Szkolenia dla administracji Skierniewice

⇐ powrót na stronę województwa łódzkiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Z wielką przyjemnością dostosujemy ofertę szkoleń urzędników dla indywidualnych Państwa oczekiwań. Oto niektóre przykłady tematyki szkoleń dla pracowników administracji publicznej i urzędników: Unia Europejska, public relations, finanse publiczne, kadry i płace. Wiemy, iż praca administracja jest zadaniem wyjątkowo wymagającą – należy cały czas dbać o rozwój wiedzy oraz umiejętności osobistych. Mając to na uwadze, oferujemy Państwu udział w bardzo efektywnych i interesujących szkoleniach miękkich dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Skierniewicach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji ze Skierniewic

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Skierniewicach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Gminy Skierniewice (ul. Reymonta 23)
  • Urząd Miasta w Skierniewicach (Rynek 1)
  • Skierniewicki Urząd Pracy (Al. Niepodległości 7)
  • Urząd Skarbowy – Skierniewice (ul. Nowobielańska 61B)

 

Szkolenia dla łódzkich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Skierniewice

W połowie drogi pomiędzy Łodzią w Warszawą położone są Skierniewice – miasto powiatowe, zlokalizowane na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie łódzkim. W latach 1975-1998 Skierniewice były miastem wojewódzkim. Miasto leży wh dorzeczu Wisły i na terenie Niziny Środkowomazowieckiej. Od północy Skierniewice otoczone są Puszczą Bolimowską, od zachodu znajduje się Las Zwierzyniecki, zaś na południowym wschodzie miasta położony jest las w Pamiętnej i Strobowie. W środkowej części Skierniewic rozpościera się założony w XIV wieku Park Miejski o powierzchni 42 hektarów. Przez Skierniewice przepływają dwie rzeki: Skierniewka i Rawka. Wśród zachowanych zabytków miasta wyróżnia się: Ratusz, Pałac arcybiskupów gnieźnieńskich, Klasycystyczną Pałacową Bramę Wjazdową, Willę Aleksandria, Dworek Modrzewiowy, Willę Kozłowskich i inne.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa łódzkiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów