Szkolenia dla administracji Wielkopolskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Każdego dnia pracownicy administracji zmuszeni są stawiać czoła różnego rodzaju wymaganiom – my zaś pragniemy dbać o ich rozwój zawodowy i osobisty. Dzięki bogatej gamie tematów szkoleń dla pracowników administracji każda osoba znajdzie coś specjalnie dla siebie. Organizowane przez AVENHANSEN szkolenia dla urzędników i urzędów poruszają następujące obszary: Unia Europejska, zasoby ludzkie, finanse publiczne, public relations, księgowość, prawo i przepisy oraz kadry i płace. Ponadto, ogromną popularnością pośród Klientów cieszą się nasze szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników. Możemy podjąć każde wyzwanie – zapraszamy do współpracy w zakresie szkoleń administracyjnych.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Wielkopolsce – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Wielkopolski

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Wielkopolsce

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla wielkopolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych

 

Kilka słów na temat województwa wielkopolskiego

Województwo wielkopolskie obejmuje obszar środkowo-zachodniej Polski. Zlokalizowane jest na Nizinie Południowowielkopolskiej oraz Pojezierzu Wielkopolskim w dorzeczu Warty. Zajmuje drugie miejsce co do wielkości i trzecie co do liczby zamieszkującej je ludności. Stolicą województwa wielkopolskiego jest Poznań, a na jego obszarze znajdują się też takie miasta, jak Kalisz, Konin czy Leszno. Województwo wielkopolskie graniczy z województwami: zachodniopomorskim, pomorskim, opolskim, łódzkim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, dolnośląskim. Wśród atrakcji turystycznych województwa wymienić można pałac w Rogalinie, zamek w Gołuchowie, jezioro Powidzkie, kopalnię soli w Kłodawie, zamek w Kórniku, muzeum pierwszych Piastów na Lednicy, Bazylikę w Licheniu czy XIV-wieczne miasto Turek.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników