Małgorzata Dziubała

Trener

Praktyk marketingu i sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i polskich firmach. Strateg biznesu i kariery. 

wyślij zapytanie do trenera
Małgorzata Dziubała

O mnie

Człowiek ze świata biznesu. Praktyk marketingu i sprzedaży z ponad 20 letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i polskich firmach. Strateg biznesu i kariery. 

Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”- Konfucjusz

Wywodzę się ze świata biznesu. Dlatego preferuję praktykę od teorii. Staram się podzielić z uczestnikami szkolenia wiedzą, którą zdobyłam w czasie wieloletniej kariery zawodowej. Szkolę zgodnie z zasadą: mniej gadania, więcej działania. 

Byłam członkiem zespołów oraz zarządzałam zespołami odpowiedzialnymi za rozwój i wdrażanie kompleksowych projektów, wprowadziłam na rynek wiele produktów, przeprowadziłam kilkadziesiąt kampanii reklamowych. Przeszłam przez wiele szczebli organizacji,  dzięki czemu posiadam odpowiednie kompetencje oraz szeroką wiedzę zdobytą na różnych stanowiskach. 

 

Dlaczego szkolę?

Lubię dzielić się wiedzą. Dawać nowe spojrzenie na biznes. Pokazywać przykłady, na podstawie których lepiej można zrozumieć pewne sytuacje biznesowe. 

 

Doświadczenie zawodowe

Praktyk marketingu z ponad 20-letnim doświadczeniem w jednej z największych korporacji międzynarodowych Unilever oraz znanej polskiej firmie Sante. Posiadam również kompetencje sprzedażowe - przez kilka lat pracowałam w korporacji w dziale sprzedaży i marketingu handlowego. 

Jestem doświadczonym Dyrektorem Marketingu w branży FMCG. Przez 6 lat byłam szefową marketingu biznesu kulinarnego w UL (marka Knorr i Amino) na Polskę i kraje Bałtyckie, a przez 2 lata stałam na czele Działu Marketingu firmy Sante.  

Pracuję jako konsultant biznesowy. Wspieram firmy i agencje reklamowe w rozwoju. Tworzę strategie marketingowe i koncepty kampanii, kreuję innowacje, rozwijam pomysły na działania w punkcie sprzedaży. 

Jestem autorką wielu artykułów i poradników marketingowych. Pomagam również osobom w planowaniu ich karier zawodowych. Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z pisaniem, uczę w jaki sposób stworzyć swój pierwszy e-book.

 

Prywatnie

Uwielbiam kreatywność, a zmiany motywują mnie do działania. Marzę, aby na podstawie mojego scenariusza powstał film paradokumentalny. Od lata zakochana jestem w swoim rodzinnym mieście Poznaniu. 


Wybrane rekomendacje:


„Małgorzata Dziubala to prawdziwy  lider i mentor, z którym miałam przyjemność pracować. Dzięki swojemu bogatemu, cross-funkcyjnemu doświadczeniu w branży była i jest wsparciem merytorycznym. Potrafiąc zadawać właściwe pytania, naprowadzała mnie na odpowiedzi dotyczące moich dylematów biznesowych. Aktywnie słuchająca, skupiona na problemie i na osobie, która z problemem przyszła (co nie jest takie oczywiste!) zawsze była ogromnym wsparciem. Chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami, pokazywała inną perspektywę, ale zostawiała tez wolna rękę na eksperymentowanie na własnych zasadach.
Nie do przecenienia są jej umiejętności liderskie: potrafiła dostosować swój sposób zaangażowania w zależności od dojrzałości biznesowej osoby, z która pracowała. Małgorzata bardzo jasno określa swoje oczekiwania, potrafi motywować I podnosić poprzeczkę. Robi to jednak w sposób naturalny I bezbolesny dla drugiej strony. Jest profesjonalna w każdej sytuacji I w każdym momencie, ale niepozbawiona ludzkiej twarzy. Właśnie ta umiejętność powoduje, że buduje zaufanie I relacje na długie lata.
Małgorzata jest osoba wiecznie poszukująca możliwości rozwoju i ta chęć ciągłego samodoskonalenia powoduje, że odnajduje się w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Jest to zdecydowanie partner biznesowy na dzisiejsze czasy.”

Ewelina Kawnik - Global Commerce Director for No alco beer, Heineken/ex Unilever


„Małgorzata jest nie tyko praktykiem biznesu, ale również doskonałym psychologiem. Umiejętnie stawiała wyzwania, popychała do odkrywania nowego, czasem rzucając na głęboką wodę – zawsze jednak dając 100% wsparcie.
Z wnikliwością patrzy na człowieka potrafi doskonale uchwycić silne i słabsze strony, by pomoc nad nimi pracować i w rezultacie sięgać wyżej.  Zawsze można również było liczyć na szczery i jasny feedback z jej strony.
Biznes i jego meandry nie maja przed nią tajemnic, co pozwalało zawsze na rzeczowe, konkretne i konstruktywne rozmowy.
Kreatywność i otwartość na szukanie nowych dróg, czy to komunikacji z konsumentem, czy też z osobami, z którymi pracowała to niewątpliwie jej ogromne zalety.”

Barbara Baranowska - Senior Brand Manager, Kompania Piwowarska/ ex Unilever


„Małgosia to absolutnie wybuchowa mieszanka solidnej praktyki i porządnej teorii. Praktyka podparta cennym doświadczeniem biznesowym, co nie jest takie oczywiste w procesach mentoringowych, a teoria zawsze testowana w realnych sytuacjach.
Małgosia ma niezwykłą umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich, zdobywania zaufania i otwartości z każdym, z którym pracuje. Praca mentora to praca z człowiekiem, więc wymienione cechy są wręcz bezcenne.
Miałam przywilej bliskiej współpracy z Małgosią przy wielu projektach i na koniec mogę jedynie dodać, że Małgosia to naturalny lider, merytoryka i ludzka twarz biznesu w jednym.”

Anna Sambor - Dyrektor Marketingu Herbapol, ex Pepsico, ex UL

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin