Szkolenia zamknięte dla administracji publicznej - Public Relations.

Dzięki naszym szkoleniom zamkniętym z Public Relations pracownicy urzędów oraz instytucji publicznych i pozarządowych poznają nowoczesne strategie w zakresie marketingu i kreowania wizerunku. Szkolenia AVENHANSEN to solidna dawka wiedzy, utrwalana podczas ćwiczeń o praktycznym charakterze. Udział w zajęciach nie tylko dostarcza nowych informacji, ale także inspiruje do szukania własnych, niepowtarzalnych rozwiązań. Zapraszamy na nasze szkolenia z trenerami-praktykami. Posiadamy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych (MSUES).

Tytuł
Trener

Czym są szkolenia zamknięte z Public Relations dla administracji publicznej?

To zajęcia organizowane specjalnie dla grup (płatne), w trakcie których uczestnicy zdobywają konkretną wiedzę i uczą się wykorzystania jej w praktyce. Ćwiczą także umiejętności z zakresu kontaktowania się z mediami i formułowania dostosowanego do okoliczności przekazu. Wszystko to w atmosferze sprzyjającej kreatywności i generowaniu nieszablonowych rozwiązań. Nasza oferta szkoleń z zakresu PR skierowana jest głównie do osób dbających o wizerunek instytucji publicznych (urzędów, placówek kulturalnych) oraz pracowników tego typu placówek.

Kiedy wybrać szkolenie zamknięte z Public Relations dla administracji publicznej?

Szkolenie zamknięte z Public Relations zainteresuje wszystkich tych, którym zależy na poprawie wizerunku urzędu czy wybranej instytucji. Pomagamy dotrzeć do odbiorców i stworzyć przekonujący, a zarazem autentyczny przekaz. Na szkoleniu prezentujemy nowoczesne techniki i metody, oparte na badaniach marketingowych i najnowszych ustaleniach z zakresu psychologii.

Do kogo są skierowane szkolenia zamknięte z Public Relations dla administracji publicznej?

Szkolenia biznesowe z PR to propozycja dla tych, którzy zajmują się kontaktami z mediami różnego rodzaju lub są odpowiedzialni za wizerunek danego urzędu lub instytucji. Nasi trenerzy uczą, jak skutecznie i spójnie wykreować markę oraz reagować w sytuacji rozmaitych wizerunkowych kryzysów. Na kursach dedykowanych dla pracowników administracji poruszane są kwestie związane z wizerunkiem urzędów, placówek użyteczności publicznej i instytucji pozarządowych.

Dlaczego szkolenia zamknięte z PR dla administracji publicznej z AVENHANSEN?

Preferujemy metody warsztatowe. Prowokujemy dyskusje, prosimy o wykonanie ćwiczeń w grupach, wspólnie z uczestnikami dokonujemy studiów wybranych przypadków. Skupiamy się na konkrecie i reagujemy na potrzeby naszych Klientów - chcemy, aby nasze zajęcia skutkowały uzyskaniem określonego rozwiązania, wypracowaniem usprawnienia lub znalezieniem odkrywczego pomysłu.

W jakich miastach organizujemy szkolenia zamknięte z Public Relations dla administracji publicznej?

Jesteśmy firmą, która działa na terenie całej Polski. Szkolenia zamknięte organizujemy na terenie Krakowa, Warszawy, Poznania, Gdańska i innych większych miast. Jeśli interesuje  Państwa zdobycie umiejętności z zakresu Public Relations, prosimy o kontakt - chętnie poinformujemy o terminach i lokalizacji naszych szkoleń.

Kto przeprowadza szkolenia zamknięte z Public Relations dla administracji publicznej?

Szkolenia zamknięte z Public Relations dla administracji publicznej przeprowadzają wykwalifikowani trenerzy o bogatym, praktycznym doświadczeniu. Każda z osób, z którymi podejmujemy współpracę, może pochwalić się osiągnięciami w dziedzinie szeroko pojętego PR-u. Trenerzy prowadzący zajęcia to czynni praktycy, na co dzień odpowiedzialni za kształtowanie wizerunku dużych firm, instytucji kulturalnych czy osób rozpoznawalnych publicznie.

Co dodatkowo oferujemy dla uczestników szkoleń zamkniętych z PR dla administracji publicznej?

Podczas każdego z naszych szkoleń losujemy rabat w wysokości 50% na dowolne szkolenie z AVENHANSEN. Standardem jest zapewnianie uczestnikom naszych kursów ciepłego posiłku, poczęstunku i przerw niezbędnych do tego, aby zregenerować siły. Po zakończeniu szkolenia nie pozostawiamy uczestników samym sobie - w ciągu 30 dni od daty zakończenia spotkań mogą oni skorzystać z porady i wsparcia naszego trenera.

Odbyłem/Odbyłam szkolenie zamknięte z Public Relations dla administracji publicznej - co dalej?

Szkolenia biznesowe z PR dla administracji publicznej to jedne z wielu zajęć, które pozwolą podnosić kwalifikacje z zakresu kompetencji komunikacyjnych. Nasza firma organizuje również szkolenia z negocjacji bądź umiejętności osobistych. Tego rodzaju zajęcia to kolejny krok do nauki budowania satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi - zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym.