Szkolenia otwarte organizujemy w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i Zakopanem.


Na biznesowe szkolenia otwarte zapraszamy Uczestników z różnych firm oraz instytucji. Taka forma szkoleń daje możliwość wymiany informacji, spojrzenia na własne przedsiębiorstwo i własną pracę przez pryzmat pracy innych ludzi na podobnych stanowiskach, mających podobne problemy, ale i sukcesy zawodowe. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które chcą rozwijać kompetencje poszczególnych osób w konkretnym obszarze.


Realizując szkolenia biznesowe - otwarte zwracamy szczególną uwagę na fakt dalszej (poszkoleniowej) pracy wdrożeniowej uczestnika z pozyskanymi umiejętnościami.


Posiadamy ZNAK JAKOŚCI Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES).


Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Zwinny lider. Rozwój umiejętności lidera, zgodnych z filozofią agile

Aleksandra Chrapko Kraków
2024-06-27 (2 dni)
1 580 Zobacz

Czym są szkolenia otwarte dla administracji?

Na naszych szkoleniach otwartych dla administracji poruszamy kwestie, które mogą zainteresować zarówno osoby zajmujące się składowaniem akt, ich archiwizacją w przedsiębiorstwie, jak i pracowników działów kadrowych i płacowych. Na zajęciach omawiamy tradycyjne i elektroniczne systemy obiegu dokumentów, nie pomijamy też problematyki wizerunkowej urzędu bądź placówki.

Kiedy wybrać szkolenie otwarte dla administracji?

Szkolenia otwarte dla pracowników administracji to propozycja dla osób pragnących rozwijać się zarówno w obszarze specjalistycznej wiedzy (przepisy prawa), jak i tzw. umiejętności miękkich (zajęcia obejmują także zagadnienia dotyczące obsługi klienta). Z tego rodzaju szkoleń skorzystają nie tylko pracownicy z niewielkim stażem, ale także doświadczeni urzędnicy i archiwiści, pragnący usystematyzować dotychczas zdobytą wiedzę.

Do kogo są skierowane szkolenia otwarte dla administracji?

Nasze szkolenia biznesowe dla administracji skierowane są do pracowników placówek publicznych, urzędów oraz do wszystkich tych, którzy zawodowo zajmują się zarządzaniem dokumentacją. Uczymy nie tylko zasad funkcjonowania administracji publicznej, ale także dzielimy się wiedzą na temat najnowszych regulacji prawnych oraz pomagamy wypracować schematy postępowania pozwalające radzić sobie z trudnymi klientami.

Dlaczego szkolenia otwarte dla administracji z AVENHANSEN?

Reagujemy na bieżąco na potrzeby uczestników szkoleń. Prosimy Klientów o wypełnienie ankiety przedszkoleniowej, aby móc dostosować program do indywidualnych oczekiwań. Zajęcia prowadzimy z przewagą form warsztatowych oraz w postaci interesujących, bogato zilustrowanych przykładami wykładów.

W jakich miastach organizujemy szkolenia otwarte dla administracji?

Nasza firma działa w większych miastach na terenie całej polski. Szkolenia biznesowe dla administracji organizujemy głównie w Warszawie i Krakowie. Dbamy o to, by lokalizacja zajęć była dogodna dla uczestników, a obiekt, w którym odbywa się szkolenie, został odpowiednio wyposażony. Skorzystaj z oferty AVENHANSEN - polecamy otwarte szkolenia biznesowe w Krakowie i wielu innych polskich miastach.

Kto przeprowadza szkolenia dla administracji?

W zależności od tematyki szkolenia, zajęcia prowadzone są przez wieloletnich pracowników administracji publicznej, prawników czy też osoby specjalizujące się w doradztwie i konsultingu. Każdy z naszych trenerów może pochwalić się licznymi sukcesami - zarówno w swojej dziedzinie, jak i branży edukacyjnej.

Co dodatkowo oferujemy uczestnikom szkoleń dla administracji?

Każde nasze szkolenia to solidna porcja wiedzy podana przystępnie, z dbałością o urozmaicenia i komfort naszych Klientów (zapewniamy m.in. przerwy z poczęstunkiem). Na zajęciach losujemy 50% rabatu dla wybranego uczestnika na dowolne szkolenie AVENHANSEN. Oferujemy również wsparcie merytoryczne trenera do 30 dni od daty zakończenia szkolenia.

Odbyłem/Odbyłam szkolenie dla pracowników administracji i co dalej?

Zapraszamy do odbycia również innych szkoleń specjalistycznych. Nasi trenerzy chętnie podzielą się z Państwem swoją szeroką wiedzą z zakresu:

Polecamy również, przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, szkolenia z umiejętności osobistych. Kształcimy kompetencje komunikacyjne, uczymy technik negocjacji, pomagamy również w odnalezieniu swojego optymalnego rytmu pracy i planu działania - na naszych szkoleniach poruszamy zagadnienia takie jak zarządzanie sobą w czasie czy automotywacja.

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych