Szkolenia otwarte Poznań. Dzięki firmie AVENHANSEN będą mogli Państwo poszerzyć kompetencje lub nabyć nowe umiejętności w stolicy Wielkopolski - Poznaniu. Nasza oferta szkoleń otwartych obejmuje treningi w zakresie negocjacji, obsługi Klienta czy zarządzania zespołem. Przekazujemy wiedzę w ciekawej, angażującej uczestników formie. Dbamy o aspekt praktyczny naszych szkoleń biznesowych w Poznaniu - chcemy, aby Państwo korzystali na co dzień z nabytych pod okiem naszych trenerów umiejętności. Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES).

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Rekrutacja i selekcja w nowoczesnej organizacji

Adrianna Zbińska Poznań
2018-10-31
880 Zobacz

Poszukiwanie i pozyskiwanie nowego klienta. Praktyczne warsztaty z elementami telefonicznego umawiania spotkań.

Wojciech Szewczykowski Poznań
2018-11-08 (2 dni)
1 480 Zobacz

Komunikacja asertywna z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Adrianna Zbińska Poznań
2018-11-13 (2 dni)
1 480 Zobacz

Menadżer w nowoczesnej organizacji: delegowanie, motywowanie, rozmowy z pracownikami

Adrianna Zbińska Poznań
2018-12-03 (2 dni)
1 480 Zobacz

Profesjonalne podejście do klienta z uwzględnieniem obsługi trudnego klienta

Adrianna Zbińska Poznań
2018-12-13 (2 dni)
1 480 Zobacz

Trening efektywnej sprzedaży z elementami negocjacji

Wojciech Szewczykowski Poznań
2019-01-24 (2 dni)
1 480 Zobacz

W pracy rysujesz przewagę zyskujesz! Czyli myślenie wizualne w biznesie i edukacji

Anna Zielińska-Stecyna Poznań
2019-02-23
390 Zobacz

Optymalizacja wyniku negocjacji przy braku równowagi sił. Zaawansowane negocjacje dla praktyków

Wojciech Szewczykowski Poznań
2019-04-11 (2 dni)
1 480 Zobacz

W pracy rysujesz przewagę zyskujesz! Czyli myślenie wizualne w biznesie i edukacji

Anna Zielińska-Stecyna Poznań
2019-05-25
390 Zobacz

Trening efektywnej sprzedaży z elementami negocjacji

Wojciech Szewczykowski Poznań
2019-06-17 (2 dni)
1 480 Zobacz

Kiedy wybrać szkolenie otwarte w Poznaniu?

Szkolenia otwarte w Poznaniu to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie czują się pewnie w relacjach zawodowych bądź osobistych lub chcą uzupełnić dotychczas nabytą wiedzę. Ze względu na lokalizację, polecamy nasze szkolenia biznesowe szczególnie osobom z Wielkopolski i okolic. Zachęcamy do udziału wszystkich - także tych spoza Poznania. Solidna porcja praktycznej wiedzy, warsztatowy charakter szkoleń, zajęcia w dogodnej lokalizacji i komfortowych warunkach - wszystko to przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Do kogo są skierowane szkolenia otwarte w Poznaniu?

Na nasze szkolenia otwarte w Poznaniu zapraszamy wszystkich bez względu na rodzaj pracy i formę zatrudnienia. Zarówno freelancer, jak i przedsiębiorca znajdą wśród naszych szkoleń to, które pomoże im efektywniej wypełniać obowiązki zawodowe. W ofercie posiadamy zajęcia dedykowane przedsiębiorcom, menadżerom, pracownikom z różnych branż (szkolenia z rachunkowości, księgowości, dla działu kadr), a także osobom, które chcą podnieść swoje kompetencje komunikacyjne, by skuteczniej porozumiewać się z innymi ludźmi na co dzień.

Dlaczego szkolenia otwarte w Poznaniu z AVENHANSEN?

Przed szkoleniem prosimy o wypełnienie ankiety, na podstawie której dostosowujemy metody pracy i prezentowane treści do Państwa potrzeb. Prowadzimy zajęcia tak, by były interesujące i rozwijające - unikamy formy wykładowej, preferujemy zajęcia warsztatowe opierające się na rozwiązywaniu problemów i tworzeniu projektów. Atmosfera na naszych szkoleniach w Poznaniu jest komfortowa dzięki ograniczonej liczbie uczestników (3-10 osób).

W jakich miejscach w Poznaniu organizujemy szkolenia otwarte?

Większość szkoleń organizujemy w Conference Center - nowoczesnym centrum konferencyjnym zlokalizowanym w samym sercu Poznania. Dzięki temu możemy przeprowadzać szkolenia w specjalnie do tego przygotowanych salach, w dogodnej, świetnie skomunikowanej lokalizacji. Położenie w ścisłym centrum jest również ukłonem w stronę tych osób, które po zakończeniu szkolenia chciałyby skorzystać z poznańskich atrakcji.

Z jakich dziedzin organizujemy szkolenia otwarte w Poznaniu?

W Poznaniu mogą Państwo wziąć udział zarówno w szkoleniach biznesowych, jak i tych rozwijających umiejętności osobiste. Szczególnie polecamy Państwa uwadze następujące szkolenia:

  • komunikacja asertywna z klientem zewnętrznym i wewnętrznym - budowanie postawy asertywnej, rozpoznawanie postaw współrozmówców i prowadzenie komunikacji asertywnej;
  • trening efektywnej sprzedaży z elementami negocjacji - techniki sprzedaży, metody budowania relacji z Klientami;
  • zarządzanie sobą w czasie - techniki planowania i realizacji zadań, formułowanie celów, sposoby eliminacji ,,złodziei czasu”;
  • rekrutacja i selekcja - tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych, profilu stanowiska pracy, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych;
  • Project Manager - skuteczna komunikacja, przywództwo, negocjacje i rozwiązywanie konfliktów.

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń w Poznaniu?

Wiemy, że zdobywanie wiedzy to proces, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji także po zakończeniu szkolenia. Udzielamy bezpłatnego wsparcia merytorycznego nawet do 30 dni od daty zakończenia zajęć. Podczas samych szkoleń w Poznaniu starannie opracowujemy scenariusz zajęć i materiały, na bieżąco reagujemy na pytania słuchaczy, a także przygotowujemy dla uczestników dodatkowe urozmaicenia - m.in.w postaci losowania 50% rabatu na dowolne szkolenie AVENHANSEN.

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych