Szkolenia Gdynia

Dla posiadaczy Karty Moje Miasto Gdynia przyznajemy 10% rabatu na szkolenia.

 

 

 

Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o. działa na rynku szkoleniowym w Polsce od 2007 roku. Szkolenia otwarte na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) od 2011 roku.

 

Szkolenia otwarte w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

 

Jak zwykle z najlepszymi Trenerami, jak zwykle ze świetnymi programami szkoleniowymi i doskonałym warsztatem szkoleniowym, jak zwykle w doskonałej lokalizacji.

Już dzisiaj zapytaj o szkolenia otwarte w Gdańsku, Gdyni i Sopocie:

e-mail: warszawa@avenhansen.pl
tel. 22 188 13 03

Gdańsku, Gdyni i Sopocie organizujemy szkolenia otwarte, szkolenia półotwarte oraz szkolenia zamknięte. Jeżeli jesteście zainteresowani, którymkolwiek z tych rodzajów szkoleń, prosimy o kontakt z naszymi Doradcami.


Szkolenia zamknięte są idealne dla grup 10-15 pracowników z danej firmy. Ich tematyka jest ściśle uzależniona od wcześniej zbadanych potrzeb szkoleniowych. Taka propozycja daje gwarancję celowości i trafności szkolenia, co w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami trenerów przekłada się na stuprocentową satysfakcję zarówno uczestników, jak i ich przełożonych.

Szkolenia półotwarte to autorski produkt firmy AVENHANSEN, uwzględniający korzyści szkolenia otwartego i szkolenia zamkniętego.

Już teraz zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach.Grupy na szkolenia otwartych nigdy nie przekraczają 10 osób. Lata doświadczeń sprawiły, że wiemy jak organizować takie szkolenia i wiemy, że małe grupy to podstawa sukcesu. Duże doświadczenie trenerów, wiedza oraz umiejętność dzielenia się nimi, sprawiają, że nasze szkolenia są warte inwestycji.

Dbając o Państwa wygodę, zapewniamy pełną obsługę w zakresie rezerwacji miejsca noclegowego, doradztwa, co i gdzie załatwić i zobaczyć.
Po zakończonym szkoleniu zachęcamy do kontaktów z nami i naszymi trenerami. Mają Państwo od nas gratis pomoc i doradztwo w zakresie wdrażania poznanej wiedzy. Na Państwa życzenie, pomożemy również w tworzeniu ścieżki rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez indywidualnie dobrane szkolenia.

 

Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia zajmujący się szkoleniami otwartymi organizowanymi na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu:

 

   

 

Katarzyna Szypowska

 

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych

515 212 452

kszypowska@avenhansen.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy naszych Klientów z Gdyni:

 

 • AES Poland Wind Sp. z o.o.
   
 • Allcon Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
   
 • Energa Obrót S.A.
   
 • Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji 
   
 • GS-HYDRO Sp. z o.o.
   
 • Stena Line Polska Sp. z o.o.
   
 • Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
   
 • Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

 

Pełna lista naszych Klientów zanajduje się tu »

 

Zapraszamy do odwiedzania tego pięknego miasta. Dziękujemy jednocześnie naszym Klientom z Gdyni, że zachcieli powieżyć nam szkolenie swoich Pracowników.

 


 

Kontakt z Doradcami