Szkolenia biznesowe, kursy otwarte Poznań.

Dzięki firmie AVENHANSEN będą mogli Państwo poszerzyć kompetencje lub nabyć nowe umiejętności w stolicy Wielkopolski - Poznaniu. Nasza oferta szkoleń otwartych obejmuje treningi w zakresie negocjacji, obsługi Klienta czy zarządzania zespołem. Przekazujemy wiedzę w ciekawej, angażującej uczestników formie przez ekspertów posiadających duże doświadczenie. Dbamy o aspekt praktyczny naszych szkoleń biznesowych w Poznaniu - chcemy, aby Państwo korzystali na co dzień z nabytych pod okiem naszych trenerów umiejętności. Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES).

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Komunikacja interpersonalna z elementami inteligencji emocjonalnej - świadome komunikowanie, zarządzanie emocjami i stresem

Adrianna Zbińska Poznań
2024-06-06 (2 dni)
1 580 Zobacz

Jak stosować techniki kreatywne w biznesie

Małgorzata Dziubała Poznań
2024-06-07
880 Zobacz

Prezentacje i wystąpienia publiczne w sytuacjach zawodowych

Adrianna Zbińska Poznań
2024-08-08 (2 dni)
1 580 Zobacz

Profesjonalne podejście do klienta z uwzględnieniem obsługi trudnego klienta

Adrianna Zbińska Poznań
2024-09-26 (2 dni)
1 580 Zobacz

Komunikacja interpersonalna z elementami inteligencji emocjonalnej - świadome komunikowanie, zarządzanie emocjami i stresem

Adrianna Zbińska Poznań
2024-10-24 (2 dni)
1 580 Zobacz

Intensywny trening dla trenerów

Adrianna Zbińska Poznań
2024-11-07 (2 dni)
1 580 Zobacz

Project Manager - skuteczna komunikacja, przywództwo, negocjacje i rozwiązywanie konfliktów

Adrianna Zbińska Poznań
2024-11-14 (2 dni)
1 580 Zobacz

Prezentacje i wystąpienia publiczne w sytuacjach zawodowych

Adrianna Zbińska Poznań
2024-11-28 (2 dni)
1 580 Zobacz

Menedżer w nowoczesnej organizacji: delegowanie, motywowanie, rozmowy z pracownikami

Adrianna Zbińska Poznań
2024-12-12
880 Zobacz

Co charakteryzuje szkolenia otwarte prowadzone na terenie Poznania? 

W szkoleniach otwartych, w przeciwieństwie do szkoleń zamkniętych, mają możliwość wziąć udział przedstawiciele różnych firm, pochodzący nawet z zupełnie odległych regionów. Są one dostępne dla każdego. 

Kiedy wybrać szkolenie otwarte w Poznaniu?

Szkolenia otwarte w Poznaniu to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie czują się pewnie w relacjach zawodowych bądź osobistych lub chcą uzupełnić dotychczas nabytą wiedzę i podnieść kwalifikacje. Ze względu na lokalizację, polecamy nasze warsztaty biznesowe szczególnie osobom z Wielkopolski i okolic. Zachęcamy do udziału wszystkich - także tych spoza Poznania. Solidna porcja praktycznej wiedzy, warsztatowy charakter szkoleń, ćwiczenia praktyczne, zajęcia w dogodnej lokalizacji i komfortowych warunkach - wszystko to przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Do kogo są skierowane szkolenia otwarte w Poznaniu?

Na nasze ciekawe kursy w Poznaniu zapraszamy wszystkich bez względu na rodzaj i formę codziennej pracy. Zarówno freelancer, doradca biznesowy, jak i przedsiębiorca znajdą wśród naszych szkoleń biznesowych to, które pomoże im efektywniej wypełniać obowiązki zawodowe. W ofercie posiadamy zajęcia dedykowane przedsiębiorcom, menadżerom, pracownikom z różnych branż (szkolenia z rachunkowości, księgowości i finansów, dla działu kadr, kursy dla branży hotelarskiej), a także osobom, które chcą podnieść lub nabyć nowe kompetencje z zakresu komunikacji, by skuteczniej porozumiewać się z innymi ludźmi na co dzień oraz poprawić techniki negocjacyjne.

Dlaczego warto wybrać szkolenia i kursy otwarte realizowane w Poznaniu z AVENHANSEN?

Przed szkoleniem biznesowym w Poznaniu prosimy o wypełnienie ankiety, na podstawie której dostosowujemy metody pracy i prezentowane treści do Państwa potrzeb. Prowadzimy zajęcia tak, by były interesujące i rozwijające - unikamy formy wykładowej, preferujemy zajęcia warsztatowe i ćwiczenia doskonalące umiejętności, opierające się na rozwiązywaniu problemów i tworzeniu projektów. Atmosfera na naszych szkoleniach w Poznaniu jest komfortowa dzięki ograniczonej liczbie uczestników (3-10 osób). Nasze kursy mają na celu wspierać rozwój zawodowy pracowników w różnych obszarach.   

W jakich miejscach w Poznaniu organizujemy szkolenia otwarte i kursy biznesowe?

Większość szkoleń organizujemy w Conference Center - nowoczesnym centrum konferencyjnym zlokalizowanym w samym sercu Poznania. Dzięki temu możemy przeprowadzać kursy biznesowe w specjalnie do tego przygotowanych salach, w dogodnej, świetnie skomunikowanej lokalizacji. Położenie w ścisłym centrum jest również ukłonem w stronę tych osób, które po zakończeniu szkolenia chciałyby skorzystać z poznańskich atrakcji.

Z jakich dziedzin organizujemy szkolenia otwarte w Poznaniu?

W Poznaniu mogą Państwo wziąć udział zarówno w szkoleniach biznesowych, jak i tych rozwijających umiejętności osobiste, które są obecnie niezwykle pożądane na rynku pracy. Szczególnie polecamy Państwa uwadze następujące szkolenia:

  • komunikacja asertywna z klientem zewnętrznym i wewnętrznym - budowanie postawy asertywnej, rozpoznawanie postaw współrozmówców i prowadzenie komunikacji asertywnej;

  • trening efektywnej sprzedaży z elementami negocjacji - techniki sprzedaży, metody budowania relacji z Klientami;

  • zarządzanie sobą w czasie - techniki planowania i realizacji zadań, formułowanie celów, sposoby eliminacji ,,złodziei czasu”, techniki pracy zespołowej;

  • rekrutacja i selekcja - tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych, profilu stanowiska pracy, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych;

  • Project Manager - skuteczna komunikacja, przywództwo, negocjacje i rozwiązywanie konfliktów, trening budowania zespołów.

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń w Poznaniu?

Wiemy, że zdobywanie wiedzy to proces, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji także po zakończeniu szkolenia. Udzielamy bezpłatnego wsparcia merytorycznego nawet do 30 dni od daty zakończenia zajęć. Podczas samych kursów dla biznesu w Poznaniu starannie opracowujemy scenariusz zajęć i materiały, na bieżąco reagujemy na pytania słuchaczy, a także przygotowujemy dla uczestników dodatkowe urozmaicenia - m.in.w postaci losowania 50% rabatu na dowolne szkolenie AVENHANSEN.

W jakich miastach, poza Poznaniem, odbywają się otwarte szkolenia biznesowe?

Firma AVENHANSEN zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych w całej Polsce. Zachęcamy do udziału w otwartych szkoleniach biznesowych w Krakowie, a także w innych miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Zakopanem.

Biznesowe kursy i szkolenia Poznań - Najczęściej Zadawane Pytania 

Ile kosztują szkolenia otwarte w Poznaniu? 

Ceny szkoleń otwartych uzależnione są od wybranego tematu. W tabelce zostały podane ceny netto za każde szkolenie. Cena obejmuje nie tylko samo szkolenie, ale również wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe. Zapisując na wybrane szkolenie otwarte co najmniej 2 osoby, można uzyskać dodatkowy rabat. 

Ile osób uczestniczy w kursach dla biznesu w Poznaniu? 

Nasze szkolenia otwarte w Poznaniu odbywają się w grupach: 3-10 osobowych. 

W jakiej formie prowadzimy otwarte szkolenia na terenie Poznania?

Opracowane i prowadzone przez nas szkolenia mają formę warsztatów. Preferowanymi metodami szkoleniowymi są: gry szkoleniowe, studium przypadku, kwestionariusze, ankiety.

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych