Szkolenia dla administracji Szczecin

⇐ powrót na stronę województwa zachodniopomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza doświadczona kadra szkoleniowców działa niezwykle profesjonalnie w obszarze szkoleń dla administracji czy szkoleń dla urzędów. Tematy szkoleń dla pracowników administracji są niezwykle zróżnicowane – oferujemy Państwu zarówno profesjonalne szkolenia administracyjne, jak również niezwykle atrakcyjne szkolenia miękkie dla urzędników, pozwalające na rozwój zarówno umiejętności zawodowych, jak i osobistych. Chętnie podejmiemy współpracę z instytucjami, które zainteresowane są organizowanymi przez nas szkoleniami dla pracowników administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Szczecinie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji ze Szczecina

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Szczecinie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla zachodniopomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Szczecin

Szczecin to przepiękne miasto położone tuż przy niemieckiej granicy, na północnym-zachodzie kraju, nad rzeką Odrą i jeziorem Dąbie. W bezpośredniej jego bliskości znajduje się Morze Bałtyckie, co ma ogromny wpływ na charakter miasta. Gospodarka miasta ma charakter wybitnie morski – to tutaj funkcjonują port morski oraz stocznie – remontowe, jachtowe i żeglugi morskiej. Szczecin stanowi ponadto centrum akademickie, kulturalne, a także jest turystycznym ośrodkiem z ogromną ilością zabytków. Szczecin to miasto należące do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Na uwagę zasługują Wały Chrobrego, będące najbardziej reprezentacyjną częścią Szczecina. Znajdują się one w sąsiedztwie takich obiektów, jak Gmach Główny Muzeum Narodowego czy Gmach Akademii Morskiej. Wspomnieć również warto o Zamku Książąt Pomorskich, Baszcie Siedmiu Płaszczy czy bramach – Portowej i Królewskiej.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa zachodniopomorskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia administracji