Trenerzy, których Państwu rekomendujemy, mają bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu skutecznych szkoleń i są przygotowani, by spełniać Państwa wysokie wymagania oraz przekazywać wiedzę i umiejętności w sposób pasjonujący i przejrzysty.
Dbamy o Państwa zadowolenie - dlatego Trenerzy są zawsze specjalnie dla Państwa dobierani tak, aby ich wiedza oraz umiejętności spełniały Państwa oczekiwania. Posiadając duży zespół trenerski, jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do Państwa oczekiwań. W naszym Zespole są różni Trenerzy - tak jak różne są firmy, które szkolimy i różne są ich wymagania. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość.

Nasi trenerzy

trener Agnieszka Olejnik

Agnieszka Olejnik Trener, Doradca Merytoryczny ds. Komunikacji i Wystąpień Publicznych

Dyplomowany trener biznesu i coach, licencjonowany HRD BP, doświadczony menedżer i ekspert w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Rozwoju.
Krzysztof Kałucki

Krzysztof Kałucki Trener

Praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży, zarządzaniu kadrą menadżerską i negocjacjach.
trener Łukasz Miętkowski

Łukasz Miętkowski Trener

Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i niemieckim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oraz karno – skarbowego związaną także z odpowiedzialnością członków organów spółek za podejmowane działania; reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami oraz organami administracji. Doradza przy planowaniu optymalizacji podatkowych oraz inwestycyjnych.
Małgorzata Cużytek

Małgorzata Cużytek Trener

Doświadczony trener umiejętności miękkich, coach, superwizor. Ma na swoim koncie tysiące godzin szkoleń z zakresu rozwijania kompetencji interpersonalnych, radzenia sobie w stacjach trudnych, wspierania rozwoju pracowników oraz szkoleń specjalistycznych   w obszarze edukacji i pracy z człowiekiem i grupą w kryzysie. Prowadzi szkolenia typu „Train the trainers” oraz treningi kreatywności. Posiada bogate doświadczenie w pracy  z zespołami oraz grupami wsparcia.

Andrzej Zabawa Trener

Trener, coach i konsultant. Nastawiony na efekt, praktyk z dużym doświadczeniem biznesowym w sprzedaży, zarządzaniu operacyjnym jak też rozwoju kompetencyjnym pracowników. Prowadzi szkolenia biznesowe oraz dla organizacji społecznych.
trener Anita Chmara

Anita Chmara Trener

Jest certyfikowanym coachem ICC, analitykiem behawioralnym i trenerem biznesu. Zajmuje się rozwojem osobistym i zawodowym ludzi w organizacjach, a także całych organizacji. Pracuje na rzecz doskonalenia umiejętności menedżerskich, sprzedażowych, budowania relacji, właściwej komunikacji ze środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym.
trener Agnieszka Pilińska - Kępowicz

Agnieszka Pilińska - Kępowicz Trener

Wysokiej klasy trener i konsultant. Psycholog z doświadczeniem menadżerskim. Rekomendowana przez instytucje rządowe (m.in. „Najlepszy trener w służbie cywilnej 2003 r.”), samorządowe i wymiaru sprawiedliwości.

Adrianna Zbińska Trener

Trener i praktyk. Wieloletni menedżer, kierujący zespołami i projektami. Posiada 15 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta. Od 1998 roku prowadzi szkolenia biznesowe. 
trener Małgorzata Sanecka

Małgorzata Sanecka Trener

Psycholog, doradca personalny, certyfikowanym trenerem biznesu. Autor krótko- i długoterminowych strategii rozwojowych dla firm i organizacji oraz indywidualnych planów zawodowych dla zespołów i pracowników.
trener Mirosław Plak

Mirosław Plak Trener

Trener biznesu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz szkoleniu managerów i handlowców. Praktyk sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta i prezentacji handlowych. Prowadzi szkolenia dla działów handlowych firm biznesowych oraz pracowników instytucji publicznych.

Wojciech Szymczak Trener

Trener i konsultant zarządzania z ponad 15-letnią praktyką, coach ICC. Prowadzi zajęcia dla firm biznesowych, agencji rządowych, urzędów administracji centralnej, organizacji pozarządowych. Prowadził też wiele szkoleń dla organizacji polonijnych z Australii, Danii, Kanady, Litwy, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii.
trener Ewa Gadomska

Ewa Gadomska Trener

Marketerka, PR-owiec, trener, doradca. Absolwentka filologii polskiej. Zajmuję się szeroko pojętą komunikacją  marketingową oraz PR. Kreowałam wizerunek wielu firm, organizacji i osób prywatnych (polityków).
trener Agnieszka Nowicka-Przyborska

Agnieszka Nowicka-Przyborska Trener

Dyplomowany trener biznesu. Doświadczony menager w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Doświadczenie zdobyte w firmach ogólnopolskich w sektorze B2B oraz klienta indywidualnego, na stanowiskach: Doradca Prezesa ds. Zarządzania i Wizerunku, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Handlowy Regionu, Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego, Kierownik Działu Zarządzania Sprzedażą i Marketingu.
trener Katarzyna Magiera

Katarzyna Magiera Trener

Wizażystka - Stylistka - Kreator wizerunku – Trener. Zdobyte wykształcenie w zakresie profesjonalnego wizażu i stylizacji wykorzystuje w praktyce uczestnicząc w sesjach zdjęciowych oraz pracując na planach filmowo- reklamowych.
trener Katarzyna Poleszak-Jakubowska

Katarzyna Poleszak-Jakubowska Trener

Certyfikowany Coach EMCC EQA, skuteczny Trener biznesu, zrealizowała ponad 900 dni szkoleniowych oraz 400 dni działań doradczych. Poruszający mówca, członek Toastmasters International, pasjonatka nowoczesnej retoryki, umiejętności przemawiania, wystąpień publicznych i skutecznych rozmów, specjalizuje się także w rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych w tym coachingowej kultury zarządzania, podnoszenia efektywności komunikacji i sprzedaży.
Wojciech Szewczykowski

Wojciech Szewczykowski Trener AVENHANSEN

Trener,  konsultant, negocjator. Biznesowy praktyk. Były dyrektor i członek zarządu. Posiada praktyczne doświadczenia w sprzedaży oraz 8 letnie doświadczenie menedżerskie na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od 13 lat trener, doradca, konsultant.  Wyróżnia go dystans, ciekawość i pasja.  Szacunek i uznanie klientów związane są z jego doświadczeniem, umiejętnością łączenia warsztatu pracy trenera z bogatą praktyką zawodową.
trener Małgorzata Bieda

Małgorzata Bieda Trener

Prawnik z 25-letnim doświadczeniem w administracji publicznej, posiada uprawnienia archiwistyczne 1 i 2 stopnia. Od kilkunastu lat jest kierownikiem Archiwum w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

Anna Gogół Trener

Certyfikowany trener, doświadczony wykładowca, ekonomista- praktyk. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wynagrodzeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz szkoleniach Action Learning poprawiających komunikację i powodujących wzrost efektywności działań w firmach, urzędach i instytucjach publicznych. 
trener Jarosław Stankiewicz

Jarosław Stankiewicz Trener

Dyplomowany trener biznesu i coach, doświadczony menedżer i ekspert w dziedzinie Rachunkowości.
trener Marta Pawlak-Dobrzańska

Marta Pawlak-Dobrzańska Trener

Trener biznesu. Strateg i Analityk HR. Przez ponad 11-lat pracowała w największym serwisie rekrutacyjnym w Polsce (Pracuj.pl), gdzie prowadziła zespoły analityczno-badawcze, a także odpowiadała za rozwój produktów z obszaru big data. 
trener Iwona Sługocka

Iwona Sługocka Trener

Trener, coach, wykładowca.Posiada 15 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze budowania wizerunku organizacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi i projektami, zdobyte w pracy w administracji publicznej oraz w branży filmowej i szkoleniowej.
trener Tomasz Kowalewski

Tomasz Kowalewski Trener

Specjalizuje się w tematyce zamówień publicznych, kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem, jak również audytu i kontroli projektów oraz funduszy unijnych. Aktywny doradca zamawiających i wykonawców w procesie udzielania zamówień publicznych oraz beneficjentów funduszy unijnych w zakresie realizacji projektów.
trener Patrycja Zazulak

Patrycja Zazulak Trener

Trener, coach ACC ICF, menedżer z wieloletnim doświadczeniem związanym z obsługą klientów.

Marcin Banasik Trener

Radca prawny, doktorant w Katedrze Postępowania Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
trener Krzysztof Sobieraj

Krzysztof Sobieraj Trener

Trener biznesu, psycholog, absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, studia podyplomowe z psychoterapii psychodynamicznej oraz terapii systemowej na Uniwersytecie Jagiellońskim i University of Scheffiled oraz z zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Ma doświadczenie jako psychoterapeuta, headhunter, konsultant procesów HR w małych, średnich, ale także dużych międzynarodowych firmach.

Michał Dziekoński Trener

Trener strategiczny programów the Chartered Institute of Marketing i kilku studiów MBA, twórca marketingowych gier strategicznych, głównie z zakresu zarządzania usługami B2B.
Włodzimierz Gawroński Trener AVENHANSEN

Włodzimierz Gawroński Trener

Praktyk. Menedżer, prawnik, ekonomista, finansista. Specjalista zarządzania projektami. Wybitny fachowiec z niesamowitą osobowością zaraża entuzjazmem oraz imponuje wiedzą i doświadczeniem.
trener Aleksandra Chrapko

Aleksandra Chrapko Doradca Merytoryczny ds. Personalnych i Zatrudnienia

Certyfikowany Coach ACC ICF, doświadczony specjalista HR, ekspert w dziedzinie zarządzania ludźmi i umiejętności "miękkich", konsultant stanowisk kierowniczych wielu firm i instytucji. Pasjonat, w "lekki" sposób mówiący o nie zawsze "lekkich" sprawach.

Izabela Krzyszycha Trener

Doświadczony Office manager. Odpowiedzialna za sprawną pracę recepcji oraz zespołu sekretarek i asystentek. Jest specjalistką od komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej przedsiębiorstwa. Autorka podręcznika wewnętrznych procedur i procesów.  
trener Magdalena Kuba

Magdalena Kuba Trener

Doktor prawa specjalizujący się w obszarach: prawa pracy i ochrony danych osobowych. Wieloletni konsultant i trener firm doradczych i szkoleniowych. Zajmuje się obsługą pracodawców w zakresie prawa pracy oraz wdrażaniem standardów ochrony danych osobowych w organizacjach.
trener Aleksandra Nowak - Gruca

Aleksandra Nowak - Gruca Trener

Doktor nauk prawnych ze specjalnością prawo cywilne, ekonomista (ekspert w zakresie ekonomicznej analizy prawa), rzecznik patentowy. Specjalizuje się w ochronie własności intelektualnej, a także zarządzaniu wiedzą i kapitałem intelektualnym.
trener Halina Wałaszewska - Sienkiewicz

Halina Wałaszewska - Sienkiewicz Trener

Trener w zakresie retoryki, dykcji, emisji głosu, logopedii medialnej i wystąpień publicznych. Jej uczniowie, to obecnie cenieni i znani dziennikarze i prezenterzy telewizji TVN, TVN 24, TVP KULTURA, a także politycy, menadżerowie i prawnicy.
Trener Marzena Tyl - szkolenia z AVENHANSEN

Marzena Tyl Trener

Radca Prawny z bogatym doświadczeniem trenerskim. Świadczy obsługę prawną w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, procedury administracyjnej, ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych i dostępu do informacji publicznej.
trener Małgorzata Niemiec

Małgorzata Niemiec Trener

Trener, doradca, audytor, były arbiter z listy Prezesa UZP, praktyk z doświadczeniem w zakresie kontroli, audytu, zamówień publicznych oraz zarządzania projektami finansowanymi, w tym inwestycyjnymi ze środków UE. Reprezentuje strony przed Krajową Izbą Odwoławczą.
trener Piotr Rybicki

Piotr Rybicki Trener

Biegły rewident, specjalizuje się w finansach korporacyjnych, sprawozdawczości, nadzorze właścicielskim oraz rachunkowości kreatywnej. Posiada doświadczenie jako wiceprezes zarządu ds. finansowych w spółce giełdowej, zasiada w radach nadzorczych. Przeprowadził ponad 500 specjalistycznych szkoleń oraz opublikował ponad 400 specjalistycznych publikacji, w tym książkę "Sprawozdanie finansowe. Jak czytać", która ukazała się w 2015 roku.

Michał Marona Trener

Inżynier wsparcia w przemyśle solarnym, jednego z czołowych producentów monokrystalicznych modułów fotowoltaicznych o najwyższej na rynku sprawności.. Dysponuję wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w branży fotowoltaicznej.

Piotr Fojtik Trener

Trener z zakresu prawa oraz negocjacji biznesowych
trener Krzysztof Puchacz

Krzysztof Puchacz Trener

Prawnik, specjalista z zakresu finansów publicznych, kontroli zarządczej, zamówień publicznych oraz odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Doradca ds. zamówień publicznych i kontroli zarządczej w wielu jednostkach sektora finansów publicznych. Były wieloletni pracownik organu kontroli państwowej (główny inspektor kontroli).
Łukasz Kaliciński

Łukasz Kaliciński Trener

Przedsiębiorca z ponad 12 letnim doświadczeniem w tworzeniu biznesów.

Danuta Kaźmierczak Trener

Specjalista z zakresu rachunkowości budżetowej. Doświadczony praktyk z długoletnim stażem pracy jako główny księgowy w dużej jednostce budżetowej oraz autorka licznych publikacji z zakresu finansów publicznych. Wieloletni i ceniony wykładowca w zakresie finansów publicznych, rachunkowości i sprawozdawczości. w ramach szkoleń otwartych, zamkniętych i kursach  zawodowych zarówno w jednostkach budżetowych państwowych jak i samorządowych  na terenie całego kraju.
Roman Cieśla

Roman Cieśla Trener AVENHANSEN

Wybitny trener zarządzania i technik sprzedaży. Od 8 lat prowadzi szkolenia warsztatowe związane z kompetencjami managerskimi (zarządzanie zespołem, rozwój umiejętności kierowniczych, rozwiązywanie konfliktów, rekrutacja i wdrożenie, psychologia zarządzania) oraz handlowe (techniki sprzedaży, sprzedaż perswazyjna, zarządzanie własną sprzedażą, referencje w sprzedaży).
trener Małgorzata Grajewska

Małgorzata Grajewska Trener

Praktyk, absolwentka UMK w Toruniu, certyfikowany trener. Przez wiele lat kierowała działami kadr i płac w firmach o zróżnicowanym profilu działalności.
trener Robert Staszkiewicz

Robert Staszkiewicz Trener

Trener z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży, zakupach i szkoleniach. Doświadczenie  sprzedażowe zdobywał w amerykańskiej firmie dystrybucyjnej McLAne Polska, gdzie pracował jako Handlowie, Regionalny Menadżer Sprzedaż, Trener i Menadżer ds. Rozwoju Sieci Handlowej IGA. Przez dwa lata, na stanowisku Dyrektor ds. Handlu I Marketingu odpowiadał za wdrażanie strategii marketingowej, negocjacje z dostawcami, rozwój sieci franczyzowej Euro Sklep.
trener Aleksandra Grzelak

Aleksandra Grzelak Trener

Prawnik, ekspert z zakresu prawa pracy, doświadczony trener, wykładowca przedmiotu prawa pracy w Społecznej Akademii Nauk, wieloletni  pracownik Państwowej Inspekcji Pracy.
trener Grzegorz Opolka

Grzegorz Opolka Trener

Charyzmatyczny lektor z kilkunastoletnim doświadczeniem, filolog,  trener różnic kulturowych w biznesie, autor wysoko ocenianych, nowatorskich projektów szkoleń językowych realizowanych dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych.
Rafał Błachowski

Rafał Błachowski Trener AVENHANSEN

Trener, przedsiębiorca, doświadczony menager. Pasjonuje się i specjalizuje w tematach związanych z technikami komunikacji, mową ciała, budowaniem trwałych relacji. Zarządzał jednymi z największych projektów targowych Międzynarodowych Targów Poznańskich: Motor Show i Poznań Gam Arena.
trener Maciej Leszczyński

Maciej Leszczyński Trener

Autor, konsultant i trener przy realizacji kompleksowych programów szkoleniowych dla kluczowych Klientów.
Teresa Konarska

Teresa Konarska Trener

Prawnik, publicysta, autorka książek poświęconych problematyce prawa pracy a szczególnie prawa oświatowego.
trener Adrian Tomaszewski

Adrian Tomaszewski Trener

Trener - praktyk z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla firm, podmiotów publicznych i wykładów na uczelniach
trener Grażyna Główczyk

Grażyna Główczyk Trener

Trener, konsultant, coach. Specjalizuje się w projektach typu: budowanie i wdrażanie efektywnych standardów pracy, tworzenie i wdrożenie systemu ocen pracowniczych, AC/DC, tworzenie i wdrożenie systemu rozwoju kompetencji kadr,, budowanie modeli kompetencyjnych i planowanie szkoleń rozwojowych w organizacji.
Paulina Sołtys

Paulina Sołtys Trener

Trener, radca prawny, doktor nauk prawych w dziedzinie prawo pracy.
Tomasz Witek

Tomasz Witek Trener rozwoju osobistego / Team Coach / Motivation Speech / Coach

Power Speech, Team Coach, Coach, Business Trainer Charyzmatyczny mówca motywacyjny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Autor innowacyjnych szkoleń i warsztatów w tematyce „EGO”. Międzynarodowy certyfikowany trener coachingu zespołowego metodą Action Learning. W swojej karierze przemawiał do ponad 14 700 osób. Profesjonalista z wielką pasją. Od 10 lat służy klientom kompetencjami, wiedzą i zaangażowaniem jako trener, coach oraz team coach. Korzysta z bogatej praktyki w sprz

Mateusz Pacak Trener

Prawnik, specjalista z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. Doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikant radcowski.
trener Krzysztof Stucke

Krzysztof Stucke Trener

Ekspert z dziedziny prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawnik. Doświadczony specjalista HR oraz konsultant stanowisk kierowniczych wielu firm i instytucji.
Katarzyna Ujek

Katarzyna Ujek Trener AVENHANSEN

Dyplomowany Trener Biznesu, Akredytowany Coach ACC ICF, Licencjonowany konsultant Mental Toughness (MTQ48). Socjolog z uprawnieniami mediatora zawodowego. Praktyk sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej.
trener Robert Głos

Robert Głos Trener

Praktyk zarządzania produkcją, trener. Przez wiele lat związany z branżą produkcji wód mineralnych: samodzielny specjalista w Nałęczowianka Sp. z o.o., dyrektor generalny i dyrektor zakładu w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. (producent wody Cisowianka).
Anna Zielińska-Stecyna

Anna Zielińska-Stecyna Trener

Trener, manager w jednej z największych firm usługowych w  Polsce. Kieruje dynamicznym zespołem, odpowiada za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług.
trener Marcin Owsianka

Marcin Owsianka Trener

Czynny prawnik. Specjalista z zakresu postępowania administracyjnego oraz prawa egzekucyjnego i postępowania cywilnego. Pracował w instytucjach związanych z obrotem gospodarczym i administracją celną.
Trener AVENHANSEN | Marcin Rzucidło

Marcin Rzucidło Trener

Praktyk sprzedaży i marketingu z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach produkcyjno-handlowych. Zajmował się również zarządzaniem organizacją, zasobami ludzkimi oraz produkcją. Posiada umiejętność przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie.
trener Maciej Gajda

Maciej Gajda Trener

Inżynier wsparcia w przemyśle solarnym, jednego z czołowych producentów monokrystalicznych modułów fotowoltaicznych o najwyższej na rynku sprawności.. Dysponuję wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w branży fotowoltaicznej.
trener Robert Mierzejewski

Robert Mierzejewski Trener

Radca prawny. Urzędnik służby cywilnej. Specjalista z zakresu postępowania administracyjnego i postępowania przed sądami administracyjnymi. Pracował w urzędach terenowych organów administracji rządowej obu instancji. Dzieli się swoją wiedzą w sposób ciekawy i przystępny również dla początkujących.
trener Anna Międlarz

Anna Międlarz Trener

Trener, coach, praktyk z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowych korporacjach finansowych.
Łukasz Blitek

Łukasz Blitek Trener

Doświadczony, z kilkunastoletnim doświadczeniem nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych obecnie pracujący w Zespole Szkół Łączności. Głównie prowadzący zajęcia z algorytmiki i programowania w języku C++ oraz Python w klasach informatycznych, natomiast w klasach teleinformatycznych prowadzący zajęcia z tematyki sieciowej (administracja systemami i urządzeniami sieciowymi, administracja sieciami teleinformatycznymi).
trener Adam Mistela

Adam Mistela Trener

Aktor. Szkoleniowiec. "Trener Umysłu". Przyjaciele Adama poproszeni o dokończenie zdania "Adam Mistela to..." dopowiadali: "Adam Mistela to czysta energia, charyzma i niebanalność!".

Zobacz wszystkie szkolenia otwarte

Zapytaj / zamów
szkolenie zamknięte,
zadzwoń lub napisz!
Beata Dyjak
Manager ds. Organizacji Szkoleń
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!