Szkolenia dla administracji Gdynia

⇐ powrót na stronę województwa pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeżeli są Państwo zatrudnieni w urzędzie na stanowisku administracyjnym, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą interesującą ofertą szkoleń dla urzędników i urzędów. Na realizowane tematy szkoleń dla pracowników administracji składają się: kadry i płace, finanse publiczne, UE, prawo i przepisy, księgowość, zasoby ludzkie oraz public relations. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób, które chcą poszerzyć specjalistyczną wiedzę. Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla zainteresowanych rozwojem osobistym – są to atrakcyjne i efektywne szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników. Mamy pewność, iż każdy urząd może osiągnąć rozwój dzięki najwyższej jakości szkoleniom w administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Gdyni – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Gdyni

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Gdyni

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Gdynia

Gdynia to piękne miasto, położone w województwie pomorskim, nad Morzem Bałtyckim, na terenie Pojezierza Wschodniopomorskiego i Pobrzeża Gdańskiego. Razem z Gdańskiem i Sopotem tworzy Trójmiasto. Gdynia to największe miasto w Polsce, które nie jest stolicą województwa. W Gdyni znajduje się trzeci co do wielkości port morski w Polsce – Port Gdynia, usytuowany on jest nad Zatoką Gdańską, we wschodniej części Gdyni. Gdynia powstała w okresie międzywojennym, dlatego nie można tam podziwiać rozmaitych stylów architektonicznych, które cechują starsze miasta. Miasto jest ważnym ośrodkiem filmowym, muzycznym i kulturalnym. W Gdyni odbywa się Gdynia Film Festiwal (od 1986 roku), gdzie przyznawane są Złote Lwy. Organizowane są też liczne festiwale muzyczne, na przykład: Gdynia Classica Nova, Festiwal Anima Musica, Globaltica oraz Heineken Open’er Festiwal.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Pomorza

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji