Szkolenia dla administracji Gorzów Wielkopolski

⇐ powrót na stronę województwa lubuskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Proponujemy Państwu bardzo zróżnicowaną tematykę szkoleń dla pracowników administracji i urzędników. Współpracę szkoleniową z przyjemnością podejmiemy z każdą instytucją z szeroko pojętej administracji. Jesteśmy głęboko przekonani, że w szkoleniach dla administracji publicznej tkwi tajemnica rozwoju urzędu czy instytucji, dlatego tak dużą część naszej oferty stanowią szkolenia urzędników i administracji. Szczególnie polecamy Państwu nasze profesjonalne szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Gorzowie Wielkopolskim – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Gorzowa Wielkopolskiego

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Gorzowie Wielkopolskim

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla lubuskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski jest położonym nad Wartą, największym miastem w województwie lubuskim. Zlokalizowany jest na zachodzie Polski, około 53 km od polsko-niemieckiej granicy, na obrzeżach Kotliny Gorzowskiej. Miasto zajmuje 27 pozycję w kraju ze względu na liczbę ludności (niespełna 125 tys. mieszkańców) i słynie z wielu atrakcji turystycznych. Na terenie Gorzowa Wielkopolskiego znajdują się takie zabytki sakralne, jak m.in.: Kościół św. Krzyża, Katedra Wniebowzięcia NMP z XIV stulecia, Kościół Chrystusa Króla, Kościół MB Różańcowej, Kościół św. Stanisława oraz Klasztor Oblatów. Nie brakuje też zabytków świeckich, a należą do nich: Mury obronne Starego Miasta, Teatr im. J. Osterwy, Łaźnia Miejska, Willa „Zacisze”, IX-wieczne wille i kamienice, Pałac przy ul. Teatralnej, Spichrze przy ul. Fabrycznej 1 i ul. Grobla 1.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa lubuskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów