Szkolenia otwarte - prawo i przepisy.

Organizowane przez naszą firmę szkolenia z prawa i przepisów dedykowane są pracownikom administracji publicznej. Trenerzy AVENHANSEN w przystępny sposób przekazują wiedzę dotyczącą obiegu i archiwizacji dokumentów czy nowelizacji Kodeksu Pracy. Chętnie dzielą się własnym doświadczeniem prawniczym i archiwistycznym. Szkolenia biznesowe z zakresu prawa i przepisów to propozycja dla urzędników, którzy chcą podnieść swoje kompetencje, a tym samym stać się bardziej konkurencyjnymi na rynku pracy.

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Niestety nie znaleziono szkoleń pasujących do wybranych kryteriów. Powrót do listy szkoleń

Czym są szkolenia otwarte z prawa i przepisów?

Szkolenia otwarte z prawa i przepisów to kursy, które skupiają się na zarządzaniu dokumentacją oraz przepisach zawartych w Kodeksie Pracy. Dzięki nim urzędnicy mogą podnieść swoje kompetencje w zakresie obiegu i archiwizacji dokumentów w rozmaitych typach systemów (zarówno w urzędach tradycyjnych, jak i elektronicznych) oraz poznać najnowsze zmiany i nowelizacje obejmujące prawo pracy.

Kiedy wybrać szkolenie otwarte z prawa i przepisów?

Nasze zajęcia to świetne rozwiązanie dla urzędników, którzy chcą się dokształcić (a tym samym poczuć pewniej w pracy) lub pragną zaktualizować swoją wiedzę na temat obowiązujących przepisów. Pomagamy także przekuć teorię w praktykę - uczymy, jak korzystać z nowo poznanych informacji i lepiej radzić sobie z obowiązkami zawodowymi.

Do kogo są skierowane szkolenia otwarte z prawa i przepisów?

Szkolenia biznesowe z prawa i przepisów AVENHANSEN to propozycja dla zarówno doświadczonych urzędników, pragnących usystematyzować wiedzę zdobytą w praktyce, jak i absolwentów administracji, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy. Kwestie poruszane na zajęciach zainteresują również każdego, kto zajmuje się rejestracją pism, zakładaniem spraw oraz innymi czynnościami kancelaryjnymi.

Dlaczego szkolenia otwarte z prawa i przepisów z AVENHANSEN?

Nasze szkolenia skupione są wokół konkretnych zagadnień, omawiają jednak problemy z zakresu prawa i przepisów wieloaspektowo. Dodatkowo zajęcia prowadzone przez trenerów AVENHANSEN to nie tylko interesujące prelekcje, ciekawe prezentacje, ale także analizy przypadków oraz cenne wskazówki i dyskusje bazujące na doświadczeniu trenerów i samych uczestników.

W jakich miastach organizujemy szkolenia otwarte z prawa i przepisów?

Na nasze szkolenia otwarte z prawa i przepisów zapraszamy pracowników administracji z całej Polski. Zajęcia organizujemy na terenie dużych miast, głównie Warszawy i Krakowa. Zachęcamy do kontaktu w celu zorientowania się w terminach i dokładnej lokalizacji szkoleń AVENHANSEN.

Kto przeprowadza szkolenia z prawa i przepisów?

Nasi trenerzy to doświadczeni prawnicy oraz świetni szkoleniowcy chętnie dzielący się swoją wiedzą. Zajęcia są prowadzone przez Małgorzatę Biedę (konsultantkę w dziedzinie archiwistyki, kancelarii i sekretariatu, kierownika Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego) oraz Krzysztofa Stucke (eksperta z dziedziny prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz specjalistę HR).

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń z prawa i przepisów?

Po zakończeniu szkolenia nie pozostawiamy kursantów samych sobie - zapewniamy wsparcie trenera AVENHANSEN do aż 30 dni od daty zakończenia zajęć. Wśród uczestników naszych szkoleń z prawa i przepisów rozlosowujemy (w trakcie każdego kursu) kupon rabatowy obejmujący 50% zniżki na dowolne szkolenie AVENHANSEN.

Odbyłem/Odbyłam szkolenie z prawa i przepisów - co dalej?

Dobrym uzupełnieniem szkolenia z zakresu prawa i przepisów są inne kursy dedykowane urzędnikom - zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń dla administracji AVENHANSEN i wybrania tego, które w największym stopniu odpowiada Państwa potrzebom. Polecamy także inne, przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, szkolenia - m.in. z dziedzin takich jak:

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych