Szkolenia Administracji Łomża

⇐ powrót na stronę województwa podlaskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Wielu instytucjom i urzędom zależy na rozwoju pracowników. Nasza firma natomiast wie, jakie są ich oczekiwania – mamy więc w swojej ofercie bardzo atrakcyjne tematy szkoleń dla pracowników administracji. Szkolenia administracji organizowane przez AVENHANSEN obejmują m.in.: księgowość, UE, public relations, finanse publiczne i inne. Mogą Państwo z naszej strony liczyć na efektywne i profesjonalne szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników. Dajemy gwarancję, iż udział w szkoleniach dla administracji publicznej zaowocuje najwyższej jakości wiedzą oraz nowymi kompetencjami.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Łomży – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Łomży

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Łomży

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla podlaskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Łomża

Łomża to miasto zlokalizowane w północno-wschodniej części kraju, w woj. podlaskim, nad rzeką Narwią. Jest to trzecie co do wielkości miasto na terenie woj. podlaskiego. Łomża stanowi ważny ośrodek kulturalny, edukacyjny i gospodarczy na ziemi łomżyńskiej. Niegdyś Łomża była królewskim miastem Korony Królestwa Polskiego, była też stolicą woj. łomżyńskiego w latach 1975-1998. Łomża podzielona jest na cztery dzielnice: Stare Miasto, Południe, Łomżyca, Kraska. Miasto to leży na obszarze Zielonych Płuc Polski. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta rozciąga się Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, Czerwony Bór oraz rezerwat przyrody Rycerski Kierz. Niedaleko znajduje się też Biebrzański Park Narodowy oraz Puszcza Kurpiowska. W Łomży warto zwrócić uwagę m.in. na późnogotycką Katedrę św. Michała, klasycystyczny Ratusz i pseudobarokowe kamieniczki

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Podlasia

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów