Umieszczone oferty pracy widnieją poniżej.

W przypadku zainteresowania którymkolwiek z nich, prosimy o przeglądnięcie szczegółów oraz wysłanie swojego CV oraz LM na odpowiedni adres email.

Praca dla handlowca / pośrednika

Aplikuj

Dla szukających wyzwań, pewnych siebie, chcących pracować dla profesjonalnej firmy, w profesjonalnym Zespole.

Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy pomogą nam w pozyskiwaniu kontaktów z firmami prywatnymi i instytucjami państwowymi.

Chcemy poszerzyć możliwości docierania z naszą ofertą profesjonalnych i bardzo wysoko ocenianych szkoleń biznesowych i dla Administracji Publicznej, dlatego poszukujemy osób, które już posiadają lub są w stanie nawiązać dobre kontakty do firm i instytucji, których pracowników my moglibyśmy szkolić.

Jeżeli w jakikolwiek sposób jesteś w stanie pomóc nam w dotarciu do naszych potencjalnych Klientów, odwdzięczymy się prowizją, szkoleniami, wspaniałą atmosferą, niezastąpionym doświadczeniem, ... Chcesz coś więcej - napisz ;-)

Staż / Praktyka

Aplikuj

Szanowni Studenci / Absolwenci!

Zapraszamy na 2-miesięczny staż do naszego biura handlowego w Krakowie - Wola Justowska, ul. Podłącze 31.

Nazwa stanowiska: Asystent ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji

Zakres obowiązków:

  • poznanie zasad pracy we wszystkich działach Firmy - Szkolenia Otwarte, Szkolenia Zamknięte, Konferencje.
  • pomoc w tworzeniu i wysyłaniu ofert szkoleniowych / konferencyjnych
  • telefoniczny kontakt z Klientami / pierwszy kontakt z potencjalnym Klientem / prezentacja oferty szkolenia / konferencji
  • bieżąca pomoc w pracach biurowych (przygotowywanie materiałów szkoleniowych itp.)

Dokładny czas trwania praktyki oraz harmonogram do ustalenia. CV proszę przesyłać na adres praca@avenhansen.pl

W zamian oferujemy możliwość wzięcia udziału w profesjonalnym szkoleniu (dowolne wybrane z naszej oferty) o wartości do 1.820 zł brutto, pomoc w codziennych obowiązkach, miłą atmosferę i sprzyjające warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Po odbyciu stażu istnieje możliwość zatrudnienia na stałe.

 ------------------------------------

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z naszą stroną internetową.

Formularz zgłoszeniowy

Niniejszym, stosownie do przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kronikarza Galla 4/9; 30 – 053 Kraków, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów prowadzonego postepowania rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 2 lat na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w AVENHANSEN Sp. z o.o.

Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.

Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a przekazanie przez mnie danych osobowych jest dobrowolne.