Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych dla AVENHANSEN

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AVENHANSEN otrzymała Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Od 2007 roku, każdego dnia dbamy o najwyższą jakość naszych szkoleń, a setki referencji i pozytywnych opinii uczestników szkoleń utwierdzają nas w przekonaniu, że doceniacie nas Państwo właśnie za profesjonalizm i gwarancję jakości.  Jesteśmy liderem polskiego rynku usług szkoleniowo - doradczych. Znak jakości MSUES jest najlepszym potwierdzeniem, że AVENHANSEN dba o jakość swoich usług i rozwija się stale dla Państwa.

Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych przyznawany jest w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno–Szkoleniowych, innowacyjne narzędzie zapewniania jakości kształcenia, powstałe we współpracy z partnerami Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego. Obejmują one 20 standardów, odnoszących się do 4 obszarów: usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych.
Podczas audytu certyfikacyjnego wszystkie powyższe standardy ocenione zostały jako realizowane na najwyższym poziomie.

Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych dla AVENHANSEN
Oceny: 0 z 5 z 0 głosów