Szkolenia otwarte Zakopane. Stolica Podhala to świetne miejsce na zdobywanie nowych kompetencji. Bogate zaplecze konferencyjne sprzyja organizacji profesjonalnych szkoleń, zaś piękne otoczenie umożliwia naukę w komfortowych warunkach. Na nasze szkolenia otwarte w Zakopanem zapraszamy wszystkich tych, którzy czują się niepewnie w relacjach z podwładnymi, współpracownikami czy innymi ludźmi - kształcimy umiejętności takie jak zarządzanie, negocjacje czy budowanie zespołu. Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES).

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Kiedy wybrać szkolenie otwarte w Zakopanem?

Wszystkim osobom, które chcą zadbać o swój rozwój, a jednocześnie spędzić kilka dni w otoczeniu polskich gór, polecamy nasze szkolenia biznesowe w Zakopanem. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych kwestiami związanymi z zarządzaniem, koordynowaniem projektów, umiejętnościami interpersonalnymi i innymi.

Do kogo są skierowane szkolenia otwarte w Zakopanem?

Zapraszamy do udziału w szkoleniach otwartych w Zakopanem przedsiębiorców, którzy chcą nauczyć się tworzenia efektywnego zespołu pracowników. Rozwiewamy wątpliwości dotyczące rekrutacji, rozwiązywania konfliktów w grupie oraz doboru właściwych osób do określonego zespołu pracowniczego. Pomagamy również pracownikom czy samozatrudnionym - uczymy, jak prowadzić rozmowy z przełożonymi bądź Klientami i negocjować w kulturalny, a jednocześnie skuteczny sposób.

Dlaczego szkolenia otwarte w Zakopanem z AVENHANSEN?

Prowadzimy szkolenia w niewielkich grupach - od 3 do 10 osób. Pozwala nam to reagować na bieżące potrzeby uczestników zajęć i dostosowywać się do nich. Właściwe spotkania poprzedzamy ankietą przedszkoleniową, pozwalającą nam modyfikować program zajęć w zależności od zasygnalizowanych potrzeb. Trenerzy AVENHANSEN to osoby, które mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach - dzięki temu dzieląc się swoją wiedzą, zwracają uwagę na praktyczny aspekt informacji przekazywanych uczestnikom.

W jakich miejscach w Zakopanem organizujemy szkolenia otwarte?

Szkolenia biznesowe organizujemy w obiektach, których wyposażenie i zaplecze techniczne sprzyja zdobywaniu wiedzy i prezentacji materiałów w atrakcyjny dla uczestników sposób. W Zakopanem zapraszamy naszych Klientów do Hotelu Tatra - położonego w spokojnej okolicy, z dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz atrakcyjnymi pokojami, z których roztacza się piękny widok na Tatry.

Z jakich dziedzin organizujemy szkolenia otwarte w Zakopanem?

Nasze szkolenia biznesowe w Zakopanem skupione są wokół konkretnych, niezbędnych zarówno w życiu zawodowym, jak i codziennym, umiejętności. Uczymy skutecznej komunikacji, opartej na budowaniu relacji i otwartości na potrzeby drugiego człowieka. Szkolimy z zakresu technik negocjacji. Nasi trenerzy dzielą się z uczestnikami szkoleń doświadczeniami w zakresie budowania zespołów pracowników. Wspierają także przywódców w kreowaniu własnej marki i wizerunku. Na bieżąco monitorujemy nowinki ze świata marketingu, zarządzania i innych dziedzin, co pozwala nam na przekazywanie zaktualizowanej wiedzy i najnowszych rozwiązań.

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń w Zakopanem?

Nasze szkolenia otwarte w Zakopanem prowadzone są z przewagą metod warsztatowych. Uczestnicząc w nich, będą Państwo mieli szansę tworzyć ciekawe projekty, brać udział w dyskusjach oraz angażować się w ćwiczenia prowadzone w grupach. Dbamy o komfort naszych Klientów - w ramach szkolenia zapewniamy ciepły posiłek i poczęstunek. Po zakończonym szkoleniu prosimy o informację zwrotną - na otrzymane uwagi reagujemy natychmiast, ulepszając formułę konkretnego szkolenia. Dodatkowo jeden z uczestników zajęć (wylosowana przez nas osoba) otrzymuje od nas rabat w wysokości 50% na wybrane szkolenie AVENHANSEN. Kursantom oferujemy także doradztwo przez 30 dni od daty zakończenia szkolenia - wiemy, że nauka to proces, a nie jednostkowe zdarzenie.

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych