Jeżeli zainteresowało Cię jakieś szkolenie

i chciałbyś otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach tego lub podobnych, lub po prostu chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do naszego biuletynu a otrzymasz od nas szczegółowe informacje o zbliżających się terminach.

Alarmy Cenowe. Nie szukaj promocyjnych szkoleń.
Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich szkoleń? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, gdzie i kiedy chcesz się szkolić
oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy takie szkolenie się pojawi!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą ul. Podłącze 31, 30-218 Kraków, w zakresie adresu e-mail zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO” w celach marketingowych, związanych z przygotowywanymi ofertami szkoleniowymi.
Ponadto przyjmuję do wiadomość, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych na przekazany przeze mnie adres poczty elektronicznej.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dla celów marketingu bezpośredniego za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
Jeśli otrzymujesz nasz biuletyn a chcesz z niego zrezygnować, skorzystaj z przycisku