Anna Zielińska-Stecyna

Trener

Trener, manager w jednej z największych firm usługowych w  Polsce. Kieruje dynamicznym zespołem, odpowiada za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług.

wyślij zapytanie do trenera
Anna Zielińska-Stecyna

O mnie

Wykształcenie:

Skończyłam studia magisterskie z zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia podyplomowe z Systemów Zarządzania Jakością na Wyższej Szkole Biznesu.

 

Doświadczenie i specjalizacja:

Od 2008r. jestem managerem w jednej z największych firm usługowych w  Polsce. Kieruję dynamicznym zespołem, odpowiadam za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Jestem trenerem wewnętrznym. Prowadzę szkolenia produktowe, sprzedażowe, coachingowe dla managerów i sprzedawców oraz z 5S - narzędzia stosowanego w Lean Management. Jestem certyfikowanym Green Beltem Six Sigma - kieruję projektami realizowanymi metodą DMAIC. Podczas prac projektowych pracuję narzędziami Lean Sigma, metodą 5S oraz Kaizen - ciągłe doskonalenie - ponieważ jestem przekonana, że ulepszaniu nie ma końca.... Tą filozofią kieruję się również w życiu prywatnym. Ciągle uczę się czegoś nowego, a inspiracji wokół nie brakuje... Rysuję od zawsze. Jestem zachwycona skutecznością rysunku biznesowego i dlatego teraz chcę podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w stosowaniu Myślenia Wizualnego w pracy. Jestem autorką książki "RysowAnka szczęścia. Podpowiednik myślenia wizualnego".

 

 

 

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin

Szkolenia zamknięte trenera