Szkolenia biznesowe, kursy otwarte Łódź.

Kursy dla biznesu przygotowane przez firmę AVENHANSEN umożliwiają mieszkańcom Łodzi wzięcie udziału w profesjonalnych szkoleniach biznesowych. Takie zajęcia są okazją do podniesienia kompetencji i zdobycia nowych umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów-praktyków. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej, dokładamy wszelkich starań, aby nasze kursy online i szkolenia stacjonarne odpowiadały potrzebom rynku pracy oraz oczekiwaniom zarówno pracowników, jak i przedsiębiorców. Dbamy o warstwę merytoryczną, ciekawe materiały edukacyjne oraz komfortowe warunki, w jakich mogą szkolić się nasi kursanci. Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES), potwierdzający wysoki poziom naszych szkoleń.

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Co wyróżnia nasze szkolenia biznesowe otwarte prowadzone w Łodzi? 

Szkolenia otwarte, cieszące się dużą popularnością, to proces edukacyjny, w którym wziąć udział może każdy, bez względu na wykonywany zawód, kwalifikacje, wiek czy płeć. Kurs prowadzony w formie otwartej nie opiera się tylko na przekazywaniu wiedzy przez szkolącego, ale również na wymianie informacji pomiędzy biorącymi udział uczestnikami z różnych firm. 

Do kogo kierujemy ofertę szkoleń otwartych w Łodzi?

Nasze biznesowe warsztaty otwarte spodobają się wszystkim osobom z Łodzi i okolic, które chcą zdobyć nowe umiejętności, lepiej radzić sobie na rynku pracy oraz podczas wykonywania codziennych zawodowych obowiązków. Pomagamy podnosić kompetencje zarówno etatowym pracownikom, od których wymaga się nienagannej obsługi Klienta czy wiedzy biznesowej, jak i przedsiębiorcom potrzebującym wskazówek prawnych czy dotyczących zarządzania pracownikami. Nasze zajęcia przydadzą się także freelancerom, szukającym sposobów na jak najefektywniejsze gospodarowanie czasem. Szkolenia otwarte z firmą AVENHANSEN spodobają się też młodym ludziom, którzy poszukują  praktycznych wskazówek dotyczących wyboru i zdobycia wymarzonej posady.

Dlaczego warto wybrać szkolenia biznesowe w Łodzi z AVENHANSEN?

W ciągu wieloletniej działalności zrealizowaliśmy setki szkoleń, na których mieliśmy okazję gościć tysiące kursantów. Jakość naszych zajęć to zatem wypadkowa wiedzy, zaangażowania i doświadczenia. Z każdym kolejnym rokiem staramy się podnosić jakość naszych usług, przygotowując szkolenia biznesowe odpowiadające indywidualnym potrzebom i współczesnym realiom.

Słuchacze, biorący udział w naszych kursach otwartych organizowanych w Łodzi mają wpływ na to, jak będą wyglądały zajęcia. Przed rozpoczęciem szkolenia są one proszone o wypełnienie ankiet, w których określają swoje oczekiwania względem kursu. Dodatkowo każde ze szkoleń otwartych w Łodzi prowadzone jest przez doświadczonego trenera, który posiada zarówno wiedzę, jak i umiejętność jej atrakcyjnego przekazywania. Wykładają u nas praktycy z doświadczeniem biznesowym, chętnie dzielący się swoimi dotychczasowymi obserwacjami i wnioskami.

Z jakich dziedzin organizujemy szkolenia otwarte w Łodzi?

Zakres naszych szkoleń jest dość szeroki i pozwala na zrozumienie różnych zagadnień – obejmuje zarówno umiejętności osobiste, jak i  wiedzę specjalistyczną (z zakresu prawa, finansów czy księgowości), którą przekazuje wykwalifikowany trener. Dzięki nam możesz zdobyć tak przydatne współcześnie kompetencje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania projektami. Szkolimy pracowników działów personalnych, managerów i dyrektorów, pracowników administracji, marketingowców i wiele innych grup zawodowych.

Harmonogram naszych szkoleń biznesowych w Łodzi jest odzwierciedleniem zainteresowania konkretnymi kursami. Zachęcamy zatem do śledzenia kursów dla biznesu, które pojawiają się na naszej stronie internetowej i wzięcia udziału w tych zajęciach, których tematyka odpowiada Państwu w największym stopniu.

Gdzie organizujemy szkolenia biznesowe w Łodzi?

Nasze szkolenia biznesowe w Łodzi odbywają się w komfortowych warunkach, sprzyjających wymianie wiedzy i zdobywaniu kompetencji w przyjaznej atmosferze. Miejsce szkolenia to  Hotel Focus (ul. Łąkowa 23), znajdujący się w zabytkowym, poindustrialnym budynku z 1890 roku. Zaletami tego obiektu są przede wszystkim nowoczesne wnętrza oraz lokalizacja – hotel znajduje się blisko centrum, w miejscu, do którego łatwo dojechać z każdego zakątka Łodzi i okolic. 

Co oferujemy dodatkowo dla uczestników szkoleń otwartych w Łodzi?

Wiemy, że same szkolenia to za mało, aby edukacja naszych kursantów zakończyła się pełnym sukcesem. Stąd oferujemy wsparcie merytoryczne także po zakończeniu zajęć – nasi trenerzy są do dyspozycji uczestników przez 30 dni od daty zakończenia kursu. Przygotowujemy również dodatkowe atrakcje dla osób, które zdecydują się wziąć udział w naszych szkoleniach otwartych w Łodzi – m.in. na zajęciach losujemy rabat w wysokości 50% zniżki na dowolne szkolenie AVENHANSEN.

Dla naszych kursantów wartość dodaną szkoleń stanowi również fakt, że ich opinie mają bezpośredni wpływ na naszą działalność. Po zakończeniu zajęć prosimy uczestników o wypełnienie ankiet, dzięki którym udaje nam się coraz lepiej odpowiadać na potrzeby szkoleniowe osób funkcjonujących na rynku pracy.

W jakich miastach, poza Łodzią, odbywają się otwarte szkolenia biznesowe?

Wszystkim zainteresowanym osobom polecamy też ofertę otwartych szkoleń biznesowych w Krakowie oraz innych miastach Polski: Katowicach, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Zakopanem, Wrocławiu. Oferujemy także ciekawy kursy online.

Biznesowe kursy i szkolenia Łódź - Najczęściej Zadawane Pytania

Ile kosztują szkolenia otwarte w Łodzi? 

Cena szkolenia uzależniona jest od tematyki.  Podana jest w opisie każdego szkolenia. Ceny podane przy każdym kursie są cenami obowiązującymi w trakcie zapisów. 

Ile osób uczestniczy w szkoleniu biznesowym otwartym w Łodzi? 

Grupy szkoleniowe są niewielkie i liczą od 3 do 10 uczestników. Małe grupy szkoleniowe sprzyjają przyswajaniu wiedzy i pozwalają na prowadzenie wielu ćwiczeń praktycznych. 

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych