Szkolenia dla administracji Tarnów

⇐ powrót na stronę województwa małopolskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Kierujemy do Państwa naszą ofertę ciekawych i przydatnych szkoleń dla urzędów i administracji. Jesteśmy świadomi faktu, iż praca w urzędzie jest bardzo wymagająca – nieustanne poszerzanie wiedzy i rozwój kompetencji to konieczność. Nasza zróżnicowana tematyka szkoleń dla pracowników administracji publicznej obejmuje np. księgowość, finanse publiczne, UE, prawo i przepisy czy też public relations. Atrakcyjną propozycją w ramach oferty szkoleń dla administracji są specjalne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Tarnowie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Tarnowa

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Tarnowie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla tarnowskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Skarbowych

 

Kilka słów na temat miasta Tarnów

Tarnów to jedno z piękniejszych miast leżących na terenie Polski południowej. To drugie co do wielkości miasto woj. małopolskiego słynie z niezwykłej przeszłości. Historia Tarnowa sięga czasów piastowskich i w mieście do dziś zachowało się wiele zabytków z tej epoki. Na uwagę zasługuje XIV-wieczny ratusz, Ruiny zamku Tarnowskich, a także pozostałości obwarowań miejskich. Zwiedzając Tarnów warto również odwiedzić takie miejsca, jak Młyn Szancera, rytualną łaźnię – Mykwę, Klasztor OO. Bernardynów, Kapliczkę św. Wincentego, Dom Florencki, czy baszty – XVI-wieczną Półbasztę oraz Basztę „Książęcą”. W Tarnowie nie można się nudzić – funkcjonują tu liczne obiekty kultury – teatry, muzea czy kina. Nie brakuje obiektów rozrywki – basenów, siłowni czy SPA, a także podmiejskich terenów zielonych, gdzie można zorganizować piknik w słoneczny dzień.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Małopolski

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla administracji