To strona dla Firm i Instytucji

współpracujących z naszą Firmą. 


Z przyjemnością polecamy rzetelnej uwadze Ich ofertę. 

Szkolenia.com

http://www.szkolenia.com

Szkolenia.com jest serwisem należącym do JOBS.PL S.A., poświęconym tematyce szkoleń skierowany do przedstawicieli firm szkoleniowych i trenerów, a także do firm i odbiorców indywidualnych. Swoją działalność rozpoczął w 2001 roku i jest najstarszym tego typu serwisem branżowym w Polsce.Oferujemy aktualną informację z zakresu zmian zachodzących na rynku szkoleń, katalog firm szkoleniowych oraz bazę ofert szkoleń firm z całego kraju. Nasi użytkownicy mogą również zapoznać się z ofertą ośrodków szkoleniowych, prezentacją miejsc noclegowych w hotel, salach szkoleniowych oraz profilem firm eventowych.

szkolenia24h.pl

http://szkolenia24h.pl

Serwis www.szkolenia24h.pl to obszerny katalog kursów i szkoleń, a także unikalna baza ośrodków szkoleniowych z całej Polski. Prezentujemy ofertę szkoleń płatnych, dofinansowywanych przez UE oraz bezpłatnych. Z naszego katalogu korzystają firmy szukające szkoleń dla swoich pracowników, klienci indywidualni, studenci, uczniowie. Zdobywaj kwalifikacje w najbardziej dogodnej dla Ciebie formie! Zapraszamy na www.szkolenia24h.pl.

E-konferencje

http://www.e-konferencje.pl/

Serwis e-konferencje.pl specjalizuje się w promocji obiektów i sal konferencyjnych - to jeden z najdłużej działających portali konferencyjnych w Polsce. W katalogu znaleźć można informacje zarówno o miejscach tradycyjnie kojarzonych z konferencjami (hotele, centra kongresowe), jak i ośrodkach kulturalnych lub wypoczynkowych, udostępniających profesjonalnie urządzone sale konferencyjne. Baza uzupełniona została również prezentacjami ośrodków sportowych, obiektów plenerowych i innych, przeznaczonych dla dużych grup uczestników (1000 osób i więcej).

JOBS.PL S.A.

http://www.jobs.pl

JOBS.PL S.A. to grupa znanych portali branżowych. W obszarze działalności naszej firmy znajdują się serwisy rekrutacyjne, usługi doradcze i wizerunkowe, serwisy informacyjne i branżowe oraz inne usługi internetowe.

Należą do nas: m.in. portal rekrutacyjny Jobs.pl, kierowany do kadry zarządzającej portal Karieramanagera.pl, serwisy usługowe z zakresu rekrutacji i wizerunku HR.pl i CV.pl oraz popularny serwis szkoleniowy Szkolenia.com.

 Istniejemy na rynku od 1998 r. i mamy status pioniera wśród portali rekrutacyjnych. 20 lat doświadczenia znajduje odzwierciedlenie w najlepszej obsłudze klienta i wysokiej efektywności naszych działań. Profesjonalizm, elastyczność i szybkość działania może potwierdzić ponad 15 tysięcy pracodawców, którzy znaleźli u nas idealnych kandydatów do pracy.


Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, dbająca o szczegóły i wykwalifikowana kadra, która gwarantuje bardzo wysoki poziom usług oferowanych przez  Jobs.pl S.A.

Jobsora

https://pl.jobsora.com/

Jobsora to miejsce w sieci, które zostało stworzone dla osób szukających zatrudnienia, a także dla pracodawców, którzy chcą powiększyć swoja kadrę pracownicza. Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa pozwala na zamieszczanie ogłoszeń o prace w różnych kategoriach, branżach czy też lokalizacjach. Strona wyposażona jest w funkcjonalna i sprawnie działająca wyszukiwarkę, dzięki czemu osoby poszukujące zatrudnienia bez problemu mogą znaleźć takie ogłoszenia, które spełniają ich oczekiwania i na które mogą od razu odpowiedzieć.

MojeKonferencje.pl

https://www.mojekonferencje.pl

Portal konferencyjny nr 1 w Polsce. Na rynku od ponad 10 lat! Serwis prezentuje najlepsze obiekty na organizację szkoleń, konferencji, eventów i spotkań biznesowych w Polsce. Portal został wybrany najbardziej popularnym serwisem konferencyjnym wg raportów „Rynek obiektów konferencyjnych w Polsce” 2014 r. – 2015 r. – 2016 r. - 2017 r. – 2018 r. - 2019 r., opublikowanych przez Magazyn Biznes Hotel. Wyróżniony także mianem najlepiej wypozycjonowanego portalu konferencyjnego w wyszukiwarce Google wg badania MarketingHotelu.pl.