Paulina Sołtys

Trener

Trener, radca prawny.

wyślij zapytanie do trenera
Paulina Sołtys

O mnie

W ramach praktyki zawodowej zajmuje się tworzeniem umów w obrocie profesjonalnym, kompleksową obsługą skomplikowanych postępowań spornych oraz obsługą klientów korporacyjnych, głownie spółek handlowych. Ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu wewnątrzzakładowych źródeł prawa pracy oraz dokumentacji pracowniczej dla pracodawców związanej z nawiązaniem, ustaniem stosunku pracy.

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zdobyła prowadząc cykl szkoleń dla Konfederacji Lewiatan w Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie związanych z prawem pracy oraz zatrudnieniem cudzoziemców, a także dla firm szkoleniowych prowadząc szkolenia z zakresu prawa pracy oraz prawa gospodarczego.

 

Dlaczego szkolę.

Prowadzenie szkoleń to nie tylko dzielenie się zdobytą wiedzą, ale również możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wzbogacenia swojej wiedzy. Uczestnicy szkoleń i ich pytania, problemy przedstawione podczas szkoleń są cenną wskazówką do ich dalszego prowadzenia. Szkolenia to również kontakt z ludźmi, wzajemna rozmowa o spotkanych problemach prawnych podczas praktycznego działania.

 

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

  •  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego
  •  Radca prawny- wpisana na listę radców prawnych przy OIRP w Krakowie,
  •  Doktorantka w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  •  Szkoleniowiec z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, cywilnego
  •  Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa pracy,
  •  Praktyk- posiada sześcioletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w krakowskich Kancelariach radców prawnych.

 

Obszary specjalizacji

Z pasją świadczy obsługę prawną przedsiębiorców i spółek prawa handlowego z zakresu prawa pracy. Kompleksowo prowadzi również bieżącą obsługę spółek z zakresu prawa gospodarczego, prawa nieruchomości w tym deweloperów, branży IT oraz budowlanej. Zajmuje się sporządzaniem umów w obrocie profesjonalnym.

 

Moje najciekawsze szkolenie

Szkolenia dostarczają wielu ciekawych wyzwań zawodowych, ciekawe są przede wszystkim te, które tworzą wzajemny dialog z uczestnikami, pozwalający na udzielenie odpowiedzi na ich pytania i problemy praktyczne oraz prawne.

 

Prywatnie

Cenię sobie wolny czas podczas, którego podróżuję, gotuję, jeżdżę na rowerze lub uprawiam sport fitness, bieganie.