Szkolenia Warszawa

Szkolenia Warszawa | Szkolenia w Warszawie | warszawskie szkolenia

 

Tak. Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN realizuje szkolenia otwarte na terenie Warszawy. Artykuł »

 

Szkolenia otwarte w Warszawie

 

Jak zwykle z najlepszymi trenerami, jak zwykle ze świetnymi programami szkoleniowymi i doskonałym warsztatem szkoleniowym, jak zwykle w doskonałej lokalizacji.

 

Już dzisiaj pytaj o szkolenia otwarte w Warszawie:

 

e-mail: szkolenia.otwarte@avenhansen.pl

tel. 22 188 13 03

 

Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia:

 

   

AKlaudia Adamus

 

Kierownik ds. Realizacji Szkoleń otwartych

515 212 450

kadamus@avenhansen.pl

 

 

 

 

 

 

W tej chwili w Warszawie organizujemy szkolenia otwarte, szkolenia półotwarte oraz szkolenia zamknięte. Jeżeli jesteście zainteresowani, którymkolwiek z tych rodzajów szkoleń, prosimy o kontakt z naszymi Doradcami.


Szkolenia zamknięte są idealne dla grup 10-15 osób, z firm, które posiadają potrzebę analizy ich potrzeb szkoleniowych i na jej podstawie budowanie programu. Takie szkolenie będzie realizowało wspólne założenia, wynik przeprowadzonego badania potrzeb.

Szkolenia półotwarte to autorski produkt firmy AVENHANSEN, uwzględniający korzyści szkolenia otwartego i szkolenia zamkniętego.

Już teraz zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach.Grupy na szkolenia otwartych nigdy nie przekraczają 10 osób. Lata doświadczeń sprawiły, że wiemy jak organizować takie szkolenia i wiemy, że małe grupy to podstawa sukcesu. Duże doświadczenie trenerów, wiedza oraz umiejętność dzielenia nimi, sprawiają, że nasze szkolenia są warte inwestycji.

Dbając o Państwa wygodę, zapewniamy pełną obsługę w zakresie rezerwacji miejsca noclegowego, doradztwa, co i gdzie załatwić i zobaczyć.
Po zakończonym szkoleniu zachęcamy do kontaktów z nami i naszymi trenerami. Mają Państwo od nas gratis pomoc i doradztwo w zakresie wdrażania poznanej wiedzy. Na Państwa życzenie, pomożemy również w tworzeniu ścieżki rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez indywidualnie dobrane szkolenia.