Szkolenia dla zapracowanych: 1 trener + 1 uczestnik

Szkolenie od coachingu różni jedna zasadnicza sprawa - Coaching motywuje do rozwoju posiadanej już wiedzy i umiejętności.

Szkolenie, to przekazywanie, nauka nowej wiedzy i umiejętności oraz pokazywanie narzędzi i metod ich używania w praktyce.

Jeśli więc chcesz rozwijać nowe kompetencje, poszukiwać inspirujących narzędzi pomocnych w ich zastosowaniu w relacjach zawodowych, a nie masz czasu – skorzystaj z TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH 1+1.

Jest to idealne połączenie klasycznego warsztatu szkoleniowego z metodami wspierającymi rozwój i motywację do działania, jaką daje min. coaching indywidualny.

 

Według Malcolma Knowlsa, autora nurtu badań nad specyfiką nauczania dorosłych – grupa ta charakteryzuje się dużą różnorodnością pod względem oczekiwań, tempa uczenia się, zdobytego już doświadczenia, motywacji, jak również cech osobowości. Dlatego to, co działa w przypadku nauczania dzieci, NIE SPRAWDZI się z dorosłymi. Podsumowując – każdy dorosły uczestnik szkoleń to indywidualista – bardzo świadomy tego, czego oczekuje od szkolenia, jaką konkretną wiedzę chciałby zdobyć (odświeżyć, uzupełnić), jakie umiejętności chciałby przećwiczyć w praktyce i nad jakimi elementami swoich zachowań zawodowych popracować, aby lepiej radzić sobie w swoim środowisku pracy. To jest tzw. indywidualna efektywność szkolenia, możliwa do uzyskania podczas treningu indywidualnego 1+1.

 

5 najważniejszych zalet szkolenia 1 trener + 1 uczestnik:

  1. Tą samą wiedzę, narzędzia i umiejętności (opracowaną dla 2 – dniowego warsztatu grupowego) zdobywasz podczas 1 dnia. Brak czasu nie jest już dłużej Twoim problemem. Warsztat indywidualny trwa od 6 do 8 godzin i może się odbyć w Twoim biurze w terminie dogodnym tylko dla Ciebie. Szkolenie indywidualne polecamy dla każdych grup stanowisk (specjaliści, menedżerowie, wyższa kadra kierownicza) – jako indywidualne rozwiązanie, gdzie problemem jest brak czasu, duża odpowiedzialność i duża ilość obowiązków.

  2. Trener pracuje tylko z Tobą – a więc podczas szkolenia skupiacie się tylko na tematach, które szczególnie Cię interesują i które w pierwszej kolejności chcesz rozwijać. Proponowany program jest tylko bazą do rozwoju Twoich indywidualnych kompetencji i potrzeb szkoleniowych.

  3. Jeśli jesteś szefem firmy, działu i organizujesz szkolenie z umiejętności miękkich dla swoich podwładnych, a z jakiegoś powodu nie chcesz/ nie możesz wziąć w nim udziału, a chciałbyś wiedzieć, jaka wiedza i umiejętności zostały im przekazane – wybierz dla siebie ten sam warsztat w wersji indywidualnej. Będziesz wiedział, czego nauczył się Twój zespół i czego od niego i od siebie wymagać, aby Wasze działania były jeszcze efektywniejsze.

  4. Każde szkolenie indywidualne jest GWARANTOWANE - tzn. odbywa się zawsze, bo Ty jesteś jego głównym bohaterem.

  5. Szkolenie 1+1 – jak szkolenia grupowe ma formę warsztatu – absolutnie nie jest wykładem. Podczas ćwiczeń, studiów przypadku, testów, zadań – na każdym etapie szkolenia będziesz miał możliwość praktycznego przećwiczenia nowych umiejętności. Na koniec szkolenia wspólnie z trenerem opracujecie indywidualny plan działania dot. wdrożenia nowych umiejętności w praktyczne działanie, jak również otrzymasz indywidualne wsparcie trenera przez 60 dni po szkoleniu.

 

W firmie AVENHANSEN możemy się pochwalić wieloma zadowolonymi Klientami z takiej formy szkoleń i zapraszamy serdecznie wzięcia udziału w szkoleniach 1 trener + 1 uczestnik.

 

 

Agnieszka Olejnik - Trener AVENHANSEN

Szkolenia dla zapracowanych: 1 trener + 1 uczestnik
Oceny: 4 z 5 z 19 głosów