Szkolenia dla administracji Bytom

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Najlepsza kadra szkoleniowa oraz wiele lat doświadczenia w branży to nasze mocne strony. Chętnie nawiążemy współpracę z instytucjami, które chciałyby zainwestować w rozwój swoich pracowników poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach dla urzędów i urzędników. Nie boimy się wyzwań. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, również jeśli chodzi o szkolenia w administracji publicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zróżnicowanych tematów szkoleń dla pracowników administracji, w tym szkolenia miękkie dla urzędników. Współpraca z naszą firmą to gwarancja nabycia nowych, unikalnych umiejętności osobistych oraz merytorycznej wiedzy – polecamy szkolenia dla pracowników administracji publicznej, organizowane przez AVENHANSEN.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Bytomiu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Bytomia

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Bytomiu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Bytom

Bytom to jedno z najstarszych miast na Górnym Śląsku. Jest miastem powiatowym, należy do województwa śląskiego i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Bytom sąsiaduje z takimi gminami i miastami, jak: Chorzów, Piekary Śląskie, Zabrze, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Świętochłowice, Zbrosłowice oraz Radzionków. Położenie Bytomia jest bardzo korzystne ze względu na rozwiniętą sieć połączeń kolejowych i drogowych, a także bliskość autostrady A4, lotniska w Pyrzowicach i drogi krajowej nr 1. Świetnie funkcjonuje ponadto komunikacja autobusowa oraz tramwajowa. W Bytomiu podstawowym przemysłem jest hutnictwo i górnictwo. Coraz częściej w mieście pojawiają się inwestycje w koncerny samochodowe i paliwowe, a także sieci handlowe. W Bytomiu powstało całoroczne centrum sportowo-rekreacyjne pod nazwą Dolomity Sportowa Dolina.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Szkolenia dla pracowników administracji