Zespół AVENHANSEN® - Pozostajemy do Państwa dyspozycji dbając cały czas o Państwa SUKCES


Robimy wszystko, aby nasza obsługa oraz nasze szkolenia, konferencje i doradztwo biznesowe spełniły Państwa wszelkie oczekiwania.
Nasz cel to  PAŃSTWA ZADOWOLENIE.

Organizacja i zarządzanie szkoleniami

Szkolenia zamknięte i projekty szkoleniowe

Beata Dyjak | AVENHANSEN szkolenia

Beata Dyjak

Manager ds. Organizacji Szkoleń
515 212 449 12 399 41 91 bdyjak@avenhansen.pl
Anita Klepek

Anita Klepek

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Zamkniętych
515 212 452 12 399 41 92 aklepek@avenhansen.pl
Denys Fedkevych

Denys Fedkevych

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń
515 212 451 12 399 41 92 dfedkevych@avenhansen.pl
Aleksandra Bilińska

Aleksandra Bilińska

Manager ds. Organizacji Szkoleń
abilinska@avenhansen.pl

Szkolenia otwarte

Klaudia Adamus

Klaudia Adamus

Starszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych
515 212 450 12 399 41 69 kadamus@avenhansen.pl
Ilona Czubacka

Ilona Czubacka

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń
533 305 542 12 399 41 92 iczubacka@avenhansen.pl
Katarzyna Marchlewska

Katarzyna Marchlewska

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń
570 836 007 12 399 41 90 kmarchlewska@avenhansen.pl
Yuliia Nera

Yuliia Nera

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń
12 399 41 91 ynera@avenhansen.pl
Katarzyna Szypowska

Katarzyna Szypowska

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych
kszypowska@avenhansen.pl

Konferencje

Damian Kasyan

Damian Kasyan

Doradca ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji
dkasyan@avenhansen.pl
Wakat

Wakat

Zapraszamy do kontaktu
praca@avenhansen.pl
Wakat

Wakat

Zapraszamy do kontaktu
praca@avenhansen.pl

Doradztwo

trener Agnieszka Olejnik

Agnieszka Olejnik

Trener, Doradca Merytoryczny ds. Komunikacji i Wystąpień Publicznych
aolejnik@avenhansen.pl

Doradcy merytoryczni / Eksperci

trener Aleksandra Chrapko

Aleksandra Chrapko

Doradca Merytoryczny ds. Personalnych i Zatrudnienia
achrapko@avenhansen.pl
trener Agnieszka Olejnik

Agnieszka Olejnik

Trener, Doradca Merytoryczny ds. Komunikacji i Wystąpień Publicznych
aolejnik@avenhansen.pl
Włodzimierz Gawroński Trener AVENHANSEN

Włodzimierz Gawroński

Trener
wgawronski@avenhansen.pl

Wsparcie organizacyjno-logistyczne

Grażyna Szarugiewicz

Przewodnik wycieczek po Krakowie
mszarugiewicz@avenhansen.pl
Anna Warzecha

Anna Warzecha

Przewodnik wycieczek po Krakowie
awarzecha@avenhansen.pl

Wsparcie merytoryczne i informatyczne

Michał Pukło

Michał Pukło

Specjalista ds. Marketingu
mpuklo@avenhansen.pl
Tomasz Morawski

Tomasz Morawski

Specjalista ds. Informatycznych
tmorawski@avenhansen.pl
Joanna Trociuk-Dobrowolska

Joanna Trociuk-Dobrowolska

Doradca Merytoryczny
jtrociuk@avenhansen.pl

Marketing i Zarządzanie

Maciej Firlit

Maciej Firlit

Prezes Zarządu
mfirlit@avenhansen.pl

Maja Dąbrowska

Specjalista ds. Komunikacji Internetowej
mdabrowska@avenhansen.pl