Szkolenia dla administracji Konin

⇐ powrót na stronę województwa wielkopolskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Wśród oferowanych przez nas tematów szkoleń dla urzędników i pracowników administracji znajdują się takie zagadnienia, jak: Unia Europejska, kadry i płace, prawo i przepisy, finanse publiczne, zasoby ludzkie oraz księgowość. Chętnie dopasujemy ofertę szkoleń dla urzędów i urzędników do potrzeb indywidualnych naszych Klientów. Dbamy też o rozwój umiejętności osobistych pracowników instytucji, gdyż wiemy, jak bardzo wymagającą jest praca w administracji publicznej. Proponujemy Państwu świetne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Koninie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Konina

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Koninie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Miasta Konin – Plac Wolności 1
  • Koniński Urząd Skarbowy – ul. Zakładowa 7a
  • Urząd Pracy w Koninie – ul. Zakładowa 4

 

Szkolenia dla wielkopolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Konin

Konin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie wielkopolskim, w środkowej Polsce, nad rzeką Wartą, w Dolinie Konińskiej. Stanowi najważniejszy ośrodek Konińskiego Zagłębi Węgla Brunatnego. Konin był niegdyś królewskim miastem Korony Królestwa Polskiego. Zwiedzając Konin warto zwrócić szczególną uwagę na Starówkę. Znajduje się tam między innymi Słup Koniński – najstarszy znak drogowy Europy Środkowo-Wschodniej. Znak ten wskazywał połowę drogi z Kruszwicy do Kalisza. Innymi ciekawymi miejscami na konińskiej Starówce są: gotycki Kościół św. Bartłomieja wraz z dzwonnicą, Zespół klasztorny oo. Reformatów, klasycystyczny ratusz, Synagoga, Jatki Miejskie, Dworek Zofii Urbanowskiej czy Most Toruński. Konin to jednocześnie ważny ośrodek kulturalny – w mieście funkcjonują liczne ośrodki kultury, biblioteki, kina i galerie.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Wielkopolski

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla administracji