Przemysław Kutnyj

Trener

Doświadczony menedżer PR, konsultant, trener wystąpień publicznych.

wyślij zapytanie do trenera
Przemysław Kutnyj

O mnie

Wystąpienia publiczne i opowiadanie historii to moje pasje, które regularnie rozwijam. W 2016 roku zostałem Wicemistrzem Polski w Przemawianiu Publicznym Toastmasters International, a w styczniu 2017 roku – Mistrzem Polski w Przemowach Humorystycznych tej organizacji. W 2021 roku uzyskałem tytuł mistrza w przemówieniach na poziomie europejskim, w języku angielskim (Toastmasters International).

Jestem autorem książki Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, wydanej nakładem prestiżowego  Wydawnictwa PWN.


Dlaczego szkolę?

W moim przekonaniu niemal każdy może się nauczyć występować publicznie, jak i zajmująco opowiadać, a same wystąpienia, niezależnie od ich rodzaju, powinny służyć dobru, zgodnie z klasycznymi ideałami retorycznymi. Przekazuję praktyczną wiedzę, którą sprawdziłem na sobie.


Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Ukończyłem polonistykę Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją edytorsko-wydawniczą, studia podyplomowe z zakresu public relations Szkoły Głównej Handlowej oraz liczne kursy doszkalające, w tym:

  • kurs retoryczny w Polskiej Akademii Nauk,
  • szkolenie mikrofonowe w Polskim Radiu,
  • szkolenie z relacji interpersonalnych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Mam certyfikaty trenera Uniwersytetu Warszawskiego na poziomie zaawansowanym. Jestem certyfikowanym coachem biznesu Studium Zawodowego Coacha Biznesu NOVO, które jest kursem akredytowanym w ICF na poziomie ACSTH.

Działalnością szkoleniową zajmuję się od 2007 r., kiedy zacząłem przygotowywać do kontaktów z mediami spółki debiutujące na giełdzie. Z branżą public relations jestem związany od 2005 r. Pracowałem zarówno z dużymi międzynarodowymi markami, jak i z firmami działającymi na mniejszą skalę.


Obszary specjalizacji

Wystąpienia publiczne dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, storytelling w biznesie, autoprezentacja, szkolenia medialne i ze współpracy z mediami.


Moje najciekawsze szkolenie

Najciekawsze szkolenie przeprowadziłem z wychowankami Stowarzyszenia Otwarte Drzwi, a dlaczego? Zapraszam na szkolenie, na którym chętnie o tym opowiem!


Prywatnie

W wolnych chwilach poświęcam się działalności wolontaryjnej, piszę bajki, fotografuję ludzi i drzewa, a najchętniej ludzi na tle drzew.

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin

Szkolenia zamknięte trenera