Zespół AVENHANSEN® - Pozostajemy do Państwa dyspozycji dbając cały czas o Państwa SUKCES


Robimy wszystko, aby nasza obsługa oraz nasze szkolenia, konferencje i doradztwo biznesowe spełniły Państwa wszelkie oczekiwania.
Nasz cel to  PAŃSTWA ZADOWOLENIE.

Organizacja i zarządzanie szkoleniami

Szkolenia zamknięte i projekty szkoleniowe

Beata Dyjak | AVENHANSEN szkolenia

Beata Dyjak

Manager ds. Organizacji Szkoleń
515 212 449 12 399 41 90 bdyjak@avenhansen.pl
Aleksandra Bilińska

Aleksandra Bilińska

Manager ds. Organizacji Szkoleń
515 212 448 12 399 41 91 abilinska@avenhansen.pl
Ilona Czubacka

Ilona Czubacka

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń
533 305 542 12 399 41 92 iczubacka@avenhansen.pl
Jakub Jarzynka

Jakub Jarzynka

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży szkoleń
727 919 992 jjarzynka@avenhansen.pl
Denys Fedkevych

Denys Fedkevych

Specjalista ds. Logistyki
533 305 541 12 444 65 25 dfedkevych@avenhansen.pl

Szkolenia otwarte

Klaudia Adamus

Klaudia Adamus

Kierownik ds. Organizacji Szkoleń Otwartych
515 212 450 12 399 41 68 kadamus@avenhansen.pl
Katarzyna Szypowska

Katarzyna Szypowska

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych
515 212 452 58 741 29 22 kszypowska@avenhansen.pl
Maria Kaczmarczyk

Maria Kaczmarczyk

Asystent ds. Organizacji Szkoleń
515 212 451 12 399 41 69 mkaczmarczyk@avenhansen.pl

Doradztwo

trener Agnieszka Olejnik

Agnieszka Olejnik

Trener, Doradca Merytoryczny ds. Komunikacji i Wystąpień Publicznych
aolejnik@avenhansen.pl

Doradcy merytoryczni / Eksperci

trener Aleksandra Chrapko

Aleksandra Chrapko

Doradca Merytoryczny ds. Personalnych i Zatrudnienia
achrapko@avenhansen.pl
trener Agnieszka Olejnik

Agnieszka Olejnik

Trener, Doradca Merytoryczny ds. Komunikacji i Wystąpień Publicznych
aolejnik@avenhansen.pl
Włodzimierz Gawroński Trener AVENHANSEN

Włodzimierz Gawroński

Trener
wgawronski@avenhansen.pl

Wsparcie organizacyjno-logistyczne

Denys Fedkevych

Denys Fedkevych

Specjalista ds. Logistyki
533 305 541 12 444 65 25 dfedkevych@avenhansen.pl
Anton Hoshivskyi

Anton Hoshivskyi

Asystent ds. Logistyki
ahoshivskyi@avenhansen.pl
Anna Warzecha

Anna Warzecha

Przewodnik wycieczek po Krakowie
awarzecha@avenhansen.pl

Wsparcie merytoryczne i informatyczne

Michał Pukło

Michał Pukło

Specjalista ds. Marketingu
mpuklo@avenhansen.pl
Tomasz Morawski

Tomasz Morawski

Specjalista ds. Informatycznych
tmorawski@avenhansen.pl
Joanna Trociuk-Dobrowolska

Joanna Trociuk-Dobrowolska

Doradca Merytoryczny
jtrociuk@avenhansen.pl

Marketing i Zarządzanie

Maciej Firlit

Maciej Firlit

Prezes Zarządu
mfirlit@avenhansen.pl