Trenerzy, których Państwu rekomendujemy, mają bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu skutecznych szkoleń i są przygotowani, by spełniać Państwa wysokie wymagania oraz przekazywać wiedzę i umiejętności w sposób pasjonujący i przejrzysty.
Dbamy o Państwa zadowolenie - dlatego Trenerzy są zawsze specjalnie dla Państwa dobierani tak, aby ich wiedza oraz umiejętności spełniały Państwa oczekiwania. Posiadając duży zespół trenerski, jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do Państwa oczekiwań. W naszym Zespole są różni Trenerzy - tak jak różne są firmy, które szkolimy i różne są ich wymagania. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość.

Nasi trenerzy

trener Agnieszka Olejnik

Agnieszka Olejnik Trener AVENHANSEN

Dyplomowany trener biznesu i coach, licencjonowany HRD BP, doświadczony menedżer i ekspert w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Rozwoju.
trener Łukasz Miętkowski

Łukasz Miętkowski Trener AVENHANSEN

Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i niemieckim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oraz karno - skarbowego związaną także z odpowiedzialnością członków organów spółek za podejmowane działania; reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami oraz organami administracji. Doradza przy planowaniu optymalizacji podatkowych oraz inwestycyjnych.
Małgorzata Cużytek

Małgorzata Cużytek Trener AVENHANSEN

Doświadczony trener umiejętności miękkich, coach, superwizor. Ma na swoim koncie tysiące godzin szkoleń z zakresu rozwijania kompetencji interpersonalnych, radzenia sobie w stacjach trudnych, wspierania rozwoju pracowników oraz szkoleń specjalistycznych  w obszarze edukacji i pracy z człowiekiem i grupą w kryzysie. Prowadzi szkolenia typu „Train the trainers” oraz treningi kreatywności. Posiada bogate doświadczenie w pracy  z zespołami o
Trener Andrzej Zabawa szkolenia AVENHANSEN

Andrzej Zabawa Trener AVENHANSEN

Trener - praktyk, certyfikowany coach, konsultant biznesowy. Nastawiony na efekt, praktyk z dużym doświadczeniem biznesowym w sprzedaży, zarządzaniu operacyjnym jak też rozwoju kompetencyjnym pracowników. Prowadzi szkolenia biznesowe oraz dla organizacji społecznych.
trener Anita Chmara

Anita Chmara Trener AVENHANSEN

Jest certyfikowanym coachem ICC, analitykiem behawioralnym i trenerem biznesu. Zajmuje się rozwojem osobistym i zawodowym ludzi w organizacjach, a także całych organizacji. Pracuje na rzecz doskonalenia umiejętności menedżerskich, sprzedażowych, budowania relacji, właściwej komunikacji ze środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym.
trener Adrianna Zbińska

Adrianna Zbińska Trener AVENHANSEN

Trener i praktyk. Wieloletni menedżer, kierujący zespołami i projektami. Posiada 15 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta. Od 1998 roku prowadzi szkolenia biznesowe. 
trener Małgorzata Sanecka

Małgorzata Sanecka Trener AVENHANSEN

Przedsiębiorca, Psycholog, Certyfikowany Trener Biznesu.
trener Piotr Fojtik

Piotr Fojtik Trener AVENHANSEN

Trener z zakresu prawa oraz negocjacji biznesowych. Członek Izby Adwokackiej w Krakowie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończone studia doktoranckie w Katedrze Prawa Publicznego Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji UJ.
trener Wojciech Szymczak

Wojciech Szymczak Trener AVENHANSEN

Trener i konsultant zarządzania z ponad 15-letnią praktyką, coach ICC. Prowadzi zajęcia dla firm biznesowych, agencji rządowych, urzędów administracji centralnej, organizacji pozarządowych. Prowadził też wiele szkoleń dla organizacji polonijnych z Australii, Danii, Kanady, Litwy, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii.
Trener-AVENHANSEN-Ewa-Gadomska

Ewa Gadomska Trener AVENHANSEN

Marketerka, PR-owiec, trener, doradca. Absolwentka filologii polskiej. Zajmuję się szeroko pojętą komunikacją  marketingową oraz PR. Kreowałam wizerunek wielu firm, organizacji i osób prywatnych (polityków).
trener Agnieszka Nowicka-Przyborska

Agnieszka Nowicka-Przyborska Trener

Dyplomowany trener biznesu. Doświadczony menager w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Doświadczenie zdobyte w firmach ogólnopolskich w sektorze B2B oraz klienta indywidualnego, na stanowiskach: Doradca Prezesa ds. Zarządzania i Wizerunku, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Handlowy Regionu, Z-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego, Kierownik Działu Zarządzania Sprzedażą i Marketingu.
trener Krzysztof Tyl

Krzysztof Tyl Trener

Trener - praktyk. Konsultant z zakresu cyberbezpieczeństwa z 20 letnim doświadczeniem. Od 20 lat zajmuję się cyberbezpieczeństwem w zakresie ochrony sieci teleinformatycznych, bezpiecznego styku z Internetem, kontroli dostępu do danych. Kluczowym obszarem mojej działalności jest zarządzanie bezpieczeństwem i ryzykiem w systemach IT. Szczególnie ważnym aspektem mojej pracy jest wdrażanie w firmach polityki bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz budowa u użytkowników świad
trener Katarzyna Magiera

Katarzyna Magiera Trener

Wizażystka - Stylistka - Kreator wizerunku – Trener. Zdobyte wykształcenie w zakresie profesjonalnego wizażu i stylizacji wykorzystuje w praktyce uczestnicząc w sesjach zdjęciowych oraz pracując na planach filmowo- reklamowych.
Trener Katarzyna Poleszak-Jakubowska szkolenia

Katarzyna Poleszak-Jakubowska Trener AVENHANSEN

Certyfikowany Coach EMCC EQA, Coach WIAL Action Learning. Psycholog. Skuteczny Trener biznesu. Zrealizowała ponad 1600 dni szkoleniowych oraz 400 dni działań doradczych. Propaguje koncepcję Motywacji 3.0, której jest certyfikowanym Masterem. Poruszający mówca, członek Toastmasters International, pasjonatka nowoczesnej retoryki, umiejętności przemawiania, wystąpień publicznych i skutecznych rozmów. Specjalizuje się także we wspieraniu z
Wojciech Szewczykowski

Wojciech Szewczykowski Trener

Trener, konsultant, negocjator. Biznesowy praktyk. Były dyrektor i członek zarządu. Posiada praktyczne doświadczenia w sprzedaży oraz 8 letnie doświadczenie menedżerskie na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od 13 lat trener, doradca, konsultant. Wyróżnia go dystans, ciekawość i pasja. Szacunek i uznanie klientów związane są z jego doświadczeniem, umiejętnością łączenia warsztatu pracy trenera z bogatą praktyką zawodową.
trener Małgorzata Bieda

Małgorzata Bieda Trener / Doradca

Prawnik z 25-letnim doświadczeniem w administracji publicznej, posiada uprawnienia archiwistyczne 1 i 2 stopnia. Od kilkunastu lat jest kierownikiem Archiwum w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.
trener Jarosław Stankiewicz

Jarosław Stankiewicz Trener

Dyplomowany trener biznesu i coach, doświadczony menedżer i ekspert w dziedzinie Rachunkowości.
trener Tomasz Kowalewski

Tomasz Kowalewski Trener

Specjalizuje się w tematyce zamówień publicznych, kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem, jak również audytu i kontroli projektów oraz funduszy unijnych. Aktywny doradca zamawiających i wykonawców w procesie udzielania zamówień publicznych oraz beneficjentów funduszy unijnych w zakresie realizacji projektów.
Rafał Andrzejewski

Rafał Andrzejewski Trener

Praktyk (pełni funkcję IOD w wielu podmiotach), prawnik, audytor, trener i wykładowca na licznych seminariach w tym w debatach z udziałem UODO,  szkoleniach otwartych i zamkniętych z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.
trener Krzysztof Sobieraj

Krzysztof Sobieraj Trener AVENHANSEN

Trener biznesu, psycholog, absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, studia podyplomowe z psychoterapii psychodynamicznej oraz terapii systemowej na Uniwersytecie Jagiellońskim i University of Scheffiled oraz z zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Ma doświadczenie jako psychoterapeuta, headhunter, konsultant procesów HR w małych, średnich, ale także dużych międzynarodowych firmach.
trener Michał Dziekoński

Michał Dziekoński Trener

Trener strategiczny programów the Chartered Institute of Marketing i kilku studiów MBA, twórca marketingowych gier strategicznych, głównie z zakresu zarządzania usługami B2B.
Zygmunt Dolata | Trener AVENHANSEN

Zygmunt Dolata Trener

Trener biznesu, biznesowy praktyk, menedżer, rekruter. Specjalista ds. pozyskiwania i rozwoju talentów w organizacjach.  
Włodzimierz Gawroński Trener AVENHANSEN

Włodzimierz Gawroński Trener AVENHANSEN

Praktyk. Menedżer, prawnik, ekonomista, finansista. Specjalista zarządzania projektami. Wybitny fachowiec z niesamowitą osobowością zaraża entuzjazmem oraz imponuje wiedzą i doświadczeniem.
trener Aleksandra Chrapko

Aleksandra Chrapko Doradca Merytoryczny ds. Personalnych i Zatrudnienia

Certyfikowany Coach ACC ICF, doświadczony specjalista HR, ekspert w dziedzinie zarządzania ludźmi i umiejętności "miękkich", konsultant stanowisk kierowniczych.
trener Izabela Krzyszycha

Izabela Krzyszycha Trener AVENHANSEN

Doświadczony Office manager. Odpowiedzialna za sprawną pracę recepcji oraz zespołu sekretarek i asystentek. Jest specjalistką od komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej przedsiębiorstwa. Autorka podręcznika wewnętrznych procedur i procesów.  
trener Aleksandra Nowak - Gruca

Aleksandra Nowak - Gruca Trener AVENHANSEN

Doktor nauk prawnych ze specjalnością prawo cywilne, ekonomista (ekspert w zakresie ekonomicznej analizy prawa), rzecznik patentowy. Specjalizuje się w ochronie własności intelektualnej, a także zarządzaniu wiedzą i kapitałem intelektualnym.
Trener Marzena Tyl - szkolenia z AVENHANSEN

Marzena Tyl Trener AVENHANSEN

Radca Prawny z bogatym doświadczeniem trenerskim. Świadczy obsługę prawną w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, procedury administracyjnej, ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych i dostępu do informacji publicznej. Certyfikowany Mediator wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie (specjalizacja w zakresie prawa gospodarczego, autorskiego, cywilnego, ochrony danych osobowych).
trener Małgorzata Niemiec

Małgorzata Niemiec Trener

Trener, doradca, audytor, były arbiter z listy Prezesa UZP, praktyk z doświadczeniem w zakresie kontroli, audytu, zamówień publicznych oraz zarządzania projektami finansowanymi, w tym inwestycyjnymi ze środków UE. Reprezentuje strony przed Krajową Izbą Odwoławczą.
trener Krzysztof Puchacz

Krzysztof Puchacz Trener

Prawnik, specjalista z zakresu finansów publicznych, kontroli zarządczej, zamówień publicznych oraz odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Doradca ds. zamówień publicznych i kontroli zarządczej w wielu jednostkach sektora finansów publicznych. Były wieloletni pracownik organu kontroli państwowej (główny inspektor kontroli).
Roman Cieśla

Roman Cieśla Trener

Wybitny trener zarządzania i technik sprzedaży. Od 8 lat prowadzi szkolenia warsztatowe związane z kompetencjami managerskimi (zarządzanie zespołem, rozwój umiejętności kierowniczych, rozwiązywanie konfliktów, rekrutacja i wdrożenie, psychologia zarządzania) oraz handlowe (techniki sprzedaży, sprzedaż perswazyjna, zarządzanie własną sprzedażą, referencje w sprzedaży).
trener Robert Staszkiewicz

Robert Staszkiewicz Trener

Trener z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży, zakupach i szkoleniach. Doświadczenie  sprzedażowe zdobywał w amerykańskiej firmie dystrybucyjnej McLAne Polska, gdzie pracował jako Handlowie, Regionalny Menadżer Sprzedaż, Trener i Menadżer ds. Rozwoju Sieci Handlowej IGA. Przez dwa lata, na stanowisku Dyrektor ds. Handlu I Marketingu odpowiadał za wdrażanie strategii marketingowej, negocjacje z dostawcami, rozwój sieci franczyzowej Euro Sklep.
Rafał Błachowski

Rafał Błachowski Trener

Trener, przedsiębiorca, doświadczony menager. Pasjonuje się i specjalizuje w tematach związanych z technikami komunikacji, mową ciała, budowaniem trwałych relacji. Zarządzał jednymi z największych projektów targowych Międzynarodowych Targów Poznańskich: Motor Show i Poznań Gam Arena.
trener Maciej Leszczyński

Maciej Leszczyński Trener

Autor, konsultant i trener przy realizacji kompleksowych programów szkoleniowych dla kluczowych Klientów.
Paulina Sołtys

Paulina Sołtys Trener

Trener, radca prawny, doktor nauk prawych w dziedzinie prawa pracy.
Tomasz Witek

Tomasz Witek Trener rozwoju osobistego / Team Coach / Motivation Speech / Coach

Power Speech, Team Coach, Coach, Business Trainer Charyzmatyczny mówca motywacyjny z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Autor innowacyjnych szkoleń i warsztatów w tematyce „EGO”. Międzynarodowy certyfikowany trener coachingu zespołowego metodą Action Learning. W swojej karierze przemawiał do ponad 14 700 osób. Profesjonalista z wielką pasją. Od 10 lat służy klientom kompetencjami, wiedzą i zaangażowaniem jako trener, coach oraz team coach. K
trener Mateusz Pacak

Mateusz Pacak Trener

Prawnik, specjalista z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. Doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikant radcowski.
Trener Krzysztof Stucke | AVENHANSEN szkolenia

Krzysztof Stucke Trener AVENHANSEN

Ekspert z dziedziny prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ochrony danych osobowych. Prawnik. Absolwent wydziału prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie Od ponad 20 lat specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym obszarem prawa pracy ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych. Prowadzi własną kancelarię prawa pracy, doradza i świadczy pomoc prawną. Wieloletni inspektor Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, gdzie przeprowadzał kontrole pł
trener Robert Głos

Robert Głos Trener / Doradca

Praktyk zarządzania produkcją, trener. Przez wiele lat związany z branżą produkcji wód mineralnych: samodzielny specjalista w Nałęczowianka Sp. z o.o., dyrektor generalny i dyrektor zakładu w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. (producent wody Cisowianka).
Anna Zielińska-Stecyna

Anna Zielińska-Stecyna Trener

Trener, manager w jednej z największych firm usługowych w  Polsce. Kieruje dynamicznym zespołem, odpowiada za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług.
Przemysław Kutnyj

Przemysław Kutnyj Trener

Doświadczony menedżer PR, konsultant, trener wystąpień publicznych.
Leszek Wejcman

Leszek Wejcman Trener

Prowadzi kreatywne warsztaty dla osób, które chcą samodzielnie wykonywać materiały filmowe i fotograficzne: vlogi, wideo-posty, rejestracje, filmy promocyjne. Szkoli również z zakresu komunikacji pisemnej w biznesie. Uczy tworzenia czytelnych maili, szablonów firmowych, komunikatów, pism sprzedażowych, korespondencji z klientami itp.
Agnieszka Milczarczyk-Woźniak

Agnieszka Milczarczyk-Woźniak Trener

Doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert z zakresu prawa celnego i międzynarodowego obrotu towarowego.
Tadeusz Kołecki

Tadeusz Kołecki Trener

Trener, Konsultant i wdrożeniowiec lean mfg i kaizen oraz systemów klasy ERP. Certyfikowany trener metod i technik lean mfg i kaizen. Doświadczony menedżer operacyjny zarządzający w firmach międzynarodowych i polskich obszarami lean mfg, logistyką, produkcją, utrzymaniem ruchu oraz zintegrowanymi systemami zarządzania.
Szymon Krawczyk

Szymon Krawczyk Trener

Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców w zakresie podatków dochodowych, podatku VAT oraz w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Doradza również konsumentom w zakresie podatku od spadków i darowizn, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz systemu ubezpieczeń społecznych.
Maciej Rogala

Dr Maciej Rogala Trener

Praktyk i ekspert rynku medycznego. Wyznaje zasadę, że każdą placówkę medyczną można wyróżnić na rynku w oparciu o jakąś unikalną cechę - w trakcie szkoleń i projektów doradczych pomaga znaleźć tę wartość, odpowiednio ją wyeksponować i sprzedać na rynku usług zdrowotnych. 
Grzegorz Michalski

Grzegorz Michalski Trener

Specjalista z zakresu finansów przedsiębiorstw, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w Instytucie Nauk Ekonomicznych Wydziału Inżynieryjno – Ekonomicznego, ekspert I stopnia do oceny merytorycznej projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
Łukasz Troszczyński

Łukasz Troszczyński Lektor

Koordynator zespołu doświadczonych lektorów współpracujących w zakresie tworzenia sylabusów i organizacji szkoleń językowych. Lektor języka angielskiego w zakresie business English oraz medical English z wieloletnim doświadczeniem zarówno na polu szkoleń dla klientów korporacyjnych jak i prowadzenia specjalistycznych zajęć językowych dla studentów kilku krakowskich uczelni.
Ewa Piasecka

Ewa Piasecka Trener

Jestem trenerem, przewodnikiem mentalnym, a także certyfikowanym project managerem, dzięki czemu umiem pomóc skutecznie wdrożyć zmiany w życiu sprawiając, że życie znów, albo nareszcie, ma sens.
Trener AVENHANSEN | Rafał Solecki

Dr Rafał Solecki Trener

Doktor nauk ekonomicznych w dziedzinie finanse. Temat dysertacji: „Skuteczność instrumentów przeciwdziałania nieprawidłowościom finansowym europejskiej polityki spójności w Polsce”.
Agnieszka Masłowska-Gądek

Agnieszka Masłowska-Gądek Trener

Radca prawny, doradca podatkowy, doświadczony trener-praktyk. Jestem prawnikiem-praktykiem, zaczynałam pracę w zawodzie jako urzędnik, od 2014 r. prowadzę własną Kancelarię
Dagmara Rutkowska

Dagmara Rutkowska Trener

Radca prawny, Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie (2012), doradca podatkowy członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych (2004), absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (1998), studiów podyplomowych w dziedzinie prawa podatkowego w Szkole Głównej Handlowej (2000) oraz prawa nowoczesnych technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (2016). Wspólniczka i założycielka kancelarii Rutkowska Stachow
Dariusz Krzysztofik

Dariusz Krzysztofik Trener

Specjalista ds. zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i spraw obronnych, oficer dyplomowany w rezerwie, doświadczony trener w obszarze bezpieczeństwa.
Małgorzata Dziubała

Małgorzata Dziubała Trener

Praktyk marketingu i sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i polskich firmach. Strateg biznesu i kariery. 
Sylwia Kwaśniewska

Sylwia Kwaśniewska Trener

Socjolożka, która uwielbia analizować zachowania i tendencje społeczne. Zajmuje się optymalizacją reklam na Facebooku i Instagramie z uwzględnieniem wiodących trendów w wielu branżach oraz samych mediach społecznościowych.
Maciej Gnela

Maciej Gnela Trener

Trener. Specjalizuje się w tematyce zamówień publicznych nieprzerwanie od 2001 roku.   Doświadczenie zawodowe Pracownik naukowy przy Katedrze Prawa Konstytucyjnego, Administracyjnego oraz Zamówień Publicznych UEK w Krakowie. Doradca, ekspert i szkoleniowiec Stowarzyszenia Metropolia Krakowska oraz gmin (miast) weń wchodzących.  Doradca i ekspert programów funduszowych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
Barbara Popławska

Barbara Popławska Trener

Trenerka, mówczyni motywacyjna, performerka. Wykładowczyni akademicka, mentorka. Autorka książek, szkoleń i warsztatów. Współautorka  Akademii  Synergetycznej  Efektywności.
Piotr Szczurowski

Piotr Szczurowski Trener

Trener, analityk, menedżer i nauczyciel akademicki z ponad 20-letnim wszechstronnym doświadczeniem zawodowym w różnego rodzaju organizacjach, pozwalającym mu na spojrzenie na problemy organizacji z wielu perspektyw. Doktor nauk ekonomicznych oraz uczestnik licznych szkoleń z zakresu strategii, finansów, księgowości, kontrolingu, marketingu, zakupów, negocjacji, kontroli i audytu wewnętrznego.
Paweł Nowak

Paweł Nowak Trener

Doktor habilitowany nauk humanistycznych w dziedzinie językoznawstwa, specjalność: pragmatyka językowa, specjalizacja: język mediów i teorie komunikacji.
trener Marcin Owsianka

Marcin Owsianka Trener AVENHANSEN

Czynny prawnik. Specjalista z zakresu postępowania administracyjnego oraz prawa egzekucyjnego i postępowania cywilnego. Pracował w instytucjach związanych z obrotem gospodarczym i administracją celną.
Lech Jaszowski

Lech Jaszowski Trener

Jestem niezależnym wykładowcą IT, konsultantem oraz programistą. Specjalizuję się głównie w MS Excel. Od roku 1996 współpracuję z największymi firmami szkoleniowymi w Polsce. Przeszkoliłem już kilka tysięcy kursantów.

Zobacz wszystkie szkolenia otwarte

Zapytaj / zamów
szkolenie zamknięte,
zadzwoń lub napisz!
Beata Dyjak
Dyrektor ds. rozwoju i realizacji projektów
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!