Szkolenia otwarte - Sprzedaż i obsługa klienta |

Prowadzimy szkolenia dla handlowców, pracowników działu obsługi klienta, telemarketerów i innych osób, których zawód wymaga kontaktu z klientem. Uczymy skutecznych technik sprzedażowych i metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Nasze szkolenia otwarte ze sprzedaży i obsługi klienta odbywają się pod okiem ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie i mogących się pochwalić licznymi sukcesami.

 

Tytuł szkolenia
Trener
Miasto
Termin
Cena

Profesjonalne podejście do klienta z uwzględnieniem obsługi trudnego klienta

Adrianna Zbińska Poznań
2020-07-21
1 480 Zobacz

Cross-selling i up-selling, czyli maksymalizowanie zysków z jednej transakcji

Maciej Leszczyński Kraków
2020-07-27 (2 dni)
1 480 Zobacz

Optymalizacja wyniku negocjacji przy braku równowagi sił. Zaawansowane negocjacje dla praktyków

Wojciech Szewczykowski Wrocław
2020-08-03 (2 dni)
1 480 Zobacz

Negocjacje zakupowe w praktyce

Wojciech Szewczykowski Poznań
2020-08-17 (2 dni)
1 480 Zobacz

Poszukiwanie i pozyskiwanie nowego klienta

Wojciech Szewczykowski Wrocław
2020-08-24 (2 dni)
1 480 Zobacz

Cross-selling i up-selling, czyli maksymalizowanie zysków z jednej transakcji

Maciej Leszczyński Wrocław
2020-08-27 (2 dni)
1 480 Zobacz

Cross-selling i up-selling, czyli maksymalizowanie zysków z jednej transakcji

Maciej Leszczyński Łódź
2020-09-28 (2 dni)
1 480 Zobacz

Cross-selling i up-selling, czyli maksymalizowanie zysków z jednej transakcji

Maciej Leszczyński Warszawa
2020-10-08 (2 dni)
1 480 Zobacz

Cross-selling i up-selling, czyli maksymalizowanie zysków z jednej transakcji

Maciej Leszczyński Poznań
2020-11-19 (2 dni)
1 480 Zobacz

Cross-selling i up-selling, czyli maksymalizowanie zysków z jednej transakcji

Maciej Leszczyński Wrocław
2020-12-21 (2 dni)
1 480 Zobacz

Czym są szkolenia otwarte ze sprzedaży i obsługi klienta?

Szkolenia biznesowe ze sprzedaży i obsługi klienta skoncentrowane są na podnoszeniu kompetencji w zakresie komunikacji oraz negocjacji. Uczą budowania relacji jednocześnie profesjonalnej i sprzyjającej zawieraniu transakcji. Dzięki trenerom AVENHANSEN dowiedzą się Państwo, jak radzić sobie z trudnym Klientem oraz jak przekonywać tych niezdecydowanych, prezentując produkt nienachalnie i atrakcyjnie zarazem. Część naszych szkoleń otwartych poświęcona jest telemarketingowi i uczy sztuki komunikacji telefonicznej.

Kiedy wybrać szkolenie otwarte ze sprzedaży i obsługi klienta?

Oferowane przez nas szkolenie pozwala podnieść wyniki sprzedaży i zbudować wizerunek przyciągający potencjalnych Klientów, warto więc skorzystać z niego, aby podnieść wyniki i pozycję przedsiębiorstwa na rynku. Szkolenie biznesowe dedykowane jest zarówno pracownikom małych, średnich, jak i dużych firm - pomaga zaistnieć w określonych branżach oraz udoskonalić dotychczas stosowane techniki sprzedażowe.

Do kogo są skierowane szkolenia otwarte ze sprzedaży i obsługi klienta?

Nasze szkolenia otwarte ze sprzedaży i obsługi klienta spodobają się wszystkim tym, których praca polega na bezpośrednim kontakcie z klientem. Zajęcia z negocjacji i technik sprzedażowych pozwolą uczestnikom stać efektywnymi, odnoszącymi sukcesy zawodowe marketerami, handlowcami czy doradcami. Wiedza przekazywana przez trenerów AVENHANSEN ma charakter praktyczny i przydaje się w wielu dziedzinach życia - umiejętność prowadzenia negocjacji sprzedażowych przekłada się na codzienne obowiązki (rozmowy z kontrahentami, przełożonymi, członkami rodziny), szkolenie w tym zakresie przyda się więc każdemu.

Dlaczego szkolenia otwarte ze sprzedaży i obsługi klienta z AVENHANSEN?

Nasze szkolenia ukierunkowane są na konkretny efekt - podniesienie wyników sprzedażowych naszych Klientów. Przede wszystkim kształcimy umiejętności praktyczne. Wybieramy aktywne, angażujące i atrakcyjne dla uczestników metody: dyskusję, studium przypadku (tzw. case study), ćwiczenia w grupach czy dyskusję moderowaną. Jesteśmy również otwarci na sugestie dotyczące kształtu szkoleń. Przed każdym szkoleniem prosimy również o wypełnienie ankiety, w której przyszli kursanci mogą zgłosić swoje potrzeby i oczekiwania względem zajęć.

W jakich miastach organizujemy szkolenia otwarte ze sprzedaży i obsługi klienta?

Z naszych szkoleń biznesowych w zakresie sprzedaży i obsługi klienta mogą korzystać osoby z całej Polski. Prowadzimy zajęcia w większych miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice. Każde z naszych szkoleń jest organizowane w obiektach posiadających odpowiednie zaplecze konferencyjno-techniczne.

Kto przeprowadza szkolenia ze sprzedaży i obsługi klienta?

Szkolenia otwarte ze sprzedaży i obsługi Klienta prowadzą trenerzy o doświadczeniu zarówno sprzedażowym, jak szkoleniowym. To praktycy, którzy przekazują wiedzę opartą na własnych doświadczeniach (w dużej mierze pozytywnych, przynoszących sukcesy, ale także tych, z których sami czerpali naukę).

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń ze sprzedaży i obsługi klienta?

Dbamy o miłą atmosferę podczas szkoleń oraz regularne przerwy - na kawę lub posiłek (zapewniamy uczestnikom poczęstunek). Na zajęciach losujemy niespodziankę dla jednego z naszych uczestników - rabat w wysokości 50% na dowolne szkolenie AVENHANSEN. Po zakończeniu szkoleń zapewniamy wsparcie merytoryczne trenera przez 30 dni - w tym czasie mogą Państwo skontaktować się z naszym specjalistą i poprosić go o pomoc.

Odbyłem/Odbyłam szkolenie ze sprzedaży i obsługi klienta - co dalej?

Podnoszenie kompetencji komunikacyjnych nie musi ograniczać się do dziedzin takich jak sprzedaż czy obsługa klienta. Nasza firma organizuje szkolenia w zakresie umiejętności osobistych czy te, w których skupia się na kształceniu zdolności oraz podstaw z zakresu komunikacji i negocjacji. Osobom pragnącym zdobyć specjalistyczną wiedzę, polecamy szkolenia z dziedzin takich jak księgowość, finanse, prawo i przepisy.

Poniżej, w trzech boksach znajdują się najważniejsze informacje o organizowanych przez nas szkoleniach otwartych.

Opinie

Regulamin

Informacje o szkoleniach otwartych