Mateusz Pacak

Trener
Prawnik, specjalista z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. Doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikant radcowski.
wyślij zapytanie do trenera

O mnie


Prawnik, specjalista z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. W szczególności zajmuje się prowadzeniem sporów sądowych, przygotowywaniem skomplikowanych umów gospodarczych oraz procesów inwestycyjnych. Doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikant radcowski. Autor szeregu publikacji z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego.


Doświadczenie dydaktyczne i zawodowe:


Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe w biznesie, a także doświadczenie dydaktyczne (wykładowca na Uniwersytecie Jagiellońskim) i w innych dziedzinach kształcenia ustawicznego. Łączy pracę naukową i dydaktyczną z praktyką zawodową w dwóch krakowskich kancelariach prawnych. Doradzał m. in. w procesach due diligence, transakcjach fuzji i przejęć oraz w zakresie opracowywania systemów oceny zgodności (compliance). Zajmuje się także funkcjonowaniem organów administracji, zamówieniami publicznymi oraz obowiązkami informacyjnymi na rynku kapitałowym. Prelegent na międzynarodowych konferencjach oraz autor artykułów i komentarzy z zakresu prawa administracyjnego, prawa cywilnego oraz prawa rynku kapitałowego.


Szkolenia:


Prowadzi szkolenia z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego „skrojone na miarę”, które profilowane są pod kątem uczestników, mających wziąć udział w szkoleniu. Prezentowane zagadnienia wspierane są praktycznymi przykładami i stadiami przypadku, które wymagają zaangażowania uczestników.


Prywatnie:


Szachista, cukiernik-amator.

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin