Szkolenia Warszawa

Dla posiadaczy Karty Warszawiaka przyznajemy 10% rabatu na szkolenia.

 

 

Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o. działa na rynku szkoleniowym w Polsce od 2007 roku. Szkolenia otwarte na terenie Warszawy realizuje od 2011 roku.
Artykuł »

 

Szkolenia otwarte w Warszawie

 

Jak zwykle z najlepszymi Trenerami, jak zwykle ze świetnymi programami szkoleniowymi i doskonałym warsztatem szkoleniowym, jak zwykle w doskonałej lokalizacji.

Już dzisiaj zapytaj o szkolenia otwarte w Warszawie:

e-mail: warszawa@avenhansen.pl
tel. 22 188 13 03

W Warszawie organizujemy szkolenia otwarte, szkolenia półotwarte oraz szkolenia zamknięte. Jeżeli jesteście zainteresowani, którymkolwiek z tych rodzajów szkoleń, prosimy o kontakt z naszymi Doradcami.


Szkolenia zamknięte są idealne dla grup 10-15 pracowników z danej firmy. Ich tematyka jest ściśle uzależniona od wcześniej zbadanych potrzeb szkoleniowych. Taka propozycja daje gwarancję celowości i trafności szkolenia, co w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami trenerów przekłada się na stuprocentową satysfakcję zarówno uczestników, jak i ich przełożonych.

Szkolenia półotwarte to autorski produkt firmy AVENHANSEN, uwzględniający korzyści szkolenia otwartego i szkolenia zamkniętego.

Już teraz zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach.Grupy na szkolenia otwartych nigdy nie przekraczają 10 osób. Lata doświadczeń sprawiły, że wiemy jak organizować takie szkolenia i wiemy, że małe grupy to podstawa sukcesu. Duże doświadczenie trenerów, wiedza oraz umiejętność dzielenia się nimi, sprawiają, że nasze szkolenia są warte inwestycji.

Dbając o Państwa wygodę, zapewniamy pełną obsługę w zakresie rezerwacji miejsca noclegowego, doradztwa, co i gdzie załatwić i zobaczyć.
Po zakończonym szkoleniu zachęcamy do kontaktów z nami i naszymi trenerami. Mają Państwo od nas gratis pomoc i doradztwo w zakresie wdrażania poznanej wiedzy. Na Państwa życzenie, pomożemy również w tworzeniu ścieżki rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez indywidualnie dobrane szkolenia.

 

Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia zajmujący się szkoleniami otwartymi organizowanymi na terenie Warszawy:

 

   

 

Katarzyna Szypowska

 

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych

515 212 452

kszypowska@avenhansen.pl