Artykuł: Twój osobisty doradca, pomoże ci wybrać właściwe szkolenia!

Skończyła się już era zapisywania na szkolenia w celu "sztuki dla sztuki". Obecnie nie liczy się ilość, ale jakość oraz dopasowanie naszych potrzeb do usług dostępnych na rynku. Nie ma już konieczności uczestniczenia w nudnych, i spójrzmy prawdzie w oczy, nierzadko mało merytorycznych ,wielogodzinnych spotkaniach, po których pamiętamy jedynie przerwy na kawę, a nie potrafimy sprecyzować tematyki objętej przez wykładowców czy też trenerów.

 

W dobie ustawicznego kształcenia się oraz podkreślania wagi podnoszenia swoich kwalifikacji odczuwamy ciągłą presję konieczności uczestniczenia w różnych kursach oraz szkoleniach. Zdajemy sobie sprawę, iż kolejny certyfikat, czy dokument wskażą naszemu szefowi jak jesteśmy zmotywowani, a tym samym godni zauważenia i docenienia. Na szczęście nie ma już konieczności ,na ślepo’ zapisywać się na wszystko, co pojawi się na rynku. Jeśli już i tak musimy poświęcić swój czas oraz pieniądze, to warto oddać się w ręce profesjonalistów, którzy nie będą z nami postępować jak handlowiec z klientem, ale jak doradca, czy też partner.

 

Firma AVENHANSEN, specjalizująca się w świadczeniu usług szkoleniowych z zakresu: autoprezentacji, marketingu, sprzedaży, zarządzania, finansów, komunikacji oraz negocjacji stara się wykazać profesjonalizmem nie tylko podczas przeprowadzania i organizacji samych szkoleń, ale również na etapie odpowiedniego dopasowywania potrzeb do poszczególnego klienta.

 

Jeśli tylko zgłosz się i napiszesz do firmy, iż pragniesz poznać swoje potrzeby szkoleniowe, w przeciągu kilku godzin otrzymasz informację zwrotną wraz z ankietą, którą należy wypełnić. Zaledwie w przeciągu pięciu dni od momentu przysłania do firmy ankiety znajdującej się na stronie: http://www.szkolenia.avenhansen.pl/pliki-do-pobrania.html otrzymasz precyzyjne informacje na temat rzeczywistych możliwości, jakie przed Tobą stoją oraz propozycję szkoleń lub innych form podnoszenia Twoich kwalifikacji (nawet jeśli nie ma ich w ofercie AVENHANSEN), które pomogą Tobie osiągnąć wymarzone rezultaty.

 

Zdając sobie sprawę, z niechęci wielu osób do odpowiadania na często bezsensowne oraz powielone co linijkę pytania, ankieta programu doradczego AVENHANSEN jest konkretna i precyzyjnie dopracowana. Twierdzenia, w niej umieszczone, służą określeniu Twoich potrzeb, umiejętności, ale także zainteresowań zawodowych. Pragnąc uczestniczyć w poszczególnym szkoleniu, mamy możliwość wskazać konkretnie, jaki aspekt tematu nas interesuje, a co więcej, określić jaka forma szkolenia do nas przemawia. Dopiero gdy doradca otrzyma wypełnioną przez nas ankietę, będzie w stanie stwierdzić, jakie propozycje będą dla nas optymalne. Otrzymamy wówczas nasz osobisty program działań zawodowych, które należy wdrożyć w życie, aby móc rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje.

 

Ale to jeszcze nie koniec, AVENHANSEN, nie umywa rąk, jeśli tylko znajdzie nowego klienta. Po ukończeniu pierwszego szkolenia będziemy mogli zweryfikować swoje oczekiwania ,z tym co zostało nam zaproponowane. Nasz doradca będzie czekał na informację zwrotną, tak abyśmy byli usatysfakcjonowani z proponowanych usług i cały czas poruszali się w dobrym kierunku. Doradca będzie służył pomocą i wsparciem, jeśli zdecydujemy się trochę zmienić tor naszych działań, oraz szczerze doradzi, czy takie zmiany są w ogóle wskazane. Na koniec całego procesu, otrzymamy również szczegółowy raport z działań, które miały miejsce podczas całego procesu oraz certyfikat z ukończenia szkoleń, który potwierdzi nabyte przez nas umiejętności.

 

Jak można określić proponowaną przez AVENHANSEN usługę? Dla mnie jest to optymalizacja całego procesu szkoleń, które nie odbywają się jedynie po to, aby zapełnić jakąś wolną lukę na rynku, ale wyjść na przeciw rzeczywistym oczekiwaniom ludzi, którzy chcą się permanentnie rozwijać. Jest to o tyle optymalne rozwiązanie, iż w przeciągu całego naszego życia, rzadko, jeśli nie w ogóle, mamy styczność z doradcą zawodowym, który może nam pomóc sprecyzować oczekiwania własne, ale i możliwości zawodowe. Czasami wydaje nam się, że chcemy być chociażby kierownikiem zespołu, czy też sprzedawcą, ponieważ kierujemy się naszymi, często mylnymi wyobrażeniami, a nie własnymi predyspozycjami i możliwościami. Doradca spojrzy zaś obiektywnym okiem i ukierunkuje nas na drogę, która będzie najbardziej adekwatna i dopasowana do poszczególnej osoby oraz jej potrzeb.

 

Program doradczy

 

 

 


 

Powrót do strony z artykułami

 

 

 


 

Artykuł: Twój osobisty doradca, pomoże ci wybrać właściwe szkolenia!
Oceny: 4 z 5 z 20 głosów