Małgorzata Sanecka

Trener AVENHANSEN

Przedsiębiorca, Psycholog, Certyfikowany Trener Biznesu.

wyślij zapytanie do trenera
trener Małgorzata Sanecka

O mnie

Przedsiębiorca, Psycholog, Certyfikowany Trener Biznesu.

 

Dlaczego szkolę?


Łączę wiedzę psychologiczną z praktyką i doświadczeniem. Moim celem jest wspieranie działań rozwojowych drugiego człowieka, pomoc w dynamicznym zdobywaniu umiejętności osobistych i zawodowych, poszerzanie świadomości własnego potencjału i podpowiadanie ścieżek jego realizacji. Jestem przekonana, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości - każdy ma szansę w pełni wykorzystać posiadane zasoby i osiągnąć nawet najbardziej ambitne cele.
Jednak warunkiem sukcesu jest WYSIŁEK i ZAANGAŻOWANIE. Bez tych komponentów zmiana nie nastąpi. Dlatego prowadząc szkolenia biorę odpowiedzialność za ich skuteczność tylko pod tym warunkiem. Gwarantuję, że jeśli ktoś wdroży przekazywane przeze mnie metody i narzędzia – nastąpi oczekiwana zmiana. Ale gwarantuję również, że sam udział w szkoleniu, bez wdrożenia rekomendowanych działań po jego zakończeniu, bez włożenia wysiłku i zaangażowania, nie przyniesie zakładanych rezultatów.

 

Wykształcenie:

 

  • Psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Roczna Szkoła Trenerów BAZA (przygotowuje do pracy metodą treningu grupowego),
  • Roczna Szkoła Trenerów Heuresis – kurs dla zaawansowanych w oparciu o standardy opracowane przez The Chartered Institute of Personnel and Development i wdrożone przez Thames Valley University w Londynie, rozpowszechnione w Polsce przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

 

Doświadczenie zawodowe:


Od ponad 10 lat jestem przedsiębiorcą, od ponad 12 prowadzę szkolenia biznesowe i treningi psychologiczne. Zrealizowałam ponad 3300 godzin szkoleń i doradztwa, przeszkoliłam ponad 1600 osób. Pracuję z szeroką grupą odbiorców, zarówno klientami indywidualnymi, pracownikami firm i organizacji o różnorodnym profilu działalności, jak i kadrą menedżerską średniego i wysokiego szczebla. Opracowuję krótko- i długoterminowe strategie rozwojowe dla firm i organizacji oraz indywidualne plany zawodowe dla zespołów i pracowników.
Od 8 lat realizuję różnorodne projekty i zarządzam kilkumilionowymi przedsięwzięciami. Nieustannie projektuję nowe pomysły biznesowe, ale wdrażam tylko te wybrane.

 

Obszary specjalizacji:


Moja specjalizacja trenerska obejmuje przede wszystkim zagadnienia z zakresu szeroko rozumianej komunikacji interpersonalnej i asertywności, budowania relacji międzyludzkich, diagnozy potencjału i luk kompetencyjnych, procesu zmiany indywidualnej i zespołowej.
Podczas realizacji szkoleń i warsztatów dążę do uzyskania wnikliwego wglądu w proces grupowy, odpowiadam na aktualne potrzeby indywidualnych uczestników oraz wspomagam ich samodzielne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Wykorzystuję autorskie metody pracy pozwalające na efektywne przyswajanie teoretycznej wiedzy w praktyczny sposób.

 

Zainteresowania:


Projektowanie pomysłów biznesowych i rodzinnych, psychologia rozwojowa, rower i wędrówki rekreacyjne.