Mateusz Pacak

Trener

Prawnik, specjalista z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. Doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikant radcowski.

wyślij zapytanie do trenera
trener Mateusz Pacak

O mnie


Prawnik, specjalista z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. W szczególności zajmuje się prowadzeniem sporów sądowych, przygotowywaniem skomplikowanych umów gospodarczych oraz procesów inwestycyjnych. Doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikant radcowski. Autor szeregu publikacji z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego.

 

Doświadczenie dydaktyczne i zawodowe:

 

Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe w biznesie, a także doświadczenie dydaktyczne (wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim) i w innych dziedzinach kształcenia ustawicznego. Łączy pracę naukową i dydaktyczną z praktyką zawodową w dwóch krakowskich kancelariach prawnych. Doradzał m. in. w procesach due diligence, transakcjach fuzji i przejęć oraz w zakresie opracowywania systemów oceny zgodności (compliance). Zajmuje się także funkcjonowaniem organów administracji, zamówieniami publicznymi oraz obowiązkami informacyjnymi na rynku kapitałowym. Prelegent na międzynarodowych konferencjach oraz autor artykułów i komentarzy z zakresu prawa administracyjnego, prawa cywilnego oraz prawa rynku kapitałowego.

 

Szkolenia:

 

Prowadzi szkolenia z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego „skrojone na miarę”, które profilowane są pod kątem uczestników, mających wziąć udział w szkoleniu. Prezentowane zagadnienia wspierane są praktycznymi przykładami i stadiami przypadku, które wymagają zaangażowania uczestników.

 

Prywatnie:


Szachista, cukiernik-amator.
 

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin