Adam Mistela

Trener

Aktor. Szkoleniowiec. "Trener Umysłu". Przyjaciele Adama poproszeni o dokończenie zdania "Adam Mistela to..." dopowiadali: "Adam Mistela to czysta energia, charyzma i niebanalność!".

wyślij zapytanie do trenera
trener Adam Mistela

O mnie

Moją największą pasją jest praca z drugim człowiekiem. Czy to na scenie – jako aktor, czy też na co dzień – jako trener umiejętności miękkich.

Jestem tym typem osoby, którą albo się kocha – albo wręcz przeciwnie. Dlatego uwielbiam emocje – bo sam je wywołuję! Pamiętaj jednak, że jednocześnie wiem, na czym polega praca nad nimi. Jak mało kto!

Zawsze staram się dawać z siebie 100%. Dlatego też, moje szkolenia są oparte nie tylko na mojej wiedzy zawodowej, ale również na własnych doświadczeniach.

To całościowe ujęcie pozwala mi na bardzo wnikliwą analizę drugiej osoby. A co za tym idzie: pomagam w tym, co naprawdę stanowi problem.

Dzięki temu moje metody szkoleniowe pozwolą Ci na otworzenie się na samego siebie i relacje z drugim człowiekiem. Zerwanie z wewnętrznymi blokadami, uwolnienie emocji, praca nad stresem... To moja działka!

Metoda Adama Misteli opiera się na psychodramie teatralnej, technikach psychoterapeutycznych i coaching-owych. To połączenie teorii psychoterapii z metodą aktywnego i angażującego warsztatu.

Będzie mi bardzo miło Ciebie poznać, więc nie czekaj, porozmawiaj ze mną!
 

Szkolenia zamknięte trenera