Szkolenia dla pracowników służby zdrowia, oświaty, administracji biurowej

AVENHANSEN jest prężnie rozwijającą się firmą z branży szkoleniowej. Przez wiele lat naszej działalności zajmowaliśmy się przede wszystkim realizacją profesjonalnych szkoleń dla biznesu. Specjalizujemy się w organizacji zarówno szkoleń otwartych, jak i zamkniętych. Obecnie poszerzamy naszą ofertę o liczne szkolenia dla administracji publicznej. Proponujemy Państwu między innymi szkolenia dla administracji służby zdrowia oraz szkolenia dla pracowników administracji oświatowej, biurowej.

 

Sprawdź teraz naszą ofertę

Oferta Szkoleń dla Administracji

 

Szkolenia dla pracowników administracji biurowej i oświaty

Podczas naszych szkoleń maksymalnie wykorzystujemy wszystkie dostępne możliwości i ustalony czas. Dbamy przede wszystkim o rozwój naszych Klientów – jest to priorytet naszej działalności. Wszystkie szkolenia dla pracowników administracji oświatowej, biurowej prowadzone są przez doskonałych trenerów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i bogate doświadczenie w pracy urzędowej. Zależy nam na tym, aby szkolenie przyniosło jak najwięcej realnych korzyści, w tym wzrost umiejętności i pogłębienie specjalistycznej wiedzy. Program szkoleń dla pracowników administracji biurowej i oświatowej dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb danej instytucji.


Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo zawsze aktualne informacje o organizowanych przez nas szkoleniach dla pracowników administracji oświatowej i biurowej. Szczegóły odnośnie pozostałych naszych szkoleń dla administracji (np. szkoleń dla administracji służby  zdrowia) można poznać klikając w poniższy przycisk. W przypadku pytań dotyczących szkoleń dla pracowników administracji biurowej i oświatowej – zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy są do Państwa dyspozycji.

 

Oferta Szkoleń dla Administracji

 

Szkolenia dla administracji służby zdrowia i nie tylko

Zależy nam na tym, aby zapewnić Państwu efektywny rozwój w różnych dziedzinach. Wśród pozostałych szkoleń dla urzędów istotne miejsce zajmują szkolenia dla pracowników administracji służby zdrowia. Jesteśmy głęboko przekonani, że chęć i potrzeba ciągłego rozwoju nie są tylko i wyłącznie domeną biznesu. Znamy Państwa ambicje i oczekiwania – pragniemy wyjść im naprzeciw, między innymi poprzez organizację szkoleń dla administracji służby zdrowia.

Być może zastanawiają się Państwo nad przykładową tematyką naszych szkoleń administracyjnych. W obszarze naszych zainteresowań znajdują się następujące gałęzie:

  • Finanse publiczne
  • Księgowość
  • Kadry i płace
  • Public relations
  • Prawo i przepisy
  • Unia Europejska

Poza szkoleniami dla służby zdrowia i szkoleniami dla pracowników administracji (oświatowej, biurowej) w naszej ofercie mamy przygotowane specjalne szkolenia dla urzędników i pracowników administracji:

Najlepsze szkolenia dla administracji służby zdrowia i pracowników administracji biurowej, oświatowej – zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane instytucje.