Życie jest ciągłą zmianą. Znając odpowiednie narzędzia możemy kształtować naszą rzeczywistość, kierunkować zmianę zgodnie z tym, czego pragniemy, o czym marzymy. Używając prostych metod możemy świadomie kreować nasze życie.

Przez kilkanaście lat (a nawet kilkadziesiąt, część metod zaczęłam stosować - nieświadomie - jeszcze w szkole podstawowej) korzystałam z różnych narzędzi, by osiągać to, czego chcę. Doświadczyłam ich skuteczności osobiście, a teraz chcę się nimi podzielić.

Moim marzeniem, wizją, jest świat pełen szczęśliwych i spełnionych ludzi, którzy żyją w zgodzie ze sobą. Dzięki temu mogą dzielić się radością ze swoimi dziećmi, partnerami, współpracownikami.

Z tego powodu powstała Harmonia Istnienia, przestrzeń, w której dzielę się sprawdzonymi i bezpiecznymi metodami dzięki którym można tworzyć swoje życie w zgodzie ze sobą.

Warsztat jest przeznaczony dla wszystkich, którzy czują, że są gotowi wziąć odpowiedzialność za swoje życie, którzy chcą mieć wpływ na zmiany, które dzieją się w ich życiu, którzy chcą poznać proste i skuteczne metody, które później samodzielnie będą mogli stosować w swoim życiu, by było ono takie, jakie chcą. Moim marzeniem jest to, by było ono szczęśliwe.

 

 

Warsztaty 3 kroki do szczęścia to spotkanie ze sobą samym. Zaprojektowałam je jako pierwszy krok w  podróży wgłąb siebie, pierwszy krok w odkrywaniu odpowiedzi na pytania: jaki jest sens mojego życia? Jakie są moje marzenia? Dokąd zmierzam?  Będę prowadzić każdego z uczestników w jej/jego rytmie, w spokoju i w ciszy, w której można usłyszeć cichy szept własnego serca, najskrytsze pragnienia i marzenia. Wszystko to będzie się odbywać w atmosferze spokoju i otwartości dla potrzeb każdej z uczestniczek, każdego z uczestników. 

Szczegóły do ustalenia indywidualnie.

Plan warsztatów składa się z:

  • pracy z zeszytem,
  • rysowania intuicyjnego,
  • spokojnej pracy z ciałem poprzez ruch, taniec oraz z różnych form relaksu w celu wyciszenia umysłu i odkryciu prawdziwych marzeń, często ukrytych głęboko w sercu.

Warsztat to wyciszająca, około trzy godzinna podróż do własnego wnętrza.