Szkolenia dla administracji Dąbrowa Górnicza

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza oferta w dużej części składa się ze szkoleń urzędów i urzędników. Zajmujemy się organizacją szkoleń administracyjnych, ponieważ wiemy, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na tego rodzaju szkolenia. Z dużą starannością wybieramy tematykę szkoleń dla pracowników administracji publicznej. Chętnie podejmujemy współpracę z każdą zainteresowaną instytucją, gwarantując jednocześnie indywidualne i profesjonalne podejście do Klienta. W ofercie szkoleniowej posiadamy nie tylko specjalistyczne szkolenia administracji publicznej, ale też szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Dąbrowie Górniczej – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Dąbrowy Górniczej

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Dąbrowie Górniczej

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza położona jest w województwie śląskim, na terenie Wyżyny Katowickiej i Garbu Tarnogórskiego, w Kotlinie Dąbrowskiej, na Wyżynie Śląskiej, nad Białą Przemszą i Czarną Przemszą. Pod względem powierzchni jest to największe miasto w województwie, w kraju zaś zajmuje pozycję dziewiątą. Dąbrowa Górnicza stanowi największy przemysłowy ośrodek Zagłębia Dąbrowskiego oraz jeden z najważniejszych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Miasto graniczy z powiatem zawierciańskim, powiatem będzińskim, powiatem olkuskim i z Sosnowcem. Następujące obiekty w Dąbrowie Górniczej są zapisane na liście zabytków chronionych prawem: Pałac Kultury Zagłębia, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej, młyn w Ratanicach, kaplica w Trzebisławicach, kościół Narodzenia NMP i św. Antoniego z Padwy w Gołonogu i drewniana kaplica w dzielnicy Ujejsce.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów