Łukasz Troszczyński

Lektor

Koordynator zespołu doświadczonych lektorów współpracujących w zakresie tworzenia sylabusów i organizacji szkoleń językowych. Lektor języka angielskiego w zakresie business English oraz medical English z wieloletnim doświadczeniem zarówno na polu szkoleń dla klientów korporacyjnych jak i prowadzenia specjalistycznych zajęć językowych dla studentów kilku krakowskich uczelni.

wyślij zapytanie do trenera
Łukasz Troszczyński

O mnie

Koordynator zespołu doświadczonych lektorów współpracujących w zakresie tworzenia sylabusów i organizacji szkoleń językowych. Lektor języka angielskiego w zakresie business English oraz medical English z wieloletnim doświadczeniem zarówno na polu szkoleń dla klientów korporacyjnych jak i prowadzenia specjalistycznych zajęć językowych dla studentów kilku krakowskich uczelni. Doświadczony metodyk szkoleń dla klientów korporacyjnych koordynujący pracę zespołu kilkuset lektorów na terenie całego kraju. Lingwista - hobbysta, zapalony dydaktyk od ponad dwudziestu lat związany z szeroko pojmowaną edukacją i jej ulepszaniem. Prywatnie: tata, podróżnik, kucharz.

 

Wykształcenie:


Absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w zakresie filologii angielskiej o specjalności - językoznawstwo. Zainteresowania badawcze: komunikacja i manipulacja odbiorcą komunikatu w mediach, techniki wpływania na odbiorcę komunikatu. Ukończone studia podyplomowe w Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie europeistyki oraz studia w zakresie zarządzania w oświacie.

 

Doświadczenie:


Pracuje jako lektor w krakowskiej Akademii Ignatianum prowadząc zajęcia z języka angielskiego dla studentów psychologii i pedagogiki, a także zajęcia z gramatyki praktycznej oraz fonetyki języka angielskiego dla studentów filologii angielskiej. Jednocześnie prowadzi też zajęcia z języka angielskiego specjalistycznego w CJ UJ CM dla studentów stomatologii, pielęgniarstwa i fizjoterapii, co daje mocną bazę wiedzy lingwistycznej na polu medycyny.

Prowadzi działalność w zakresie realizacji szkoleń i kursów językowych opracowując sylabusy i organizując zajęcia we współpracy z szerokim zespołem doświadczonych lektorów i dostarczając firmom i klientom indywidualnym najlepsze rozwiązania językowe w odniesieniu do ich potrzeb. Współpracował też na tym polu z Empik, a później z International Language Institute, gdzie jako metodyk nadzorował pracę setek lektorów na terenie całego kraju, organizując kursy i szkolenia dla klientów korporacyjnych Empik i ILI.


Obecnie współpracuje z AVENHANSEN Sp. z o.o. jako koordynator zespołu lektorów organizując szkolenia językowe dla naszych Klientów.

Artykuły Trenera