Życie jest ciągłą zmianą. Znając odpowiednie narzędzia możemy kształtować naszą rzeczywistość, kierunkować zmianę zgodnie z tym, czego pragniemy, o czym marzymy. Używając prostych metod możemy świadomie kreować nasze życie.

Przez kilkanaście lat (a nawet kilkadziesiąt, część metod zaczęłam stosować - nieświadomie - jeszcze w szkole podstawowej) korzystałam z różnych narzędzi, by osiągać to, czego chcę. Doświadczyłam ich skuteczności osobiście, a teraz chcę się nimi podzielić.

Moim marzeniem, wizją, jest świat pełen szczęśliwych i spełnionych ludzi, którzy żyją w zgodzie ze sobą. Dzięki temu mogą dzielić się radością ze swoimi dziećmi, partnerami, współpracownikami.

Z tego powodu powstała Harmonia Istnienia, przestrzeń, w której dzielę się sprawdzonymi i bezpiecznymi metodami dzięki którym można tworzyć swoje życie w zgodzie ze sobą.

Warsztat jest przeznaczony dla wszystkich, którzy czują, że są gotowi wziąć odpowiedzialność za swoje życie, którzy chcą mieć wpływ na zmiany, które dzieją się w ich życiu, którzy chcą poznać proste i skuteczne metody, które później samodzielnie będą mogli stosować w swoim życiu, by było ono takie, jakie chcą. Moim marzeniem jest to, by było ono szczęśliwe.

 

 

ARTYKUŁ ►


Newsletter

Jeżeli zainteresowało Cię to szkolenie i chciałbyś otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach tego lub podobnego szkolenia, zapisz się do naszego biuletynu, a otrzymasz od nas szczegółowe informacje.

Wypełnij dane poniżej.

Warsztaty 3 kroki do szczęścia to spotkanie ze sobą samym. Zaprojektowałam je jako pierwszy krok w  podróży wgłąb siebie, pierwszy krok w odkrywaniu odpowiedzi na pytania: jaki jest sens mojego życia? Jakie są moje marzenia? Dokąd zmierzam?  Będę prowadzić każdego z uczestników w jej/jego rytmie, w spokoju i w ciszy, w której można usłyszeć cichy szept własnego serca, najskrytsze pragnienia i marzenia. Wszystko to będzie się odbywać w atmosferze spokoju i otwartości dla potrzeb każdej z uczestniczek, każdego z uczestników. 

Plan warsztatów składa się z:

  • pracy z zeszytem
  • rysowania intuicyjnego
  • spokojnej pracy z ciałem poprzez ruch, taniec oraz z różnych form relaksu w celu wyciszenia umysłu i odkryciu prawdziwych marzeń, często ukrytych głęboko w sercu

Warsztat to wyciszająca, około trzy godzinna podróż do własnego wnętrza.

Zalecamy ubrać się w wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.
Część zajęć odbędzie się w pozycji siedzącej lub leżącej, część będzie polegać na swobodnym ruchu.
Na miejscu są dostępne maty i koce.

 

Szkolenie jest warsztatem rozwojowym, a nie terapeutycznym. Wymagany jest dobry stan fizyczny i psychiczny, w którym uczestnik bierze odpowiedzialność za siebie i swoje emocje.
Przeciwwskazania do uczestnictwa w zajęciach:

  • zaburzenia psychiczne 
  • choroby wpływające na działanie mózgu (np. padaczka, depresja)
  • ciąża i połóg
  • bycie pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających

Zgłaszając się na warsztat akceptujesz powyższe punkty.

Termin

2019-10-19
(Termin gwarantowany)

Miejsce

Szkoła Jogi Sattva
ul. Smoleńsk 22/22
Kraków

Cena

122 zł netto

Negocjuj cenę

Szkolenie rozpoczyna się za 33 dni

Zajęcia odbywają się w godzinach: 17:00 - 21:00

Rejestracja

Negocjacja ceny szkolenia otwartego

Cena szkolenia: 122 PLN netto.

Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Polecenie szkolenia

Nasz pionierski program "Poleć szkolenie" to szansa dla Państwa oraz Państwa znajomych na obniżenie ceny szkolenia otwartego.

Na czym to polega?

Idea jest prosta. Poniżej jest formularz do wypełnienia - z własnymi danymi - jako Polecającego oraz z danymi osoby / firmy, której chcą Państwo to konkretne szkolenie polecić. Jeżeli osoba / firma, której polecicie to szkolenie, zapisze się na nie i zapłaci, Państwo otrzymujecie rabat na dowolne kolejne przez siebie wybrane szkolenie z oferty AVENHANSEN w wysokości 20% ceny wyjściowej. Osoba / firma, której poleciliście nasze szkolenie już od razu otrzymuje od nas rabat w wysokości 20% ceny wyjściowej.

Rabaty się nie sumują.

 

Zapraszamy do POLECANIA! To się opłaca wszystkim! :-)

Dane polecającego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Dane osoby/firmy, której szkolenie jest polecane