Szkolenia dla administracji Śląskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Według nas zawsze jest dobra pora na podniesienie swoich kwalifikacji i rozwój. Naszą ofertę poszerzyliśmy o szkolenia dla administracji publicznej i urzędów, gdyż praca w urzędzie to branża bardzo specyficzna i wymaga indywidualnego podejścia. Wiele lat doświadczeń pokazało nam, iż warto zainwestować w szkolenia administracyjne. Tematy szkoleń dla pracowników administracji są niezwykle zróżnicowane – realizujemy szkolenia specjalistyczne z ogromną dawką merytorycznej wiedzy, ale też szkolenia miękkie dla pracowników administracji (urzędników), które idealnie sprawdzają się w pracy urzędowej, jak i w codziennym życiu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji na Śląsku – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

 

Szkolenia administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji ze Śląska

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów na Śląsku

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników administracji publicznej
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat województwa śląskiego

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię blisko 12,4 km kwadratowych i położone jest na obszarach Niziny Śląskiej, Kotliny Oświęcimskiej, Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, Beskidów Zachodnich oraz Pogórza Zachodniobeskidzkiego. Jego stolicą są Katowice, a inne duże miasta w jego obrębie to Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów czy Dąbrowa Górnicza. Historycznie województwo zajmuje część Górnego Śląska oraz zachodnią Małopolskę. Graniczy na południu z Czechami i Słowacją, a z pozostałych stron z następującymi województwami: łódzkim, małopolskim, opolskim i świętokrzyskim. Na terenie woj. śląskiego znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najmocniej uprzemysłowionym obszarem w kraju. Z atrakcji turystycznych wymienić można góry – Beskidy, jeziora (Łąckie, Pszczyny, Rybnickie) czy Jurę Krakowsko-Częstochowską.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów