Ewa Piasecka

Trener

Jestem trenerem, przewodnikiem mentalnym, a także certyfikowanym project managerem, dzięki czemu umiem pomóc skutecznie wdrożyć zmiany w życiu sprawiając, że życie znów, albo nareszcie, ma sens.

wyślij zapytanie do trenera
Ewa Piasecka

 

Dzięki mojemu wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu poruszam się w świecie biznesu, a dzięki osobistym doświadczeniom i nauce odkryłam świat duchowości, w którym odnalazłam siebie, drogę odpowiedzialności za własne życie i szczęście, sens istnienia...

W życiu zawodowym liczy się skuteczność. Rzadziej dostrzegamy w nim aspekty związane ze szczęściem. To częściej liczby niż uczucia.

Dzisiaj wiem, że połączenie tych aspektów - logiki i emocji -  jest nie tylko możliwe, ale wręcz potrzebne. Jedno uzupełnia drugie i pozwala być skutecznym i wewnętrznie spokojnym jednocześnie. Spokój daje pewność działania. A pewność daje skuteczność.

Każdy ma własną drogę, którą przemierza. A każda życiowa droga (prywatna czy zawodowa) zazwyczaj jest pełna wzlotów i upadków, smutków i radości.

Moją misją jest pomóc innym w zrozumieniu siebie, w zrozumieniu własnej drogi, jej celu i przeszkód na jakie się natrafia. Pomagam znaleźć lub dookreślić życiowe cele. Znaleźć sens jeśli się go gubi lub zgubiło.

Pracuję indywidualnie oraz podczas warsztatów z osobami, które potrzebują wsparcia w przechodzeniu przez zmiany w życiu, a także z tymi, którzy utknęli i nie wiedzą jak ruszyć do przodu.

Dzielę się narzędziami, które pozwalają odpowiedzieć sobie na pytanie jak żyć, by być szczęśliwym.

Zanim jednak postanowiłam na pełny etat pomagać ludziom odkrywać ich wewnętrzną prawdę, wspomagać ich w ich podróży wgłąb siebie, sama przeszłam przez długą podróż, na końcu której (choć przygoda wciąż trwa) odnalazłam autentyczność i ciszę.

Odnalazłam siebie i sens mojego życia.

Tego chcę uczyć i uczę innych.

 

 

Jak żyć, by być szczęśliwym.

Strona na FaceBook ►

Artykuły Trenera

Szkolenia zamknięte trenera