Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych dla AVENHANSEN

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AVENHANSEN otrzymała Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Od 10 lat każdego dnia dbamy o najwyższą jakość naszych szkoleń, a dziesiątki referencji i pozytywnych opinii uczestników szkoleń utwierdzają nas w przekonaniu, że doceniacie nas Państwo właśnie za profesjonalizm i gwarancję jakości.  Jesteśmy liderem polskiego rynku usług szkoleniowo - doradczych. Znak jakości MSUES jest najlepszym potwierdzeniem, że AVENHANSEN dba o jakość swoich usług i rozwija się dla Państwa.

Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych przyznawany jest w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno–Szkoleniowych, innowacyjne narzędzie zapewniania jakości kształcenia, powstałe we współpracy z partnerami Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego. Obejmują one 20 standardów, odnoszących się do 4 obszarów: usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych.
Podczas audytu certyfikacyjnego wszystkie powyższe standardy ocenione zostały jako realizowane na najwyższym poziomie.

Beata Dyjak

Masz pytania? Porozmawiaj Manager ds. Organizacji Szkoleń
515 212 449 bdyjak@avenhansen.pl Zadaj pytanie

Podobne aktualności

Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych dla AVENHANSEN
Oceny: 0 z 5 z 0 głosów