Szkolenia dla administracji Zabrze

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Kierujemy w stronę naszych Klientów wyjątkową ofertę szkoleń dla urzędów i administracji publicznej. Wiemy doskonale, iż praca urzędowa jest zajęciem wymagającym nieustannego rozwoju kompetencji, jak też znajomości wielu skomplikowanych przepisów i procedur. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia, jakiego rodzaju tematy szkoleń dla pracowników administracji posiadamy w naszej ofercie. Public relations, finanse publiczne, księgowość, Unia Europejska i zasoby ludzkie to tylko wybrane obszary szkoleń administracyjnych, które realizujemy na co dzień. Atrakcyjną propozycją dla naszych Klientów są również szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Zabrzu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Zabrza

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Zabrzu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat miasta Zabrze

Zabrze jest miastem powiatowym zlokalizowanym w województwie śląskim. Leży nad rzekami Bytomką i Kłodnicą, w dorzeczu Odry, na Wyżynie Śląskiej i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Zabrze sąsiaduje z Bytomiem, Gliwicami, Rudą Śląską oraz powiatami tarnogórskim i gliwickim. Zabrze stanowi ważny ośrodek kulturalny. Funkcjonuje tu Teatr Nowy, Filharmonia Zabrzańska, Dom Muzyki i Tańca, a także kina, dom kultury, kluby muzyczne, biblioteka, muzea, skanseny i galerie. W Zabrzu podziwiać można wiele zabytkowych obiektów, do których należą: wieża ciśnień huty Donnersmarcka, zabudowa kopalni „Królowa Luiza” i kopalni „Guido”, kolonia patronacka Ballesterma, Hotel Admiralspalast, Muzeum Górnictwa Węglowego, ratusz gminny w Mikulczycach, „Stalowy Dom” przy ul. Cmentarnej, kościół św. Andrzeja Apostoła, kościół św. Jana Chrzciciela, kościół św. Jadwigi, kościół św. Anny i wiele innych.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów