Szkolenia Katowice

W Katowicach organizujemy szkolenia zamknięte oraz półotwarte. Jeżeli jesteście zainteresowani, którymkolwiek z tych rodzajów szkoleń, prosimy o kontakt z naszymi Doradcami.


Szkolenia zamknięte są idealne dla grup 10-15 osób, z firm, które posiadają potrzebę analizy ich potrzeb szkoleniowych i na jej podstawie budowanie programu. Takie szkolenie będzie realizowało wspólne założenia, wynik przeprowadzonego badania potrzeb.

Szkolenia półotwarte to autorski produkt firmy AVENHANSEN, uwzględniający korzyści szkolenia otwartego i szkolenia zamkniętego.

Już teraz zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach.Grupy na szkolenia otwartych nigdy nie przekraczają 10 osób. Lata doświadczeń sprawiły, że wiemy jak organizować takie szkolenia i wiemy, że małe grupy to podstawa sukcesu. Duże doświadczenie trenerów, wiedza oraz umiejętność dzielenia nimi, sprawiają, że nasze szkolenia są warte inwestycji.

Dbając o Państwa wygodę, zapewniamy pełną obsługę w zakresie rezerwacji miejsca noclegowego, doradztwa, co i gdzie załatwić i zobaczyć.
Po zakończonym szkoleniu zachęcamy do kontaktów z nami i naszymi trenerami. Mają Państwo od nas gratis pomoc i doradztwo w zakresie wdrażania poznanej wiedzy. Na Państwa życzenie, pomożemy również w tworzeniu ścieżki rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez indywidualnie dobrane szkolenia.

Na szkolenia otwarte zapraszamy do Krakowa:

Szkolenia otwarte Kraków »»


 

O KATOWICACH

 

Katowice są obecnie stolicą województwa śląskiego i 10 miastem w kraju pod względem liczby ludności - ok. 315 tys. mieszkańców. Nazwa Katowice po raz pierwszy została wymieniona w dokumentach z 1598 roku.

W połowie XVIII w. rozpoczął się wzmożony rozwój wsi Katowice związany z odkryciem złóż węgla i uprzemysłowieniem. W wiekach XIX i XX postępująca silną rozbudowa i łączenie poszczególnych wsi i osiedli robotniczych ukształtowały układ urbanistyczny miasta Katowice.

 

Zaobacz na: Nasze miasto »


 

 

Kontakt z Doradcami