Zapraszamy do zapisu na Studia Podyplomowe "WELLBEING W ORGANIZACJI"

Rekrutacja trwa do 15.11.2017 r

 

Zapraszamy wszystkich Naszych Klientów do zapoznania się z ofertą Studiów Podyplomowych "WELLBEING W ORGANIZACJI", które będziemy organizować ze współpracą z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.

Zajęcia będą trwały od 18.11.2017- 17.06.2018 r.

PIERWSZE W POLSCE STUDIA - WELLBEING W ORGANIZACJI   Potencjał ludzi w organizacji ich motywacja i zaangażowanie w pracę wynika bezpośrednio z ich dobrostanu (wllbeingu). Dobrze zarządzane organizację dostrzegają, że efektywne kierowanie ludźmi musi uwzględniać dbałość o stan psychofizyczny pracownika. Studia przygotowują profesjonalistów w zakresie tworzenia programów weelbingowych, nastawionych na tworzenie pozytywnych i wysokowydajnych miejsc pracy, działających w oparciu o wartości, z których podstawową jest zaufanie. Studia to nowe spojrzenia na biznes i wiedzę o zarządzaniu, który nie ogranicza się jedynie do liczb i zarządzania przez exela, a postrzega ludzi w organizacji holistycznie jako kapitał. Studia przygotowują do pracy w działach HR oraz pełnienia roli partnera w biznesie. 

Przeczytaj więcej na: https://szkolenia.avenhansen.pl/promocja-wyzsza-szkola-bankowa-we-wrocawiu.html

Na wszystkich Naszych Klientów, którzy zgłoszą się na studia za Naszym pośrednictwem, czeka rabat w wysokości 600 zł. Całkowity koszt z uwzględnieniem rabatu będzie wówczas wynosił 5 900 zł. 

 

Ilona Czubacka

Masz pytania? Porozmawiaj Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń
533 305 542 iczubacka@avenhansen.pl Zadaj pytanie

Podobne aktualności

Zapraszamy do zapisu na Studia Podyplomowe "WELLBEING W ORGANIZACJI"
Oceny: 0 z 5 z 0 głosów