Iwona Sługocka

Trener

Trener, coach, wykładowca.Posiada 15 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze budowania wizerunku organizacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi i projektami, zdobyte w pracy w administracji publicznej oraz w branży filmowej i szkoleniowej.

wyślij zapytanie do trenera
trener Iwona Sługocka

O mnie

Trener, coach, wykładowca.

 

Posiada 15 - letnie doświadczenie zawodowe w obszarze budowania wizerunku organizacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi i projektami, zdobyte w pracy w administracji publicznej oraz w branży filmowej i  szkoleniowej.
 

W latach 2002-2012 zajmowała się komunikacją w administracji podatkowej, pracując na stanowisku rzecznika prasowego w Izbie Skarbowej we Wrocławiu. Ma doświadczenie we wdrażaniu modeli komunikacyjnych (zarządzaniu zmianą w organizacji, zarządzaniu organizacją w sytuacji kryzysowej, podnoszeniu standardów obsługi klienta).
 

Równocześnie od ponad 11 lat prowadzi szkolenia z komunikacji interpersonalnej, etyki, przeciwdziałania mobbingowi oraz zarządzania dla pracowników i menadżerów w administracji i biznesie.
 

Współautorka książki Pierwsza ocena i ocena okresowa w korpusie służby cywilnej, indywidualny program rozwoju zawodowego. CeDeWu 2010r. 

W okresie 2009-2014 wspierała, jako trener i doradca, korpus służby cywilnej w procesie  wdrożenia ocen pracowniczych.

Autorka kursu e-lerning:  Zasady i etyka w służbie cywilnej dla Ministerstwa Finansów. 


Przeszkoliła w zakresie prowadzania ocen okresowych kierowników i pracowników w urzędach centralnych, wojewódzkich w jednostkach przestrzeni wymiaru sprawiedliwości oraz wdrażała system oceny okresowej w prokuraturach na terenie całego kraju.
 

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, Łódzkiej Szkoły Filmowej oraz Szkoły Coachów Biznesu Grupy SET.
 

W roku 2013 i 2014r. prowadziła szkolenia  dotyczące przygotowania opisów stanowisk pracy,  oceniania i tworzenia programów rozwoju zawodowego dla: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Lubuskiego, Małopolskiego oraz Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad,  sądów rejonowych i okręgowych woj. mazowieckiego, Narodowego Funduszu Zdrowia.
 

Najbliższe szkolenia otwarte trenera

Miasto
Termin