Umieszczone oferty pracy widnieją poniżej.

W przypadku zainteresowania którymkolwiek z nich, prosimy o przeglądnięcie szczegółów oraz wysłanie swojego CV oraz LM na odpowiedni adres email.

Praca dla handlowca / pośrednika

Aplikuj

Dla szukających wyzwań, pewnych siebie, chcących pracować dla profesjonalnej firmy, w profesjonalnym Zespole.

Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy pomogą nam w pozyskiwaniu kontaktów z firmami prywatnymi i instytucjami państwowymi.

Chcemy poszerzyć możliwości docierania z naszą ofertą profesjonalnych i bardzo wysoko ocenianych szkoleń biznesowych i dla Administracji Publicznej, dlatego poszukujemy osób, które już posiadają lub są w stanie nawiązać dobre kontakty do firm i instytucji, których pracowników my moglibyśmy szkolić.

Jeżeli w jakikolwiek sposób jesteś w stanie pomóc nam w dotarciu do naszych potencjalnych Klientów, odwdzięczymy się prowizją, szkoleniami, wspaniałą atmosferą, niezastąpionym doświadczeniem, ... Chcesz coś więcej - napisz ;-)

Staż / Praktyka

Aplikuj

Szanowni Studenci / Absolwenci! 

Zapraszamy na praktyki. Głównie dla studentów lub świeżych absolwentów uczelni. 

W niepełnym wymiarze godzin - zazwyczaj po 3-4 godziny dziennie w okresie 1-2 miesięcy. Wszystkie kwestie praktyk ustalane są indywidualnie.
Nasze biuro handlowe w Krakowie - Wola Justowska, ul. Podłącze 31. 

Nazwa stanowiska: Asystent ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji 

Zakres obowiązków: 

  • poznanie zasad pracy we wszystkich działach Firmy - Szkolenia Otwarte, Szkolenia Zamknięte
  • pomoc w tworzeniu i wysyłaniu ofert szkoleniowych
  • telefoniczny kontakt z Klientami / pierwszy kontakt z potencjalnym Klientem / prezentacja oferty szkolenia
  • bieżąca pomoc w pracach biurowych (przygotowywanie materiałów szkoleniowych itp.) 

Dokładny czas trwania praktyki oraz harmonogram i zakres wykonywanych prac - do ustalenia indywidualnie. 
CV proszę przesyłać na adres praca@avenhansen.pl 

W zamian oferujemy możliwość wzięcia udziału w profesjonalnym szkoleniu (dowolne wybrane z naszej oferty) o wartości do 2.000 zł brutto, pomoc w codziennych obowiązkach, miłą atmosferę i sprzyjające warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności. 

Po odbyciu stażu istnieje możliwość zatrudnienia na stałe.
Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z naszą stroną internetową.

Zapraszamy również osoby z doświadczeniem w obsłudze klientów. Wtedy praca ma wymiar pełny, gwarantujemy umowę o pracę i dobre wynagrodzenie. Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy.

 

Formularz zgłoszeniowy

Niniejszym, stosownie do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kronikarza Galla 4/9; 30 – 053 Kraków, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów prowadzonego postepowania rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 2 lat na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w AVENHANSEN Sp. z o.o.

Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.

Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a przekazanie przez mnie danych osobowych jest dobrowolne.