To strona dla Firm i Instytucji

współpracujących z naszą Firmą. 


Z przyjemnością polecamy rzetelnej uwadze Ich ofertę. 

MojeKonferencje.pl

http://www.mojekonferencje.pl/

Nasz Partner w biznesie.

 

Sprawdź AVENHANSEN  w portalu http://www.mojekonferencje.pl

firmy.net

http://www.firmy.net

Portal biznesowy z katalogiem branżowym, umożliwiający kompleksową promocję firm w internecie. Od tradycyjnych, branżowych katalogów firm różni się rozbudowanymi możliwościami ekspozycji. Serwis jest twórcą programu Firma Przyjazna Internautom, który promuje przedsiębiorstwa dbające o wysoki standard komunikacji z klientami w Internecie.

http://www.firmy.net/tworzenie-stron-www,krakow.html

krakusik.pl

http://www.krakusik.pl/

Krakowski serwis bezpłatnych ogłoszeń Krakusik.pl - zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń w działach: praca, nieruchomości, usługi, motoryzacja i innych.

Kraków ogłoszenia - Krakusik.pl

salebiznesowe.pl

http://www.salebiznesowe.pl/

salebiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety i wesela.

Baza portalu obejmuje także firmy zajmujące się przygotowaniem oraz obsługą konferencji, szkoleń, imprez czy innych eventów.

kuferpodroznika.pl

http://www.kuferpodroznika.pl/

OTWÓRZ KUFER PODRÓŻNIKA Sklep internetowy i ciekawe miejsce dla wszystkich, którzy kochają podróże.

Znajdziesz tu orientalne prezenty i upominki, zestawy prezentowe, egzotyczne pamiątki, inspirujące dodatki i dekoracje, ozdoby z Azji i Europy: figurki, rzeźby, obrazy, rękodzieło i przedmioty użyteczne.

Wszystko oryginalne i niepowtarzalne. Zapraszamy!

 

www.kuferpodroznika.pl

 

Supertramp

http://www.supertramp.pl/

SUPERTRAMP to wyjątkowa firma podróżnicza, organizująca trampingi i wyprawy klubowe od 1994 r. Chcesz odwiedzić niezwykłe miejsca na Ziemi? Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Supertramp zapewni Ci niezapomniane chwile.

JOBS.pl SA

http://jobs.pl

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Nasze główne biuro znajduje się w Warszawie
przy Alei KEN 36A, posiadamy także biuro regionalne w Katowicach, specjalizujące się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w krajach Unii Europejskiej.

iSzkolenia.pl

http://iszkolenia.pl

Portal iSzkolenia.pl to platforma skupiając uczestników rynku szkoleniowego - firmy, trenerów, coachów, organizatorów konferencji, organizatorów imprez integracyjnych. W bazie jest wiele ofert szkoleń otwartych i szkoleń zamkniętych. Ponadto można tu znaleźć wiele wartościowych i rzetelnych informacji dotyczących branży szkoleniowej - aktualnych wydarzeń i zapowiedzi, artykułów branżowych oraz porad ekspertów. Nie brakuje również coraz popularniejszych w Polsce szkoleń e-learning. Osoby ubiegające się o fundusze z Unii Europejskiej także znajdą tu wiele interesujących informacji, w tym kursy i szkolenia.

Talso

http://talso.pl

Przyjazna Rekrutacjana najwyższym poziomie.

Wyłącznie z odpowiednio dobranymi ludźmi mamy szanse tworzyć efektywną organizację, dlatego moment rekrutacji kandydatów jest kluczowy i bezpośrednio wpływa na sukces firmy.

www.talso.pl

 

Zniżki dla Klientów AVENHANSEN.

Stara zajezdnia Kraków by De Silva

http://starazajezdniakrakow.pl/

Stara Zajezdnia Kraków by de Silva to magiczne miejsce.


Pod jednym dachem znajdziecie Państwo: restaurację, halę piwną, mini browar oraz ogródek z leżakami i grill.

W 2012 roku firma Spółka Hotele De Silva sp. z o. o. odrestaurowała budynek zabytkowej zajezdni tramwajowej na krakowskim Kazimierzu, w której obecnie odbywają się eventy, koncerty, imprezy kulturalne oraz transmisje sportowe na wielkim ekranie:www.starazajezdniakrakow.pl

Dla uczestników szkoleń AVENHANSEN: gwarantujemy 10% zniżki
na całe menu i wszystkie napoje
.

szkolenia24h.pl

http://szkolenia24h.pl

Serwis www.szkolenia24h.pl to obszerny katalog kursów i szkoleń, a także unikalna baza ośrodków szkoleniowych z całej Polski. Prezentujemy ofertę szkoleń płatnych, dofinansowywanych przez UE oraz bezpłatnych. Z naszego katalogu korzystają firmy szukające szkoleń dla swoich pracowników, klienci indywidualni, studenci, uczniowie. Zdobywaj kwalifikacje w najbardziej dogodnej dla Ciebie formie! Zapraszamy na www.szkolenia24h.pl.

Fitostrefa

http://www.fitostrefa.com.pl/

www.fitostrefa.com.pl
www.facebook.com/fitostrefazielonekoktajle


Fitostrefa – Zielone Koktajle jest nową marką na rynku krakowskim, która promuje zdrowy tryb odżywiania, oparty o to co wytworzyła dla nas natura. Przygotowujemy zielone koktajle na bazie naturalnych zielenin (szpinaku, jarmużu, natki pietruszki itp.) i świeżych owoców, pozyskiwanych od lokalnych rolników i zaprzyjaźnionych dostawców. Nasze koktajle są przygotowywane z całych, miksowanych warzyw i owoców oraz nie są pasteryzowane i niczym konserwowane. W ten sposób dostarczamy sobie większą ilość porcji warzyw i owoców, i wraz z nimi cenne witaminy i minerały oraz inne związki. 
Pomysłodawcą marki i produktów jest Małgorzata Szaleniec, pasjonatka zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Firma została utworzona w celu propagowania zielonych koktajli przygotowywanych osobiście przez jej właścicielkę. Proponujemy bezpośrednie dostawy do osób indywidualnych oraz firm, organizujemy zielone cateringi na różnych eventach oraz warsztaty z przygotowywania zielonych koktajli. 

E-konferencje

http://www.e-konferencje.pl/

Serwis e-konferencje.pl specjalizuje się w promocji obiektów i sal konferencyjnych - to jeden z najdłużej działających portali konferencyjnych w Polsce. W katalogu znaleźć można informacje zarówno o miejscach tradycyjnie kojarzonych z konferencjami (hotele, centra kongresowe), jak i ośrodkach kulturalnych lub wypoczynkowych, udostępniających profesjonalnie urządzone sale konferencyjne. Baza uzupełniona została również prezentacjami ośrodków sportowych, obiektów plenerowych i innych, przeznaczonych dla dużych grup uczestników (1000 osób i więcej).