Szkolenia dla administracji Leszno

⇐ powrót na stronę województwa wielkopolskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jesteśmy świadomi, że rozwój umiejętności i poszerzanie wiedzy nie towarzyszą jedynie szeroko pojętemu biznesowi – dlatego postawiliśmy w naszej ofercie także na różnorodne szkolenia dla urzędników i urzędów. Gwarantujemy Państwu, że inwestycja w szkolenia dla administracji publicznej, oferowane przez AVENHANSEN, to będzie trafiony wybór. Posiadamy doświadczenie w takich tematach, jak np. zasoby ludzkie, księgowość, public relations, UE. Jednocześnie specjalizujemy się w szkoleniach miękkich dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Lesznie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Leszna

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Lesznie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla wielkopolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Leszno

Leszno to miasto na prawach powiatu, należące do województwa wielkopolskiego. Pod względem wielkości Leszno jest siódmym miastem w województwie. Położone jest pomiędzy dwoma centrami gospodarczymi Polski: Wrocławiem i Poznaniem. W okresie PRL w Lesznie znajdowała się między innymi fabryka czekolady i cukrów „Rywal”, zakłady z branży odzieżowej, maszynowej i metalowej, a także roszarnia lnu. Obecnie w mieście znajduje się kilka wielkopowierzchniowych marketów, hurtownie, składy i centra handlowe. W Lesznie działa ponadto podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Leszno obfituje w liczne tablice pamiątkowe i pomniki. Zaliczyć do nich można chociażby: Pomnik Jana Pawła II, Pomik Jana Jonstona, Pomnik Powstańców Wielkopolskich oraz tablicę upamiętniającą księży leszczyńskich, którzy zostali zamęczeni w obozach koncentracyjnych.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Wielkopolski

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników