Łukasz Miętkowski

Trener AVENHANSEN

Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i niemieckim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oraz karno - skarbowego związaną także z odpowiedzialnością członków organów spółek za podejmowane działania; reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami oraz organami administracji. Doradza przy planowaniu optymalizacji podatkowych oraz inwestycyjnych.

wyślij zapytanie do trenera
trener Łukasz Miętkowski

O mnie

Przygotowuje kompleksowe działania nakierowane na obowiązek ochrony środowiska informacyjnego  - ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych i dostępu do informacji publicznej.

Dlaczego szkolę

Zdobyte podczas wieloletniej edukacji prawniczej wykształcenie dało mi podstawę do kontynuowania nauki prawa na dalszych etapach rozwoju naukowego na studiach doktoranckich, jak również pozwoliło na prowadzenie własnej praktyki adwokackiej. Chcąc podzielić się posiadaną wiedzą postanowiłem nie tylko zaangażować się w prowadzenie zajęć na uczelni wyższej, ale również poszerzać wiedzę innych, którzy w swej pracy lub w związku z piastowanym stanowiskiem na co dzień obcują z wieloma aspektami prawnymi. Świadczona pomoc w ramach odbywanych szkoleń pozwala także na ciągłe aktualizowanie posiadanej wiedzy, tak aby jej przekazywanie miało jak najwyższe walory praktyczne.

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

  • Adwokat - Członek Izby Adwokackiej w Krakowie
  • Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Doktorant w Katedrze Prawa Karnego Materialnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • Sekretarz Zespołów Ekspertów w Ministerstwie Sprawiedliwości
  • Trener prawa współpracujący z największymi wydawnictwami i firmami szkoleniowymi w Polsce
  • Wieloletni pracownik i konsultant wiodących kancelarii prawnych
  • Doradca biznesowy i prawny klientów instytucjonalnych
  • Autor publikacji z zakresu prawa karnego


Obszary specjalizacji

Świadczy stałą obsługę prawną spółek kapitałowych działających na rynku polskim i niemieckim w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego oraz karno – skarbowego związaną także z odpowiedzialnością członków organów spółek za podejmowane działania; reprezentuje podmioty gospodarcze przed sądami oraz organami administracji. Doradza przy planowaniu optymalizacji podatkowych oraz inwestycyjnych. Przygotowuje kompleksowe działania nakierowane na obowiązek ochrony środowiska informacyjnego  - ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych i dostępu do informacji publicznej.

Moje najciekawsze szkolenie

Każde szkolenie przynosi nowe wyzwania i doświadczenia. Trener stanowi jedynie środek przekazu wiedzy i informacji, natomiast to uczestnicy szkolenia stają się niejako tworzywem. Najciekawsze szkolenie to takie, po zakończeniu którego, każda biorąca w nim udział osoba otrzymała w sposób przystępny i wyczerpujący odpowiedzi na wszelkie nurtujące ją pytania z tematyki będącej przedmiotem szkolenia.

Prywatnie

W wolnych chwilach, których niestety nie za wiele, staram się wyłączyć i wyciszyć podróżując i poznając co rusz to nowe zakątki Europy i świata. Spędzam czas z przyjaciółmi i znajomymi, albo uprawiam sport - w szczególności narciarstwo.
 

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin

Opinie uczestników szkoleń trenera

"profesjonalnie, sprawnie i rzeczowo""szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, trener posiada ogromną wiedzę w zakresie danych, które przekazywał, jest profesjonalistą"
Szkolenie przeprowadzone przez trenera w sposób bardzo profesjonalny, który posiada obszerną wiedzę w zakresie ochrony danych osobowych.
Szkolenie przeprowadzone przez trenera w sposób bardzo profesjonalny. Trener posiada obszerną wiedzę w zakresie ochrony danych osobowych.
Jestem zadowolona, że wzięłam udział w szkoleniu. Mała grupa, dużo praktycznych wykładów.
"Dostosowanie przedstawionych przykładów do firmy."
"analizowanie przykładów występujących w firmie"
"sposób przekazywania wiedzy przez prowadzącego, odwołanie się do problematyki firmy"
"elastyczne podejście trenera do tematyki, dyskusja na temat wynikająca z bieżących watpliwości, pytań"
"forma prezentacji wiedzy, dużo konkretnych rozwiązań, nie sama teoria"
"indywidualne podejście do grupy, omawianie zagadnień proponowanych przez grupę"
Dołącz do zadowolonych uczestników szkoleń