Informacje o szkoleniach otwartych

Jak i gdzie organizujemy szkolenia otwarte oraz rabaty, których udzielamy.

 

Szkolenia otwarte organizujemy w KrakowieWarszawie, GdańskuPoznaniuWrocławiu, Łodzi, Katowicach i Zakopanem. Na szkolenia otwarte zapraszamy Uczestników z różnych firm, instytucji, urzędów. Takie szkolenia dają możliwość wymiany informacji, spojrzenia na własne przedsiębiorstwo i własną pracę przez pryzmat pracy innych ludzi na podobnych stanowiskach, mających podobne problemy, ale i sukcesy zawodowe. Na szkoleniach otwartych wśród nieznanych nam osób istnieje czasem większa swoboda, możliwość większego „otwarcia się” niż wewnątrz znanego zespołu pracowników (przełożonego).

Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES).
Oferujemy szkolenia z możliwym dofinansowaniem od 80-100% wartości. Służymy pomocą przy wypełnianiu wniosków do Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS):
Szczegóły: http://szkolenia.avenhansen.pl/artykuly/krajowy-fundusz-szkoleniowy.html

 

  • Dbamy o wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń - dlatego grupy na naszych otwartych szkoleniach stacjonarnych nie przekraczają 10 osób.
    W przypadku szkoleń on-line liczebność grup szkoleniowych ustalane są każdorazowo w zalezności od tematu szkolenia.
  • Dbamy o to, aby na szkoleniach otwartych również (co jest oczywiste w przypadku szkoleń zamkniętych) mieli Państwo możliwość wpływu na jego zakres i przebieg.
  • Uważnie wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i staramy się je spełniać.
  • Hotele, w których organizowane są szkolenia otwarte znajdują się w ścisłym centrum miast. Po zakończonym dniu szkolenia, w ciągu kilku minut, piechotą, mogą się Państwo znaleźć w bardzo atrakcyjnych miejscach i skorzystać z ich wyjątkowej atmosfery.
  • W ramach szkoleń otwartych proponujemy Państwu bezpłatne doradztwo potrzeb szkoleniowych. To wyjątkowa okazja aby dowiedzieć się, czego naprawdę potrzebujemy i aby otrzymać kompetentne wskazówki, przygotowane przez profesjonalnego doradcę.
  • Taki rodzaj szkolenia, to również prostota rezerwacji i logistyki - my zarezerwujemy Państwu salę szkoleniową, noclegi i posiłki. Państwa zapraszamy natomiast do urokliwego Krakowa, Poznania i Zakopanego, gdzie po skończonym szkoleniu można odpocząć w atrakcyjnych miejscach - na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie a my z przyjemnością podpowiemy, gdzie i jak najlepiej spędzić czas.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny system rabatów, dzięki który mogą Państwo skorzystać z naszych szkoleń na bardzo atrakcyjnych warunkach.

 

Promocja ilościowa:

2 osoby z jednej firmy: 200 PLN
3 osoby z jednej firmy: 400 PLN

 

Promocja czasowa:

Jeśli zgłoszą się Państwo i zapłacą przynajmniej zaliczkę do 4 tygodni przed datą szkolenia, dostaną Państwo od nas rabat w wysokości 100 PLN od osoby.

 

Stały Klient:

Gdy już będą Państwo uczestnikami kolejnego naszego szkolenia, przyznamy Państwu dodatkowy rabat w wysokości 10% na każde organizowane przez nas szkolenie.

 


 

Ustawa o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami

W związku z wejściem w życie Ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, która od 5 września 2021 roku nakłada obowiązek uwzględniania dostępności również na podmioty inne niż podmioty publiczne, deklarujemy, jako firma szkoleniowa AVENHANSEN Sp. z o.o. gotowość do podjęcia wszelkich możliwych działań w celu jej respektowania.

W celu indywidualnego dopasowania sali szkoleniowej, materiałów szkoleniowych oraz sposobu prowadzenia szkolenia, prosimy o indywidualny kontakt przed szkoleniem. Postaramy się spełnić Państwa indywidualne oczekiwania.

 
Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia widoczny na każdej stronie szkolenia otwartego.

 

Zapraszamy do świata AVENHANSEN - ten świat, to szkolenia biznesowe - takie, jakich potrzebujecie. To nauka w przyjaznej atmosferze i radość z wykonywanej pracy.

 

Regulamin szkoleń otwartych

Regulamin szkoleń otwartych dla Administracji Publicznej

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte

Program doradczy