Jeżeli zainteresowało Cię jakieś szkolenie

i chciałbyś otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach tego lub podobnych, lub po prostu chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do naszego biuletynu a otrzymasz od nas szczegółowe informacje o zbliżających się terminach.

Alarmy Cenowe. Nie szukaj promocyjnych szkoleń.
Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich szkoleń? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, gdzie i kiedy chcesz się szkolić
oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy takie szkolenie się pojawi!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kronikarza Galla 4/9; 30-053 Kraków, w zakresie adresu e-mail zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) w celach marketingowych, związanych z przygotowywanymi ofertami szkoleniowymi.
Ponadto przyjmuję do wiadomość, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych na przekazany przeze mnie adres poczty elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 Ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dla celów marketingu bezpośredniego za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 Ustawy prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 243 z późn. zm.).
Jeśli otrzymujesz nasz biuletyn a chcesz z niego zrezygnować, skorzystaj z przycisku