Szkolenia biznesowe, kursy otwarte Katowice.

Stolica Górnego Śląska może stać się dla Państwa także stolicą wiedzy. Oferujemy szkolenia otwarte w Katowicach, które podnoszą umiejętności osobiste oraz zapewniają praktyczną wiedzę w biznesie. Nasi trenerzy to wykwalifikowani pasjonaci, którzy mogą pochwalić się licznymi sukcesami w zakresie sprzedaży, zarządzania, prowadzenia negocjacji, a także edukacji. Nasze zajęcia angażują i pozwalają szkolić się w komfortowej atmosferze. Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES).

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Przywództwo w praktyce. Nowoczesne techniki zarządzania zespołem

Aleksandra Chrapko Katowice
2024-09-02 (2 dni)
1 580 Zobacz

Co charakteryzuje szkolenia otwarte prowadzone na terenie Katowic?

Szkolenia otwarte charakteryzują się uczestnictwem w kursie przedstawicieli różnych zawodów, takich jak księgowość, rachunkowość, marketing, zarządzanie, finanse. W takiej formie szkoleń może wziąć udział każdy, kto pragnie podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje. 

Kiedy wybrać szkolenie otwarte w Katowicach?

Szkolenia otwarte w Katowicach to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać - nabywać nowe umiejętności lub pogłębiać dotychczas zdobytą wiedzę. Nasi trenerzy uczą metod radzenia sobie ze stresem, zarządzania czasem, kierowania zespołem. Przekazują również najnowsze informacje dotyczące marketingowych trendów czy najświeższych regulacji i podstaw prawnych.

Do kogo są skierowane szkolenia otwarte i warsztaty w Katowicach?

Z naszej oferty szkoleń biznesowych w Katowicach skorzystają osoby różnych profesji - handlowcy, nauczyciele, wykładowcy, biznesmeni, księgowi, pracownicy administracji, a także wszyscy Ci, którzy w swojej pracy muszą wykazać się profesjonalną obsługą Klienta i poprawić sprzedaż. Dzięki bogatej ofercie kursów AVENHANSEN zarówno przedsiębiorcy, jak i freelancerzy czy pracownicy nauczą się efektywniej wypełniać codzienne zobowiązania zawodowe.

Dlaczego warto skorzystać z kursów i szkoleń otwartych w Katowicach z AVENHANSEN?

Niezależnie od tego jaki kurs wybierają nasi Klienci mogą być pewni, że program został dobrze opracowany i przekaże wiele istotnych informacjiNa naszych szkoleniach przeważają zajęcia w formie warsztatowej. Sprzyja to przekazywaniu wiedzy praktycznej (typu know-how) oraz organizacji szkoleń w sposób atrakcyjny dla uczestników. Nasi trenerzy posługują się takimi metodami jak studium przypadku, dyskusja moderowana, ćwiczenia w grupach. Przed każdym szkoleniem biznesowym w Katowicach prosimy przyszłych uczestników o wypełnienie ankiety - chcemy, aby osoby biorące udział w zajęciach miały bezpośredni wpływ na ich kształt.

W jakich miejscach w Katowicach organizujemy szkolenia otwarte?

Staramy się zapewniać uczestnikom naszych szkoleń otwartych w Katowicach maksymalnie komfortowe warunki. Organizujemy warsztaty biznesowe w miejscach wyposażonych w odpowiednie zaplecze konferencyjno-techniczne. Jednym z nich jest Hotel Quality Silesian. Położenie obiektu w centrum miasta sprzyja łatwemu dotarciu na miejsce szkolenia, a także umożliwia - po skończonych już zajęciach - relaks w centrum Katowic.

Z jakich dziedzin organizujemy szkolenia otwarte w Katowicach?

Szkolenia biznesowe w Katowicach to świetna okazja, aby podnieść swoje kompetencje w zakresie:

W ofercie szkoleń AVENHANSEN znajdą Państwo również rozmaite szkolenia specjalistyczne, dedykowane określonym grupom - pracownikom technicznym, administratorom, menadżerom.

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń i kursów w Katowicach?

Prowadzimy szkolenia w miłej atmosferze. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz propozycje ze strony uczestników. Cechuje nas zarówno kreatywność, elastyczność, jak i profesjonalizm - nasi trenerzy starannie przygotowują się do zajęć i opracowują materiały szkoleniowe, które pomagają w przyswajaniu wiedzy. Oferujemy konsultacje z trenerem także po zakończeniu szkolenia (do aż 30 dni). Zapewniamy także na szkoleniach dodatkową atrakcję w postaci losowania uczestnika, który otrzyma od nas 50% rabatu na dowolne szkolenie AVENHANSEN.

W jakich miastach, poza Katowicami, odbywają się otwarte szkolenia biznesowe?

AVENHANSEN organizuje szkolenia biznesowe nie tylko w Katowicach. Zapraszamy do udziału w kursach i szkoleniach na terenie różnych miast Polski. Polecamy szkolenia biznesowe otwarte w Krakowie, a także w Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Zakopanem, Wrocławiu.

Biznesowe kursy i szkolenia Katowice - Najczęściej Zadawane Pytania

Ile kosztują szkolenia otwarte w Katowicach?

Cena szkolenia uzależniona jest od tematyki. Obejmuje nie tylko same warsztaty i wykłady prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, ale również materiały  szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, wsparcie poszkoleniowe trenera.

Ile osób uczestniczy w szkoleniu biznesowym otwartym w Katowicach?

Grupy są kameralne, liczą od 3 do 10 uczestników.

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych