Ewa Piasecka

Trener AVENHANSEN

Dzięki mojemu wykształceniu (jestem absolwentką Zarządzania na Uniwersytcie Ekonomicznym w Krakowie) i doświadczeniu zawodowemu (Project Management) poruszam się w świecie biznesu, który pozwala na doświadczanie życia. Praca i zarabianie pieniądzy umożliwiają zaspokojenie podstawowych potrzeb i realizowanie marzeń i są bardzo ważne.

wyślij zapytanie do trenera
Ewa Piasecka

Dzięki osobistym poszukiwaniom (poprzez ukończenie szeregu szkoleń i warsztatów związanych z pracą z przekonaniami, z emocjami, z blokadami w umyśle i w ciele, a także tworzenia życia takim, jakiego się pragnie) odkryłam świat duchowości, w którym odnalazłam głębię, sens istnienia, szczęście. 

Każdy z tych światów jest potrzebny, więc gdy dostrzegłam, że obydwa żyją w rozdzieleniu zrozumiałam, że chcę pomóc im nawzajem się spotkać, by uczyć jak czerpać korzyści, które płyną od nich obydwu. Uzyskać efekt synergii. Wiem, bo tego osobiście doświadczam, że serce i umysł można połączyć z sukcesem zarówno dla życia osobistego, jak i zawodowego. 

Odkąd pamiętam w najróżniejszych sytuacjach obiawiał się mój naturalny talent (był tak naturalny, że przez długi czas w ogóle go nie dostrzegałam) polegający na tym, wzbudzam w ludziach zaufanie i otwierają się przy mnie mówiąc o tym, co dla nich trudne i równocześnie niezywkle ważne. Szukali i szukają u mnie pomocy. Jednak mój talent byłby mało przydatny, gdyby nie ścieżka, moja własna praca, transformacja, którą przeszłam. Poznałam skuteczne sposoby, dzięki którym mogę w poczuciu bezpieczeństwa pomagać w wewnętrznej zmianie ludziom, którzy do mnie przychodzą. Odpowiedzi są w środku każdego człowieka, ale bez osoby  z zewnątrz niezwykle trudno jest do nich dotrzeć. Wiem, bo sama idę tą drogą i wiem, że bez osób, które się na niej pojawiają nie byłabym dzisiaj tu, gdzie jestem, w miejscu, w którym czuję się bezpieczna i spokojna.

Każdy ma swoją drogę i jestem pełna szacunku dla tego. Idealne są tylko idee, a życie pełne jest wzlotów i upadków, smutku i radości. Ja pomagam w przejściu odcinka tej drogi, by pomóc drugiej osobie w zrozumieniu kim jest i dokąd zmierza. Jaki jest sens jej/jego życia. 

Jak żyć, by być szczęśliwym.

Strona na FaceBook ►

Szkolenia zamknięte trenera