Małgorzata Sanecka

Trener

Psycholog, doradca personalny, certyfikowanym trenerem biznesu. Autor krótko- i długoterminowych strategii rozwojowych dla firm i organizacji oraz indywidualnych planów zawodowych dla zespołów i pracowników.

wyślij zapytanie do trenera
trener Małgorzata Sanecka

O mnie

Psycholog. Doradca personalny. Prowadzi treningi z zakresu rozwoju umiejętności osobistych, społecznych i zawodowych. Jest certyfikowanym trenerem biznesu.

 

Dlaczego szkolę?

Moim celem jest wzbogacanie działań rozwojowych drugiego człowieka, pomoc w dynamicznym zdobywaniu umiejętności osobistych i zawodowych, poszerzanie świadomości własnego potencjału i podpowiadanie ścieżek jego realizacji. Jestem przekonana, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości - każdy ma szansę w pełni wykorzystać posiadane zasoby i osiągnąć nawet najbardziej ambitne cele. Dążę do wzmacniania tych przemian, ponieważ właśnie poprzez uczestnictwo w rozwoju drugiego człowieka realizuje się mój potencjał.


Wykształcenie

Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie z zaangażowaniem zgłębiałam wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej, społecznej i organizacyjnej. Jestem również absolwentką Szkoły Trenerów BAZA, realizowanej nieprzerwanie od 2001 roku w cyklicznych, rocznych edycjach. Zdzisław Kuśnierz, trener, psychoterapeuta, autor programów społecznych, edukacyjnych i profilaktycznych, pozostaje głównym prowadzącym szkoły od dnia jej założenia, co czyni BAZĘ jedną z nielicznych w Polsce szkół „mistrzowskich”. BAZA spełnia warunki kursu trenerskiego uznawanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam także roczną Szkołę Trenerów Heuresis – kurs dla zaawansowanych - której oś konstrukcyjną stanowią standardy opracowane przez The Chartered Institute of Personnel and Development i wdrożone przez Thames Valley University w Londynie, rozpowszechnione w Polsce przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.


Doświadczenie zawodowe

Jestem przede wszystkim trenerem biznesu i doradcą personalnym, prowadzę szkolenia i treningi z zakresu rozwoju umiejętności osobistych, społecznych i zawodowych. Pracuję z szeroką grupą odbiorców, zarówno klientami indywidualnymi, pracownikami firm i organizacji o różnorodnym profilu działalności, jak i kadrą menedżerską średniego i wysokiego szczebla. Opracowuję krótko- i długoterminowe strategie rozwojowe dla firm i organizacji oraz indywidualne plany zawodowe dla zespołów i pracowników. Współpracuje z instytucjami publicznymi Małopolski (m.in. Urząd Miasta Krakowa, Urząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie, Urząd Miasta i Gminy Wieliczka), organizacjami pozarządowymi (m.in. Kompas, Integracja, 18+-), przedsiębiorstwami z branży motoryzacyjnej, turystycznej, konsultingowej.

 

Obszary specjalizacji

Moja specjalizacja trenerska obejmuje przede wszystkim zagadnienia z zakresu komunikacji interpersonalnej i asertywności, autoprezentacji i budowania profesjonalnego wizerunku, prezentacji i wystąpień publicznych, organizacji pracy i zarządzania czasem, kreatywności i technik twórczego myślenia, negocjacji i mediacji, perswazji i wywierania wpływu społecznego, profesjonalnej obsługi klienta i technik sprzedaży, zarządzania stresem. W zakresie rozwoju kompetencji menedżerskich specjalizuję się w tematyce budowania zespołu w oparciu o role grupowe, zarządzania zespołem i jego pracą, rozwijania umiejętności liderskich, motywowania pracowników, zarządzania konfliktem w zespole i twórczego rozwiązywania problemów. Podczas realizacji szkoleń i warsztatów dążę do uzyskania wnikliwego wglądu w proces grupowy, odpowiadam na aktualne potrzeby indywidualnych uczestników oraz wspomagam ich samodzielne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Wykorzystuję autorskie metody pracy pozwalające na efektywne przyswajanie teoretycznej wiedzy w praktyczny sposób.

 

Zainteresowania

Jestem osobą „niecierpliwie” ciekawą świata i jego możliwości, w ich odkrywaniu nieustannie wspiera mnie najwierniejszy towarzysz – Entuzjazm. Najbardziej intrygujący jest dla mnie człowiek, dlatego każdą wolną chwilę wykorzystuje na niezwykłe podróże - Interpersonalne.

Szkolenia zamknięte trenera