dobre szkolenie dla kierowników budowy i dla diału prawnego."
 • "Szkolenie meretoryczne, ciekawe, nie jest to stracony czas."
 • "Szkolenie przygotowane jest bardzo meretorycznie. Możliwość uzyskania odpowiedzi na zadawane pytania."

PRAWO

 • "Profesjonalne prowadzenie szkolenia. Trener Marcin Owsianka posiada wyczerpującą wiedzę!"
 • "Szkolenie prowadzone przez Pana Owsiankę w pełni profesjonalnie. Wiedza jaką posiada została w 100% przekazana osobą uczestniczącym w szkoleniu."
 • "Wysoki poziom merytoryczny, wiedza i fachowość trenera."
 • "Prowadząca szkolenie wykazała się dużą wiedzą wg. przedstawionego zagadnienia."
 • "Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne trenera. Bardzo dobry kontakt prowadzacego z uczestnikami szkolenia, wyraźny i jasny przekaz informacji."
 • "Pełen profesjonalizm trenera. Przygotowany temat wyczerpujący."
 • "Szkolenie prowadzone w sposób sprawny, a informacje przekazywane były bardzo przejrzyście."
 • "Prowadzący wyróżnia się ogromną wiedzą, dobrze prygotowany. Odpowiadał z przykładami na wszystkie pytania, pojawiajace się podczas szkolenia."
 • "Szkolenie bardzo uświadamiające, co pracownik może, a czego nie powinien. Dobrze wytłumaczone przepisy prawne.
 • "Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny, komunikatywny. Prowadzący otwarty na pytania z sali."
 • "Prowadzący wyróźnia się pgromną wiedzą, dobrze przygotowany. Polecam wszystkim!"
 • "Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny."
 • "Skolenie prowadzone w bardzo przystępny sposób. Teoria połączona z praktycznymi przykładami."
 • "Profesjonalnie i rzeczowe przygotowanie prowadzącego."
 • "Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie, oceniam szkolącego bardzo dobrze."
 • "Szkolenie przeprowadzone w sposób protekcjonalny."
 • "Szkolenie przeprowadzone w sposób przystępny, z humorem. Prowadzący rzeczowo odpowiadał na wszystkie zadawane przez uczestników pytania."
 • "Bardzo konkretnie."
 • "Szkolenie prowadzone bardzo interesująco, pozwoliło zainteresować mało ciekawym tematem."
 • "Szkolenie przeprowadzone fachowo."
 • "Szkolenie o sprawach nie koniecznie zbyt ciekawych przeprowadzone w bardzo interesujacy i absorbujący."
 • "Świetny kontakt prowadzącego z uczestnikami."
 • "Bardzo dobry przekaz i kontakt z uczestnikami."
 • "Szkolenie rzetelne, ciekawe. Osoba prowadząca szkolenie kompetentna bardzo dobrze przygotowana."
 • "Szkolenie rzeczowe, komletne, dużo przaktycznych ustawień."
 • "Bardzo profesjonalne i bardzo dobrze odebrane przy słuchacze."
 • "Szkolenie merytoryczne, ustalone na cel. Przedstawione w prosty i przejrzysty sposób."
 • "Ciekawy program i fajny wykładowca."
 • "Skolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, spełniające oczekiwania w kwestii przekazywania informacji."
 • "Szkolenie przeprowadzone w zadowalający sposób. Spełniło moje oczekiwania. Polecam w 100%"

"Przygotowanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia po nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych"

 • "Rzetelnie,konkretnie,profesjonalnie,miło."
 • "Konkretnie, rzetelnie i na temat."
 • "Wysokie kompetencje i doświadczenie w przedmiotowej tematyce szkolenia."
 • "Merytoryczny, praktyk, kompetentny."
 • "Prowadzący konktetny, rzeczowy, komunikatywny."
 • "Trener bardzo dobrze przygotowany."
 • "Prowadzący oprócz rozległej wiedzy w temacie szkolenia, posiada bogate doświadczenie, którym uzupełnia szkolenie w interesujacy spośob."

"Kodeks Postępowania Administracyjnego"

 • "Strzał w dziesiątkę. Świetna technika prowadzenia."
 • "Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie w której dokładnie została wyjaśniona sama procedura postępowania administracyjnego."
 • "Bardzo szczegółowe informacje, duża wiedza trenera."
 • "Dzięki temu szkoleniu zdobyłam nowe umiejętności, oraz nową wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu."
 • "Szkolenie przyniosło mi wiele korzyści w pracy zawodowej."
 • "Jasno i rzetelnie przekazano informacje szkoleniowe."
 • "Bardzo dokładnie przekazane informacje, które ułatwią mi pracę."

"Spółki handlowe"

 • "Profesjonalny i merytoryczny prowadzący."
 • "Najwyższy profesjonalizm."

"Postępowanie egzekucyjne"

 • "Ciekawy i przyjazny sposób przekazywania wiedzy."
 • "Doskonałe szkolenie."
 • "Szkolenie bardzo ciekawe, dużo wiedzy do wykorzystania w praktyce."
 • "Rzeczowe."
 • "Dobrze przygotowany trener z ogromnym poziomem wiedzy."
 • "Profesjonalne szkolenie."
 • "Szkolenie przeprowadzone w sposób ciekawy i dokładny. Wszystkie zagadnienia poruszone szczegółowo."
 • "Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, profesjonalny trener, przyjazna atmosfera, dużo przykładów z życia. Szkolenie godne polecenia."
 • "Kompetentny trener. Dużo merytorycznej wiedzy. Szkolenie, w którym warto uczestniczyć."

"Redagowanie aktów administracyjnych i korespondencji urzędowej"

 • "Prowadzący bardzo dobrze przygotowany."
 • "Zagadnienia teorytyczne poparte ciekawymi przykładami praktycznymi."
 • "Szeroka tematyka, dobre przygotowanie merytoryczne."
 • "Rzeczowe szkolenie przydatne w codziennej pracy urzędniczej."
 • "Jasny, precyzyjny przekaz."

"Prawo autorskie w ujęciu oświatowym"

 • "Sympatyczna prowadząca, miła atmosfera, dużo przydatnych informacji podanych w zrozumiały sposób."
 • "Szkolenie prowadzone w sposób dostosowany do specyfiki placówki."
 • "Prowadząca posiada bogatą wiedze na temat szkolenia. Potrafi odpowiedzieć na konkretne przykłady."
 • "Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie przez osobę z dużą wiedzą merytoryczną."
 • "Duża znajomość przepisów i odniesienie się do specyfiki naszej placówki."
 • "Szkolenie rozwiało wiele wątpliwości oraz wniosło szereg nowych. Teraz wiem że kat wiele jeszcze niewiem."
 • "Szkolenie rozwiało wiele wątpliwości oraz wniosło szereg nowych. Teraz wiem że kat wiele jeszcze niewiem."

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA

 • "Jest to szkolenie, które pozwala na zwiększenie sprzedaży naszych produktów.”
 • "Fajny merytoryczny przekaz poparty wieloma przykładami zaczerpniętymi z codziennych sytuacji występujących w pracy handlowca."
 • "Szkolenie prowadzone przez Pana Marcina Rzucidło było bardzo profesjonalne, bardzo dobrze zorganizowane i utrzymane w atmosferze zachęcającej otwarcia się.”
 • "Szkolenie zgodne z oczekiwaniami uwzględniające specyfikę działalności kursantów."
 • "Polecam jak najbardziej usługi firmy."
 • "Szkolenie odbyło się w sposób bardzo zrozumiały w miłej atmosferze,  a także z którego wyniesie się bardzo przydatną wiedzę w praktyce. To właśnie takiego szkolenia oczekiwałam i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Gorąco polecam prowadzącego Roberta Staszkiewicza."
 • "Podoba mi się możliwość dyskusji na trudne tematy. Możliwość praktycznego odniesienia do tematu pomogła uwidocznić rozwiązania."
 • "Świetne merytorycznie, w prawidłowy sposób zarządzanie czasem."
 • "Rzeczowe, konkretne - bardzo dobrze przeprowadzone."
 • "Szkolenie bardzo dobre, praktyczne."
 • "Szkolenie dotyczyło bogatej wiedzy na temat kommunikacji w kontakcie z klientem w trudnych sytuacjach. Było przygotowane i przeprowadzone rzetelnie."
 • "Miło spędzony czas z dużą dawką wiedzy!:)"
 • "Dyskusje, przykłady, humor i wiedza. Polecam."
 • "Dobrze przygotowane szkolenie, dużo się dowiedzałam nowego, wykwalifikowany trener."
 • "Dziękujemy za przerowadzone szkolenie, z duzą wiedzą i ciekawymi materiałami."
 • "Profesjonalne, bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie. Polecam."
 • "Pan Rafał świetnie dopasował szkolenie do naszych indywidualnych potrzeb, spontanicznie reagował na sytuację. Przerósł moje oczekiwania."            
 • "Szkolenie dopasowane do potrzeb, podejście praktyczne, elastyczność w reagowaniu na potrzeby uczestników."             
 • "Merytoryczne szkolenie przeprowadzone w ciekawy sposób."                           
 • "Dobrze przygotowane merytorycznie szkolenie, możliwość przeniesienia zdobytej wiedzy na warsztatach."   

"Profesjonalna obsługa klienta"

 • "Zaangażowanie prowadzącego, oraz pełne zrozumienie problemów z którymi borykają się uczestnicy."
 • "Szkolenie realizowane przez Państwa firmę trafione w punkt. W pełni spełniające oczekiwania."
 • "Szkolenie bardzo pomocne w szczególności dla początkujących."
 • "Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób, rzetelnie i merytorycznie."
 • "Profesjonalne przygotowanie trenera."
 • "Bardzo dobre materiały szkoleniowe, ciekawe prezentacje, duża wiedza prowadzącego."
 • "Bardzo sprawne i treściwe szkolenie."
 • "Luźna atmosfera podczas szkolenia, ciekawy - nie nudny sposób przeprowadzenia szkolenia."
 • "Miła atmosfera, praktyczne zastosowanie wiedzy. Pozostawienie dużej ilości materiałów do dalszego doskonalenia."
 • "Serdecznie polecam szkolenia AVENHANSEN - Profesjonalny nietuzinkowy trening umiętności miękich."
 • "Miła atmosfera, dużo tekstów, ćwiczeń, wymiana doświadczeń."
 • "Bardzo pomocne szkolenie, przekazano dużo informacji, miła atmosfera."
 • "Bardzo rzeczowe szkolenie, pomocne na co dzień w kontakcie z klientami."
 • "Dużo przydatnych ćwiczeń praktycznych." 
 • "Szkolenie pomaga w dobrym kontakcie z klientem."
 • "Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie, szybko, dobre trafiające."
 • "Dobrze rzeczowo i profesjonalnie przeprowadzone szkolenie."
 • "Szkolenie pokazuje w jaki sposób poradzić sobie z trudnym klientem w codziennych sytuacjach."
 • "Rzeczowe i profesjonalne, bardzo dobrze przeprowadzone i przedstawione."
 • "Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone w miłej atmosferze."
 • "Szkolenie zaspokoiło moje potrzeby dot. obsługi klienta praz ukazało możliwości rozwoju sfery marketingowej swojej organizacji."
 • "Bardzo dynamiczne!"

"Asertywność i obsługa klienta"

 • "Szkolenie bardzo pouczające.Fajnie przekazane, dociera do odbiorcy. Na pewno ułatwi mi to kontakt z klientem."
 • "Wiedza przekazana w interesujący sposób, prosty i zrozumiały."
 • "Bardzo profesjonalne i ciekawe szkolenie. Dające wiele do myślenia."
 • "Bardzo dobry doradzca szkoleniowy."
 • "Bardzo dobrze wykonane zadania i ciekawe, a zarazem interesująco przeprowadzone zajęcia."
 • "Profesjonalne podejście ,merytoryczne przygotowanie osoby prowadzącej  na bardzo dobrym poziomie."
 • "Szkolenie przeprowadzono bardzo profesjonalnie, miła i przyjemna atmosfera. Czułam się dobrze i komfortowo."
 • "Szkolenie merytoryczne,dobry przekaz."
 • "Szkolenie bardzo mi się podobało, sposób przekazywanych informacji przez prowadzącą był ciekawy."
 • "Szkolenie prowadzone w sposób zrozumiały,można było się wiele dowiedzieć."
 • "Szkolenie barzo dobre. Na wyskoim poziomie."
 • "Jestem bardzo zadowolona,dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy."
 • "Ciekawie przeprowadzone szkolenie,które poszerzyło moją wiedzę na temat obsługi klienta."
 • "Bardzo profesjonalne i ciekawe szkolenie."
 • "Super nauka i dobra zabawa."
 • "Profesjonalne podejście trenera,szkolenie na bardzo wysokim poziomie."
 • "Szkolenie było bardzo fajne,ciekawe i wiele z niego wyniosłam."
 • "Szkolenie merytoryczne,dobry przekaz,ton głosu osoby prowadzącej."
 • "Na wesoło,ale konkretnie."
 • "Bloki szkoleń w więkrzości spełniły moje oczekiwania."

"Obsługa klienta przez telefon"

 • "Logiczne i ciekawe."
 • "Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie, poruszona tematyka pozwoliła na poznanie nowych metod i modelu sprzedaży."
 • "Szkolenie interesujące i poruszone w nim tematy mogą być bardzo przydatne w życiu."
 • "Ciekawe szkolenie pozwalające na lepsze poznanie siebie."
 • "Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny. Prowadzący sumienny, otwarty."
 • "Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Fajna, luźna atmosfera. Sposób prowadzenia nie wymuszający, a pobudzający do myślenia."
 • "Szkolenie merytoryczne i profesjonalne."
 • "Poruszone tematy przybliżyły mi oczekiwania klientów."

"Telefoniczna obsługa klienta"

 • "Szkolenie bardzo przydatne i merytorycznie poprowadzone. Duży plus za zaangażowanie trenera."
 • "Szkolenie było ciekawe, przydatne i w pełni spełniało oczekiwania.Prowadzący świetnie przygotowany. Wspaniale potrafi dostosowaćszkolenie do uczestników."
 • "Bardzo przyjemna atmosfera."
 • "Szkolenie bardzo ciekawe, prowadzący przygotowany do zajęć."
 • "Szkolenie na bardzo wysokim poziomie i bardzo ciekawe."

"Trening efektywnej sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem proaktywnej postawy Handlowców przy zastosowaniu nowoczesnych technik i taktyk sprzedażowych"

 • "Szkolenie ciekawe,profesjonalne.Dobra organizacja."
 • "Szkolenie innowacyjne,przeprowadzone w dobry sposób."
 • "Rekomenduję firmę do szkoleń."
 • "Najlepszy wybór."
 • "Trener przekazał wiedzę w sposób zrozumiały i bardzo ciekawy."
 • "Bardzo ciekawe szkolenie. Prowadzący z dużą wiedzą."
 • "Trener nie krytykuje, lecz podpowiada co zrobić,aby było lepiej."
 • "Skarbnica doświadczeń."
 • "Profesjonalna firma."
 • "Pełen profesjonalizm,organizacja bardzo dobra, wspaniały trener."
 • "Ciekawe szkolenie, prowadzone dynamicznie, polecam!"
 • "Bardzo interesujące szkolenie,trener tryskający dobra energią."
 • "Szkolenie pozwoliło mi spojrzeć na proces sprzedazy trochę z innej perspektywy."
 • "Profesjonalizm, łatwośc przekazu."
 • "Wszystko w pigułce."
 • "Strzał w dziesiątkę!"
 • "Szkolenie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Temat wyczerpany na maxa."
 • "Szkolenie profesjonalne, ulepszające relacje z klientem i technikami sprzedaży."
 • "Profesjonalne podejście, bardzo dobrze przygotowane materiały merytoryczne, miła atmosfera oraz ćwiczenia praktyczne."
 • "Pozytywmie, bardzo profesjonalnie."
 • "Szybko, ciekawie, konkretnie i profesjonalnie."

"Obsługa trudnego klienta"

 • "Jest to bardzo dobre szkolenie dla osób, które mają w pracy kontakt z klientami i wskazuje jak sobie radzić w trudnej sytuacji."
 • "Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, z dużym zaangażowaniem oraz naciskiem na doświadczenie trenera i grupy."
 • "Wiedza cenna i warta do przyswojenia."
 • "Rzeczowe, praktyczne w przystępnej formie."
 • "Szkolenie wartościowe merytorycznie, ale co najważniejsze przeprowadzone w ciekawy i przyjemny sposób."
 • "Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie, przemiła atmosfera, bardzo miły prowadzący. Szkolenie zapadające w pamięci." 
 • "Jasna komunikacja, logiczny przekaz usystematyzowanie wiedzy i naszych postaw." 
 • "Wysokie kompetencje, skutecność szkolenia!!!" 
 • "Bardzo przydatne i świetnie przeprowadzone szkolenie. Polecam!" 
 • "Przydatne szkolenie pokazujące jaki jesteśmy odbierani przez nowych klientów." 
 • "świetnie przygotowane, trafące w potrzebyuczęstników." 
 • "Profesjonalna obsługa reklamacji w firmie"

 • "Osoba prowadząca umie  w odpowiedni sposób przekazać wiedze."
 • "Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo miły, sympatyczny i konkretny sposób."
 • "Dobre podejście prowadzącej do uczestników, aktywizacja uczestników."
 • "Sympatyczna instruktorka, która w łatwy i przejrzysty sposób praeprowadziła szkolennie."
 • "Zajęcia przeprowadzone w sposób interesujący."
 • "Ciekawie prowadzone zajęcia, organizujące uczestników. Szczególnie scenki pozwalające na przećwiczenie zdobytych informacij na szkoleniu."

UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE

"Profesjonalna Asystentka/Sekretarka"

 •  „Fantastyczna Pani Trenerka! Trudno jest mi wyobrazić sobie, że mógłby to szkolenie prowadzić ktoś inny”
 • „Szkolenie super, rewelacyjnie przeprowadzone. Czuje się po nim zdecydowanie jak profesjonalna asystentka”
 • „Zarówno przeprowadzenie szkolenia, trenerka, jak i sama organizacja na piątkę z plusem. Polecam innym osobom pragnącym zdobywać nowe umiejętności”
 • „Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Tematy poruszane bardzo istotne i pomocne w pracy sekretarki. Pani Izabela Krzyszycha wspaniały trener – polecam. Szkolenie trwało dwa dni, prowadzone bardzo dynamicznie, dużo ćwiczeń"
 • „Polecam szkolenie "Profesjonalna Asystentka/Sekretarka" - poszerza horyzonty i porusza wiele zagadnień, które napewno wykorzysta się w pracy, a także w życiu :-)"
 • „Rewelacyjna prowadząca - nie wyobrażam sobie lepiej prowadzonego szkolenia"
 • „Szkolenie z Panią Izabelą Krzyszycha z pewnością pozytywnie zaskoczyło. Z czasem okaże się, że najbardziej ciekawe i przydatne są tematy, których omówienia spodziewaliśmy się w zupełnie inny sposób”

"Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych"

 • "To szkolenie otworzyło mi oczy na wiele rzeczy, które powinnam uwzględnić przy prezentowaniu. Świetny warsztat, polecam je każdemu. Trener cudownie prowadzi grupę"
 • "Bardzo kompetentna osoba, zrównoważona z intersującymi przykładami z życia"
 • "Szkolenie z prezentacji przyda się przy rozmowach z kilentem i trudnych sytuacjach zawodowych."
 • "Szkolenie jak najbardziej super. Prowadząca przemiła. Kurs na temat, polecam."
 • "Bardzo ciekawe szkolenie z praktycznymi zadaniami. Wzbudza adrenalinę potrzebną do działania."
 • "Szkolenie było bardzo angażujące. Nie była to sucha teoria, ale na praktycznym przykładach."
 • "Profesjonalnie prowadzone szkolenie. Trener z bogatym doświadczeniem w temacie."
 • "Nie było nudne, nie dłużyło się."
 • "Szkolenie spełniło moje oczekiwanie, prowadząca wykazała się ogromną wiedzą i stworzyła wspaniałą atmosferę na sali."
 • Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Dużo praktycznej wiedzy przekazanej w przystępny sposób."
 • "Doskonale przygotowanie, duża energia prowadzącej, wspaniałe wrażenia."
 • "Bardzo profesjonalnie zorganizowane szkolenie, przeprowadzone w przyjaznej atmosferze i daje duzo pozytywnej energii."
 • "Kompetencja i profesjonalizm w kazdym celu. Szkolenie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników."
 • "Cenne doświadczenie."
 • "Szkolenie było prowadzone bardzo ciekawie i profesjonalnie!"
 • "Prowadząca w bardzo dobry sposób potrafi przekazać wiedzę. Zakres materiału odpowiedniw w pełni spełniający oczekiwania."
 • "Pozytywna energia. Dobry kontakt z kursantami."
 • "Ciekawe, konkretne i ukazujące co trzeba poprawić."
 • "Profesjonalnie a zarazem w przystępny sposób przeprowadzone szkolenie."
 • "Bardzo ciekawe szkolenia. Świetne przygotowania teoretyczne. Polecam."
 • "Solidna porcja praktycznej wiedzy."
 • "Energia prowadzącej super."
 • "Świetna atmosfera i informacja wzrotna dla uczestników."
 • "Szkolenie prowadzone przez bardzo kompetentną osobę, na temat, z dużym zaangażowaniem."

"Trening wywierania wpływu i aktywnej komunikacji we współpracy w zespole"

 • "Szkolenie było prowadzone na wysokim poziomie. Chętnie poleciłabym je swoim znjaomym.Otrzymałam wiele wskazówek jak praktycznie wykorzystać wiele informacji w swojej pracy i codziennym życiu."
 • "Szkolenie przeprowadzone w bardzo ciekawej formie,dużo praktycznych informacji, a nie tylko "sucha" wiedza."
 • "Szkolenie godne polecenia.Idealne przełożenie teorii na zastosowanie w praktyce.Duże zaangażowanie uczestików."
 • "Bardzo dużo nowej wiedzy, która można wykorzystać w praktyce.Przekazana w przyjemnej i praktycznej formie."
 • "Szkolenie nie skupiało się na teorii, ale na praktyce i rozwiązywaniu naszych konkretnych problemów."
 • "Świetna organizacja, kompetentność i dużo wiedzy."
 • "Otwartość i elastyczność na zgłoszone problemy i zagadnienia."
 • "Super szkolenie, dużo wiedzy praktycznej i teorytycznej."
 • "Rzeczowe, rozwijające, poszerzające horyzonty."
 • "Wszystko super :)"
 • "Szkolenie przeprowadzone w bardzo dobrej atmosferze przez berdzo profesjonalnego trenera."
 • "Bardzo ciekawe szkolenie, które przyda się aż w relacjach i w prywatnych."
 • "Bardzo bodrze merytorycznie przygotowana osoba. Najlepsze szkolenie, jakie odbyłem w ostatnich latach."
 • "Rzeczowe, ciekawe, interesujące."
 • "Wszystko zgodnie z założeniami, efekty widoczne już następnego dnia."
 • "Ciekawe, konkretne, bezpośrednie. Trener nawiązywuje kontakt z uczestnikami."
 • "Zdecydowanie polecam. Szkolenie w miłej atmosferze, motywujące do współpracy."
 • "Ciekawe i interaktywne."

"Wzmacnianie kompetencji interpersonalnych"

 • "Kompetentne i bardzo sympatyczne spotkanie."
 • "Polecam wszystkim, którzy nie podjeli jeszcze decyzji."
 • "Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia. Prowadzący z ogromną wiedzą i doświadczeniem."
 • "Prowadzący w doskonały sposób przeprowadził nas przez tajniki radzenia sobie ze stresem. Dziękujemy!"
 • "Szkolenie skupiło się na tym co istotne."
 • "Szkolenie bardzo przydatne w codziennej pracy i życiu osobistym."
 • "Bardzo dobre, pouczające i inspirujące szkolenie."
 • "Pan Krzysztof Sobieraj- super specjalista.Szczerze polecam szkolenie z tym Panem!"
 • "Ciekawe szkolenie,a trener w przyjemny sposób przekazywał wiedze."

"Wygraj wyścig z czasem! Zarządzanie sobą w czasie z elementami asertywności"

 • "Szkolenie przerosło moje oczekiwania! Trenerka wydobyła z uczestników pokłady energii i wiedzy, których nie byli świadomi."
 • "Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Kasi. Jest przekonująca, a prowadzone przez nią szkolenia bardzo interesujące-pochłonęło wszystkich uczestników!"
 • "Szkolenie dopasowane do potrzeb firmy. Indywidualne podejście. Zrozumienie problemów i znalezienie rozwiązania."
 • "Szkolenie przyniosło mi wiele korzyści, które z pewnością wykorzysam w mojej pracy zawodowej."
 • "Bardzo polecam szkolenie z organizacji czasu, bo z całą pewnością nie chodzi tu tylko o plan dnia, ale także o to, czego o sobie nie jesteśmy świadomi."

"Efektywna współpraca oraz misja w pracy urzędnika"

 • "Rzetelny i skoncentrowany trener, potrafiący słuchać i nawiązać relację ze słuchaczami."
 • "Dobra jakość, zajęcia ciekawe."
 • "Inspirujące szkolenie, wzmacniające integracje zespołu."

"Efektywna praca z zespołem dla zaawansowanych"

 • "Szkolenie bardzo merytoryczne."
 • "Szkolenie bardzo interesujące. Polecam!"
 • "Świetnie przygotowane szkolenie, przeprowadzone z niezwykłą swobodą. Dziękuję!"
 • "Bardzo ciekawy, miły i interesujący sposób przekazywania wiedzy."
 • "Bardzo dobre szkolenie, poparte przykładami z życia."
 • "Bardzo ciekawe i przydatne szkolenie,przeprowadzone przez bardzo kompetentnego trenera."
 • "Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne."
 • "Treściowe, wyraziste, bardzo przydatne."
 • "Kompetentny, ciekawy sposob przekazywania wiedzy."
 • "Bardzo ciekawa prezentacja i warsztaty. Świetnie przeprowadzone."
 • "Dużo wiedzy w krótkim czasie."
 • "Bardzo pomocne. Ciekawie prowadzone."
 • "Szkolenie może przynieśc Państwu więcej niż myślicie."
 • "Pełen profesjonalizm, jakośc powyżej oczekiwań."
 • "Profesjonalnie, ciekawie, inspirująco."
 • "Szkolenie było interesujące, prowadzone w sposób ciekawy, obrazowy z poczuciem humoru."
 • "Super prowadzący i super efekt osobisty."

"Zarządzanie sobą w czasie z elementami asertywności"

 • "Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia.Dużo wartościowych informacji."
 • "Szkolenie zawiera wszystkie informacje na temat zarządzania czasem. Dzięki temu można łatwiej wykorzystać wiedzę w praktyce."
 • "Bardzo przydatne szkolenie, prowadzone przez bardzo sympatyczną Panią prowadzącą."
 • "Pani Ola podeszła do szkolenia bardzo profesjonalnie. Na wszystkie pytania odpowiadała bardzo konkretnie i rzeczowo."
 • "Szkolenie było konkretne i bardzo przydatne. Szczególnie zajęcia praktyczne z tematu zarządzania czasem. Cenne i do wykorzystania w pracy."
 • "Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Było sporo warsztatów a tematyka była bardzo ciekawa."
 • "Szkolenie bardzo potrzebne, pomogło mi w usystematyzowaniu moich cech. Pomogło mi zrozumieć system asertywności."
 • "Tematyka bardzo interesująca."
 • "Rzeczowo i konkretnie. Ramy czasowe zachowane. Osoba prowadząca sympatyczna."
 • "Szkolenie będzie przydatne w mojej codziennej pracy."
 • "10/10!"
 • "Bardzo przyjemne całodniowe szkolenie, na którym nie sposób się nudzić - świetny sposób na odkrycie nowych możliwości i poszyżenie horysontów. Pani Chrapko jest fantastyczną!"
 • "Wiedza na wesoło:)"
 • "Profesjonalny trener, otwarty, bardzo dobrze przygotowany, szeroka wiedza poparta doświadczeniem, polecam:)"
 • "Zajęcia prowadzone z werwą i zangażowaniem. Profesjonalna prowadząca." 
 • "Szkolenie przeprowadzone przez Panią Agnieszkę odbywało się w super atmosferze. Postawa trenera sprzyjała aktywnemu uczestnictwu i zachęcała do pracy na pełnych obrotach. Oby więcej takich szkoleń, a przede wszystkim TAKICH Szkoleniowców!"
 • ""
 • "Dzięki szkoleniu będę mógł gospodarować swoim czasem efektywniej."
 • "Szkolenie przeprowadzone w bardzo fajny sposób."
 • "Poświęcony czas dla nas przez firmę szkoleniową to dla nas wielkie korzyści w życiu zawodwym i prywatnym."
 • "Szkolenie przebiegło bardzo pozytywnie, ciekawie, w miłej atmosferze, dużo dużo informacji. Polecam."
 • "Profesjonalizm ze strony prowadzącego."
 • "Super szkolenie, polecam!"
 • "Na takim szkoleniu nie można się nudzić. Super, jeszcze raz super!"
 • "Duzo ćwiczeń, dzięki czemu grupa zaangażowana."
 • "Bardzo fajne i przydatne zadania."
 • "Było konkretnie, śmiesznie i efektywnie."
 • "Szkolenie prowadzone profesjonalnie. Trener dbał o każdego uczestnika. Pozytywne nastawienie, super energia, jasny przekaz szkolenia."
 • "Duża wiedza prowadzącego szkolenie, dobre podejście do uczestników szkolenia, pełen profesjonalizm."
 • "Ciekawe, wciągające, pomimo dużych wątpliwości dało mi sporo wiedzy."
 • "Szkolenie na wysokim poziomie, poruszało ważne kwestie związane z zarządzaniem czasu."
 • "Przyjemna atmosfera, poruszane zagadnienia w sposób realny i zabawny; łatwo zapamiętać realne wady."
 • "Szkolenie podobało mi się, z chęcią jeszcze kiedyś wziął udział w szkoleniu waszej firmy."

"Kultura obsługi klienta"

 • "Szkolenie było przeprowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze."
 • "Szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze. Prowadzone przez dobrze przygotowane Panie. Przystępny sposób przekazywania wiedzy."
 • "Bardzo interesujące, jak do tej pory najlepsze moje szkolenie."
 • "Świetnie przeprowadzone szkolenie, bardzo przyjazna atmosfera."
 • "Ciekawe i rzeczowe szkolenie, godne polecenia."
 • "Obrazowo przekazane informacj. Zwięźle i na temat. Bardzo przydatne."
 • "Szkolenie było merytoryczne, osoby prowadzące szkolenie włożyły duży wysiłek w jego dobre realizacje."
 • "Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób, nie mam żadnych zastrzeżeń. "
 • "Szkolenie profesjonalne, miłe Panie, ciekawy program, przyjemnie się słuchało."
 • "Szkolenie z Panią Agnieszką było pełne pozytywnej energii."

"Komunikacja i współpraca pomiędzy Związkami Zawodowymi i Pracodawcą"

 • "Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie. Wciągające."
 • "Szkolenie profesjonalne, dające wiele wskazowek."
 • "Szkolenie przygotowane i poprowadzone na wysokim poziomie."
 • "Szkolenie bardzo dobrej jakości, interesujące."
 • "Ciekawe."
 • "Szkolenie było dobrze przygotowane pod wzgłędem merytorycznym. Trener był komunikatywny, świetnie przygotowany do szkolenia, dzięki czemu otworzył mi oczy na istotne tematy."
 • "Bardzo rzeczowo, z przykładami z życia."
 • "Bieżące reagowanie na "potrzeby uczestników"."
 • "Szkolenie spełnia oczekiwania. Proszę o więcej."

"Efektywna komunikacja z elementami inteligencji emocjonalnej"

 • "Bardzo dobra forma prowadzenia zajęć. Nie ma czasu na nudę, a wiedza którą się nabywa zostaje na długi czas."
 • "Bardzo dobra atmosfera."
 • "Bardzo fajne szkolenie. Pomogło mi znaleźć słabe punkty w moim przekazie werbalnym. Pomogło mi to w lepszym zrozumieniu przekazu drugiej osoby."
 • "Szkolenie prowadzone przez Panią Agnieszkę było bardzo ciekawe i profesjonalnie przygotowane."
 • "Świetny prowadzący! Dużo warsztatów i umiejętności do nabycia na bazie praktycznych ćwiczeń."
 • "Bardzo ciekawe i zapadające przykłady, bardzo wyczerpujące odpowiedzi."
 • "Skolenie bardzo ciekawe, przeprowadzone w dynamiczny i energiczny sposób."
 • "Aktywny i energiczny trener; nie sposób się nudzić."
 • "Bardzo ciekawe szkolenie. Pozwoliło mi uświadomić sobie wiele ciekawych kwestii."
 • "Bardzo życiowe porady, godne polecenie."
 • "Bardzo pomocne szkolenie."
 • "Ogromna wiedza prowadzącego i bardzo interesujący sposób przekezania tej wiedzy."
 • "Bardzo fajne szkolenie."
 • "Polecam każdemu ten typ szkolenia."
 • "Profesjonalnie."
 • "Gorąco polecam."
 • "Rewelecja!"
 • "Bardzo ciekawe szkolenie, dające dużo do myślenia i powalające na wyciągnięcie wniosków na przyszłość."
 • "Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Było dużo ćwiczeń angażujących całą grupę."
 • "Szkolenie bardzo interesujące, angażujące uczestników."
 • "Ciekawe przykłady, pozytywna atmosfera, idealna Trenerka."
 • "Szkolenie ciekawe. Spełniło moje oczekiwania."
 • "Szkolenie dostosowane do naszych potrzeb, polecam."
 • "Rzeczowe i produktowe szkolenie."
 • "Szkolenie bardzo ciekawe i iwspirające odwołuje się jednak do wyidelizowanogo świata, a bardzo wiele jest manipulacji i kłamstw."

"Techniki kreatywnego myślenia i tworzenia innowacyjnych rozwiązań"

 • "Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Polecam!"
 • "Szkolenie bardzo ciekawe, luźna atmosfera, ciekawe przykłady ćwiczeniowe. Szkolenie pokazało mi,że jednostka jest bardzo ważna w myśleniu zespołowym."
 • "Mądry sposób prowadzenia szkolenia. Nie można sie nudzić, a wiele się nauczyć."
 • "Luźna atmosfera, dużo aktywności."
 • "Szkolenie poparte licznymi przykładami i ćwiczeniami, w których uczestnicy biorą bezpośrednio udział."
 • "Szkolenie przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób."

"Savoir-vivre w biznesie"

 • "Ciekawy, bardzo przydatny w życiu zawodowym jak i osobistym temat."
 • "Wysoki profesjonalizm."
 • "Pani Agnieszka jest fantastycznym trenerem."
 • "Profesjonalne podejście trenera. Interesująca forma szkolenia, dużo interakcji."
 • "Profesjonalna metodyka, bardzo dobry kontakt."
 • "Szkolenie było przeprowadzone efektywnie i kompletnie."
 • "Szkolenie pozwalające poznać tajniki efektywnego prowadzenia rozmowy i zachowania się profesjonalnie w biznesowej sytuacji."
 • "Zwięźle i na temat."
 • "Otwarta, z poczuciem humoru, bogata wiedza."
 • "Genialne, niezbędne, uświadamiające ile zmian należy wprowadzić."
 • "Polecam dla każdego!"

"Sztuka prezentacji i autoprezentacji- wystąpienia publiczne"

 • "Profesjonalizm w każdym calu."
 • "Profesjonalne szkolenie i bardzo kompetentna osoba prowadząca."
 • "Szkolenie spełniło moje oczekiwania."
 • "Jeżeli masz problem z wystąpieniem publicznym weż udział w szkoleniu!."
 • "Prosty przekaz. Wysoka merytorka. Super!."
 • "Szkolenie bardzo przydatne."
 • "Szkolenie satysfakcjonujące." 
 • "Bardzo merytoryczne szkolenie prowadzone przez profesjonalistę, ale z durzą lekkością." 
 • "Wymagające, męczące ale solidne!"
 • "Najlepsze i jedyne szkolenia w obiektywie kamery."
 • "Najlepsze szkolenia w jakim uczestniczyłem."
 • "Szkolenie prowabzone w sposób bardzo ciekawy."
 • "Fantastyczny tematyka szkolenia + dobre przygotowany prowadzący."

"Zarządanie sobą w czasie i zarządzanie stresem"

 • "Szkolenie zorganizowane profesjonalnie. Prowadząca perfekcyjnie przygotowana."
 • "Bardzo przydatne szkolenie, polecam."
 • "Dziękuję za ciekawe szkolenie. Dużo ciekawych rzeczy które można wprowadzić w życie w celu lepszego zarządzania czasem."
 • "Czytelne, konkretne."
 • "Miła atmosfera, wszelkie zagadnienia przekazane w złożony i zrozumiały sposób."
 • "Trenerka  pełna energii,  z wielkiem zaangażowaniem przeprowadziła szkolenie.Temat bardzo przydatny zarówno w życiu przywatnym jak i zawodowym."
 • "Szkolenie bardzo mi się spodobało , fajnie prowadzone, dużo materiałów i ćwiczeń i przede wszystkim bardzo sympatyczna prowadząca."
 • "Charyzmatyczny trener, zero nudy podczas zajęć."
 • "Szkolenie bardzo profesjonalne, wiedza przekazana w spośob zrozumiały. Prowadząca otwarta na sugestie grupy."
 • "Szkolenie z zespołem AVENHANSEN - ich czas - to Twoje Korzyści.- zwłaszcza we współpracy z Agnieszką."
 • "Szkolenie przeprowadzone w spośob profesjonalny. Materiał przedstawiony przez trenera w spośob ciekawy."
 • "Szkolenie dardzo dostępnie przeprowadzone, super komunikatywny trener, chętny do rozmów na przykładach, dobrze przygotowany merytorycznie."
 • "Przystępny, zrozumiały język szkolenia. Interesujący sposób prowadzenia wykładu. Prowadzący chętnie udziela odzpowiedzi na stawione mu pytania."
 • "Szkolenie bardzo ciekawe, przygotowane i przeprowadzone starannie."
 • "Duża wiedza merytoryczna prowadzącego."
 • "Szkolenie prowadzone z przykładowymi wydarzeniami w firmach, jak nie powinno być albo co mozna poprawić."
 • "Bardzo profesjonalne szkolenie. Prowadzący dobrze przygotowany merytorycznie."
 • "Szkolenie pozwoliło usystematyzować wiedzę na temat czasu pracy."
 • "Szkolenie profesjonalne i przeprowadzone w przystępny sposób."
 • "Zdobyta wiedza przyda sie mie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym."
 • "Szkolenie daje impuls do pracy nad sobą."
 • "Inspirujące rozmowy."
 • "Bardzo charyzmatyczny trener, świetnie wyczuwa grupę, dzieli się doświadczeniem i ma ma doskonałą umijętność szybkiego reagowania na otoczenia."

"Efektywna komunikacja interpersonalna"

 • "Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie, zabawnie w miłej atmosferze."
 • "Trener świetnie przygotowany, wszystko było w porządku."
 • "Świetnie przygotowane i poprowadzone szkolenie."
 • "Zrozumiałe, logiczne wypowiedzi związane z tematem szkolenia. Swoboda wypowiedzi, który wiązał się z lepszym zrozumieniem przekazywanego materiału."
 • "Spełniło moje oczekiwania, wiedzę z pewnością wykorzystam w pracy."
 • "Szkolenie było kreatywne, bardzo ciekawe. Podobało mi się, że mogłem brać w nim czynny udział."
 • "Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie. Dodatkowym atutem była wysoka kultura osobista trenera."
 • "Ogromne brawa dla trenera. Wspaniale przekazana wiedza, dająca się wykorzytsać w praktyce. Polecam!"

"Efektywna komunikacja"

 • "Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny i bardzo ciekawy."
 • "Trzy razy S: sympatycznie, solidnie, super!"
 • "Szkolenie przeprowadzone w formie warsztatów grupowych, wiedza przekazana w sposób przejrzysty."
 • "Duża ilość ćwiczeń, bardzo interesujących. Chętnie w nich uczestniczyłam. Ciekawe prowadzone."
 • "Szkolenie bardzo ciekawe z wykorzystaniem różnych technik szkolenia. Wielorakość zadań i ćwiczeń dodatkowo wzbogacało walory poznawcze prezentowanej tematyki."
 • "Temat komunikacji wydaje się być wyczerpany, ale szereg ciekawych ćwiczeń i forma warsztatowa spełniły, że mam nowe spojrzenie na wiele kwestii związanych i komunikowaniem w grupie."
 • "Szkolenie przeprowadzono w sposób profesjonalny i bardzo ciekawy."
 • "Trzy razy S: sympatycznie,solidnie,super."
 • "Duża ilośc ćwiczeń,bardzo interesujące, polecam z całego serca."
 • "Szkolenie bardzo ciekawe z wykorzystańiem róźnych technik szkoleniowych."

"Warsztaty kreatywnego myślenia"

 • "Ciekawe, dobrze przygotowane, nieszablonowe."
 • "Bardzo dobre, zaskakujące szkolenie."
 • "Szkolenie pokazało mi, że mogę pokonać swoje słabości poprzez kreatywne myślenie."
 • "Trener szkolenia posiada bardzo dobrą wiedzę."
 • "Polecam- czytelny przekaz, wysoki poziom merytotyczny!"

"Moc współodpowiedzialności - budowanie zespołu"

 • "Ciekawe, zabawne warsztaty, które uswiadomiają."
 • "Bardzo pomocne w zrozumieniu każdego siebie w firmie."
 • "Bardzo meretorycznie i w mprzyjaznej atmosferze."

"Efektywna praca w zespole"

 • "Szkolenia wartkie, profesjonalnie przeprowadzone, rzeczowe."
 • "Szkolenia bardzo dynamiczne."
 • "Szkolenia było, przeprowadzone w sposób bardzo rzetelny, wszystkie informacje przedstawione przez prowadzącego były jasne i bardzo przydatne."
 • "Szkolenia przeprowadzone bardzo profesjonalnie."

"Rozmowa oceniająca i trudne rozmowy z pracownikami"

 • "Profesjonalne i konkretne podejście do szkolenia."
 • "Szkolenia przebiegło w miłej i spokojnej atmosferze."
 • "Wartościowe szkolenia, które jest bardzo pomocne nie tylko dla początkujących managerów, ale i osób z doświadczeniem Pomaga w uświadomieniu sobie błędów popełńonych przez kirowników."
 • "Szkolenie super przeprowadzone, dużo informacji przekazanych w ciekawy i prosty sposób."
 • "Od dziś komunikacja w dziale się zmieni!"
 • "Trener z pozytywnym podejściem do kursantów, w ciekawy sposób przedtawia tematyke kursu."
 • "Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze.

  "Pokonaj stres na zawsze"

 • "Szkolenie przeprowadzone w sposób odpowiadający mojej potrzebie. Zyskałam dużo nowych rozwiązań do pracy nad sobą i swoimi potrzebami."
 • "Jest to drugie szkolenie z firmy AVENHANSEN w którym brałam udział i w pełni spełnia moje oczekiwanie. Wyciągnęłam lekcję i wprowadzam plan działania do pewnych tematów."

FINANSE

MARKETING

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

"Train the trainer"

 • "Wszystko w jak najlepszym porządku, niezły challenge, polecam! "
 • "Profesjonalnie, na temat, efektywnie."
 • "Prowadzący szkolenie to świetna osoba, przy której nawet nieśmiała osoba czuje się pewnie, duże zrozumienie różnych charakterów i dopasowanie szkolenia pod każdego uczestnika."
 • "Szkolenie prowadzone profesjonalnie z uwzględnieniem różnorodnych metod. Pozwala poszerzyć wiedzę i wyobraźnię."
 • "Napakowane przykładami z życia,pouczające."
 • "Osoba prowadząca kompetentna, z bardzo dużą wiedzą i od pierwszej chwili budząca sympatię."
 • "Szkolenie przeprowadzone interesująco. Kopalnia wiedzy na temat szkoleń ludzi."
 • "W związku z przygotowaniem się do samodzielnego prowadzenia szkoleń uważam,że szkolenie "Train the Trainer" dało mi bardzo wiele przydatnych informacji i wskazówek."
 • "Szkolenie bardzo dobrze przeprowadzone,wiele przydatnych informacji."
 • "To już kolejne szkolenie prowadzone przez firmę Avenhansen, które spełniło moje oczekiwania, czas biegł bardzo szybko a głowa pełna pomysłów jak prowadzić szkolenia."
 • "Merytorycznie spójne, przeprowadzone w miłej i swobodnej atmosferze."
 • "Szkolenie poruszyło wszytskie tematy."
 • "Super szkolenie, bardzo dużo informacji podanych w przystępny sposób. Zero wykładu, dużo ćwiczeń praktycznych."
 • "Szkolenie spełniło moje oczekiwania a nawet je przerosło dzięki dużej ilości ćwiczeń."

"Projekty inwestycyjne zgodnie z prawem budowlanym- realizacja i rozliczenie"

 • "Duża wiedza praktyczna i teorytyczna"
 • "Szkolenie ciekawe poparte przykładami."
 • "Szkolenie rzeczowe, solidnie przygotowane materiały, właściwy wybór prelegenta."
 • "Dobrze merytorycznie przygotowany prowadzący."
 • "Dobra umiejętność przekazywania wiedzy."
 • "Bardzo ciekawe szkolenie.Polecam!"
 • "Prowadzący miał elastyczne podejście i dopasował formę prowadzenia wzgłędnie do oczekiwań."
 • "Polecam trenera, jego wiedzę i sposób przekazania."
 • "Bardzo wykwalifikowany trener, polecam w 100%"
 • "Szkolenie profesjonalne. Dużo ciekawych i praktycznych informacji."

"Poprawność językowa pism urzędowych"

 • "Prowadzący bardzo kontaktowy i dobrze przygotowany do szkolenia."
 • "Miły i kompetentny prowadzący."
 • "Sympatyczna, kompetentna i pełna pasji prowadząca."

 

POZOSTAŁE SZKOLENIA

 • "Fachowy przekaz informacji."
 • "Szkolenie bardzo interesujące, przeprowadzone w ciekawy sposób, sympatyczna atmosfera."
 • "Sprawnie i konkretnie, otwartość na uczestników szkolenia."
 • "Polecam, profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu."
 • "Szkolenie prowadzone w miłej atmosferze przez trenera z dużym doświadczeniem praktycznym."
 • "Miła atmosfera, możliwość czynnego udziału poprzez zadania."
 • "Szkolenie bardzo profesjonalne, miło mnie zaskoczyło, duzo się dowiedziałam o sobie.SUPER!!!" 
 • "Szkolenie bardzo inspirujące, dające możliwość świeżego spojrzenia na pracę."
 • "Szkolenie energetyczne i inspirujące, ćwiczenia i przykłady + SUPER SCENKI FILMOWE!"
 • „Szkolenie godne polecenia. Trener prowadził je na najwyższym poziomie"
 • „Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny - konkretnie, rzeczowo i na temat :-)"
 • „Szkolenie prowadzone w sposób ciekawy, z dużą ilością ćwiczeń oraz gier symulacyjnych"
 • "Szkolenie przygotowane profesjonalnie, prowadzone na bazie ćwiczeń, a nie samej teorii. POLECAM!"
 • "Wyjątkowa przejrzystość przekazu z nutą humoru, uwiecznione warsztatami w celu utrwalenia materiału."
 • "Niezwykle ciepła osoba Trenera, pozwalająca na wymianę doświadczeń, nie ograniczająca się do tematyki szkoleń."
 • "Przyjemne, ciekawe i profesjonalne szkolenie."
 •  "Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie."
 • "Szkolenie profesjonalne, z zaangażowaniem prowadzącej."
 • "Szkolenie przeprowadzone ciekawie, tematyka interesująca."
 • "Polecam, szkolenie rzeczowo i solidnie przeprowadzone."
 • "Szkolenie czytelne, ciekawe, inspirujące do kolejnych działań."
 •  "Genialny trener, atrakcyjne metody szkoleniowe, super lokalizacja."
 • "Szkolenie poruszało praktyczną problematykę jaką spotyka się w życiu codziennym."
 • "Bardzo dobre szkolenie, prowadzone bardzo merytorycznie i fachowo."
 • „Rewelacja! Brakowało mi takiego szkolenia! Gorąco polecam!”
 • „Szkolenie w miłej atmosferze, wiedza przekazana w sposób interesujący i zachęcający do brania aktywnego udziału w szkoleniu.”
 • „Autentyczność przekazanej wiedzy przez trenera była ogromna, ponieważ była wsparta rzeczywistym doświadczeniem.”
 • "Atmosfera sprzyjająca otwieraniu się na praktycznej stronie szkolenia."
 • "Teoria w połączeniu z praktyką zawsze daje dobre rezultaty."
 •  "Szkolenie w miłej grupie "zmusza" wszystkich uczestników do pełnego zaangażowania i uczestnictwa."
 • "Najlepsze szkolenie na jakim byłem, fachowa wiedza w przystępnej formie. Rewelacyjny prowadzący."
 • "Miły, sympatyczny i rzeczowy Trener przekazujący wiedzę w sposób dostępny, interesujący i profesjonalny."
 • "Ciekawe i profesjonalne szkolenie w przyjaznej atmosferze."
 • "Cieszę się, że to szkolenie pokazało mi czego jeszcze muszę się nauczyć."
 • "Fajna atmosfera, kompetentny prowadzący umiejący przekazywać wiedzę, a wszystko dobrze zorganizowane."
 • „Osoba, która prowadziła szkolenie posiada bardzo bogatą wiedzę, która w łatwy sposób trafiła do mnie. Oby więcej takich szkoleń z takimi ludźmi.”
 • „Szkolenie prowadzone prawidłowo, dużo zadań, które pobudzały do myślenia, miła atmosfera. Polecam wszystkim.”
 • „Szkolenie bardzo ciekawe, z ogromną ilością „wartościowych” wiadomości, w sympatycznej atmosferze i z rewelacyjnym trenerem.”
 • "Szkolenia przeprowadzone profesjonalnie, kompetentna kadra szkoleniowa, polecam."
 • "Świetnie przeprowadzone szkolenie."
 • "Szkolenie przeprowadzone z humorem co ułatwia przyswajanie wiedzy."
 • „Rzetelna wiedza trenera, miła atmosfera.”
 • "Nauka przez zabawę."
 • "Uczenie z uśmiechniętą/ludzką twarzą."
 •  "Szkolenie przeprowadzone w bardzo profesjonalnie w miłej i koleżeńskiej atmosferze."
 •  „Interesujące, atrakcyjnie i ciekawie przygotowane. Trenerki w świetny sposób prowadziły szkolenie i przekazywały wiedzę.”
 •  „Optymalna liczebność grupy i pełen profesjonalizm trenerów.”
 •  „Bardzo ciekawa postać główne Trenera – było interesująco i życiowo.”
 •  „Szkolenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, było bardzo dobrze przygotowane pod każdym względem.”
 • „Bardzo kompetentny trener, z dużym doświadczeniem, otwarty i przyjaźnie nastawiony do ludzi.”
 • „Profesjonalnie przygotowane szkolenie. Prowadzący na najwyższym poziomie przedstawia zagadnienia i aktywizuje uczestników do udziału w szkoleniu.”
 • „Zaangażowanie prowadzącego, szybka reakcja na pytania, ciekawy sposób przedstawienia informacji.”
 • "Rzetelny i fachowy Trener oraz miła i sympatyczna współpraca z firmą szkoleniową."
 •  "Szkolenie nie zawierało banałów i informacji zdawkowych. Konkrety."
 • "Merytoryczne, duża znajomość tematu, który jest abstrakcyjny dla większości ludzkości:) bardzo dobre przekazanie tematu, dziękuję."
 • "Szkolenie poparte przykładami z życia i doświadczeniem prowadzącego."
 • "Szerokie i rzeczowe przedstawienie tematu szkolenia."
 • „Profesjonalna organizacja oraz elastyczność dla każdego uczestnika.”
 • „Luźny charakter, miła atmosfera, fachowe przekazywanie informacji.”
 • "Bardzo pozytywne wrażenie, doskonały sposób prowadzenia przez Panią Trener."
 • "Fachowość, bardzo dobrze przygotowany szkoleniowiec."
 • "Atrakcyjny program szkolenia zrealizowany w 110% przez fachową, przesympatyczną prowadzącą, udzielającą odpowiedzi na każde zadane pytanie, wyjaśniającą każdą wątpliwość."
 • "Rzetelnie, profesjonalnie, konkretnie i na temat."
 • "Było tak ciekawie, że dwa dni zbyt szybko minęły. Chętnie zostałabym jeszcze dłużej."
 • "Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Przeprowadzone z należytą starannością i uwagą na szczegóły."
 • "Trenerka szkolenia bardzo kompetentna, odpowiadała na wszystkie pytania, aktywizacja uczestników (wspólne dyskusje, praca zespołowa). Bez minusów!!!"
 • "Świetne szkolenie, doświadczony trener, super atmosfera!"        
 • "Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie, optymalne połączenie praktyki z teorią."
 • "Szkolenie w wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Bardzo dobre zrozumienie pomiędzy uczestnikami a trenerem. Polecam:)"
 • "Interesujący i ciekawy sposób prezentacji tematu. Mnóstwo wciągających ćwiczeń praktycznych i wystąpień."
 • "Tematyka idealna, przedstawiona w sposób łatwy i przyjemny dla uczestnika, wysoki poziom wiedzy trenera."
 • „Bardzo ciekawe szkolenie, wiele realnych przykładów „z życia” i podpowiedzi, jak sobie w nich radzić.”
 • „Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie, bardzo dobra organizacja."
 • „Fachowiec, który potrafi w niekonwencjonalny sposób zapoznać z tematem.”
 • „Bardzo miła Pani prowadząca, z doświadczeniem, umiejąca bardzo dobrze i sprawnie przeprowadzić szkolenie.”
 • "Bardzo dobre i interesujące szkolenie."
 • "Szkolenie bardzo pragmatyczne, w luźnej atmosferze, duża dbalość o detale bez zbędnego nadmiaru teoretycznej - nudnej wiedzy."
 • "Szkolenia prowadzone przez AVENHANSEN są dynamiczne i łączą w sobie odpowiednią dawkę teorii oraz praktyki."
 • "Bardzo dobrze dobrany zakres tematyczny. Profesjonalne prowadzenie."
 • "Na szkoleniu panowała bardzo miła atmosfera pomagająca w tym, aby jak najwięcej z niego czerpać (otworzyć się)."
 • "That was a great particle of knowledge. I'd like to implement in my day-to-day professional life. Interesting and full of useful examples."
 • "Engaging training, very versatile content and interesting."
 • "Attending the training was a great experience."
 • "Very great fruitful training. Thank You!"
 • "Bardzo dobrze przygotowane szkolenie, różnorodne i przeprowadzone z dużym ujęciem dynamiki grupy oraz odpowiadające zapotrzebowanie."
 • "Szkolenie przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, ciągłe interakcje, ciekawe zadania."
 • "Doskonale przygotowane merytorycznie. oparte wieloma przykładami oraz wyjaśnieniami."
 • "Dobrze przygotowane, kompetentna prowadząca."
 • "Ciekawe szkolenie, które przebiegło płynnie, było dostosowane do grupy."
 • "Bardzo dobrze przygotowane i profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Super trenerka - jasny przekaz i bardzo dobra interakcja."
 • "Poziom energetyczny bardzo dobry, łatwo przyswajalny język i dokładna analiza przykładów. Dziękuję!"
 • "Ciekawie przeprowadzone szkolenie. Widać, że prowadząca jest dobrze przygotowana i z pasją przekazuje swoją wiedzę."
 • "Bardzo fajne szkolenie, które pomaga lepiej zrozumieć rolękomunikacji oraz role jakie pełnimy w zespole."
 • "Pani prowadząca miła, sympatyczna, zmotywowana, bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Dziękuję:-)"
 • "Bardzo profesjonalne szkolenie, przeprowadzone w sprzyjającej nauce nowych rzeczy."
 • "Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie w miłej atmosferze. Uzyskałam cenne wskazówki, które zastosowuję w codziennej pracy."
 • "Profesjonalne szkolenie, przystępna forma przekazywanej wiedzy."

"Szkolenie bardzo profesjonalne, ciekawe, w miłej atmosferze."

"Szkolenie bardzo profesjonalne, ciekawe, w miłej atmosferze."

„Elokwencja prowadzącego, bardzo ciekawe przedstawienie tematu szkolenia.”

„Elokwencja prowadzącego, bardzo ciekawe przedstawienie tematu szkolenia.”

„Połączenie wiedzy teoretycznej z przedstawieniem przykładów praktycznych.”

„Połączenie wiedzy teoretycznej z przedstawieniem przykładów praktycznych.”

„Profesjonalny wykładowca z bardzo dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną.”

„Profesjonalny wykładowca z bardzo dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną.”

„Profesjonalne zajęcia, wykładowca z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą, dobrze przeprowadzone warsztaty, dużo cennych informacji.”

„Profesjonalne zajęcia, wykładowca z olbrzymim doświadczeniem i wiedzą, dobrze przeprowadzone warsztaty, dużo cennych informacji.”

„Wykładowca posiadający ogromną wiedzę nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną, którą potrafi w przystępny sposób przekazać osobom nie mającym wiedzy na temat przed szkoleniem.”

„Wykładowca posiadający ogromną wiedzę nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną, którą potrafi w przystępny sposób przekazać osobom nie mającym wiedzy na temat przed szkoleniem.”

„Polecam AVENHANSEN. Szkolenie prowadzone przez p. W. Gawrońskiego z zakresu FIDIC spełniło moje oczekiwania. Wiedza przekazana przez praktyka z podawanymi przykładami.”

„Polecam AVENHANSEN. Szkolenie prowadzone przez p. W. Gawrońskiego z zakresu FIDIC spełniło moje oczekiwania. Wiedza przekazana przez praktyka z podawanymi przykładami.”

„Szkolenie bardzo przydatne w obecnych warunkach gospodarczych, ciekawa forma przekazu poparta licznymi przykładami przez osobą kompetentną z doświadczeniem.”

„Szkolenie bardzo przydatne w obecnych warunkach gospodarczych, ciekawa forma przekazu poparta licznymi przykładami przez osobą kompetentną z doświadczeniem.”  

„Polecam, to najlepsze szkolenie jakie odbyłem!”

„Polecam, to najlepsze szkolenie jakie odbyłem!”

„Praktycznie, rzeczowo i kompetentnie, do tego z odpowiednią dawką humoru i szczyptą ironii. Wyśmienita uczta intelektualna.”

"Praktycznie, rzeczowo i kompetentnie, do tego z odpowiednią dawką humoru i szczyptą ironii. Wyśmienita uczta intelektualna.”

"Wyjątkowo profesjonalne szkolenie. W bardzo przystępny sposób przekazana duża wiedza poprzez warsztatowe zajęcia. Bardzo dobrze przygotowany Trener."

"Brawo dla Trenerki! Świetnie prowadzi szkolenie, ciekawie prezentuje informacje."

"Bardzo praktyczne szkolenie bez przewagi teorii nad ćwiczeniami."

"Szkolenie profesjonalnie zorganizowane, ciekawy sposób przekazywania informacji, sympatyczna atmosfera."

"Szkolenie prowadzone w profesjonalny sposób w miłej atmosferze."

„Szkolenie ciekawe, aktywnie angażujące uczestników, praca na przykładach. Jestem zadowolona i mogę polecić.”

„Szkolenie bardzo pomoże mi w dalszej pracy. Zmotywowało mnie do zmian na lepsze. Dodało odwagi i pewności siebie."

"Każdy z nas codziennie zarządza swoim czasem- (w bardziej lub mniej umiejętny sposób:)). Ciągle przecież planujemy, organizujemy, opracowujemy, przygotowujemy, marzymy czy snujemy mniej lub bardziej ambitne plany- i często robimy to kompletnie sobie tego nie uświadamiając. Jadąc na szkolenie z Olą Chrapko nie wiedziałam co mnie czeka. Spodziewałam się spotkać trenera, który żwawo będzie dzierżył w dłoni laserowy wskaźnik i który „opowie” temat zarządzania czasem poprzez prezentacje flashowe, pokazy multimedialne, być może projekcje krótkich filmików czy animacji. I tutaj zaskoczenie- tak się nie stało. Ola skupiła uwagę wszystkich uczestników szkolenia wyłącznie swoją osobowością, uśmiechem i paroma gadżetami w postaci matrioszek, nożyczek i kolorowych kartek papieru (osobiście brakowało mi tylko plasteliny aby poczuć się jak dziecko w szkole:)). Niesamowite jest to, że stosując tak proste metody pracy można tak wiele nauczyć. Oprócz tego, że szkolenie było pożyteczne (SMARTy, macierze, komunikaty Ja, pożeracze czasu, postawy asertywne i nieasertywne…) to mnie również bardzo odstresowało. Poczułam się jak dzieciak, który w miłym towarzystwie miło spędza czas rysując, wycinając, śmiejąc się… i ucząc:). Ach…"

"Ciekawie przygotowane materiały i dobrze przeprowadzone szkolenie."

"Konkretny Trener z doświadczeniem praktycznym."

DORADZTWO

"Firma AVENHANSEN Sp. z o.o. w lipcu 2019 roku zrealizowała dla nas usługę doradczą w zakresie spraw magazynowych. Usługę wykonywał z ramienia firmy Pan Robert Głos. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu doradztwa, osiągniętych celów oraz rekomendacji, które otrzymaliśmy w raporcie. Wiedza oraz doświadczenie zawodowe  Pana R. Głosa jest imponujące. Polecamy współpracę z AVENHANSEN Sp. z o.o." Edyta J. Cellco Communications Sp. z o.o.

"Świetne szkolenie. Trener mówił bardzo zrozumiale i chyba nigdy nie przyswoiłem tak dużo wiedzy w 2 dni w ogóle bez stres."

"Polecam dla osób wymagających, poszukujących profesjonalnych szkoleń."

"Ciekawa formuła i sposób prowadzenia szkolenia."

"Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Trener ma dużą wiedzę z tematów pomocnych w szkoleniu."

"Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób w miłej atmosferze."

„Szkolenie bardzo rozwijające. Prowadzone w przyjaznej atmosferze, pomagające przełamać bariery.”

„Atrakcyjny, kreatywny oraz angażujący sposób przekazania wiedzy i możliwości zastosowania jej w praktyce.”

„Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo interesujący sposób. Wniosło wiele do mojego doświadczenia zawodowego. Umiejętności trenera są tu wielką zasługa. Szkolenie na długo pozostanie w mojej pamięci.”

"Super szkolenie! Mnóstwo przydatnej wiedzy podanej w atrakcyjnej formie. Kompetentny Trener, świetna atmosfera. Polecam!"

"Prowadzący swoją postawą, sposobem mówienia zachęcał do wypowiedzi uczestników. Rzetelne tłumaczenie treści szkolenia."

"Ciekawie i profesjonalnie prowadzone szkolenie zawierające praktyczne wskazówki. Polecam."

"Szkolenie było świetne. Nie było pasywne ani jednostronne. Dobrze się bawiłem."

"Jasny i czytelny przekaz informacji."

"Szkolenie jak najbardziej adekwatne do ogromu materiału. Prowadząca z dużą wiedzą."

"Szkolenie zostało zorganizowane i przeprowadzone bardzo sprawnie. Trenerka zadbała o rozmaite formy przekazywania i utrwalania wiedzy."

"Kompetentny prowadzący, który merytorycznie i metodycznie przekazuje informacje."

"Profesjonalnie, ciekawe i przeprowadzone w przyjemnej atmosferze."

"Wykładowca był komunikatywny, przekazywał wiedzę bardzo rzeczowo i w temacie."

"Rzetelne przygotowanie szkolenia, przydatne informacje przekazywane w przystępny sposób."

„Szkolenie bardzo konkretne, treściwe z dużą ilością zadań praktycznych.”

„Szkolenie spełniło moje oczekiwania, wykładowca był bardzo kompetentny.”

„Uczestnicy są zaangażowani  w szkolenie dzięki metodycznemu podejściu do  prowadzenia zajęć.”

„Dużo pracy zespołowej, wszyscy mieli okazję sprawdzić  swoje umiejętności.”

„Wskazuje prawidłową drogę w prowadzeniu negocjacji , uczy jak należy się przygotowywać  do negocjacji , na co należy zwrócić uwagę i jak rozwiązywać problemy.”

„Praca zespołowa – angażowanie wszystkich uczestników. Dobra zabawa w trakcie warsztatów, która jest jednocześnie nauką.”

„Profesjonalne szkolenie prowadzone w super atmosferze. Sympatyczny i kompetentny trener.”

„Szkolenie bardzo interesujące, produktywne – nie było nudno.”

„Obszerny materiał dotyczący technik negocjacji został w ciekawy i praktyczny sposób przedstawiony przez prowadzącego.”

„Szkolenie bardzo ciekawe, dzięki niemu uzupełniłam swoją wiedzę odnośnie negocjacji.”

„Wartościowe szkolenie, skupiające się na praktyce. Przeprowadzone w miłej i „przyjacielskiej” atmosferze.”

„Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie.”

„Trener bardzo profesjonalnie prowadził szkolenie . Wiedza przydatna w pracy i w życiu.”

„Szkolenie pozwoliło mi uporządkować sobie zdobyte do tej pory doświadczenie, wymienić się doświadczeniem z innymi  uczestnikami oraz dowiedzieć się z ust fachowca nowości.”

„Szkolenie było przeprowadzone w ciekawy sposób z konkretnymi przykładami do wykorzystania.”

„Świetna Pani Trener dla której warto wziąć udział w szkoleniu!”

„Świetna Pani Trener dla której warto wziąć udział w szkoleniu!”

„Szkolenie było przeprowadzone w ciekawy sposób z konkretnymi przykładami do wykorzystania.”

„Trener bardzo profesjonalnie prowadził szkolenie . Wiedza przydatna w pracy i w życiu.”

„Szkolenie pozwoliło mi uporządkować sobie zdobyte do tej pory doświadczenie, wymienić się doświadczeniem z innymi  uczestnikami oraz dowiedzieć się z ust fachowca nowości.”

„Szkolenie prowadzone profesjonalnie, teoria poparta przykładami.”

„Szkolenie prowadzone w bardzo klarowny oraz skuteczny sposób.”

„Dobry kontakt ze słuchaczami, przykłady z życia zawodowego.”

„Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, Trener dokładnie i zrozumiale przekazywał uczestnikom wiedzę.”

„Profesjonalny i praktyczny sposób na rozwój umiejętności pracowników.”

„Trener z dużym zasobem wiedzy, który przybliży każdą tematykę.”

„Ciekawe szkolenie, dużo fajnych działań praktycznych.”

"Szkolenie dotyka bardzo ważnych aspektów. Każdy kierownik powinien takie przejść."

„Prowadzący bardzo jasno i przejrzyście prowadził szkolenie, wyjaśniał zagadnienia, dzielił się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem.”

„Prowadzący bardzo jasno i przejrzyście prowadził szkolenie, wyjaśniał zagadnienia, dzielił się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem.”

"Jedyne w swoim rodzaju."

"Kompleksowo omówione zagadnienia z zakresu zarządzania, doskonała atmosfera, ogromna ilość zadań, scenek i ćwiczeń."

"Zakres szkolenia idealnie spełnił moje potrzeby i oczekiwania. Ilość spotkań i ich terminy były bardzo dogodne."

"Szkolenie na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony."

„Cykl w jakim każdy kierownik powinien uczestniczyć. Uświadamia rzeczy istotne w zarządzaniu ludźmi o których wcześniej w ogóle się nie myślało.”

„Jasny i klarowny przekaz. Otwartość na problemy uczestników.”

„Polecam! Miła atmosfera, bardzo pouczające, nie tylko teoria.”

Uczestnik,

„Dobrze zorganizowane szkolenie. Jasno i zrozumiale przekazane informacje.”

Uczestnik,

”Szkolenie prowadzone profesjonalnie, na wysokim poziomie, bez zbędnych i niepotrzebnych zagadnień. Strzał w 10.”

”Szkolenie prowadzone profesjonalnie, na wysokim poziomie, bez zbędnych i niepotrzebnych zagadnień. Strzał w 10.”

„Doskonała, znająca się na rzeczy Trenerka”

„Szkolenie było przeprowadzone w mniejszym gronie, co sprzyja zadawaniu dodatkowych pytań oraz rozwiązywaniu kazusów.”

„Konkretny prowadzący, szczegółowo wprowadzał nas w zagadnienia związane z zastosowaniem KPC i KPA.”

„Szkolenie bardzo przydatne, doskonała umiejętność przekazywania wiedzy przez trenera.”

„Praktyczne podejście prowadzącego , atrakcyjna forma przekazu zagadnienia, ciekawe przykłady.”

„Szkolenie warte polecenia, Trener potrafi nudny temat podać w atrakcyjnej formie. Dużo praktycznych przykładów otwierających oczy:-)"

„Szkolenie wyczerpujące zagadnienia w zakresie ochrony danych osobowych.”

„Prowadzący chętnie udzielał dodatkowych informacji dotyczących naszego zakresu obowiązków.”

„Szeroki zakres przekazanej wiedzy oraz szczegółowych wskazówek odnośnie prowadzonej działalności.”

„Naprawdę dobrej jakości, merytoryczne szkolenie. Teoria połączona z praktyką.”

„Szkolenie bardzo profesjonalnie przeprowadzone przez doświadczonego trenera.”

„Jedno z najbardziej kreatywnych i ciekawych szkoleń, które połączyło wiedzę, umiejętności, trening i zabawę:-)"

„Kompetentny i doświadczony Trener.”

„Szkolenie przeprowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze z dużą dawką wiedzy i zastosowaniem jej w praktyce.”

„Rzeczowe, solidne i praktyczne.”

„Szkolenie przeprowadzone rzeczowo i na temat. Moje oczekiwania zostały wysłuchane, a w ciągu szkolenia zostały zrealizowane.”

„Szkolenie bardzo interesujące i ciekawie prowadzone.”

„Profesjonalne podejście, miła atmosfera , stosowanie wiedzy w praktyce, indywidualne podejście . Ogólnie super!.”

„Prowadzone profesjonalnie, rzeczowo i skutecznie.”

„Polecam ze względu na zaangażowanie prowadzącego i zakres merytoryczny.”

„Szkolenie wyczerpujące temat i podnoszące świadomość uczestników.”

„Przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra!”

„Ciekawe szkolenie prowadzone w interesujący sposób. Brak nieciekawych prezentacji i wykładów.”

„Bardzo dobra interakcja z trenerem. Dobrze zagospodarowany czas.”

„Dużo ćwiczeń, przystępna wiedza.”

„Ciekawa formuła, komunikatywny Coach.”

„Świetna wiedza poparta praktyką i doświadczeniem. Gorąco polecam.”

„Uporządkowałem pewne intuicyjne zachowania i dosłałem dużo tematów do przemyśleń.”

„Super prowadzone – bardzo kompetentne osoba prowadząca.”

„Bardzo praktyczne – nie oderwane od codziennej rzeczywistości.”

„Szkolenie solidne, zwięzłe, prowadzone językiem przystępnym.”

„Bardzo konkretny prowadzący, miła atmosfera sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.”

„Ciekawe szkolenie, które zdecydowanie pogłębiło wiedzę z tematu własności intelektualnej.”

„Aktywne uczestnictwo, rozmowy o konkretnych przykładach.”

„Ciekawe szkolenie przeprowadzone w małej grupie.”

„Prowadzący pełen energii, zarażający swoim entuzjazmem. Szkolenie bardzo profesjonalnie przygotowane.”

„Dużo przydatnych ćwiczeń. Szkolenie prowadzone w sposób aktywny.”

„Aktywna postawa prowadzącego, ciekawe zagadnienia i sposób przekazywania.”

„Szkoleni e przeprowadzone w sposób ciekawy i rzetelny. Zachęcam do wzięcia udziału.”

„Gorąco polecam szkolenie z komunikacji biznesowej po angielsku. Dzięki niemu można uporządkować wiedzę z zakresu komunikacji.”

„Trener prowadził szkolenie w sposób tak interesujący, że nie dało się uciec myślami :-)”

„Było to najciekawsze szkoleni w jakim uczestniczyłam do tej pory.”

„Aktywny sposób prowadzenia zajęć. Ćwiczenia praktyczne. Informacje przekazywane na szkoleniu będą bardzo przydatne w codziennej pracy.”

„Najbardziej profesjonalne szkolenie na którym byłam. Doskonałe przygotowanie i użyteczność informacji.”

„Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób. Osoba prowadząca posiada bogatą wiedzę nie tylko na temat poruszany na szkoleniu. 100% profesjonalizmu i zadowolenia z efektywnie i owocnie spędzonego czasu.”

"Profesjonalne szkolenia z indywidualnym podejściem trenera."

"Szkolenie super, elastyczność trenera pozwala na dostosowanie do indywidualnych problemów, a otoczka szkolenia nie pozostawia nic do szkolenia. Jeszcze tu wrócę :-)"

"Kompleksowy i szczegółowy, szkolenie przydatne dla przedsiębiorców i księgowych, dyrektorów i managerów."

"Szkolenie bardzo interesujące. Trener w sposób bardzo ciekawy przekazywał swoją wiedzę."

"Szkolenie interesuące, dynamiczne. Wiele widzy praktycznej."

"Ciekawy sposób prowadzenai szkolenia. Duża ilość przydatnych i wykorzystywanych w pracy zagadnień. Wysoko wykwalifikowana prowadząca szkolenie."

"Szkolenie profesjonalne w miłej i otwartej relacji z trenerem."

"Szkolenie przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Świetna trenerka, bardzo komunikatywna."

"Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny. Materiały szkoleniowe adekwatne do zapotrzebowania"

"Rzeczowe i fachowe szkolenie, mocno nasycone treścią potrzebną w praktyce gospodarczej."

"Zwięźle i na temat. Wykłady poparte dowcipnymi przykładami. Bardzo dobrze przygotowane, z poczuciem humoru."

"Rzeczowe szkolenie, bardzo polecam. Osoba kompetentna, posiadająca dużą wiedzę w danym zakresie. Angażowała do pracy wszystkich uczestników."

"Szkolenie świetnie przygotowane i przeprowadzone. Dziękuję za elastyczność i miłą atmosferę."

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, ciekawie i atrakcyjnie. Polecam."

"Wykładowca był komunikatywny, przekazywał wiedzę bardzo rzeczowo i w temacie."

"Rzetelne przygotowanie szkolenia, przydatne informacje przekazywane w przystępny sposób."

"Szkolenie porusza wiele przydatnych kwestii, nie tylko potrzebnych w życiu zawodowym, ale również w prywatnym."

"Szkolenie oparte na praktycznych zadaniach, zorientowane na potrzeby kursantów i oferowaną tematykę."

"Pani Ola stworzyła świetną atmosferę na szkoleniu. Podoba mi się jej otwartość i zaangażowanie."

"Szkolenie bardzo ciekawe, trenerka doskonale przygotowana do jego przeprowadzenia. Polecam."

"Ciekawie przeprowadzone szkolenie, pełny profesjonalizm osoby prowadzącej."

"Szkolenie było nie tylko bogatym źródłem informacji i wiedzy, ale i sympatycznym czasem spędzonym w otwartej i pozytywnej atmosferze."

"Bardzo ciekawe ujęcie tematu, dużo ćwiczeń, ciekawe, wciągające."

"Szkolenie bardzo praktyczne, wymagające wysiłku wejrzenia w siebie - bardzo pomocne w życiu prywatnym i zawodowym."

"Ciekawy temat przedstawiony przez profesjonalnego Trenera."

"Duża interakcja, dobra narracja prowadzącej."

"Bardzo miła obsługa, profesjonalne traktowanie klienta."

Szkolenie wnoszące bardzo wiele do życia młodego praktyka przeprowadzone przez profesjonalnego trenera, posiadającego ogromny zasób wiedzy i duże doświadczenie w branży

Bardzo sympatyczna i profesjonalna atmosfera sprzyjająca pogłębianiu wiedzy. Szkoda, że tylko jeden dzień :-)

Ciekawie prowadzone, część szkoleniowa i praktyczne przykłady

Finanse nie muszą być nudne

Wiele cennych informacji

Prowadzący to świetny fachowiec, polecam wszystkim

Duży zasób wiedzy poparty praktyką przekazany w przystępny sposób

"Energiczność i sposób przekazywania wiedzy sprawiły, że nie było nudne"

"Dziękuję za świetne szkolenie. Na pewno przyda się w życiu codziennym"

"Konkretnie, profesjonalnie, w miłej atmosferze"

"Niezwykle pomocne w poczuciu pewności w sytuacjach biznesowych"

"Szkolenie przeprowadzone w sposób ciekawy i merytoryczny"

"Szkolenie przeprowadzone przez AVENHANSEN było bardzo przydatne i dobrze zorganizowane"

"Ciekawe szkolenia w bardzo miłej atmosferze"

"Szkolenie, którego głównym celem jest inspiracja - prawa ręka dobrego marketera"

"Szkolenie kompleksowe, prowadzący rzeczowy, kompetentny i profesjonalny"

"Szkolenie przeprowadzone w jak najlepszym porządku, rewelacja"

"Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, poparte praktycznymi przykładami z życia zawodowego uczestników, bardzo miły kontakt z trenerem!"

"Bardzo kontaktowa, otwarta Trenerka, szkolenie ciekawe"

"Uzyskałam wiele informacji, które będę mogła wykorzystać w praktyce"

"Atmosfera sprzyjająca otwartej współpracy"

"Bardzo kontaktowa, kompetentna i przystępna, potrafi przekazać wiedzę"

"Szkolenie uczące technicznych aspektów podejścia w technikach kierowania"

"Szkolenie pozwala nauczyć się podstawowych technik motywowania oraz oceniania pracowników. Wyjaśnia powszechnie popełniane błędy"

"Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie, zarówno materiału jak i trenera"

"Rzeczowo, fachowo, kompetentnie. Trener-praktyk"

"Profesjonalnie, rzeczowo, w miłej atmosferze"

"Cenne szkolenie poparte bogatym doświadczeniem prowadzącego"

"Fajne, praktyczne szkolenie"

"Ciekawe, merytoryczne szkolenie"

"Szkolenie bardzo interesujące, wniosło dużo tematów interpersonalnych, które przemyślę i wdrożę w życie"

"Szkolenie było bardzo atrakcyjne, wiele nowych porad pomoże mi w funkcjonowaniu w mojej pracy"

"Szkolenie interesujące, przydatne, polecam. Prowadząca bardzo kompetentna i miła"

"Wiedza, którą zdobyłam na szkoleniu przyda mi się nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym"

"Szkolenie było prowadzone profesjonalnie z ćwiczeniami, co jest dla mnie ważne"

"Szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze, z wieloma praktycznymi przykładami"

"Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu"

"Bardzo kompetentny Trener, szkolenie bardzo praktyczne do wdrożenia w pracy"

"Ciekawe, merytoryczne szkolenie"

"Szkolenie bardzo interesujące, wniosło dużo tematów interpersonalnych, które przemyślę i wdrożę w życie"

"Skuteczne, wartościowe szkolenie, pozwala usystematyzować i nazwać czasem intuicyjne zachowania"

"Szybkie i sprawne tempo"

"Ciekawe szkolenie, dużo praktyki, rozwijające, nowe podejścia do tematu"

"Zajmujące, ciekawe"

"Bardzo merytorycznie przeprowadzone szkolenie"

"Bardzo dobre przygotowanie trenera. Polecam. Techniki negocjacji zapewne przydadzą się w praktyce"

"Szkolenie prowadzone bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze, z wieloma praktycznymi przykładami"

"Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu"

"Bardzo kompetentny Trener, szkolenie bardzo praktyczne do wdrożenia w pracy"

"Praktyczne informacje, które można wdrożyć w życie"

"Prowadząca jest otwarta i sympatyczna. Jasno wykłada i klarownie odpowiada na pytania"

"Zdecydowanie warto"

"Całość szkolenia oceniam pozytywnie"

"Bardzo kontaktowy, ułożony, umiejący przekazać w odpowiedni sposób wiedzę i doświadczenie które posiada"

"Szkolenie bardzo rzeczowe, konkretne, wykładowca praktyk"

"Bardzo profesjonalnie - polecam"

"Rzetelne, praktyczne szkolenie, warto!"

"Świetny przekaz, bardzo praktyczne szkolenie. Polecam"

"Profesjonalny trener, profesjonalne szkolenie, profesjonalny efekt"

"Profesjonalne z aspektami praktycznymi. Wysoki stopień dostosowania do naszych produktów."

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie."

"Bardzo przydatne szkolenie. Pokazuje braki w umiejętnościach i przestawia myślenie na bardziej ukierunkowane na sprzedaż."

"Fajne, rzetelne szkolenie przedstawione w ciekawy sposób."

Klarowne przekazywanie informacji

Szkolenie profesjonalne, wiele wnosi w kontaktach telefonicznych z klientem

Świetny szkoleniowiec

Sympatyczna atmosfera, przydatna wiedza/miła atmosfera, profesjonalny szkoleniowiec, dobra organizacja

Duża wiedza merytoryczna i praktyczna prowadzącego przekazała nam jak nie bać się tak podstawowego narzędzia pracy jakim jest telefon

Fachowe, profesjonalne podejście trenera, doskonała znajomość tematu, praktyczna wiedza

Szkoleniowiec bardzo precyzyjny, posiada dużą wiedzę i doświadczenie to podstawa

Szkolenie profesjonalne

Było spoko i super

Każde zagadnienie wypunktowano dzięki czemu szkolenie było zrozumiałe i ciekawe

Świetne, wyczerpujące szkolenie

Bardzo dobry przekaz, osoba prowadząca jest bardzo odpowiednia

Szkolenie bardzo atrakcyjne i wyczerpujące dany temat

Szkolenie bardzo ciekawe i angażujące wszystkich uczestników przeprowadzone w formie warsztatu - szczerze polecam

Konkretne, praktyczne porady i sposoby rozwiązywania problemów

Praktycznie - na temat

Szkolenie prowadzone bardzo rzeczowo

W sposób jasny i przejrzysty przekazywany był materiał

Bardzo dobry przekaz prowadzącego

Sympatyczny, otwarty z dużą wiedzą i poczuciem humoru

Szkolenie fachowo przygotowane, poparte ciekawymi przykładami, nie można się nudzić

Sympatyczna atmosfera

Dużo ćwiczeń praktycznych i przykładów z własnego doświadczenia

Rozmowy wymiana doświadczeń

Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze i kameralnej grupie

Trenerka jest bardzo kompetentną osobą, szkolenie nie było nudne

Każde szkolenie wnosi coś nowego do naszego życia

Szkolenie znacząco poszerzyło moją wiedzę dotyczącą roli asystentki/sekretarki w firmie

Wiele uwag oraz porad z pewnością wykorzystam w mojej codziennej pracy

Szkolenie było profesjonalne, interesujące

Szkolenia są wysokie pod względem merytorycznym - godne polecenia

Było bardzo ciekawe i dobrze przeprowadzone

Szeroki zakres szkolenia, rzetelnie i wyczerpująco omówienie zagadnień

Bardzo przydatne i dobrze poprowadzone szkolenie

Zagadnienia prawne przedstawione w sposób przystępny i zrozumiałym językiem

Szkolenie prowadzone bardzo ciekawie

Szeroki zakres wiedzy prowadzącego oraz świetny sposób przekazywania

Wspaniała atmosfera warsztatów

Szkolenie rewelacyjne

Dobrze przygotowane i przemyślane

Świetnie przeprowadzone

Szkolenie bardzo bogate merytorycznie. Cenne i służące wykonywaniu obowiązków służbowych

Świetne szkolenie dla kogoś więcej niż laika w tematyce ochrony danych osobowych

Ciekawa tematyka

Marcin Rzucidło,

"Profesjonalne, uświadamiające i dobrze przeprowadzone szkolenie pod względem merytorycznym i praktycznym"

Szkolenie ciekawe, wnoszące wiele istotnych zagadnień w codziennej komunikacji z każdym klientem

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, było miło i sympatycznie

Szkolenia prowadzone przez Państwa firmę są bardzo fajne i jest na nich miła atmosfera, nie ma tzw. stresu

Bardzo polecam, ciekawa prezentacja przedstawiona w bardzo fajny i przystępny sposób, pomysłowość prowadzącego, miła atmosfera i bardzo dużo praktyki

Kompetentni trenerzy

Szkolenie przeprowadzone w sposób atrakcyjny

Serdecznie polecam, szkolenie zostało poprowadzone w bardzo dobry sposób, miły prowadzący

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia

Prowadzący przeniósł na mnie swoją energię, czuję się zmotywowana do zmian i pracy

Pan prowadzący bardzo miły, wesoły, nie "przynudzał", dużo przydatnych informacji, które wykorzystam

Szkolenie przeprowadzone solidnie, wszystkie przekazane informacje docierały do uczestnika

Bardzo sympatyczny Pan, dobrze przygotowany na wszelkie trudne pytania

Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze, na pewno przyda się zdobyta wiedza w pracy

Państwa szkolenie to dużo przydatnej wiedzy zdobywanej w miłej atmosferze

Szkolenie spełniające oczekiwania, atrakcyjny sposób przekazania wiedzy

Świetne szkolenie! Dużo śmiechu, jeszcze więcej praktyki, co okazało się bardzo przydatne, na pewno bardzo mi pomoże w prowadzeniu sprzedaży

Polecam szkolenia z trenerem Marcinem Rzucidło

Bardzo komunikatywna osoba, otwarta na indywidualne potrzeby odbiorcy

Szkolenie było ciekawe i dzięki niemu można zdobyć podstawowe umiejętności wymagane przez ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, szkolenie bardzo ciekawe, wiedza przekazana konkretnie

Firma i prowadzący wybrani w ciemno, okazali się strzałem w "10", pod wieloma względami

Szkolenie było przygotowane i zaprezentowane perfekcyjnie

Luzna atmosfera, profesjonalny sposób podejścia

Dodać informację na temat przewodnika

Propozycja spaceru z przewodnikiem jest bardzo trafiona

Bardzo kreatywna i sympatyczna osoba, w sposób ciekawy przekazuje wiedzę, z przyjemnością bierze się udział w szkoleniu

"Propozycja spaceru z przewodnikiem jest bardzo trafiona"

Merytoryczne szkolenie, trener otwarty na zagadnienia zgłaszane przez uczestników.

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo fachowo, bardzo dobrze przygotowany trener.

Szkolenie było przeprowadzone w sposób przejrzysty, komunikatywny, wyczerpujący. Osoba prowadząca szkolenie z dużym zasobem wiedzy i umiejętności jej przekazywania.

Miła i konkretna kadra. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób zrozumiały.

Dobrze prowadzone, wiele wątków wyjaśnione.

Przekaz szkolenia był bardzo precyzyjny, oparty również na przykładach.

Osoba szkoląca o wysokich kompetencjach i wiedzy praktycznej, wyczerpująco odpowiadająca na pytania.

Wiedza przekazywana w sposób jasny i zrozumiały. Indywidualne podejście do spraw nurtujących kursanta.

Szkolenie godne polecenia

Rzeczowe i zrozumiałe

Poparte przykładami

Pełny profesjonalizm

Fachowe, ciekawe

W odpowiednim tempie

Pożyteczne

Super szkolenie

Wysokie kompetencje osoby prowadzącej szkolenie

Miło, profesjonalnie, atrakcyjnie, duża dawka informacji w dość krótkim czasie

Szkolenia przeprowadzone w sposób zrozumiały

Informacje przekazywane w przystępnej formie

Miła i sympatyczna pani trenerka

Profesjonalnie przygotowanie

Bardzo miła pani trenerka

Opiekowała się grupą jak najlepiej mogła

Świetnie organizowała czas po szkoleniu

Szkolenie było bardzo fajne, na temat i dobrze zorganizowane

Szkolenie było konkretne

Ciekawe szkolenie teoretyczne z praktyką

Sposób przeprowadzenia szkolenia był zaskakujący jak na prowadzenie przez na osobę, która jest prawnikiem. Szkolenie było zrozumiałe, wyjaśnienia były na przykładach.

Szkolenie ciekawe, merytoryczne, spełniło moje oczekiwania. Materiał przekazany w sposób interesujący i zrozumiały.

Świetny trener – Polecam. Łączy praktykę zawodową i specjalistyczną teorię. Stosuje ciekawe formy warsztatowe. Inspiruje do twórczej pracy.

Czas leciał bardzo szybko dzięki intensywnym ćwiczeniom i charyzmatycznej pani trener.

Firma godna polecenia. Profesjonalny trener. Zagadnienia poruszane na szkoleniu zgodne z moimi oczekiwaniami.

Bardzo fachowy trener, zajęcia nie pozwalają się nudzić.

Zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie.

Szkolenie prowadzi profesjonalny trener, tematyka przedstawiona jasno i pozwala na dalsza pracę indywidualną.

Szkolenie ciekawe, przydatne zarówno w pracy i w życiu osobistym.

Profesjonalne szkolenia poprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze.

Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, polecam.

Interesujące, spełniające założenie szkolenie

Szkolenie było przeprowadzone wzorcowo, będę polecał Państwa firmę i trenera

Kompetentne szkolenie, dobrze zorganizowane i przygotowane

Pełen profesjonalizm w przygotowaniu osoby prowadzącej

Uświadomienie nieuświadomionych umiejętności

To zaskakujące jak niewiele trzeba aby nawiązać dobre relacje biznesowe a jak wiele trzeba zrobić by to zrozumieć. Oni to potrafią.

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie

"Szkolenie profesjonalne. Wykładowca przygotowany super do zajęć, bogata wiedza wykladowcy."

"Było OK"

"Kompetencje trenera na wysokim poziomie. Miła atmosfera, przydatne informacje."

"Dostosowanie do potrzeb, otwartość, ćwiczenia, mała liczba uczestników"

"Sposób przekazywania informacji, wybór informacji do przekazania"

"Szkolenie godne polecenia, szczególnie ze wzgledu na profesjonalizm organizatora"

"Dynamiczne i nasycone cennymi informacjami"

"Trener o ogromnym doświadczeniu zawodowym, indiwudualnym podejściu do uczestników szkolenia i umiejętnością pozyskiwania zainteresownaia tematem przez cały dzień szkolenia"

"Buło O.K."

"Szkolenie które zmieni spojrzenie na rekrutację, mądre, praktyczne, bezcenne"

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie"

"Szkolenie było prowadzone w sposób ciekawy, wyczerpujący temat. Polecam"

"Szkolenie interesujące, aktywnie minął czas sporo praktyki przydatnej na codzień"

"Rzeczowe, dobre merytorycznie, świetna prowadząca"

"Dynamiczne, profesjonalne"

"Bardzo przydatne, merytoryczne, do praktycznego wykorzystania, dużo praktycznych rad"

"Prosty, praktyczny przekaz informacji przez kompetentnego trenera"

"Bardzo miła i sympatyczna trenerka"

"Bardzo miła atmosfera, dobra organizacja czasu szkolenia, balans miedzy teorią a praktyką"

"Bardzo fajna atmosfera na szkoleniu, profesjonalni prowadzący, dużo przekazanych informacji w praktyce i w teorii"

"Szkolenie ciekawe, dużo praktycznych ćwiczeń, śwetne przygotowanie trenera, serdecznie polecam"

"Bardzo dobre, praktyczne szkolenie"

"W ciągu dwóch dni przeprowadzono wszystkie tematy, które bardzo przydadzą się w życiu zawodowym i osobistym"

"Bardzo dobre szkolenie. W pełni spełniło moje oczekiwanie"

"Bardzo fajne szkolenie, które dało mi dużo nowych doświadczeń i wiedzy"

"Szkolenie ciekawe, ale nie licz na to, że bez praktyki w pracy codziennej i bez ciągłego samoszkolenia nauczysz się w ciągu dwóch dni super wystąpień"

"Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, dużo zajeć praktycznych, odpowiednie materiały"

"Szkolenie wyczerpujące temat i pogłębiające wiedzę"

"Bardzo sensownie przeprowadzone w perfekcyjny sposób"

"Bardzo skondensowana dawka wiedzy z projeków FIDIC. W sam raz na start dla praktykujących w tej materii"

"Profesjonalne szkolenie, poparte licznymi przykładami z praktyki"

"Szkolenia w pełni moge polecić innym zainteresowanym. Pozytywna

"Szkolenie atrakcyjne, naukowe, przeprowadzone przez kompetentną osobę"

"Wysoki poziom, wiedza i aparycja prowadzącego jest atutem szkolenia"

"Szkolenie bardzo przydatne dla debiutantów takich jak ja. Systematyzuje wiedzę związaną ze sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem w celu skuteczniejszych działańtrade marketing"

"Bardzo duża wiedza, przygotowany do zajęć, plan działania, uporządkowane"

"Bardzo ciekawe oraz profesjonalne szkolenie. Dużo wiedzy w krótkim czasie"

"Polecam"

"Szkolenie było interesujące, ciekawie przeprowadzone"

"Mało teorii, dużo praktyki / ćwiczeń. Ciekawy program, dostosowany do potrzeb"

"Bardzo wyczerpujący zakres + mała grupa, co pozwala na sprawne przeprowadzenie ćwiczeń"

"Profesjonalizm"

"Szkolenie bardzo przydatne, wprowadzające w temat pracy kupca, wiele istotnych tematów związanych z negocjacjami"

"Zwięźle i na temat."

"Wykłady popierane dowcipnymi przykładami."

"Bardzo dobrze przygotowana. Poczucie humoru."

"Bardzo dobrze zorganizowane, ciekawe szkolenie, które wniosło wiele  cennych informacji dla mnie."

"Ciekawe oraz rzeczowe szkolenie"

"Konkretne, ciekawe informacje, miła prezentacja"

"Szkolenie było interesujące, a część praktyczna pozytywnie mnie zaskoczyła"

"Kompetentna prowadząca w bardzo ciekawy sposób zasiała we mnie zainteresowanie tematem inteligencji emocjonalnej."

"Super szkolenie! Polecam każdemu, bo warto poznać siebie"

"Excellent"

"Szkolenie bardzo ciekawe, z wieloma zadaniami praktycznymi"

"Miła trenerka, z ekspresją prowadząca dialog z uczestnikami."

"Miła trenerka, z ekspresją prowadząca dialog z uczestnikami."

"Dużo praktyki, cenne uwagi oraz wnioski wyciągnięte ze szkolenia."

"Bardzo miła i kompetentna trenerka. Szkolenie dostosowane do potrzeb."

"Świetna atmosfera na szkoleniu."

"Bardzo czytelnie prowadzone szkolenie, pozwalające otworzyć oczy na problematyczne zagadnienie."

"Ciepła, sympatyczna i kompetentna trenerka."

"Bardzo przyjemne szkolenie. Można się bardzo dużo nauczyć, a przy tym fajna zabawa. Dziękujemy. To nie był zmarnowany czas. Serdecznie polecam."

"Bardzo ciekawie i miło przeprowadzone szkolenie. Dużo wiedzy praktycznej i teoretycznej."

"Ciekawie i rzeczowo. Dużo miejsca na dyskusję."

"Bardzo miła Pani prowadząca, kompetentna. Ciekawe zajęcia, aktywizujące uczestników."

"Profesjonalnie, szybko, na temat."

"Szkolenia bardzo przydatne, angażujące wszystkich, co pozwoliło na to, by omawiane zagadnienia natychmiast wypraktykować."

"Szkolenie prowadzone w wesołej atmosferze, z wielkim entuzjazmem."

"Ciekawe prezentacje i omówienie tematów. Miła atmosfera."

"Bardzo żywe, angażujące, sympatyczne."

"Stworzenie miłej atmosfery w grupie, docenianie każdego pomysłu, nie "wyrywanie" do odpowiedzi."

"Miły sposób spędzenia czasu."

"Szybko, na temat i z klasą."

"Szkolenie przeprowadzone w przyjemnej, radosnej atmosferze. Wiele informacji, które można stosować w codziennej pracy."

"Klarownie i esencjalnie. Warsztatowy charakter sprzyja utrwaleniu oraz usystematyzowaniu zdobytej wiedzy."

"Bardzo miła i skrupulatna prowadząca."

"Prowadząca to bardzo sympatyczna osoba."

"Bardzo przydatne szkolenie. Wesoła atmosfera przy poważnym podejściu do tematu. Polecam."

"Sympatyczna atmosfera."

"Bardzo profesjonalne podejście do klienta, ogromne doświadczenie i wiedza. Gorąco polecam"

"Szkolenie ciekawe, świetne zajęcia praktyczne, dużo teoretycznych zagadnień."

"Szkolenie prowadzone przez bardzo doświadczonego Office Managera, co gwarantuje przekazanie uczestnikom praktycznych informacji, które można wykorzystać w codziennych obowiązkach."

"Ciekawe szkolenie, świetna atmosfera."

Miła i fachowa trenerka

Trener bardzo zaangażowany, emanujący optymizmem, ale jednocześnie posiadający fachową wiedzę

Ciekawa forma prowadzonego szkolenia

Prowadząca przesympatyczna - zjednała sobie całą grupę

Było bardzo ciekawie i interesująco

Szkolenie było bardzo ciekawe

Wyczerpujące, zajmujące, merytorycznie profesjonalne, sprawnie przeprowadzone

"Świetna prowadząca, bardzo dobrze przygotowana, wprowadziła bardzo miłą atmosferę, super."

"Szkolenie było interesujące i prowadzone w ciekawy sposób."

Bardzo wartościowe szkolenie. Miła atmosfera".

"Więcej zadań praktycznych, krósze zadania".

"Bardzo dużo wiedzy podanej w zrozumiały sposób"

"Szkolenie świetnie przeprowadzone. W przystępny i wyczerpującvy sposób przekazano informacje"

"Szkolenie praktyczne, bardzo miła osoba prowadząca"

"Szkolenie przeprowadzone zgodnie z tematyką określoną w harmonogramie, wyczerpujące informacje uzyskane w zakresie praw autorskich"

"Szkolenie bardzo inspirujące, spełniające oczekiwania"

"Doskonałe przekazanie kompendium dość trudnej wiedzy, poparte licznymi przykładami"

Bardzo interesujące, efektywnie prowadzone w szybkim tempie szkolenie"

"Profesjonalna wiedza przekazywana w odpowiedni sposób - polecam!"

"Szkolenie ciekawe, prowadzone dynamicznie i interesująco."

"Profesjonalne przedstawienie tematu"

"Wspaniała elokwencja prowadzącego."

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie."

"Biegłość prowadzącego w poruszanych obszarach szkolenia."

"Szkolenie bardzo przydatne, wprowadzające w temat pracy kupca, wiele istotnych tematów związanych z negocjacjami."

"Ciekawe spojrzenie na rolę kupca."

"Ciekawy program, otwarcie na sugestie."

"Miłe, profesjonalne i rzeczowe szkolenie. Polecam."

"Szkolenie głównie praktyczne co jest super, dużo uczy, fajna rzecz wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami a prowadzącym."

"Świetne szkolenie. Możliwość przełamania swoich barier."

"Dobre przygotowanie, duże doświadczenie i kwalifikacje trenera."

"Interesujące, praktyczne szkolenie dla kupców."

"Szkolenie dostosowane do tematu. Atrakcyjne przykłady oraz ćwiczenia."

"Świetne szkolenie dla ludzi pracujących w dużych korporacjach."

"Świetne szkolenie dla ludzi pracujących w dużych korporacjach."

"Bardzo sprawnie i solidnie przeprowadzone z dużą dozą humoru. Przekazanie wielu cennych informacji przez szkoleniowca."

"Bardzo miła, sympatyczna atmosfera. Tematyka ciekawa, teoretycznie oczywista a jednak może dużo zmienić w życiu."

"Świetne szkolenie dla ludzi pracujących w dużych korporacjach."

"Strzał w dziesiątkę!"

"Przyjemnie spędzony czas, przy jednoczesnym uzyskaniu dużej ilości wiedzy."

"Profesjonalne podejście do klienta i tematu."

"Bardzo profesjonalne szkolenie, duża wiedza merytoryczna trenera, atrakcyjny sposób prowadzenia."

"Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, dobre podejście do uczestników."

"Pełen profesjonalizm, trener ma doświadczenie zawodowe w temacie szkolenia."

"Profesjonalizm, poparte przykładami i angażujące."

"Dobre szkolenie, polecam!"

"Świetna zabawa dla laika w sprawach księgowych. Polecam szczególnie marketerom"

"Bardzo motywujące i  energetyczne szkolenie"

"Wspaniały trener - ciepły, profesjonalny, zaangażowany"

"Świetna  tematyka, organizacja szkolenia, charyzma prowadzącej"

"Polecam dla osób nieśmiałych, któe obawiają się ujrzeć swoją twarz w kamerze"

"Bardzo dobry trener inspirujący grupę"

"100% satysfakcji"

"Dobrze dobrana tematyka, dobrze zaprezentowane"

"Szkolenie pozwoliło mi zrozumieć ile nie wiem w temacie praw autorskich i własności intelektualnej i pomogło usystematyzować wiedzę"

"Szkolenie przebiegło bardzo pozytywnie, osoba prowadząca świetnie prowadzi szkolenie"

"Wszystko na temat"

"Jest to najlepsze szkolenie na jakim byłam, ponieważ terenerka świetnie znała temat, była zaangażowana, przesympatyczna"

"Profesjoanlizm w każdym aspekcie"

"Kompetentna prowadząca"

"Szkolenie jest wyczerpujące i spełniło moje oczekiwania. Prowadząca szkolenie jest osobą kompetentną, posiada dużą wiedzę"

"Osoba prowadząca szkolenie posiada dużą wiedzę o tym zagadnieniu"

"Bardzo skondensowane informacje"

"Bardzo miła prowadząca"

"Szeroki zakres wiedzy teoretycznej w połączeniu z przykładami"

"Bardzo profesjonalnie przekazana wiedza"

"Szkolenie przeprowadzono z pełnym zainteresowaniem odbiorcy jak i przekazaniem wszelkich najważniejszych kwestii"

"Ciekawie przeprowadzone, duże umiejętności trenera"

"Ciekawy sposób prowadzenia szkolenia, dużo przykładów"

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, bogata wiedza wykładowcy przekazana w bardzo dostępny sposób"

"Bardzo ciekawe szkolenie, doskonały  prowadzący, fantastyczna atmosfera"

"Szkolenie profesjonalne, duży zakres informacji, rzetelność, wiedza"

"Super prowadzone, genialny trener, naprawdę warto"

"Konkretne, rzeczowe, dające konkretne informacje i efekty"

"Pozytywne, ciekawe"

"Intensywne i użyteczne w praktyce, otwiera na nowe metody postępowania"

"Będę szukać kolejnych szkoleń, które będzie prowadziła magiczna Marzena Szczepanik"

"Sposób przekazywania wiedzy przez trenera"

"Wyczerpujące, angażujące uczestników"

"Agnieszka - świetna trenerka, wiedząca jak przekazać bogatą wiedzę"

"Najlepsze szkolenie z umiejętności miękkich na jakim byłem"

"Praktyczna wiedza - konkrety do wykorzystania od dziś, szybkie ćwiczenia"

"Bardzo przyjazna, uśmiechnięta, angażująca, z poczuciem humoru trenerka"

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie przez wykwalifikowanego trenera"

"Fantastyczne szkolenie"

"Ciekawe, profesjonalnie przygotowane, serdecznie polecam"

"Profesjonalnie, ciekawie, świetne wykorzystanie czasu"

"Trener P. Rybicki jest otwartym, chętnym do dyskusji."

"Avenhansen to godny i rzetelny partner, który ze względu na swoją ofertę pozwoli Tobie zadbać o rozwój kariery zawodowej."

"Szkolenie bardzo ciekawe z dużą ilością praktycznych informacji i ćwiczeń."

"Szkolenie nastawone na praktyczne zagadnienia - sytuacje z życia wzięte."

"Profesjonalne podejście i przede wszystkim indywidualne pozwoliło mi bardzo dużo wynieść dla mojej organizacji. Wierzę, że zdobyta wiedza w niedalekiej przyszłości zaprocentuje."

"Profesjonalnie zorganizowane i przygotowane szkolenie, zawierające najnowsze dane i trendy z rynku."

"Szkolenie doskonale poprowadzone z odniesieniami do praktyki. Pomaga uporządkować wiedzę z zakresu planowania strategicznego."

"Szkolenie pokazujące metody motywowania i oceniania pracowników."

"Szkolenia spełnia oczekiwania z poruszanego tematu, prowadzone w sposób interesujący a zarazem profesjonalny."

"Bardzo fajne, otwarte podejście do uczestników."

"Mała grupa, bardzo sympatyczny prowadzący. Każdy miał możliwość aktywnie uczestniczyć w szkoleniu."

"Szkolenie zostało przeprowadzone ciekawie, w przejrzystej formie. Duża ilość przykładów praktycznych umożliwiających wychwycenie popełnianych błędów i propozycje poprawy sytuacji."

"Przemiły i bardzo energiczny trener."

"Świetne i profesjonalne przeprowadzone szkolenie dostosowane uczestników."

"Sprawnie, w przyjaznej atmosferze, na poziomie."

"Bardzo praktyczne szkolenie, które usystematyzowało moją wiedzę i umiejętności z zakresu sprzedaży."

"Tematyka szkolenia została w pełni zrealizowana, plusem są zadania praktyczne."

"Kompleksowe potraktowanie tematu połączone z licznymi ćwiczeniami praktycznymi."

"Fachowe i klarowne przekazywanie informacji przez prowadzącą szkolenie p. M. Tyl."

"Fachowe i klarowne przekazywanie wiedzy przez panią trener, ciekawostką była duża ilość kazusów jako część praktyczna szkolenia."

"Profesjonalizm prowadzącego."

"Wszystko zgodnie z planem."

"Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny"

"Entuzjazm osoby prowadzącej, sposób mówienia, prezentacji zachęca do jej słuchania."

"Szkolenie było bardzo interesujące. Zawierało wiele informacji, które są przydatne w mojej pracy"

"Bardzo polecam szkolenie z zakresu zarządzania. Dużo informacji, które można wprowadzić w życie firmy, aby lepiej funkcjonowała."

"Doskonała atmosfera na szkoleniu, multum informacji. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia."

"Niezwykle ciekawe szkolenie z praktycznym podejściem zagadnienia praw autorskich."

"Atrakcyjne połączenie teorii prawa autorskiego z praktyką. Duża elastyczność i wiedza, doświadczenie prowadzącego."

Mirosław Plak,

"Jasno i dobrze przeprowadzone."

"Kompleksowe, wyczerpujące temat, przyjemne, edukacyjne."

"Ciekawe."

"Wiedza przyswajalna i przetwarzalna i odtwarzalna."

"Szkolenie jest dostosowywane do potrzeb uczestników, trener dopasowuje prezentowane treści do warunków danej firmy."

"Szkolenie atrakcyjne i konkretne. Kreatywne podejście trenera do specyfiki branżowej podczas prowadzenia szkolenia."

"Profesjonalne prowadzenie."

"Super szkolenie, wiele się dowiedziałam i nauczyłam."

"Fachowe, rzetelne, profesjonalne."

"Szkolenie prowadzone profesjonalnie, żywo, szkolący z uwagą słuchał zgłaszanych problemów i odnosił się do nich w trakcie szkolenia."

"Dobre, praktyczne szkolenie w kameralnej grupie."

"Bardzo polecam szkolenia prowadzone przez firmę Avenhansen, profesjonalne podejście do tematu, pełne zaangażowanie trenera i bardzo miła atmosfera."

"Jasny i rzetelny sposób przekazywanych informacji, omawianie problemów w bardzo szczegółowy sposób."

"Przyjemne szkolenie w przyjemnym miejscu."

"Bardzo udane szkolenie, wiedza przekazana w sposób ciekawy i kompetentny. Gorąco poelcam."

Kompetentny, rzetelny sposób prowadzenia przez trenera

Bardzo dobry kontakt z prowadzącą

"Wysokie kompetencje trenera, doskonała umiejętność przekazywania informacji i dostosowania poziomu informacji do potrzeb uczestników"

Bardzo dobry praktyk i świetny wykładowca

"Dużo informacji, które można wprowadzić do pracy pracownika."

"Szkolenie bardzo przydatne dla osób używających w codziennej pracy telefonu. "

"Kompetentny, rzetelny sposób prowadzenia przez trenera."

"Doskonała organizacja, miła atmosfera, odpowiedzi na każde pytanie i bardzo dobrze przygotowany prowadzący."

"Profesjonalne szkolenie. Mila atmosfera"

"Bardzo pomocne w sprawiedliwej ocenie pracowników"

"Szkolenie interesujące i praktyczne."

"Szkolenie przeprowadzone przez trenera w sposób atrakcyjny: duża ilość kazusów - motywujące do dyskusji."

"Profesjonalny trener z mega wiedzą."

"Profesjonalizm, kompetencje, duża ilość przekazywanej wiedzy."

"Profesjonalne, ciekawe przekazywanie wiedzy."

"Praktyczne podejście do skomplikowanej tematyki zawierania umów przy jednoczesnym dogłębnym omówieniu przepisów prawnych."

"Rozwój umiejętności interpersonalnych z Avenhansen to jak nisko zawieszone owoce, które łatwo zerwać. Szczerze polecam. Warto."

"Poznanie siebie - okazuje się jak błędnie siebie postrzegamy. Stres przed wystąpieniem nie był widoczny. Cenna informacja."

"Wiele cennych i przydatnych informacji."

"Otwartość i kompetencje trenera umożliwiły sprawne i przyjemne przeprowadzenie szkolenia. Wiele się nauczyłam."

"Serdecznie polecam Olę Chrapko jako trenera szkoleń. Jest to osoba perfekcyjnie przygotowana do zajęć, z dużą dawką poczucia humoru."

"Bardzo pouczające, dające dużo korzyści. Pozwala spojrzeć na swoje wady i zalety z dalszej perspektywy."

"Bardzo atrakcyjna forma prowadzenia szkolenia."

"Przesympatyczna Pani prowadząca szkolenie oraz interesujące tematy."

"Szkolenie przeprowadzone w przyjaznej atmosferze. Wiedza przekazana przez trenera ma odzwierciedlenie w życiu i pracy. Polecam gorąco szkolenie."

"Szkolenie bardzo ciekawe, jasne, łatwy sposób przekazywania informacji, miła atmosfera, weryfikacja wiedzy i uzupełnienie jej."

"Szkolenie było przeprowadzone w sposób profesjonalny. Tak powinny wyglądać szkolenia. Nie było suchej teorii. Praktyka i praktyka! Super"

"Jasny przekaz, ciekawa forma przeprowadzenia szkolenia (warsztaty, ćwiczenia). Trener potrafi zainteresować, a nie znudzić :)"

"Doświadczony trener, komplementarne informacje, spójne przykłady."

"Szkolenie było bardzo intensywne, wyczerpany temat - polecam."

"Szkolenie spełniające oczekiwania pod względem organizacji jak i trenera prowadzącego szkolenie. Serdecznie polecam."

"Szkolenie zostało przeprowadzone przez kompetentnego Trenera. Organizator szkolenia zapewnił bardzo dobre warunki przeprowadzenia szkolenia i zadbał o dodatkowe atrakcje."

"Profesjonalnie zorganizowane szkolenie prowadzone przez Trenera, który potrafi zainspirować. Polecam!"

"Profesjonalne, ciekawe i prawdziwe warsztaty"

"Teoria świetnie połączona z praktyką"

"Trener bardzo profesjonalny, w pełni wykorzystuje swoją wiedzę i w sposób bardzo umiejętny przekazuje ją uczestnikom"

"Bardzo indywidualne podejście, bez stresu. Po szkoleniu człowiek jest zmotywowany, pewny siebie i chętny do działania"

"Firma COMAU poleca szkolenia, będące profesjonalne, uczące praktycznych umiejętności, a także dobrze dobrane do specyfiki branży"

"Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny, nie było miejsca na nudę, z pewnością polecę zarówno trenerów indywidualnie, jak i firmę"

"Bardzo profesjonalnie prowadzone i przygotowane szkolenie. Bardzo dużo "gotowców", przykładów omawianych przez trenera przy konkretnych zagadnieniach"

 "Bardzo dobry, otwarty trener. Aktywnie uczestniczył w prowadzonych zajęciach i dostosowywał się do aktualnych potrzeb"

"Jak najbardziej polecam firmę AVENHANSEN. Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze, pani trener miała dużą wiedzę."

"Bardzo fajny trener z bogatym doświadczeniem. Możliwość ćwiczen i sprawdzenia samego siebie."

"Możliwość ćwiczen i sprawdzenia samego siebie. "

"Szkolenie poruszyło wiedzę we wskazanym zakresie a przy tym było przeprowadzone w sposób jasny i zrozumiały dla szerokiego grona odbiorców"

"Polecam zajęcia z trenerką. Bardzo profesjonalna w 100% merytoryczna."

"Świetna prowadząca, posiada duża wiedzę i umiejętności, które z łatwością przekazuje na szkoleniu."

"Świetnie przeprowadzone szkolenie, dynamiczne i szeroko przedstawiające temat"

"Szkolenie było przeprowadzone ciekawie, praktycznie, w atrakcyjny sposób"

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, poparte dużą wiedzą i doświadczeniem prowadzącego"

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, poparte dużą wiedzą i doświadczeniem prowadzącego"

"Przeprowadzone szkolenie było ciekawe i merytoryczne"

"Szkolenie było przeprowadzone profesjonalnie"

"Interakcja powiązana z praktyką"

"Skondensowana i dostosowana do profilu działalności mojej firmy wiedza teoretyczna i praktyczna"

"Bardzo wartościowe szkolenie"

"Doskonałe przygotowanie merytoryczne trenera"

"Bardzo kompetentny trener"

"Szkolenie prowadzone przez osobę bardzo kompetentną"

"Szkolenie bardzo ciekawe, wykładowca merytorycznie przygotowany"

"Wysoki poziom merytoryczny wykładowcy"

"Zupełnie nowa materia zaprezentowana w ciekawy sposób"

"Szkolenie godne polecenia. Wykładowca w sposób jasny i przejrzysty przedstawił tematykę dotyczącą zarządzania projektami"

"Przystępne przekazywanie wiedzzy, prowadzący nastawiony na uczestników szkolenia"

"Prostota przekazu jest szczytem wyrafinowania"

"Szkolenie godne polecenia. Wykładowca w sposób jasny i przejrzysty przedstawił tematykę dotyczącą zarządzania projektami"

"Duża wiedza oparta na praktyce"

"Wykładowca w sposób jasny i prosty przekazuje swoją wiedzę"

"Szkolenie godne polecenia. Wykładowca w sposób jasny i przejrzysty przedstawił tematykę dotyczącą zarządzania projektami"

"Duża wiedza, duże doświadczenie Trenera"

"Duża wiedza merytoryczna poparta praktyką i dostosowana do osób szkolonych z danej jednostki"

"Duża wiedza merytoryczna Prowadzącego, poparta praktyką; szkolenie było dostosowane do potrzeb jednostki"

"Doświadczony Prowadzący, przejrzysty przebieg szkolenia"

"Prowadzący bardzo dobrze przygotowany, posiadający dużą wiedzę oraz potrafiący zainteresować uczestników szkolenia. Duży profesjonalizm trenera"

"Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, duża wiedza prowadzącego przekazana w sposób przystępny dla słuchaczy. Prezentacja urozmaicona różnymi testami"

"Szkolenie polecam z uwagi na wiele praktycznych przykładów."

"Pragmatyczne szkolenie nie tylko dla administracji."

"Elastyczność prowadzenia oraz podejmowania tematów."

"Aktywizacja uczestników szkolenia poprzez pracę w zespołach, ćwiczenia praktyczne."

"Szkolenie zostało przeprowadzone w spoób perfekcyjny."

"Odwoływanie się do konkretnych przykładów z życia."

"Szkolenie bardzo merytoryczne, duża wiedza prowadzącego poparta praktyką."

"Szkolenie profesjonalne, rzeczowe, prowadzone przez bardzo dobrze przygotowanego szkoleniowca."

"Wysokie zaangażowanie wykładowcy przy trudnym temacie dla odbiorcy."

"Bardzo dobrze przygotowana osoba prowadząca szkolenie oraz super materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika."

"Świetnie przygotowany wykładowca, kompetentny i umiejący przekazać wiedzę."

"Przejrzysty sposób prezentowania wiedzy, świetne przygotowanie wykładowcy."

"Szkolenie było profesjonalnie przeprowadzone, ogromna wiedza merytoryczna prowadzącego."

"Umiejętne przekazywanie wiedzy, otwartość na dyskusje."

"Wykładowca przedstawił wysoki poziom merytoryczny i datego wykład był ciekawy."

"Podobał mi się sposób przekazywania informacji oraz konkretyzowanie omawianego materiału."

"Świetna wiedza merytoryczna, uzupełniona dobrymi przykłdami praktycznymi."

"Wykładowca bardzo kompetentny (duża wiedza merytoryczna), przekaz bardzo przejrzysty, potrafił zainteresować odbiorców."

"Dobre przygotowanie merytoryczne, jasny sposób przekazywania wiedzy, znajomość działalności jednostki biorącej udział w szkoleniu."

"Bardzo dobry, komunikatywny, opanowany oraz zdyscyplinowany prowadzący."

"Szkolenie zwięzłe i treściwe, przyjazny sposób przekazywania wiedzy, możliwość dyskusji i wyjaśnienia odnoszące się do bieżących problemów w firmie."

"Dostosowanie programu szkolenia do potrzeb i oczekiwań uczestników. Szkolenie dobrze zorganizowane. Dbałość o komfort uczestników szkolenia zarówno w trakcie szkolenia, a także w czasie wolnym pomiędzy zajęciami."

"Jestem zachwycony szkoleniem."

"Świetna atmosfera, wspaniała prowadząca - wyjątkowo wciągające szkolenie!!!"

"Bardzo dobry kontakt prowadzącej z uczestnikami szkolenia."

"Szkolenie atrakcyjne, polecam innym."

"Nie można się nudzić - wszystko podane ciekawie, jasne, na przykładach."

"Odpowiedni mix teorii i praktyki."

"Znakomity trener, profesjonalizm i znakomity kontakt."

"Szkolenie interesujące, profesjonalne, z warsztatami oraz ćwiczeniami angażującymi uczestników."

"Bardzo dobra organizacja szkolenia, świetnie przygotowana trenerka, dużo przykładów i wiedzy praktycznej przekazywanej na szkoleniu."

"Spontaniczność, energia, zaangażowanie w przekazywanie wiedzy przez prowadzącą."

"Trener otwarty, elastyczny oraz konkretny, szkolenia prowadzi w sposób ciekawy i interaktywny -  aranżujący szkolenie"

"Szkolenie ciekawe, trener bardzo dobrze przygotowany"

"Fachowo i na wesoło. Profesjonalnie ale bez zadęcia tak szkoli avenhansen!"

"Wykładowcę będę polecał innym"

"Ciekawie i wyczerpująco omówiona tematyka"

"Szkolenie bardzo atrakcyjne ciekawe i wystarczająco zobrazowane kwestie teoretyczne"

"Nauka przez zabawę - rozwój z poczuciem humoru"

"Szkolenie zorganizowane zgodnie z przedstawionym tematem, prowadzone dynamicznie, - wszystko profesjonalne"

"Warto skorzystać, cenne informacje, które śmiało można wykorzystać w pracy zadowowej oraz są przydatne w życiu codziennym"

"Ciekawe, w dobrej atmosferze z wyjątkowym luzem prowadzacego"

"Rozwijające szkolenie, pełne konkretnych i przydatnych informacji oraz poparte ciekawymi przykładami, przeprowadzone w przemiłej atmosferze nie wywołujacej poczucia stremowania"  

"Bardzo dobry kontakt z uczestnikami, elastyczne podejście do realizacji szkolenia, umiejętne przeprowadzone szkolenie i świetne poczucie humoru - SUPER PROWADZĄCY"

"komfort słuchacza, miła atmosfera"

"Trener przekazywał informacje w  sposób zrozumiały, lekki. Pomimo kilku godzin szkolenia zajęcia nie męczyły."

"Godne polecenia. W sam raz praktyki i teorii. Dobrze przekazane"

"Zdolny i sympatyczny człowiek z dużą wiedzą i umiejetnoścami"

"wiele istotnych (w ramach kontroli) aspektów"

"Ciekawe, interesujące szkolenie z dobrze przygotowaną prowadzącą i fajną atmosferą"

"Szkolenie zrealizowane na wysokim poziomie. Prowadzący posiada niezbędną wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną, którą przekazuje w przystępny sposób"

"Przeprwadzone szkolenie w sposób efektywzny i intensywny"

"Ciekawie prowadzone, konkretne i bardzo trafne przykłady"

"Ciekawe szkolenie, które będzie przydatne w pracy zawodowej"

"Bardzo kompetentnie przeprowadzone! Polecam!"

"Pan doktor Krzysztof Sobieraj to dobry mówca, świetnie przekazuje wiedzę, jeste bardzo sympatyczny"

"Szkolenie pozwalające uwolnić się od stresu"

"Profesjoalne szkolenie, poprowadzone w sposób czytelny i pobudzający do myślenia"

"Ciepły, miły, rewelacyjnie tłumaczący człowiek"

"Bardzo przystępny sposób prowadzenia szkolenia"

"Specjalista w swojej dziedzinie, potrafi jasno przekazać posiadaną wiedzę"

"Polecam. Program szkolenia spełnił moje oczekiwania. Brawo dla prowadzącego"

"Szkolenie zorganizowane bardzo profesjonalnie. Szkoleniaowiec bardzo kompetentny i pracuje z ogromną pasją"

"Szkolenie super i bardzo potrzebne dla urzędników"

"Atrakcyjne pełne przykładów szkolenie, mozna naprawdę się zrelaksować"

"Szkolenie przebiegło w wesołej, relaksujacej atmosferze. Polecam"

"Naprawdę warto było uczestniczyć w tym szkoleniu"

"Prowadzący prowadził zajęcia w sposób interesujący, przytaczał realne i z życia wzięte przykłady. Potrafił zainteresować. Nie siedział podczas szkolenia"

"Szkolenie interesujące mogące pomóc w poznaniu i zrozumieniu własnych reakcji i słabości"

"Prowadzący przekazywał informacje bardzo wyraźnie, chętnie słuchało się wszystkiego, szkolenie bardzo fajne"

"Zdolny i sympatyczny człowiek z dużą wiedzą i umiejętnościami"

"Trener przekazywał informacje w sposób zrozumiały, lekki. Pomimo kilkugodzinnego szkolenia - zajęcia nie usypiały"

"Komfort słuchania, miła atmosfera"

"Praktyczne ćwiczenia, przedstawienie technik negocjacyjnych"

"Szkolenie profesjonalne, dobrze przeprowadzone"

"Prowadzacy otwarty, elastyczny, kompetentny. Prowadził szkolenie w sposób ciekawy, interaktywny i angażujący"

"Szkolenie ciekawe, trener bardzo dobrze pzygotowany"

"Bardzo dobre szkolenie pod względem merytoryki, jedne z lepszych, w których uczestniczyłem z zakresu negocjacji"

"Wysoka jakość, wspaniały Trener. Szkolenie jest skonstruowane tak, że zmusza do aktywności, a nie przemęcza."

"Fachowo i  na wesoło, profesjonalnie ale bez większego zadęcia. Tak szkoli AVENHANSEN!

"Bardzo dobry kontakt z uczestnikami, elastyczne podejście do realizacji szkolenia, umiejętne stawianie granic, poczucie humoru - super prowadzący"

"Rozwijające szkolenie, pełne konkretnych przydatnych informacji orazpoparte ciekawą praktyką, przeprowadzone w przyjaznej atmosferze nie wywołującej poczucia skrępowania"

"Szkolenie zorganizowane zgodnie z przedstawionym tematem, prowadzone dynamicznie, profesjonalnie"

"Nauka przez zabawę, rozwój z poczyciem humoru"

"Szkolenie bardzo atrakcyjne, aktywizujacr i obrazujace przedstawione kwestie teoretyczne"

"Ciekawie i wyczerpujaco omówiona tematyka"

"Wykładowcę będę polecał innym"

"Wskazanie istotnych (w ramach kontroli) aspektów"

"Ciekawe, ineresujące szkolenie, dobrze przygotowana prowadząca, miła atmosfera"

"Miła i przyjazna atmosfera, bardzo dobre prowadzenie szkolenia."

"Szkolenie realizowane na wysokim poziomie. Prowadzący posiada niezbędną wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczna, którą przekazuje w przystępny sposób"

"Treściwe, praktyczne, przyjemne."

"Czeste stosowanie praktycznych przykładów przez prowadzącego"

"Ciekawie prowadzone, kokretne i bardzo trafne przykłady"

"Przeprowadzone szkolenie w sposób efektywny i interesujący"

"Dobrze przygotowane merytorycznie, miła i komunikatywna prowadząca."

"Szkolenie pomogło mi uświadomic swoje słabe strony i wskazało mi co należy zrobić, aby dobrze prowadzić rzetelną ocenę pracowniczą."

"Pełen profesjonalizm, super dynamika szkolenia, ciekawe przykłady, dobry podział na praktykę i teorię."

"Szkolenie interesujące, prowadzone zywo, z energią. Bardzo pozytywne emocje i przede wszystkim pomysły na organizację pracy i zadań."

"Jasne, przejrzyste, ciekawie prowadzone."

"Prowadząca - uśmiechnięta. (...). W luźny sposób przekazująca wiedzę. Nic tylko się szkolić."

"Profesjonalne :) "

"Bardzo ciekawe szkolenie, różnorodne techniki i formy"

"Bardzo przystępnie podane informacje"

"Miła atmosfera, sympatyczna pani prowadząca"

"Dużo informacji, ciekawe przykłady"

"Atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy- nie teoria a praktyka."

"praktyczne przykłady"

"Sposób przekazywania wiedzy oraz jej właściwy zakres dla początkującego."

"Przykłady prowadzącego i forma prezentacji szkolenia."

"mała grupa"

Mirosław Plak,

 "Różnorodność w technice prowadzenia szkolenia, dużo przykładów, scenki"

"ciekawa formuła, dużo praktycznych przykładów"

"luźne podejście, dużo przykładów z życia, przejście na Ty, mała grupa"

"otwartość, bezpośredniość"

"sytuacje z życia zawarte"

"ćwiczenia praktyczne"

"ćwiczenia na przykładach"

"otwartość, bezpośredniość"

luźne podejście, duzo przykładów z życia, przejście na "Ty"

"ciekawa formuła, dużo praktycznych przykładów"

"różnorodność w technice prowadzenia szkoleń, dużo przykładów, scenki"

"jasnosć przekazywania informacji i ćwiczenia praktyczne"

"atrakcyjny, aktywny sposób jego przedstawienia"

"Zakres, tematy praktyczne"

"Aktywny sposób prowadzenia"

"sposób prowadzenia szkolenia"

"zwracanie uwagi na róznorodność"

 "zakres tematyczny a także klarowność"

" sposób prowadzenia, atmosfera"

"dynamika, kreatywność, ciekawy przekaz"

"przykłady praktyczne"

"Temat i prowadząca szkolenie"

"atmosfera, sposób przekazu"

"Sposób prowadzenia szkolenia, dużo przykładów z praktyki."

"Dużo przykładów, scenki, życiowe przykłady."

"Ciekawe filmiki i mała grupa"

"sposób przekazania wiedzy, dopasowanie do sytuacji w firmie"